ביידן מכריז על תכנית הכוללת העלאת מס חברות והמניות/מדדים ממשיכים לעלות

gsafier

משתמש סולידי
דירוג
10
יש למישהי/ו הסבר לפלא הזה?
אני שואל כי כשאני נתקל בפלא, שאין לי אליו הסבר מניח את הדעת, אני מתחיל לדאוג.

FreeAgent

משתמש ותיק
דירוג
128
אני מניח שהשוק ציפה למשהו גרוע עוד יותר

dani91

משתמש ותיק
דירוג
460
כי 2 טריליון דולר שנשפכים לשוק הם חדשות טובות מאוד לרווחי החברות, גם אם הם יצטרכו לשלם עליהם עוד מס.

אחד שלא יודע

משתמש ותיק
דירוג
830
אני באמת מרגיש כמו קוף.
הכלכלה פשוט מתנהלת איך שבא לה.

annona

משתמש ותיק
דירוג
176
זה אולי קצת שטחי אבל גם המכפילים בשיא. בהחלט מוזר.

gsafier

משתמש סולידי
דירוג
10
קראת את פרטי התכנית או רק את הכותרת?
ג.נ. לא קראתי בעצמי מה היא כוללת.
קראתי את כותרות המשנה ובוהקת שם הנקודה של העלאת מס חברות מ-21 ל-28%.
אז נכון שכבר שביידן נבחר דיברו על זה שמס החברות יעלה, אבל עכשיו זו תכנית שפורסמה עם מספרים.
הייתי מצפה לתגובה כלשהי מהשוק ולא פיהוק והמשך העליות כמו קודם.

Nool

משתמש ותיק
דירוג
228
אני מוכן להמר שעם כל השטויות של אנרגיה ירוקה עדיין התעשיה המסורתית תן לזה בראש

האזרח הקטן

משתמש ותיק
דירוג
555
קראתי את כותרות המשנה ובוהקת שם הנקודה של העלאת מס חברות מ-21 ל-28%.
אז נכון שכבר שביידן נבחר דיברו על זה שמס החברות יעלה, אבל עכשיו זו תכנית שפורסמה עם מספרים.
הייתי מצפה לתגובה כלשהי מהשוק ולא פיהוק והמשך העליות כמו קודם.
זו עלייה מדורגת למשך מספר שנים (כמו כל תכנית ארוכת טווח, לא בטוח שתתממש לחלוטין אם השלטון ישתנה) וזה עדיין שם את מס החברות במקום נמוך יותר ממה שהיה לפני כמה שנים.
בנוסף, התכנית אמורה להזרים הרבה מאוד כסף למשק - אז חברות בתחום התשתית צפויות להגדיל רווחיות. כתוצאה מכך הספקים שלהם יגדילו רווחיות והעובדים של אותם חברות ייהנו מהכנסה גבוהה יותר ובטחון תעסוקתי יחסי, מה שיגרום להם להוציא יותר.

אם צריך לחשוש ממשהו בהקשר של הכלכלה האמריקאית זה לדעתי לא מהגדלת מס החברות אלא מהחוב הלאומי של ארצות הברית שמשתולל וגדל עם השנים.

nicepo1

משתמש בכיר
דירוג
3,443
אם צריך לחשוש ממשהו בהקשר של הכלכלה האמריקאית זה לדעתי לא מהגדלת מס החברות אלא מהחוב הלאומי של ארצות הברית שמשתולל וגדל עם השנים.
זה הרבה פעמים הולך ביחד
חוב גבוה משלמים במיסים גבוהים ו\או אינפלציה גבוה שגורמת למיסוי אפקטיבי גבוה יותר.
בנוסף, התכנית אמורה להזרים הרבה מאוד כסף למשק - אז חברות בתחום התשתית צפויות להגדיל רווחיות. כתוצאה מכך הספקים שלהם יגדילו רווחיות והעובדים של אותם חברות ייהנו מהכנסה גבוהה יותר ובטחון תעסוקתי יחסי, מה שיגרום להם להוציא יותר.

מסכים ולדעתי בטווח המידי השוק גם מגיב לכמות הדולרים במערכת, כשמודיעים שהולכים להגדיל אותה השוק מתרגם את זה (חלקית) לזה שאותה כמות נכסים מתחלקת על יותר דולרים ולכן הערך שלהם באותו מטבע עולה גם בלי קשר להערכות גדילה ברווחיות.

amit

משתמש בכיר
דירוג
2,207
ריבית 0 והדפסה אינסופית , ברוך הבא !

נושאים דומים

למעלה