• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דרכים לפתיחת חשבון בנק אוניליין בחול לתושב ישאלי עם אזרחות כפולה

labran

משתמש רשום
דירוג
0
פתיחת חשבון בנק אוניליין בחול עם כרטיס אשראי- תושב ישראל בעל אזרחות פולנית מבקש לפתוח חשבון אונליין בחו"ל מהארץ . בדקתי את N26 ואת revolut עוד לפני ששואלים אותי על אזרחות , שואלים איפה אני גר... מרגע שכתבתי ישראל נתקל בסירוב - המלצות?

עוד לפני ששואלים אותי על אזרחות , שואלים איפה אני גר
תושבות זה באמת מה שקובע בבנקים האלה לא אזרחות.

וואי וואי שמע תוך כדי שאני כותב לך קיבלתי מייל אוטומטי מרבולוט (היה לי חשבון פעיל אצלם בעבר הרחוק כשקיבלו ישראלים). לא מייל מיוחד הם פעם בכמה חודשים מנדנדים שאוודא שהפרטים מעודכנים כי החשבון רדום. אבל איך ידעו לשלוח בדיוק תוך כדי הביקור באשכול הזה?? שמע הרשת נהייתה מקום מפחיד...

דרך אגב, אפשר לשאול מה היתרון של חשבון כמו wise לישראלים שלא מנתקים קשר לארץ ?

היום אפשר להשתמש בטלפון כמקום איחסון לכרטיסי אשראי או בכרטיס האשראי הרגיל או ב paypal והכסף יורד מהחשבון הדולרי או יורו שיש לי בארץ ללא המרות נוספות דרך השקל.

דרך אגב, אפשר לשאול מה היתרון של חשבון כמו wise לישראלים שלא מנתקים קשר לארץ ?

היום אפשר להשתמש בטלפון כמקום איחסון לכרטיסי אשראי או בכרטיס האשראי הרגיל או ב paypal והכסף יורד מהחשבון הדולרי או יורו שיש לי בארץ ללא המרות נוספות דרך השקל.
הוא נוח למי שצריך לקבל תשלום מחו"ל.

wise - אבל בלי כרטיס אשראי.
תושב פולין יכול לקבל כרטיס אשראי.

@labran , אם יש לך מישהו בפולין שיכול לקבל עבורך את הכרטיס ולהעביר אותו אלייך לארץ אז אין שום בעיה.

אני עשיתי את התהליך הזה בשביל בת הזוג בעזרת העו״ד הפולני שטיפל לה באזרחות.

אתה יכול לפתוח חשבון ברבולוט, תבחר את החינמי (זה בלי הכרטיס הפיזי) ושים כתובת כלשהי (אני שמתי כתובת של מלון) - יפתחו לך את החשבון. אחר כך תוכל להוסיף את הכרטיס הוירטואלי לאפל/גוגל פיי ולהשתמש בו, לא צריך כרטיס פיזי.

טוב לדעת: כאשר אתה פותח חשבון בנק במדינה זרה. מהתושבות מתישהו רשות המיסים של המדינה הזרה עשויה לברר את פשר העניין. כפי הנראה לא לזה התכוונת, אך זהו פתח להלבנת הון.

אם אתה רוצה לחסוך לך כאב ראש, ואין לך כוונה לשהות במדינה הזרה אז הייתי בוחרת באופציה כמו wise על פני חשבון של ממש.

אני שמתי כתובת של מלון
איפשהו בטפסי הבקשה לכרטיס/חשבון אתה צריך להצהיר שכל הפרטים שמילאת הם נכונים. לא הייתי בודקת את השיניים שלהם. וגם, הקוד לכרטיס מגיע בנפרד ולכתובת הפיקטיבית הזו.

ובשביל הסיבוך, שימוש בכרטיס יכול להיות כרוך בהזדהות דרך קוד לטלפון (המקומי של אותה המדינה), אפליקציית קודים ומה לא…

טוב לדעת: כאשר אתה פותח חשבון בנק במדינה זרה. מהתושבות מתישהו רשות המיסים של המדינה הזרה עשויה לברר את פשר העניין. כפי הנראה לא לזה התכוונת, אך זהו פתח להלבנת הון.

אם אתה רוצה לחסוך לך כאב ראש, ואין לך כוונה לשהות במדינה הזרה אז הייתי בוחרת באופציה כמו wise על פני חשבון של ממש.
מה לגבי חשבון wise למי שרוצה להחזיק כסף מחוץ לישראל כגידור מפני משברים ומצבי חירום? במקרה הזה עדיף לפתוח חשבון wise עם כתובת לא בישראל. האם גם אז אהיה חשוף לרשות המיסים של המדינה דרכה פתחתי חשבון wise?

@אהרון לא יודעת את זה בוודאות, זה כנראה תלוי ברמה הדיגיטליזציה של המדינה (עד כמה יכולים לשאוב מידע עליך) כמו כן גובה היתרה בחשבון ובפרט אם הוא חריג. לפחות בתוך האיחוד האירופי, המידע דיגיטלי וזורם.

יש לי חבר שמתגורר במדינת האיחוד x ופתח חשבון במדינה y ומדינת התושבות שלחה לו בקשה להסביר את היתרה בחשבון במדינה y …. לא יודעת אם זה חל על wise ודומיו. בכל אופן, לגיטימי להחזיק חשבונות במדינות אחרות רק תהיה ערוך להעברת מידע בהתאם.

הסתכלתי באתרים של דוייטשה בנק ושל HSBC ואין דרישה לתושבות באיחוד. ב HSBC אפילו יש מסלול נפרד למי שאינו תושב האיחוד.

לבלף שאתה גר נניח בפולין לא הייתי ממליץ כי הרבה פעמים מס הוא על פי התושבות ואז תצטרך לשלם מס בפולין.

אז עשיתי מחקר קטן בנושא וגם פעם פתחתי חשבון בנק בארה"ב וסגרתי אותו בטפשותי לפני כמה שנים.

מה שקובע ברוב המקומות היום זה התושבות ונכון שיש ישראלים שמרמים בפתיחת חשבון אבל אם אתה תחזיק סכום גדול ויגלו שרימית (מדי פעם מבקשים שןב הוכחה לכתובת) החשבון יכול להיות מוקפא.

כשפתחתי בארה"ב פשוט נכנסתי לסניף בניו יורק ונתנו לי לפתוח. לא היה אכפת להם שאני גר בישראל.אבל זה היה לפני הרבה שנים. גם לא הייתי צריך להתנהל בשום דבר מול רשויות המס בארה"ב רק לחתום כל שנה על דף שהבנק שלח אלי. בעקרון הבנק המקומי ידאג שאתה לא תעבור על חוקי המס באותה מדינה. לגבי כאן בארץ הוא לא ידאג ואתה פשוט פותח תיק (בשליחת מייל למס הכנסה) וכל שנה מגיש את הדו"ח שהוא פשוט למלא.

יש חשבונות אוף שור של בנקים זרים אבל יש מינימום של סכום וזה לא מעט.
אפשר אולי פשוט לשים כסף באיטראקטיב ברוקרס ככסף לשעת חירום ואם פעם תצטרך אז תעביר משם.

ואם ממש צריך לעכשיו להעביר כסף כי פוחד שיסגרו את הבנקים אוטוטו ואין לך חשבון זמין בחו"ל? תזמין קרוז מחברה אמריקאית בסכום נכבד לעוד שנתיים ומתי שתרצה תבטל ותמשוך את הכסף.

נערך לאחרונה ב:
שאלה אולי מישהו יודע - ביתי גרה באירופה, האם אני יכול לפתוח חשבון ב REVOLUT או בבנק דיגיטלי אחר (למשל N26) ולתת את הכתובת שלה? תודה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א דרכים להרוויח יותר כסף מעבודה כשכיר יזמות והגדלת הכנסות 11
ה צומת דרכים התפתחות אישית 5
A תביעה לקבלת פיצויים בגין נזקי גוף בתאונת דרכים, השלכות? צרכנות פיננסית 0
B תאונת דרכים ועבודה - את מי לתבוע קודם אוף טופיק 0
ה דרכים לשיפור ריבית משכנתא נדל"ן 10
N דרכים אופטימליות להשקעה של 100,000 ש"ח (הלוואה / מכירת מניות / חיסכון) שוק ההון 6
grimble grumble הדרך של גרימבל - גמד בצומת דרכים יומני מסע אישיים 22
D זוג צעיר בצומת דרכים- האם לקנות דירה? נדל"ן 23
O צומת דרכים חייל משוחרר,כן ללמוד לא ללמוד ? התפתחות אישית 25
F דרכים למנף מגן מס מיסים 7
S סדר פעולות מומלץ אחרי תאונת דרכים אוף טופיק 12
Emilia שוב צומת דרכים, האם ללכת לפתוחה או לא? יומני מסע אישיים 3
G צומת דרכים- מהלכה למעשה. נדל"ן 13
סנופקין זוג הייטקיסטים אל הוריים בצומת דרכים יומני מסע אישיים 18
F בן 23 צומת דרכים התפתחות אישית 9
H צומת דרכים - נדל"ן או תיק השקעות? שוק ההון 10
Emilia צומת דרכים - בודקת תוכנה עם ניסיון יומני מסע אישיים 69
י שלום אנשים. לימודים. קריירה. צומת דרכים. הייטק. לאן? התפתחות אישית 18
Tsachi01 אלו דרכים הכי בטוחות למניעת עקיצה בהעברה בנקאית? פוסטים מאיכות נמוכה 20
T 3 דרכים להקצאת הון עצמי לדירה להשקעה - מה עדיף? נדל"ן 24
פ 50 דרכים כשרות לשלם פחות מיסים דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 57
S צומת דרכים עם תיק ההשקעות - אשמח לעזרה שוק ההון 0
T יש דרכים למנף קרן השתלמות כשכיר? פוסטים מאיכות נמוכה 6
T דרכים להזין את תיק ההשקעות שוק ההון 18
ס צומת דרכים לקראת משבר גיל 30 יומני מסע אישיים 2
E להמשיך בלימודים? צומת דרכים - תכנות התפתחות אישית 13
R צומת דרכים טכני או ניהולי התפתחות אישית 6
N צומת דרכים - המשך שכירות אל מול רכישת דירה למגורים ללא משכנתא יומני מסע אישיים 8
ה צומת דרכים בהיי טק התפתחות אישית 4
R זוג צעיר בצומת דרכים נדל"נית כלכלית נדל"ן 8
F צומת דרכים בגיל 34 -שאלות אחרי עשיית שיעורי בית התפתחות אישית 4
F צומת דרכים בגיל 34 התפתחות אישית 23
MichaelScott על פרשת דרכים פיננסית יומני מסע אישיים 123
האופטימי בן 24 - בצומת דרכים יומני מסע אישיים 7
W בצומת דרכים התפתחות אישית 7
סול פרשת דרכים - לאן להמשיך מכאן? שוק ההון 9
ת למשכירי הדירות – מקרים בעייתיים עם שוכרים, איך התמודדתם? באילו דרכים? נדל"ן 44
ע דרכים להשוות בין מסלולי פנסיה צרכנות פיננסית 8
A בן 30 בצומת דרכים - שוקל הסבה התפתחות אישית 20
K קריירה בהייטק - צומת דרכים התפתחות אישית 17
F ביטוח חיים, בריאות וסיעודי דרכים להוזלת עלויות צרכנות פיננסית 1
N בפרשת דרכים קצת אבוד אשמח להכוונה התפתחות אישית 4
T איזה דרכים חוקיות ושפויות קיימות לקבלת הטבות מס? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
O בן 28 , צומת דרכים בחיי(מקצוע לחיים) התפתחות אישית 7
the_newbie דרכים לעשות כסף "קל" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 101
B צומת דרכים מפתיעה באמצע המסע יומני מסע אישיים 21
SpidiMan בצומת דרכים, איפה להשקיע? שוק ההון 12
S תאונת דרכים - כיסוי ביטוחי א.כ.ע צרכנות פיננסית 24
ז צומת דרכים, ללמוד או לא.? התפתחות אישית 31
E בצומת דרכים, מתלבט אם לפרוש חלקית בחו"ל יומני מסע אישיים 74

נושאים דומים

Back
למעלה