• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בעל הבית גונב חשמל בצורה מתוחכמת, איך הייתם פועלים במצב הזה?

וואו אחד השרשורים ההזויים. חמישה עמודים בלי שום הוכחה שבעל הדירה אכן גונב ממך משהו, והיד עוד נטויה.

מניח שמתכוון לויכוח על ביבי בלי הוכחה "שהוא קיבל שקל".

כבר בבסיס יש בעיה. אם אין מונה של ח"ח, זו דירה מחולקת באופן לא חוקי.
ביקשתי מעורך דין לבדוק את חוקיות הדירה טרם נכנסתי, ואחרי בדיקה הוא אמר שהיא חוקית. יש לי שעון מים נפרד, ואני משלם ישירות לתאגיד המים. בנוסף אני משלם ארנונה ישירות לעירייה.

@yossik אם תנעל לא נהיה מעודכנים בהתפתחויות ואני מניח שיהיו כאלה, אפילו אם בסוף תקופת השכירות ; אני בטוח שמשתמשים נוספים מלבדי ישמחו לעדכונים.

@noam23 תוכל בבקשה לכתוב באילו מודדים לצריכת חשמל אתה משתמש?
השתמשתי במד הצריכה הבא:
https://www.all4home.co.il/items/14...ריכה-חשמל-דיגיטלי-לשקע-תקע-מונה-חשמל-למכשירים

עדכון!

אוקיי חברים יקרים, כל מי שטען שאין הוכחות שגונבים לי חשמל, העדכון הבא הוא במיוחד עבורכם:

סיכום קצר של מה שהיה בעבר: בשבועות האחרונים, בהם אני מודד את צריכת החשמל בדירה שלי בעזרת מדי שקעים, הצריכה הממוצעת היא בין 7 ל 9 קוט"ש ליום. בנוסף, שעון החשמל שלי (שנמצא בארון החשמל של בעל הבית) הראה התאמה עקבית עם המספרים הללו. אני מבצע צילומים של שעון החשמל ובמקביל סכימות של צריכת החשמל בדירה לפי השקעים, בכל 2-3 ימים (אני מזכיר שחברת החשמל רואה רק את הסכימה של השעון שלי + השעון שלו, ולא כל שעון בנפרד).

חיכיתי וחיכתי וחיכיתי, והנה זה הגיע, ובענק!!!

סכימת כל מדי צריכת החשמל בדירה שלי בתאריך 7.11.2020 בשעה 21:00 - 160.8 קוט"ש
סכימת כל מדי צריכת החשמל בדירה שלי בתאריך 10.11.2020 בשעה 15:08 - 180.99 קוט"ש

כלומר, סה"כ צריכה של 20.2 קוט"ש בפרק זמן של 66 שעות, או צריכה של 7.3 קוט"ש ליממה (נופל בדיוק בתוך הצריכה היומית הממוצעת שאני מודד בכל השבועות האחרונים מהשקעים, שנמצאת בהתאמה מצוינת לצריכה בשעון החשמל שלי אצל בעל הדירה)

כעת לחלק המעניין:
קריאת שעון החשמל שלי (אצל בעל הדירה) בתאריך 7.11.2020 בשעה 21:00 (תמונה מצולמת) - 72626 קוט"ש
קריאת שעון החשמל שלי (אצל בעל הדירה) בתאריך 10.11.2020 בשעה 15:08 (תמונה מצולמת) - 72805 קוט"ש

כלומר, סה"כ צריכה של 179 קוט"ש בפרק זמן של 66 שעות, או צריכה של 65 קוט"ש ליממה!!! צריכה שהיא פי 10 מהצריכה האמיתית שלי לפי מדי השקעים.

כעת, אני רק רוצה להסביר מה זה צריכה של 65 קוט"ש ליממה: מדובר בצריכה של 2.7 קוט"ש לשעה, רצוף, במשך 66 השעות האחרונות. גם אם היה לי מזגן שפועל 24/7 לעולם לא הייתי יכול להגיע לצריכה הזו (אבל אין לי מזגן). גם אם היה לי דוד שפועל 24/7 לעולם לא הייתי יכול להגיע לצריכה הזו (אבל הדוד דלק אולי שעה וחצי בשלושת הימים האחרונים. ודרך אגב, הדלקתי את הדוד ברמה הזו גם בשבועיים האחרונים, וזה לא גרם לשום קפיצה מיוחדת בצריכת החשמל, כלומר הדוד תקין מבחינת צריכת החשמל שלו).

הסברים??

נניח שבעל הבית גונב ממני חשמל, איך לעזאזל הוא הצליח לגנוב ממני 160 קוט"ש ב 66 שעות? איזה מכשיר צורך כ"כ הרבה חשמל? יש לו מזגן מרכזי, אבל ממה שאני רואה הוא כבוי כל הזמן. מכונת כביסה ומייבש בחיים לא יכולים לקחת כמות כזו של חשמל. בוילר גם בחיים לא יכול להתקרב לזה.

(מה שכתבתי באדום מטה שגוי, לא היתה עליה בצריכה של בעל הדירה בדירתו)
ועכשיו, The plot thickens:
אתם זוכרים שאמרתי לכם שכל פעם שצילמתי את שעון החשמל שלי אצלו בארון החשמל, הגנבתי גם תמונה של שעון החשמל שלו שמודד את הדירה שלו. באופן עקבי, שעון החשמל שלו הראה צריכה של בסביבות 3 קוט"ש ליממה בשבועות האחרונים מאז שאני מודד (נמוך בצורה מחרידה, מדובר בבית גדול עם נפשות רבות). אז ככה, ב 66 השעות האחרונות, שעון החשמל בדירה שלו הראה צריכה של 82 קוט"ש, כלומר 29.8 קוט"ש ליממה. כלומר, ב 66 השעות האחרונות, צריכת החשמל של בעל הדירה בשעון שמודד את הדירה שלו, גם היא קפצה פי 10 (ולא רק בשעון שמודד את הדירה שלי). אני חייב לציין שאת הטוויסט הזה לא צפיתי.

נערך לאחרונה ב:
יש לך שתי אפשרויות -
האחת להמשיך לחפור, לבזבז אנרגיות ולהתלונן
השניה לארוז את הפקלעות ולעבור דירה

סכימת כל מדי צריכת החשמל בדירה שלי בתאריך 7.11.2020 בשעה 21:00 - 160.8 קוט"ש
סכימת כל מדי צריכת החשמל בדירה שלי בתאריך 10.11.2020 בשעה 15:08 - 180.99 קוט"ש

כלומר, סה"כ צריכה של 20.2 קוט"ש בפרק זמן של 66 שעות, או צריכה של 7.3 קוט"ש ליממה (נופל בדיוק בתוך הצריכה היומית הממוצעת שאני מודד בכל השבועות האחרונים מהשקעים, שנמצאת בהתאמה מצוינת לצריכה בשעון החשמל שלי אצל בעל הדירה)

כעת לחלק המעניין:
קריאת שעון החשמל שלי (אצל בעל הדירה) בתאריך 7.11.2020 בשעה 21:00 (תמונה מצולמת) - 72626 קוט"ש
קריאת שעון החשמל שלי (אצל בעל הדירה) בתאריך 10.11.2020 בשעה 15:08 (תמונה מצולמת) - 72805 קוט"ש

כלומר, סה"כ צריכה של 179 קוט"ש בפרק זמן של 66 שעות, או צריכה של 65 קוט"ש ליממה!!!
ללא ספק יש לך כעת הוכחה ניצחת ששעון החשמל שלך אצל בעל הדירה מראה צריכה מפוברקת. כל הכבוד!
ככל הנראה יש לו דרך כלשהי לקדם את השעון. לא יודע איך אבל ברור לחלוטין שהוא עשה את זה. ובתיאום זמנים עם מועד התשלום לח"ח שחל ב-10 לחודש איזוגי.

ב 66 השעות האחרונות, שעון החשמל בדירה שלו הראה צריכה של 82 קוט"ש, כלומר 29.8 קוט"ש ליממה.
זה לגמרי לא ברור, אבל ייתכן שהטכניקה שמשמשת אותו לקידום השעון שלך משפיעה גם על השעון שלו. ייתכן שזו איזו הזרמה בין פאזות? לא יודע. בכל אופן זו טכניקה שאמורה לא להשפיע על המונה של ח"ח כי אז לא יהיה לו רוח, אלא רק על השעונים הפנימיים.

לא התבלבלת עם הספרה האחרונה שהיא עשירית קוט"ש?
אתה צודק!!!
מרוב כעס, כשחישבתי את הצריכה שלו בטעות כללתי את כל הספרות.

אני מצרף את התמונות עצמן של השעונים:
https://imgur.com/1YgmH86

הנתונים לגבי הדירה שלי עדיין נכונים.

הוא עדיין על 3 קוט"ש ליממה, בזמן שאני קפצתי ל 65 קוט"ש ביממה.

תשמע, אני ממש בהלם. הסיכוי שבעל הבית לא אשם מזערי
זה הזמן להיזכר אילו ערבויות הבאת לבעלים ולבדוק מה תנאי היציאה שיש לך בחוזה ולפי זה להחליט מה אתה רוצה לעשות, יש לך הרבה יותר מ-2 אפשרויות כאן, אף אחד מהן לא טובה במיוחד.

אתה צודק!!!
מרוב כעס, כשחישבתי את הצריכה שלו בטעות כללתי את כל הספרות.

אני מצרף את התמונות עצמן של השעונים:
https://imgur.com/1YgmH86

נראה שבשעון שלו אין עשירית קוט"ש. עדיין לא הגיוני שהשעון שלך זז 180 בזמן ששלו שאמור לכלול את שניכם התקדם רק 80

נראה שבשעון שלו אין עשירית קוט"ש. עדיין לא הגיוני שהשעון שלך זז 180 בזמן ששלו שאמור לכלול את שניכם התקדם רק 80
אתה בטוח שהספרה הימנית ביותר בשעון של הדירה שלו אינה עשירית הקוט"ש? אם זה ככה, זה אומר שהצריכה הממוצעת שלו היא פי 10 ממה שחשבתי.. וזה לא נמוך בכלל.

זה משנה לי את כל התמונה, כי זה אומר שבכל המדידות הקודמות שלי (פרט לאחרונה) השעון שלו כן היה יכול לכלול את הצריכה של השעון שלי.

אני ממש חייב להבין אם אתה צודק, אם כן זה האקדח הכי מעשן שיכול להיות (שבשעון שלי היתה צריכה גבוהה יותר מבשעון שלו, שאמור לכלול את שלי ושלו ביחד).

אני ממש חייב להבין אם אתה צודק, אם כן זה האקדח הכי מעשן שיכול להיות (שבשעון שלי היתה צריכה גבוהה יותר מבשעון שלו, שאמור לכלול את שלי ושלו ביחד).
בפרטים של התמונות בטלפון שלך יש תאריך ושעה שצולמו. לך אליו היום ותראה לו שזה לא הגיוני ותדרוש תשובות והחלפה של המונה שלך.
מיותר להמשיך להתעסק בזה בלי לערב אותו אחרי שיש לך הוכחות שמשהו לא תקין.

אם אתה באמת רוצה לרדת לשורש העניין (ולא פשוט לעזוב ולהתקין מונה רשמי של ח"ח אצלך או לעבור דירה), עדיף שתזמין חשמלאי מוסמך ומקצועי ותסביר לו לפני שהוא בא מה הוא בא לבדוק ושאתה תרצה ממנו מסמך חוות דעת חתום למקרה שתרצה לתבוע.

או זה:
בפרטים של התמונות בטלפון שלך יש תאריך ושעה שצולמו. לך אליו היום ותראה לו שזה לא הגיוני ותדרוש תשובות והחלפה של המונה שלך.
מיותר להמשיך להתעסק בזה בלי לערב אותו אחרי שיש לך הוכחות שמשהו לא תקין.

רק שהמונה חדש שיהיה רשמי של ח"ח.

לא יכול להיות רשמי כי זאת דירה מחולקת
הוא אמר שהארנונה משולמת ישירות לעירייה בנפרד, יש מונה נפרד למים ושעו"ד בדק את סטטוס הדירה ושהיא חוקית...

ביקשתי מעורך דין לבדוק את חוקיות הדירה טרם נכנסתי, ואחרי בדיקה הוא אמר שהיא חוקית. יש לי שעון מים נפרד, ואני משלם ישירות לתאגיד המים. בנוסף אני משלם ארנונה ישירות לעירייה.

הוא אמר שהארנונה משולמת ישירות לעירייה בנפרד, יש מונה נפרד למים ושעו"ד בדק את סטטוס הדירה ושהיא חוקית...
מהתיאור לאורך השרשור הבנתי שלא חוקי אבל יכול להיות שאתה צודק. אאל"ט הוא ציין שח"ח סרבו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N בעל הבית מכר קרקע הצמודה לבית שאני שוכר ממנו - איך אפשר לדעת מתי תתחיל הבניה? אוף טופיק 4
ה איך להיות בעל רכב וגם מנימליסט ;) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
N איך בודקים מי בעל החנות? נדל"ן 2
G מי בעל המניות בפועל? שוק ההון 2
tzvikaz השקעה עבור ילד בעל אזרחות אמריקאית שוק ההון 12
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
fizban בעל דירה שמתמהמה בתיקון מזגן נדל"ן 11
ישראלי מצוי הגשת קורות חיים -בעל מגבלות רפואית התפתחות אישית 0
ר לקיחת משכנתא כשאתה לא בעל הנכס נדל"ן 10
א איך מק"מ בעל מח"מ זהה לאג"ח נותן תשואה גבוהה יותר שוק ההון 5
ל מחפש בעל מקצוע מתאים אוף טופיק 0
R העברת כספים לניהול ע"י יועץ השקעות בעל רישיון שוק ההון 1
י תביעות קטנות-בעל מקצוע נעלם אוף טופיק 4
S בעל אזרחות כפולה אירופאית-ישראלית פוסטים מאיכות נמוכה 1
B התנהלות מול בעל דירה אוף טופיק 27
H תוך כמה זמן בעל דירה אמור לתקן מזגן? אוף טופיק 20
D הקמה חברה להשקעות במדינה בעל שיעור מס רווחי הון נמוך שוק ההון 2
חושב בגדול בעל מקצוע חופשי - רכישת משרד? נדל"ן 7
T אח מוסמך בעל עסק - נחשב כמורשה או פטור? התפתחות אישית 3
IAmSam משכנתא כעוסק מורשה מול שכיר בעל שליטה נדל"ן 8
T בעל קופ"ג להשקעה, שוקל לעבור לאופי השקעה אחר וחייב יעוץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ד נזילה בדירה שכורה לקראת תמ"א - בעל דירה לא מתקן אוף טופיק 28
מ בן 26 ,בעל פחדים וחרדות לגבי העתיד יומני מסע אישיים 56
י שם בעל חשבון IB שוק ההון 1
A השקעה במוצרים בעל ערך ממשי כהגנה מנפילות של השוק שוק ההון 8
ה המנוהל בעל כורחו - בקשת טיפים לשליטה על תיק מנוהל שוק ההון 1
ש השקעה כבעל המשכנתא בארה"ב ולא בעל הנכס שוק ההון 4
ש האם בעל דירה אחת לא משלם מס שבח במכירתה? ? נדל"ן 3
ז בעל דירה שמסרב לתקן ליקויים אוף טופיק 3
ע לאחר שחברה הונפקה בבורסה, אבל יותר ממחציתה נשארה בידי בעל החברה. הוא מחוייב לבעלי המניות? שוק ההון 2
ביולוג ירושלמי קטלן יתושים בעל נורת UV = חארטה בריבוע. אוף טופיק 24
א בעל מקצוע בינוני התפתחות אישית 6
ERE בלי ה E המלצה על רואה חשבון בעל רישיון בארה"ב (CPA) צרכנות פיננסית 1
מ שיקולים של בעל תיק קטן שוק ההון 18
E פתרונות למשקיע צעיר בעל אזרחות ארה"ב שוק ההון 7
G שאלה לגבי מכשיר השקעה בעל נזילות שוק ההון 14
ד עוסק מורשה - בעל ואישה אוף טופיק 7
R האם אני יכול לעזוב את הבית של ההורים יומני מסע אישיים 27
ה House hacking עם הבית הראשון שלנו בצפון - מקניה למכירה בשנתיים נדל"ן 6
M הייתכן שרק ל-28% ממשקי הבית החילוניים בישראל יש משכנתא, וההחזר ההמוצע עליה הוא רק 3,800 ש"ח? נדל"ן 11
amidar פתיחת חשבון בנק לוועד הבית - איפה עושים? האם אפשר דיגיטלי? צרכנות פיננסית 20
יבגני_ל משלוח עד הבית של דואר ישראל אוף טופיק 80
C על מה הסתכלתם לפני קניית הבית הראשון, ומה הייתם עושים אחרת? נדל"ן 9
P מוכר את הבית בסכום נמוך ממחיר הקניה ועדיין מרוויח. איפה אני טועה? נדל"ן 22
J קרנות ishare נעלמו מדף הבית של אלטשולר שוק ההון 79
ש האם להסכים להצעת וועד הבית? לשלם על החשמל המשותף כמו בחשבון המים. אוף טופיק 5
de dud צביעת הבית עם ילדים בסגר אוף טופיק 5
O משקיע מתחיל - עשיתי את שיעורי הבית שלי אשמח לשמוע את דעתכם שוק ההון 16
T דיווח: הבית הלבן שוקל מתן הקלות מס לאמריקאים שישקיעו בשוק ההון שוק ההון 2
T "הבית הלבן שוקל מתן הקלות מס לאמריקאים ישקיעו בשוק ההון" אוף טופיק 5

נושאים דומים

Back
למעלה