• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בעיות פוטנציאליות בהעברות בנקאיות בשל חשש של הבנק מהלבנת הון

• פותח הנושא Yal
  • פורסם בתאריך

Yal

משתמש רשום
דירוג
1
שאלה לגבי העברות בנקאיות בסכומים גדולים. נאמר שפלוני מעביר כספים נזילים בסכום גבוה לחשבון שלו בברוקר זר.
בהינתן שהכל כשר וחוקי האם רק מעצם הפעילות בסכומים גבוהים יכולה להתעורר בעיה מול הבנק מתוך חשש הלבנת הון?
אם כן האם יש דרך נכונה לפעול מראש? כמו למשל לדבר מראש עם הבנק?
אני מצרף כאן מאמר מבנק לאומי בנושא (ראיתי מאמר דומה גם בדיסקונט). נראה שיש חובת דיווח לרשות מסכום מסויים, אמנם יש הפרדה בין משיכה/הפקדה של מזומן לבין העברה בנקאית.
האם מישהו מכיר ו/או יכול לשתף מניסיון אישי?

כל עוד הבנק שואל ואתה נותן הסבר שמניח את הדעת, לא אמורות להיות בעיות.

שאלה לגבי העברות בנקאיות בסכומים גדולים. נאמר שפלוני מעביר כספים נזילים בסכום גבוה לחשבון שלו בברוקר זר.
בהינתן שהכל כשר וחוקי האם רק מעצם הפעילות בסכומים גבוהים יכולה להתעורר בעיה מול הבנק מתוך חשש הלבנת הון?
אם כן האם יש דרך נכונה לפעול מראש? כמו למשל לדבר מראש עם הבנק?
אני מצרף כאן מאמר מבנק לאומי בנושא (ראיתי מאמר דומה גם בדיסקונט). נראה שיש חובת דיווח לרשות מסכום מסויים, אמנם יש הפרדה בין משיכה/הפקדה של מזומן לבין העברה בנקאית.
האם מישהו מכיר ו/או יכול לשתף מניסיון אישי?
לא הבנתי איך הבנק ממנו אתה מעביר את הכסף יכול להתערב ? מקסימום לדווח עליך למס הכנסה.

הכסף כבר בבנק, מבחינתו זה כסף לבן. לא ?

לא הבנתי איך הבנק ממנו אתה מעביר את הכסף יכול להתערב ?

הכסף כבר בבנק, כלומר מבחינתו זה כסף לבן.
הימצאות כסף בחשבון בנק היא לא סוף פסוק.

העברות כסף לחשבון והוצאות כסף מחשבון, עלולות להוות הלבנת הון. הבנקים יכולים וגם עוצרים העברות כספים, עד לקבלת הסברים. יש על זה דיונים בפורום.

העברות כסף לחשבון והוצאות כסף מחשבון, עלולות להוות הלבנת הון. הבנקים יכולים וגם עוצרים העברות כספים, עד לקבלת הסברים. יש על זה דיונים בפורום.
לי לא אמרו כלום. פשוט העבירו.

כשהכנסתי את הכסף אליהם עשו בעיות, לא כשאני מוציא.

תודה, האם אתה יכול לשים כאן לינקים לדיונים כאלה? לא מצאתי ויכול להיות שימושי ללמוד מניסיונם של אחרים.

כן, לגמרי
אם אתה מקבל סכומים גבוהים או מעביר סכומים גבוהים הבנק ישאל, יעצור את העברה/קבלה וגם יכול לדווח.
לדוגמא להכניס צ'ק גדול ממכירת נכס או ממקור אחר הבנק ירצה לראות חוזה או מקור הכסף, כנ"ל אם אתה מעביר סכומים גדולים יבדקו (אגב רוב העברות גם עוברות ממש אישור בנקאי - לא פעם קיבלתי שיחת טלפון אם אני מאשר).

ההתנהלות דיי פשוטה - פשוט לומר לאן הכסף, אם זה משהו שלא עובר על החוק, הכל בסדר..

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M תביעה קטנה נגד הוט על בעיות אינטרנט צרכנות פיננסית 6
Regevkr בעיות עם ניכוי מס במקור לפי האמנה עם ארה"ב - לא מוצאים אותי במרשם מיסים 1
O משיכת כספי פנסיה לפני גיל 67 לבעלי בעיות בריאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
P אלטרנטיבה כשיש בעיות בטופס מפ"ל? מיסים 7
Z האם בחירת שקל כמטבע בסיס בIBKR יוצר בעיות בדוחו"ת למס אחר כך? פוסטים מאיכות נמוכה 0
yossik בעיות באקספון/WE4G צרכנות פיננסית 2
D הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית השקעות אלטרנטיביות 147
M בעיות עם ניהול בהלמן - מישהו מכיר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Dinoman בעיות בunrelialized p&l באינטרקטיב שוק ההון 2
ת האם עדיין יש בעיות עם IRA? צרכנות פיננסית 10
G בעיות בהצגת נתוני מדד / מניה בחיפוש בגוגל אוף טופיק 18
P בעיות עם הבנק שוק ההון 22
G אקסלנס - בעיות בשירות לקוחות צרכנות פיננסית 17
c881 בעיות מעניינות במעבר קרן השתלמות אוף טופיק 13
שמוליק קיפוד בעיות בהפקדות הפנסיונית צרכנות פיננסית 10
yossik בעיות גלישה עם טלפוניה VOIP מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
א בעיות באתר של מיטב דש צרכנות פיננסית 6
N צריך מאגר טיפים , להתנהלות עם חברות ההשקעות הישראליות - שרובן ככולן כושלות. ומעלות סיכונים רבים ובעיות פוטנציאליות. פוסטים מאיכות נמוכה 22
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
C האם שם משפחה שני שלא מופיע בחשבון אחר הוא מתכון לבעיות בהעברות כספים? שוק ההון 0
L חסכון בהעברות חן חו"ל שוק ההון 37

נושאים דומים

Back
למעלה