• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם זה ללכת אחורה?

lazyprogrammer

משתמש רגיל
דירוג
288
מכל מיני סיבות מקום העבודה שלי לא מתאים לי, לדעתי רצו לפטר אותי לא מזמן ועכשיו וויתרו והבינו שאני בסדר.

אני כרגע עובד במשרה חלקית בשכר של בערך 150 שח לשעה פלוס קרן השתלמות ואוכל אבל עם כל השעות הנוספות אולי יוצא 120-130 שח לשעה.

אם אקח משרת סטודנט, שכנראה ארוויח סביב 100 שח לשעה זה יראה לא טוב בקורות חיים?

קצת עליי: צעיר סטודנט, התחלתי לתכנת בגיל מאוד צעיר והעבודות הראשונות שלי היו בגיל 14/15 והעבודה הראשונה full time ושאשכרה קיבלתי משכורת הייתה בגיל 18, לאחר מכן שירות של קצת פחות משנתיים בחיל המודיעין ביחידה טכנולוגית, ואני עובד באותו מקום כבר כמעט שנה.

האם לקחת משרת סטודנט בשביל להקל על העומס ומכל מיני סיבות שאני לא מרוצה ממקום העבודה , תגרור פגיעה בקורות חיים?

האם עדיף לקחת עבודה פרילנס? האם עדיף לקחת עבודה פרילנס או סטודנט ולא לרשום בקורות חיים?

משרת סטודנט במקום טוב בהחלט לא תגרור פגיעה בקורות החיים.

לא ציינת כמה זמן אתה עובד במקום הנוכחי, מניח שלא הרבה, תוכל להשמיט בקורות החיים במידה ותרצה את המקום הנוכחי (אם לא תרצה שייראה שקפצת בין עבודות), אם תראה לנכון.

קח בחשבון שייתכן שגם בתפקיד הבא תיתקל באתגרים, כדאי להבין היטב כיצד יכלת להתנהל בצורה טובה יותר בתפקיד הנוכחי וללמוד להמשך הדרך.

בהצלחה

כל עוד אתה סטודנט, אני לא חושב שההגדרה המדוייקת של המשרה תשפיע על משהו. "משרת סטודנט" \ "משרה חלקית".
גם לדעתי לא רושמים "משרת סטודנט" בקורות חיים.
אם אתה מתכוון להתחיל משרה מלאה סיום הלימודים ועבדת תוך כדי הלימודים ויש לך מה להראות אז מצבך טוב.

משרת סטודנט במקום טוב בהחלט לא תגרור פגיעה בקורות החיים.

לא ציינת כמה זמן אתה עובד במקום הנוכחי, מניח שלא הרבה, תוכל להשמיט בקורות החיים במידה ותרצה את המקום הנוכחי (אם לא תרצה שייראה שקפצת בין עבודות), אם תראה לנכון.

קח בחשבון שייתכן שגם בתפקיד הבא תיתקל באתגרים, כדאי להבין היטב כיצד יכלת להתנהל בצורה טובה יותר בתפקיד הנוכחי וללמוד להמשך הדרך.

בהצלחה
עובד שם כמעט שנה

כל עוד אתה סטודנט, אני לא חושב שההגדרה המדוייקת של המשרה תשפיע על משהו. "משרת סטודנט" \ "משרה חלקית".
גם לדעתי לא רושמים "משרת סטודנט" בקורות חיים.
אם אתה מתכוון להתחיל משרה מלאה סיום הלימודים ועבדת תוך כדי הלימודים ויש לך מה להראות אז מצבך טוב.
עבדתי שנה במשרה מלאה לפני הצבא (בגיל 18 עד 19)
שנה ו8 חודש מתכנת בחיל המודיעין
עוד כמעט שנה במקום הנוכחי
לפני כן במצטבר עבדתי קרוב לשנה גם לפני גיל 18 אבל לא הייתי שכיר אז אני לא מחשיב

עבדתי שנה במשרה מלאה לפני הצבא (בגיל 18 עד 19)
שנה ו8 חודש מתכנת בחיל המודיעין
עוד כמעט שנה במקום הנוכחי
לפני כן במצטבר עבדתי קרוב לשנה גם לפני גיל 18 אבל לא הייתי שכיר אז אני לא מחשיב
לא יודע, לי נראה שמה שעשית לפני סיום התואר זה בונוס.
שתתחיל משרה מלאה זה ייתן לך יתרון על פני אחרים שאין להם ניסיון.
בכל מקרה אני לא חושב שיעניין הגדרת סוג המשרה אלא מה עשית במשרה ואיך תציג את זה ומה זה יתרום למעסיק שלך.
בן כמה אתה בכלל? 22?

לא יודע, לי נראה שמה שעשית לפני סיום התואר זה בונוס.
שתתחיל משרה מלאה זה ייתן לך יתרון על פני אחרים שאין להם ניסיון.
בכל מקרה אני לא חושב שיעניין הגדרת סוג המשרה אלא מה עשית במשרה ואיך תציג את זה ומה זה יתרום למעסיק שלך.
בן כמה אתה בכלל? 22?
תראה על פניו יש לי כבר כמעט 4 שנות ניסיון בוגר תואר ראשון משתכר 25 בערך. אני היום משתכר יותר, אבל לא מעט שעות נוספות . כן 22

לפי מה שאתה מתאר יש לך את הנתונים היבשים (יחידה טכנולוגית + תפקידי פיתוח במהלך התואר) כדי למצוא בקלות עבודה לאחר סיום התואר. לאף אחד לא יזיז שעזבת משרה במהלך התואר לאחר שנה.

לפי מה שאתה מתאר יש לך את הנתונים היבשים (יחידה טכנולוגית + תפקידי פיתוח במהלך התואר) כדי למצוא בקלות עבודה לאחר סיום התואר. לאף אחד לא יזיז שעזבת משרה במהלך התואר לאחר שנה.
השאלה היא לגבי האם משרת סטודנט(אותה אני צריך בשביל לא לגעת בחסכונות) תעזור לי או תוריד אותי? האם לקחת ולא לרשום? חשבתי גם לפנות לתחום הפרילנס בגלל שאני client side ותחת המטריה הזאת יש גם פרוייקטים מאוד מעניינים ומאוד לא מעניינים והכל עניין של execution

השאלה היא לגבי האם משרת סטודנט(אותה אני צריך בשביל לא לגעת בחסכונות) תעזור לי או תוריד אותי? האם לקחת ולא לרשום?
להערכתי זה לא יפגע. אל תרשום שזו משרת סטודנט, המגייסים יסיקו זאת כשיראו שיש חפיפה בין תקופת הלימודים לבין העבודה.
בכל אופן מה שישפיע יותר זה הניסיון והמקצועיות שלך ובמידה מסויימת גם הציון שלך בלימודים, יותר מאשר אם עבדת במהלך התואר במקום אחד או שניים.

מה כל האובר אופטימיזציה הזאת? תעשה מה שישרת אותך הכי טוב, לא איזה פגיעה מינורית-דמיונית בקורות חיים לצעיר שכבר מסיים תואר אחרי יחידה טכנולוגית ונסיון מגיל 18.
לא מייעץ, לא ממליץ, רק מכיר אנשים כמוך ומכיר את הגיל הזה.

לאף אחד לא אכפת וזה רק מבחינה טכנית...
אם אתה עובד יותר שעות תבקש לעלות באחוז משרה..

לאף אחד לא אכפת וזה רק מבחינה טכנית...
אם אתה עובד יותר שעות תבקש לעלות באחוז משרה..
עזוב במקום העבודה הנוכחי עובדים המון שעות נוספות(גלובלי) לא מעוניין להמשיך לעבוד לפעמים 130-160 שעות בחודש גם אם המשכורת גבוה יותר

עזוב במקום העבודה הנוכחי עובדים המון שעות נוספות(גלובלי) לא מעוניין להמשיך לעבוד לפעמים 130-160 שעות בחודש גם אם המשכורת גבוה יותר
למה לרדת למשרת סטודנט ולא פשוט לעבור למקום אחר?

למה לרדת למשרת סטודנט ולא פשוט לעבור למקום אחר?
שקלתי את זה . מאוד קשה יהיה לי לעבוד ב100% משרה. משרה חלקית היום במיוחד בשוק של עכשיו קשה למצוא עד בלתי אפשרי

מה כל האובר אופטימיזציה הזאת? תעשה מה שישרת אותך הכי טוב, לא איזה פגיעה מינורית-דמיונית בקורות חיים לצעיר שכבר מסיים תואר אחרי יחידה טכנולוגית ונסיון מגיל 18.
לא מייעץ, לא ממליץ, רק מכיר אנשים כמוך ומכיר את הגיל הזה.
זה. אתה לא מבין כנראה כמה זה שהיית בצבא ביחידה טכנולוגית שווה פי כמה מאיזה שנה בקורות חיים. לצורך העניין שים בקורות חיים שנה הפסקה לטייל בהודו וזה בסדר

שלחתי קורות חיים וקיבלתי מטלות בית.
חברה אחת, מאוד רציתי, לצערי הלך לי פחות טוב במבחני בית, אני די טוב בleetcode וכו אז חשבתי שאני אפגיז, כנראה שלא מספיק(לא היה לי זמן להתכונן)
חברה אחרת ממש הפגזתי אבל לא שמעתי מהם עדיין.
יכול להיות שמסתכלים על design במבחני בית האלה? בכוונה לא עשיתי design כי ניסיתי להתמקד בלהספיק מהר.

מי שמתעניין בפורמט יש בleetcode מבחני בית משלל חברות. אני עושה אותם וכרגע הציון שלי די גבוה(ממה שהוא טוען), הנקודה שם לדעתי זה כמה מהר סיימת, נגיד מקצים שעה ואם סיימת ב15 דקות או 10 זה ציון אחר לגמרי.

בעבודה העלו לי אחוזי משרה, והמשכורת שלי דה פאקטו עלתה 25% מצופה ממני אותה עבודה כמו מקודם(60% משרה+ השלמות בימים שאני לומד אחרי הלימודים/שישי-שבת)

כרגע רוצה לעזוב עדיין אבל מתלבט, גם בגלל השכר הגבוה(שוב ביחס למשרת סטודנט קשה לי להאמין שישלמו קרוב ל150 שח לשעה + 15 שח קרן השתלמות) גם בגלל שהציעה לי אחד העובדים הבכירים לעזור לו בכמה משימות מעניינות שלו(למרות שלא ברור מתי יהיה לי זמן), וגם יש לי הערכה מאוד גבוהה בעבודה. אבל בגלל שזה סטארטאפ זה כמו לשחות בים סוער, לא ברור בכלל אם עוד X חודשים תהיה לי עבודה (או החברה תהיה קיימת)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E יש פה בני 50 פלוס שזוכרים איך זה לצאת להופעה ? אוף טופיק 0
A פיצול מנייה עתידי - מה זה אומר ואיך לנהוג? שוק ההון 4
ע זכיתי בפרויקט דירה בהנחה, זה שווה? נדל"ן 13
Z זה כבר נהיה סטנדאפ, השאלה היא על מי צוחקים. פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 14
Z מדד הבנקים ומניות בנקים בישראל, לאן זה הולך ? שוק ההון 7
י דירה סמוכה לפיר אשפה - כמה זה בעייתי? נדל"ן 5
ש יש מצב שהדמי ניהול באמריקאית מחלקת זה רק מהדיבידנדים שוק ההון 1
ש השקעה במדדים, האם באמת הנכון זה להשקיע באותו מדד כל הזמן או לפתוח אפיקים חדשים? שוק ההון 15
T כל יום הנסדק 1%+ למעלה? איך זה יגמר לדעתכם? שוק ההון 21
H ולמה זה רע? - דיון תאורטי על השקעות הדיוטות במדדים אוף טופיק 6
מ האם יש היגיון לא למשוך קצבה מהפנסיה מהשנייה בה זה אפשרי ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 65
N פתחתי עוסק פטור בשביל זה.. איך אני סוגר אותו? פוסטים מאיכות נמוכה 3
M כמה זה חמור להיכנס למינוס צרכנות פיננסית 10
D מניות ערך קטנות בישראל זה סיוט - זמן לעבור לאינטרקטיב? שוק ההון 1
א האם רווח והפסד הון מתקזז גם אם זה ריאלי ונומינלי ? שוק ההון 7
ב אפשר להגיש תלונה במשטרה על הודעות ספאם בטלפון ? זה חוקי בכלל ? פוסטים מאיכות נמוכה 8
E אם אני קונה מחקה מדד - 1159250 בבנק או בבית השקעות זה אותה תשואה בדיוק או שיש סטיות? שוק ההון 3
N האם זה דבילי מצידי? שוק ההון 19
Z האם העלת תקרת עוסק פטור ל120,000 זה החל מ2024 אכן יצא לפועל סופית? מיסים 3
S רגולציה זה מורכב שוק ההון 5
י בית עם 5 יחידות דיור, האם זה כאב ראש או שדווקא הזדמנות? נדל"ן 33
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
ש שאלה על אמזון ו- eBay - האם מוצר זה נמכר בפלטפורמות האלה? אוף טופיק 0
C מה הסולידית הייתה אומרת על זה? פוסטים מאיכות נמוכה 4
י מכרזי ר"מי, איך זה עובד?, והאם זה זמן טוב נדל"ן 8
H האם זה אפשרי להשכיר יחידת דיור ב3000+- ש"ח ממשכורת של 6200? צרכנות פיננסית 22
כ הוצאה מוכרת דרך השקעות במניות או נדל"ן וכו'? (תכנון מס) (איך טראמפ עושה את זה?) שוק ההון 0
B האם ניתן להפסיק להגיש דוחות מס שנתיים במצב זה? מיסים 22
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
Y מה זה טופס מש"ח והאם כל רוכש דירה חייב בו? נדל"ן 3
P העברות בנק מיידיות בארץ (לא זה"ב) - מה קורה עם זה צרכנות פיננסית 7
נ נכנסתי למינוס ב- IBKR. כמה זה יעלה לי? צרכנות פיננסית 5
לב מישקין עבודה משרדית - איך אתם שורדים את זה? אוף טופיק 53
נ להתאהב זה לפעמים זול ופחות מסוכן מלהשקיע אוף טופיק 35
F קה"ש IRA עם הפקדות מעל התקרה - מכירה למען איזון תיק זה אירוע מס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
הפרופסור זה נורמלי שיש לי תקשורת לא טובה עם המנחה שלי? התפתחות אישית 4
א חישוב מס ריאלי איך זה עובד ? שוק ההון 8
א לא מצליח למצוא עבודה, האם זה בגלל שאני כבד שמיעה? התפתחות אישית 10
M רכישת דירה למגורים - האם זה הזמן הנכון? נדל"ן 8
S הפקדה מעל התקרה בקרן השתלמות - האם זה שווה את זה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
י האם זה פיתרון למס רווחי הון? מיסים 8
א זכיתי במחיר למשתכן, האם זה שווה? נדל"ן 7
L האם S&P 500 זה מפוזר מספיק? פוסטים מאיכות נמוכה 26
Tsachi01 לגור עם ההורים - זה לא שחור ולבן אוף טופיק 83
גימפל עושר מבחינתי זה... דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 58
D העולם דוהר בקצב מפחיד ל AGI, למה אף אחד לא מדבר על זה בישראל? אוף טופיק 64
R בעיה בדירוג אשראי - איך פותרים את זה ? שוק ההון 25
mudale222 האם זה סביר לחתום אוואל? נדל"ן 13
A איך זה שבפיקדון דולרי מציעים באיזור ה6 אחוז והתשואה על האג״ח הקצר טווח נושק רק ל5 ? שוק ההון 13
B זה הזמן להכין את גינת ירקות הקיץ אוף טופיק 20

נושאים דומים

Back
למעלה