• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

דרך איזה חברה הכי כדאי לסחור?

• פותח הנושא Sp0
  • פורסם בתאריך

Sp0

משתמש רשום
דירוג
0
אני יודע שדרך הבנק לא כדאי בגלל המעלות הגבוהות,איך פסגות טרייד מבחינת עמלות?
יש לי שם תיק בפסגות PRO אז אולי אצליח לקבל עמלות יותר טובות.
ואיך עובד כל נושא המיסים והבירוקרטיה? אני יודע שבתיק שלי בפסגות PRO המס (25%) יורד דרך פסגות אוטומטי
האם גם כך כשאני משקיע בצורה עצמאית?
והאם אני צריך להתעסק עם הצהרת הון או דברים כאלה?
תודה רבה על העזרה :)
(סליחה אם השאלות בנאליות אני עדיין לומד איך ומה לעשות)

נערך לאחרונה ב:

קפה שחור

משתמש בכיר
דירוג
10,010
האם גם כך כשאני משקיע בצורה עצמאית?
גוף שמאוגד בישראל חייב לנכות לך במקור את המס
והאם אני צריך להתעסק עם הצהרת הון או דברים כאלה?
להצהרת הון יתכן ותצטרך מסמכים מהברוקר אבל מצהירים על ההון לרוב על פי דרישה של רשות המיסים, לא באופן ייזום
האם במקרה התכוונת לדוח שנתי ? אם כן אז הברוקר מנפיק לך כל שנה את הנתונים שתצטרך לדוח, אם תצטרך (לדווח)

roneng

משתמש בכיר
דירוג
11,332
דרך איזה חברה הכי כדאי לסחור?
מי שנותן לך את יחס עלות/תועלת הכי טוב לצרכים שלך.
יש אנשים שמחפשים רק את הכי זול, יש כאלה שמוכנים לשלם יותר בשביל לקבל שירות יותר טוב, יש כאלה שמחפשים גודל/אמינות של חברה, יש כאלה שחשוב להם נוחות אתר האינטרנט.
כל אחד והדברים שחשובים לו וכמה הוא מוכן לשלם עליהם.

Sp0

משתמש רשום
דירוג
0
גוף שמאוגד בישראל חייב לנכות לך במקור את המס

להצהרת הון יתכן ותצטרך מסמכים מהברוקר אבל מצהירים על ההון לרוב על פי דרישה של רשות המיסים, לא באופן ייזום
האם במקרה התכוונת לדוח שנתי ? אם כן אז הברוקר מנפיק לך כל שנה את הנתונים שתצטרך לדוח, אם תצטרך (לדווח)
כן,דוח שנתי,הצהרת הון זה בכלל בעלי עסקים (לא רק כמובן) עושים טעות שלי.
זאת אומרת שחברה שאני סוחר דרכה עושה ניכוי מס ודוח שנתי לא בטוח בכלל שאני אצטרך להגיש?
מי מחליט אם כן או לא? ואם כן האם צריך עזרה מרואה חשבון או שזה דבר שאפשר לעשות לבד?
ושאלה אחרונה,האם יש עוד בירוקרטיה? מרגיש לי שאני מפספס משהו,זה נראה לי "פשוט" מדי כל העניין
תודה רבה על המענה!
מי שנותן לך את יחס עלות/תועלת הכי טוב לצרכים שלך.
יש אנשים שמחפשים רק את הכי זול, יש כאלה שמוכנים לשלם יותר בשביל לקבל שירות יותר טוב, יש כאלה שמחפשים גודל/אמינות של חברה, יש כאלה שחשוב להם נוחות אתר האינטרנט.
כל אחד והדברים שחשובים לו וכמה הוא מוכן לשלם עליהם.
מה אתה חושב על atrade בכללי?
(לא מצאתי מידע על העמלות שלהם,ובכלל יש איזה רשימה/כלי שיכול להגיד לי מי הכי משתלם/פופולרי?)
תודה רבה :)

קפה שחור

משתמש בכיר
דירוג
10,010
שחברה שאני סוחר דרכה
ישראלית.
מי מחליט אם כן או לא? ואם כן האם צריך עזרה מרואה חשבון או שזה דבר שאפשר לעשות לבד?
למדינה יש "תנאים" להגשת הדוח, בעיקרון בחשבון שבו המס מנוכה במקור רוב המשקיעים ה"מתחילים" לא יצטרכו למלא דוח (בחובה), אולי יש כאלה שירצו לצרכי החזר
חפש בפורום על הגשת דוח שנתי, בעיקרון זה אמור להיות דוח פשוט כאשר משקיעים דרך ברוקר מקומי ולא זר
אז רק אם יש לך צורך ממשי בעזרה תתייעץ עם רואה חשבון
האם יש עוד בירוקרטיה?
מילוי טפסים, "הכרת הלקוח" - יתכן ותצטרך לעבור זיהוי אישי ולא טלפוני לצרכי ביצוע פעולות "מסויימות"
הבירוקרטיה די פשוטה בעברית, הרגולציה פחות...
בעקרון, עדיף שתתעד כל שלב בתהליך פתיחת החשבון, לדוגמא הצעות מחיר חתומות או שיחות מוקלטות, כל זה עדות לעתיד במידה ומשהו ישתבש

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y לומד את התחום ומקווה להתחיל להשקיע בקרוב - דרך איזה גוף עדיף להשקיע? שוק ההון 1
stamEhad משיכה (WITHDRAWAL) של דולרים בשיטת ACH דרך IB ל TransferWise ברוקרים ופלטפורמות מסחר 10
א עזרה במציאת קרנות איריות (להשקעה בדולרים) דרך פסגות טרייד שוק ההון 8
D העברת כסף בין מדינות דרך אינטראקטיב ברוקרס ברוקרים ופלטפורמות מסחר 1
ל פרויקטים של חברת אאורה בחדרה דרך הייטקזון נדל"ן 8
S השקעה במדד SMEA- האם יש משמעות דרך איזו בורסה? שוק ההון 1
Liron2035 מס על דיבידנד אירי לאזרח ישרלי דרך ברוקר אמריקאי שוק ההון 7
ב אפשר לקנות קרנות iShares BlackRock דרך אלטושלר ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
Henchman34 האם קיימת דרך לשמור על ערך הקרן בלי להתחייב לפרקי זמן ארוכים? שוק ההון 12
E מסחר במניות שלא מונפקות בניו יורק דרך מיטב דש טרייד שוק ההון 2
S פתיחת חשבון מסחר ראשון דרך הבנק- עמלות. ברוקרים ופלטפורמות מסחר 7
ג השקעה במניה בודדת דרך מיטב דש שוק ההון 20
tomer111 איך למצוא מחיר אג״ח בארץ דרך googlefinance google spreadsheet שוק ההון 1
T השקעה בקרנות מחקות דרך eToro שוק ההון 2
Anrala כדאיות פדיון כספים מפוליסת חיסכון לצורך השקעה דרך קרנות סל שוק ההון 1
V רוצה לפתוח חשבון מסחר עצמאי אבל בית ההשקעות דורש ממני לשלוח לו צילום של תעודת זהות כולל תאריך הנפקה דרך האתר שלהם צרכנות פיננסית 8
Y מיסים בהשקעה בwall street דרך מיטב דש מיסים 1
B IB דורשת Proof of Income בשביל פתיחת חשבון Margin, יש דרך אחרת? ברוקרים ופלטפורמות מסחר 8
A קניית ACWI דרך מערכות המסחר של אקסלנס שוק ההון 26
ט מישהו יודע אם ואיך אפשר לצפות במשחקי היורו (בתשלום כמובן) דרך המחשב? פוסטים מאיכות נמוכה 0
א קרן השתלמות/פנסיה/גמל דרך סוכן או לבד? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ד מסחר בני״ע ישראליים דרך ברוקר אמריקאי (IRA) שוק ההון 0
aminadav מה דעתכם על מנת לחסוך בדמי ניהול לקנות ישירות את המניות ולא דרך קרנות מחקות? שוק ההון 3
Y התלבטות לגבי קניית דירה בנאות אפק בקריית ביאליק דרך מחיר למשתכן נדל"ן 5
א מספר שאלות תם על מסחר דרך הבנק לעומת ברוקר חוץ בנקאי ברוקרים ופלטפורמות מסחר 6
D הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית השקעות אלטרנטיביות 105
I זיכוי מס בגין תשלום לביטוח חיים\אובדן כושר עבודה לשכירים (שלא דרך תלוש השכר) צרכנות פיננסית 8
כ השגת דמי ניהול מינימליים דרך קבוצות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
S הטבות חשבון בנק דרך מועדון הוט (בנק לאומי) צרכנות פיננסית 1
E השקעת דולרים דרך חברה ישראלית שוק ההון 0
C יש דרך לוותר על הריבית ב- IB בכדי לא ליצור בחשבון רווח שצריך להגיש בגינו דו״ח? פוסטים מאיכות נמוכה 9
B מעסיק שדורש לעבוד דרך סוכן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
stamEhad עמלות שונות בהמרה והעברת מט"ח דרך הבנק שוק ההון 15
Mr. Bigglesworth מסחר ב GBTC דרך הבנקים השקעות אלטרנטיביות 2
ב קבלת משכנתא דרך walty פוסטים מאיכות נמוכה 8
Sp0 השקעה באג"ח דרך etf שוק ההון 0
Z מסחר דרך TD Ameritrade ברוקרים ופלטפורמות מסחר 2
yossidiv האם אתם מכירים ספרים או דרך יעילה אחרת ללמוד על מינוף ? התפתחות אישית 2
א תיק השקעות פרטי או דרך חברה בע"מ? שוק ההון 1
ישראלי מצוי דירה להשקעה דרך מועדון חבר נדל"ן 146
A קניית זהב דרך BullionVault - מה לציין בסיבת העברה וקטגוריית המס בעת העברת המט״ח דרך הבנק? השקעות אלטרנטיביות 0
A קרן השתלמות - האם יש דרך לדעת כמה ממנה פטור ממס רווח הון? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
nicepo1 השקעה באדמה חקלאית דרך שוק ההון השקעות אלטרנטיביות 0
ה דרך פעולה לעתיד נדל"ן 6
S קרן השתלמות IRA , דרך לעקוף מס רווח הון? שוק ההון 6
S שאלות לגבי קרן השתלמות IRA + שאלות על INTERACTIVE BROKERS דרך מיטב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ולנטין יש איזושהי דרך להגדיל את ההפקדות לקרן השתלמות כשכיר ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
ד למה ברירת המחדל הסולידית היא לא השקעה דרך הבנק? צרכנות פיננסית 20
L קניית קרן סל של בלאקרוק דרך חשבון בIBI שוק ההון 1
ו יש דרך לדעת את מהירות הגלישה לפי מגורים? צרכנות פיננסית 5

נושאים דומים

למעלה