• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם אתם עושים Staking בקריפטו שאתם מחזיקים?

האם אתם עושים Staking לחלק מהמטבעות שיש לכם?

• כן

הצבעות: 8 34.8%
  • לא

הצבעות: 15 65.2%

• סך הכל מצביעים
    23
למעט ADA כל המטבעות האלו יכולים לשבת על ארנק ledger , כשADA הוא היחיד שבשבילו תצטרך ארנק אחר דוגמת Yoroi/daedalus שאותם אפשר גם לקשר לLedger שלך. כנ"ל לארנק Trezor.
למה אתה מתכוון דרך פשוטה להעביר מטבעות מבינאנס לארנק? פשוט שולחים את המטבעות לכתובת שהארנק נותן לך...
אם ברצונך לעשות גם staking לADA תשתמש בDaedalus אם ברצונך לעשות staking בDOT או שתשתמש במערכת שלהם לstaking(תלוי בכמות המטבעות שברשותך) או שתעביר את המטבעות לארנק חם בדפדפן ותעשה staking לstaking pool של DOT.
תודה!

לכל מטבע שאני מחזיק בביינאנס יש בעצם ארנק מאחורי הקלעים ? ואני פשוט צריך להעביר כל אחד מהמטבעות מהארנק של ביינאנס לארנק שאני יכול לפתוח בtrezor?

תודה!

לכל מטבע שאני מחזיק בביינאנס יש בעצם ארנק מאחורי הקלעים ? ואני פשוט צריך להעביר כל אחד מהמטבעות מהארנק של ביינאנס לארנק שאני יכול לפתוח בtrezor?
בעקרון כן, אני מאמין שיש להם ארנקים שיתופיים לכל הבורסה והם פשוט שומרים את הכמויות של כל משתמש בכל מטבע.
פשוט תלחץ על הWithdraw בבינאנס ליד המטבע, תבחר ברשת של המטבע ובכמות ותכניס את הכתובת שהארנק הקר נותן לך לרשת הזו.

כן, ממליץ על nexo / Celsius network מאשר על ביננס בבחינה הזאת, אחוזים יותר גבוהים והמטבעות לא נעולים לתקופה מסויימת
יש לצלזיוס הגבלות אחרות/נוספות? נתקלתי בהם ולא הצלחתי להחליט האם אני מוכנה להצטרף.

בכלל, איך זה עובד? האם הריבית המתקבלת ניתנת כאחוז של אותי צטבע שהעמדתי לרשות הפלטפורמה או במטבע אחר?

יש לצלזיוס הגבלות אחרות/נוספות? נתקלתי בהם ולא הצלחתי להחליט האם אני מוכנה להצטרף.

בכלל, איך זה עובד? האם הריבית המתקבלת ניתנת כאחוז של אותי צטבע שהעמדתי לרשות הפלטפורמה או במטבע אחר?
אני אתייחס לנקסו במקום ברשותך (לא אמור להיות הבדל, יש לי ניסיון רק איתם פשוט), את מעבירה אליהם / קונה בעזרת האשראי אחד מה20/25 מטבעות שהם מציעים, ומקבלת אוטומטית ריבית באחוזים משתנים לכל מטבע (כרגע 8 אחוז בשנה לusdc ו4 לביטקוין למשל), אם את תעדיפי לקבל את הריבית במטבע שהם מציעים במקום המטבע שהעמדת לפלטפורמה - nexo (יש גם מטבע לצלזיוס) את תקבלי בונוס של שני אחוזים + יש tiers שמעלים את הריבית אם יש לך אחוז מסויים מהתיק בפלטפורמה בnexo token.
סה"כ ממליץ, בנתיים תופס מהם כחברה אמינה ונוחה לעומת ביננס למשל, בעיה יחידה שהעמלה גבוהה להמרה בין מטבעות לעומת ביננס וכו'.
*הם מציעים גם הלוואות נגד התיק ואשראי אבל לא נכנסתי לזה בנתיים ולא יודע איך זה עובד אם בכלל לחשבון ישראלי

אני אתייחס לנקסו במקום ברשותך
קראתי עליהם עכשיו.
נראה כאילו הם עושים הלוואות בקריפטו (סוג של p2p כמו טריא או btb ודומיהם)
ולא מצאתי - הם גם מאפשרים לך לעשות staking?
לא נראה ככה, אלא אם כן פספסתי משהו

למחזיקי הקריפטו ביננו

לאחרונה נחשפתי לכך שניתן לעשות תהליך של Staking בפלטפורמות שונות (אני מכיר שאפשר לעשות את זה דרך בורוסת שונות, לדוגמא Binance, Kraken ועוד).

ממה שאני מבין, בגדול הרעיון הוא להשתתף בכרייה של מטבעות בפרוטוקול PoS - כלומר לנעול את האפשרות לסחור במטבעות שלך לתקופת זמן מסויימת (נניח 90 יום), ולקבל על כך תשואה מסויימת.

ניסיתי את זה בקטנה(דרך binance), נראה שזה עובד סבבה.

אני לא באמת מבין בזה יותר מדיי ומאד מעניין אותי אם אנשים משתמשים בכלי הזה?
יש יתרונות / חסרונות ששווה לדעת?
בעתיד שארצה להוציא את הכסף, זה עלול להקשות בחישוב מיסים/משיכת הכספים?

על פניו (בהינתן שיש לי כבר מטבעות בbinance ומעדיף לא להעביר אותם כרגע), אני לא רואה סיבה שלא לעשות את זה. מה אתם חושבים?
נראה לי רעיון לא טוב בכלל. ואפרט:

1. המפתחות לקריפטו לא אצלך. כלומר אתה מסכן איבוד כל הקריפטו בכל רגע נתון (קריפטו שעושה לך 200% בשנה בממוצע רק על HODL), כדי להרוויח עוד כמה אחוזים בודדים בשנה. נשמע לי סיכון שלגמרי לגמרי לא שווה את הסיכוי.

2. אתה נועל את הכסף בתקופת Bull run אדירה. אם הקריפטו יקפוץ לך לפתע פי כמה, לא תוכל להוציא כלום בתזמון המתאים, ועד שתוכל להוציא ייתכן וכבר תגיע הנפילה המסורתית של 90%

3. הבנקים בישראל עושים צרות צרורות בקבלת הקריפטו הכי פשוט (ביטקוין/אתריום) שנקנו בבורסות ישראליות מפוקחות. אז להכניס כסף מ Staking ב Binance (או מקום לא מפוקח אחר) לבנק ישראלי זה בערך כמו להיכנס עם הראש בקיר ב 200 קמ"ש ולהתפלל שיעבור בשלום

נראה לי רעיון לא טוב בכלל. ואפרט:

1. המפתחות לקריפטו לא אצלך. כלומר אתה מסכן איבוד כל הקריפטו בכל רגע נתון (קריפטו שעושה לך 200% בשנה בממוצע רק על HODL), כדי להרוויח עוד כמה אחוזים בודדים בשנה. נשמע לי סיכון שלגמרי לגמרי לא שווה את הסיכוי.

2. אתה נועל את הכסף בתקופת Bull run אדירה. אם הקריפטו יקפוץ לך לפתע פי כמה, לא תוכל להוציא כלום בתזמון המתאים, ועד שתוכל להוציא ייתכן וכבר תגיע הנפילה המסורתית של 90%

3. הבנקים בישראל עושים צרות צרורות בקבלת הקריפטו הכי פשוט (ביטקוין/אתריום) שנקנו בבורסות ישראליות מפוקחות. אז להכניס כסף מ Staking ב Binance (או מקום לא מפוקח אחר) לבנק ישראלי זה בערך כמו להיכנס עם הראש בקיר ב 200 קמ"ש ולהתפלל שיעבור בשלום

1. אתה חצי צודק, המפתחות לא נמצאים אצלך כשהמטבעות יושבים בבינאנס אבל אתה חצי צודק כי כאשר אתה עושה staking לדוגמה בקרדאנו שלא דרך בינאנס המפתחות לחלוטין אצלך(יותר מזה אין שום תקופת נעילה ואת הADA שלך שנמצא בstaking אתה יכול לבזבז מתי שתרצה)

2. כמו שכבר אמרתי לו, התקופת נעילה הזו היא של בינאנס, אין לה קשר לstaking למעט מטבעות שמיישמים מנגנונים נעילה/הפשרה כאלו ואחרים בStaking.
בנוגע לנפילה "המסורתית" היא נמצאת בסימן שאלה מאוד מאוד מאוד מאוד גדול בסייקל הזה, לא הייתי מסתמך על זה בתכנון המהלכים בקריפטו בכללי וספציפית לסייקל הזה.

3. הבעיה של הבנקים היא הקבלת כספים מקריפטו ללא קשר לפעולות שבוצעו בהם, גם אם עשית פעולות "מסובכות" כמו staking הבנקים עדיין יכולים לקבל את הכספים בנסיבות המתאימות (תיעוד מלא, חתימה של רו"ח שמתמחה בתחום הקריפטו, מדיניות קריפטו מקלה, מוסד פיננסי מוכר עם רגולציה שישראל מכירה וסומכת עליה וכ'ו).

קראתי עליהם עכשיו.
נראה כאילו הם עושים הלוואות בקריפטו (סוג של p2p כמו טריא או btb ודומיהם)
ולא מצאתי - הם גם מאפשרים לך לעשות staking?
לא נראה ככה, אלא אם כן פספסתי משהו
כן, השימוש העיקרי הוא staking, חצי מהפואנטה בהלוואות שהם מציעים היא האפשרות לקחת הלוואה על נכס שמניב תשואה קבועה וידועה מראש (10 אחוז בשנה על USDC למשל).
אתה יכול לקרוא כן על מודל הריבית לסטייקינג שהם מציעים - https://support.nexo.io/hc/en-us/ar...-up-to-12-interest-on-Crypto-Assets-Explained

כן, השימוש העיקרי הוא staking, חצי מהפואנטה בהלוואות שהם מציעים היא האפשרות לקחת הלוואה על נכס שמניב תשואה קבועה וידועה מראש (10 אחוז בשנה על USDC למשל).
אתה יכול לקרוא כן על מודל הריבית לסטייקינג שהם מציעים - https://support.nexo.io/hc/en-us/ar...-up-to-12-interest-on-Crypto-Assets-Explained
תודה על השיתוף

נכנסתי ללינק - אני עדיין משוכנע שזה לא staking, אלא מתן הלוואוץ בקריפטו.

בכל הדף הזה המילה staking מופיעה פעם אחת וזה בהקשר של המטבע שלהם בלבד:
How can I calculate the Nexo token staking" required for higher interest rates?"

אני לא חושב שהרווח נובע מכך שאתה עושה staking למטבעות שלך. אבל עוד פעם - אולי אני לא קורא את הנתונים כמו שצריך.

תודה על השיתוף

How can I calculate the Nexo token staking" required for higher interest rates?"

אני לא חושב שהרווח נובע מכך שאתה עושה staking למטבעות שלך. אבל עוד פעם - אולי אני לא קורא את הנתונים כמו שצריך.

לא, אתה דווקא צודק, אין קשר בין השירות שהם מציעים(P2P) לStaking מלבד העובדה שהם מציעים Staking למטבע שלהם.

תודה על השיתוף

למה זה קריטי? כל עוד אתה מקבל את האחוזים שאתה אמור לקבל והמטבעות לא נעולים, מה ההבדל בשבילך? בביננס אני חושב שזה עובד על אותו עיקרון

מישהו מכיר את הארנק של אקסודוס ? מומלץ? בטוח ?

מישהו מכיר את הארנק של אקסודוס ? מומלץ? בטוח ?
תלוי, אם אתה רוצה לשמור כספים בארנק חם, אז כן יחסית לשאר הוא בין המומלצים ביותר שיש.

• אהבתי
Reactions: Roi
זה פ'יצר להתחברות עם ארנק קר מסוג טרזור, אקסודוס עצמו הוא ארנק חם(שוב אלא אם כן יש לך טרזור ואתה משתמש בו ביחד עם האקסודוס שלך).
תודה רבה על ההבהרה !

למה זה קריטי? כל עוד אתה מקבל את האחוזים שאתה אמור לקבל והמטבעות לא נעולים, מה ההבדל בשבילך? בביננס אני חושב שזה עובד על אותו עיקרון
זה קריטי כי זה משהו שונה לגמרי.

להלוואות באשר הן, יש סיכונים שונים, בינהם סיכון שאנשים לא יחזירו את הלוואה.

כשאתה עושה staking הכל עובד לפי אלגוריתם ידוע מראש ולדעתי האפשרות להפסד אמורה להיות קטנה בהרבה (יכול להיות שיציעו אחוזי תשואה פחות טובים, אבל זה כבר סיפור אחר)

Bottom line - זה משהו אחר לגמרי. זה כמו שתגיד לי שלהשקיע באג"ח ממשלתי ואג"ח קונצרני זה אותו דבר כי שניהם משלמים קופונים.

זה קריטי כי זה משהו שונה לגמרי.

להלוואות באשר הן, יש סיכונים שונים, בינהם סיכון שאנשים לא יחזירו את הלוואה.

כשאתה עושה staking הכל עובד לפי אלגוריתם ידוע מראש ולדעתי האפשרות להפסד אמורה להיות קטנה בהרבה (יכול להיות שיציעו אחוזי תשואה פחות טובים, אבל זה כבר סיפור אחר)

Bottom line - זה משהו אחר לגמרי. זה כמו שתגיד לי שלהשקיע באג"ח ממשלתי ואג"ח קונצרני זה אותו דבר כי שניהם משלמים קופונים.
ברור לי מה שאתה אומר, אבל אתה יכול לעשות staking בארנק עצמך לכל מטבע שמציע זאת - ada, avax, eth... זה ברור שביטקוין או מטבע שלא תומך בסטייקינג אתה מקבל ריבית מנקסו / ביננס, הם לא יעשו סטייקינג יש מאין.
לסיכום אם אני לא מעוניין בארנק קר, אני מעדיף להחזיק את המטבעות בנקסו מאשר בביננס / קראקן בורסה אחרת, ועל הדרך לקבל כמה אחוזים בשנה.

האם יש הבדלים בביצוע סטייקינג באמצעות בורסות (כמו קראקן לדוגמא) או דרך ארנקים (כמו yoroi לדוגמא)?
ובהיבט המיסוי, האם לא ״כדאי״ להראות לבנק את תהליך הסטייקינג שבוצע בבורסה מפוקחת?

@EryX @Or93

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
deussex האם אתם עושים חוזה השכרה דרך עורך דין ? מרגיש מבולבל, אשמח לתובנות נדל"ן 28
א סיכון מס בקרן השתלמות או שילוש של דמי הניהול - מה אתם הייתם עושים? שוק ההון 9
ב לחיות על הקצה או ללכת על בטוח - מה אתם הייתם עושים? נדל"ן 14
S ניתוח טכני - איך אתם עושים? פוסטים מאיכות נמוכה 9
ס מה אתם הייתם עושים ? דחיית תואר בשנה למען מקום טוב יותר אוף טופיק 13
ה איך אתם עושים את זה ? יומני מסע אישיים 40
deussex האם אתם עושים משהו ספציפי בעקבות האינפלציה, והמצב בשווקים ? פוסטים מאיכות נמוכה 39
deussex האם אתם עושים פעילויות מנע בעקבות המלמחמה באוקראינה בתיק/קופות גמל ? שוק ההון 25
M מה אתם עושים עם הגמל להשקעה עם כל המצב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ה בן 20. בהתלבטות ואשמח לדעת מה אתם הייתם עושים שוק ההון 26
I דולרים בחשבון - מה אתם הייתם עושים? אוף טופיק 16
R מה אתם הייתם עושים? משכנתא לדירה ראשונה ממשתכן שמחוסר ברירה היא להשקעה נדל"ן 9
A חשבון קיזוז ריבית (משכנתא) - מה אתם הייתם עושים? נדל"ן 2
P פקטור השינה הערבה: מה אתם עושים כדי לישון טוב? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 32
P 800K ששוכבים בעו"ש. מה אתם הייתם עושים? פוסטים מאיכות נמוכה 9
N מה אתם... הייתם עושים ? - רוצה לעבור מניהול תיק בבנק שוק ההון 0
G איפה אתם עושים את הקניות שלכם? אוף טופיק 1
S מה אתם עושים עם החיסכון שלכם בימים של אינפלציה צפויה? שוק ההון 18
ה רבותי ההיסטוריה חוזרת מה אתם הייתם עושים שוק ההון 18
U אם מחר בנק ישראל מקפיץ את ערך הדולר מה אתם הייתם עושים? שוק ההון 15
Shadows מה אתם עושים עם עודף בחשבון ההשקעות שלכם? שוק ההון 5
ב מה אתם הייתם עושים? שוק ההון 52
נ התייעצות - משכירים, אתם עושים חוזים עם עו"ד? נדל"ן 23
ה למכור או להחזיק חזק מה אתם הייתם עושים שוק ההון 46
H מה אתם עושים בחלק הסולידי של התיק שלכם? שוק ההון 16
S איך אתם עושים ניתוח טכני בכניסה לשוק נדל"ן חדש - שתפו נדל"ן 1
משה מה אתם עושים לט"ו באב / וולנטיין? אוף טופיק 10
P יש לכם אפשרות לקחת הלוואה בריבית שלילית, מה אתם עושים? שוק ההון 75
R מה אתם עושים בסופי שבוע? אוף טופיק 40
קורא הדוק אם מחר מבטלים את הפטור ממס בקרן השתלמות. מה אתם עושים? (סקר) צרכנות פיננסית 20
ז מליון שקלים, מה אתם הייתם עושים? שוק ההון 11
ס 700-800אלף פנויים להשקעה- מה אתם הייתם עושים? שוק ההון 4
B שאלה מהחיים, מה אתם הייתם עושים אוף טופיק 20
תפוזינה מה אתם הייתם עושים שוק ההון 20
ס 250K להשקעה מה עושים מכאן ? מה אתם הייתם עושים ? שוק ההון 9
ב משקיעים דרך ברוקר זר - מה אתם עושים עם אג״ח? שוק ההון 28
C מה עושים כשאתם לא יודעים מה אתם אוהבים לעשות? אוף טופיק 64
O מה אתם עושים עם החלק האג"חי בתיק? שוק ההון 25
פ מליון שקלים ההשקעה הטובה ביותר /מה אתם הייתם עושים שוק ההון 37
א האם אתם עושים 'ניהול משימות'? התפתחות אישית 88
ה חיפאים- איפה אתם עושים קניות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הקוקיה אתגר המזון-בואו וספרו לנו מה אתם עושים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 66
C הייטקיסטים - איך אתם מתמודדים עם תיק השקעות ריכוזי בעקבות RSU? שוק ההון 11
ש חוץ מיס/הוט איזה רשת אתם ולמה? צרכנות פיננסית 5
ד האם אתם רואים בנפילה של הביטקוין בשבוע האחרון הזדמנות קנייה ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
T אתם חושבים שיהיה שינוי אחרי המלחמה בממשלה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 289
M כמה נפשות אתם, וכמה כסף בממוצע אתם מוציאים בשנה על חופשות בארץ ובחו"ל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 43
ה מחפש להשקיע בדירות יד 2 בצפון אנגליה, איך אתם יכולים לקדם אותי? פוסטים מאיכות נמוכה 0
ב איך אתם עוקבים אחרי התיק שלכם? שוק ההון 17
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93

נושאים דומים

Back
למעלה