• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ביטוח נסיעות לחול לטיול הגדול בתקופת הקורונה

הסקרן הגדול

משתמש רגיל
דירוג
67
אז ככה, אני מעוניין לטוס לדרום אמריקה ב15.5 למשך כ4 וחצי-5 חודשים, התחלתי לעשות פה השוואות על הביטוחים וכרגע לא מצליח להבין מה עדיף לי, בטח בתקופה הזאת, האם יש פה מישהו שהתעסק בזה ויודע להגיד לי איזו חברה הכי זולה\עדיפה?
בנוסף, רואה פה חברה SAFE4YOU שאומרים שהם נותנים ייעוץ אישי ומטפילם בהכל, כל זה ללא תשלום שלי אלא שאת העמלות הם מקבלים מחברות הביטוח, האם זה נכון או שזה כמו סוכן פנסיה והשקעות שבפועל גוזרים עליך את הקופון? האם גם פה עדיף לעשות ביטוח נסיעות "IRA" ניהול עצמי?

אז ככה, אני מעוניין לטוס לדרום אמריקה ב15.5 למשך כ4 וחצי-5 חודשים, התחלתי לעשות פה השוואות על הביטוחים וכרגע לא מצליח להבין מה עדיף לי, בטח בתקופה הזאת, האם יש פה מישהו שהתעסק בזה ויודע להגיד לי איזו חברה הכי זולה\עדיפה?
בנוסף, רואה פה חברה SAFE4YOU שאומרים שהם נותנים ייעוץ אישי ומטפילם בהכל, כל זה ללא תשלום שלי אלא שאת העמלות הם מקבלים מחברות הביטוח, האם זה נכון או שזה כמו סוכן פנסיה והשקעות שבפועל גוזרים עליך את הקופון? האם גם פה עדיף לעשות ביטוח נסיעות "IRA" ניהול עצמי?
ואו. איזה כיף לך. תיהנה ותשמור על עצמך.

תשווה בין פספורטכארד/כללית/מגדל/Wobi וכו'

דברים שאני עושה [לא ממליץ]
א. מוודא שהם מורידים לי את כל ההרחבות ש"לא משתלמות עבורי": ביטוח תאונות אישיות בחול, לפטופ, טלפון חכם [יש על זה לרוב השתתפות עצמית] וכו'
ב. בודק עם אלו גופים הם עובדים , לפעמים מצליח לי [סטודנטים/חבר/ועד X/הסתדרות המורים וכו'. תמיד תשאל גם אם אתה לא חבר בזה. לרוב הם מכסתחים]
ג. משווה בין כולם כמה יוצא פר יום. אחרי זה מתקשר לחברה הכי זולה, אומר שקיבלתי הצעה זולה יותר, מורידים לי ואז אני סוגר.

ברוב המקרים, אני אישית אעדיף את פספורטקארד משום שברוב המקרים סביבי [אזהרת הטייה קוגניטיבית] הם יצאו מקצוענים ושילמו מיד ובדיעבד.
היה פשוט לאמא שלי סיפור בארה"ב של אשפוז אחרי טיסה והם ממש נתנו שירות לא אופייני לישראלים.

והכי חשוב, כמובן תחזור לפה עם טבלה מסודרת של השוואת מחירים למען הדורות הבאים

בהצלחה !

נערך לאחרונה ב:
לא טסתי בזמן הקורונה, אז לא יודע מה השינויים שחלו בשנה האחרונה. אבל בעבר היה מדובר על סדר גודל של בערך 1-2 דולר ליום*. לאור העלות הנמוכה יחסית, הן באופן אבסולוטי והן ביחס לעלות הטיול הכוללת שלך, לא הייתי שובר את הראש דווקא פה על למצוא את הזול ביותר, אלא מוודא שהכיסוי באמת נותן לי ראש שקט ומדובר בחברת ביטוח אמינה.

*המחיר הנ"ל לא כולל פעילות אקסטרים, שאולי במקרה שלך כן רלוונטית. מצד שני אם מתוך ארבעה חודשים יהיו לך פעילויות אקסטרים ב5 מהימים, אולי אפשר רק בימים האלו להוסיף כיסוי על פעילות כזו (או אפילו לרכוש פוליסה נוספת לימים אלו מגורם אחר).

ואו. איזה כיף לך. תיהנה ותשמור על עצמך.

תשווה בין פספורטכארד/כללית/מגדל/Wobi וכו'

דברים שאני עושה [לא ממליץ]
א. מוודא שהם מורידים לי את כל ההרחבות ש"לא משתלמות עבורי": ביטוח תאונות אישיות בחול, לפטופ, טלפון חכם [יש על זה לרוב השתתפות עצמית] וכו'
ב. בודק עם אלו גופים הם עובדים , לפעמים מצליח לי [סטודנטים/חבר/ועד X/הסתדרות המורים וכו'. תמיד תשאל גם אם אתה לא חבר בזה. לרוב הם מכסתחים]
ג. משווה בין כולם כמה יוצא פר יום. אחרי זה מתקשר לחברה הכי זולה, אומר שקיבלתי הצעה זולה יותר, מורידים לי ואז אני סוגר.

ברוב המקרים, אני אישית אעדיף את פספורטקארד משום שברוב המקרים סביבי [אזהרת הטייה קוגניטיבית] הם יצאו מקצוענים ושילמו מיד ובדיעבד.
היה פשוט לאמא שלי סיפור בארה"ב של אשפוז אחרי טיסה והם ממש נתנו שירות לא אופייני לישראלים.

והכי חשוב, כמובן תחזור לפה עם טבלה מסודרת של השוואת מחירים למען הדורות הבאים

בהצלחה !
ראיתי דווקא שהם הכי יקרים מכולם.
יש באתר מוצילר טבלת השוואה בין ביטוחים וזה נראה שם שהפניקס הכי זולים אבל לא בטוח אם זה גם הכי מכסה.
בנוסף יכול להסביר לי מה זה הSAGE4YOU הזה והאם כדאי לי לעשות את זה? הם אומרים שזה לא עולה יל כלום וזה נראה קצת מחשיד

שים לב שבתקופה הזו חברות ביטוח לא מבטחות יותר מחודשיים.
שים לב שנכון לרגע זה דרום אמריקה די סגורה.
כרגע זו העונה של בוליביה ופרו והמצב שם די סגור ולא מומלץ לטוס לשם. ארגנטינה סגורה ובכל מקרה מבחינת התאריך זה קרוב לסוף העונה שם.
ברזיל פתוחה וגם גואטמלה פתוחה לפי מה שאני זוכר.

אתה יכול לסגור ביטוח עם חברה ישראלית לחודשיים
ולקוות שתוך כדי הטיול הם יסכימו להאריך, ואני מניח שהם יסכימו. אפשרות נוספת היא לרכוש ביטוח בינלאומי מחברה אמריקאית בהמשך.
יצא לי להסתכל על atlas insurance משום שחברות בארץ לא מבטחות לארה"ב. האתר שלהם קליל ונוח.

ראיתי דווקא שהם הכי יקרים מכולם.
אתה בישראל. תתנהג בהתאם.
החוקים:,בלי ראיתי, שמעתי, הציעו לי,אמא שלי הציעה שאעבוד כמתדלק בגלל שזה מועדפת, אבא שלי רצה שאהייה כבאי, דוד שלי עשה ביטוח דרך ארציאלי הבן.

אתה, מתקשר ! לכולם ומברר:
1. האם המחיר כולל אקסטרים [בהנחה שתעשה כזה כנראה]
2. מחיר פר יום כולל/פחות ההרחבות שצריך
3. בדיקת זכאות לשחיתות דרך מה שציינתי לעיל
4. רק ככה תוודא מה המחיר בדיוק לפי הצרכים שלך ובדיוק לפי המחיר האמיתי ולא טרלולי אינטרנט לא מעודכנים.

עד שכל הנ"ל לא פתור, בבקשה להפסיק לחשוב יותר מדי ולחזור לפה אחרי השוואת מחירים. אחרת לא נוכל להתקדם ולדאוג שתטוס מפה לפני בחירות #5 או ווריאנט-סורי אפריקאי

אלא מוודא שהכיסוי באמת נותן לי ראש שקט ומדובר בחברת ביטוח אמינה.
חדמש.
SAGE4YOU הזה והאם כדאי לי לעשות את זה? הם אומרים שזה לא עולה יל כלום וזה נראה קצת מחשיד
לא מכיר. ואם תימני-סולידי-חסכן-על-חלל כמוני לא מכיר, אז הם עדיין לא מפורסמים דיו שאמליץ לך עליהם.

חלק מהקופות מציעות הנחה משמעותית בביטוח נסיעות ל"טיול הגדול" לתקופה של עד חצי שנה - תבדוק אם אתה זכאי.

אישית אני לא חושב שצריך שום הרחבות ותוספות מעבר לבריאות (שאצל הרוב זה ± אותו דבר...).

אקסטרים אפשר לעשות במקום לפני שיוצאים לפעילות למספר ימים מוגדר.

רוב חברות האשראי מציעות גם הן ביטוח (על כבודה, טיסה, ביטולי כרטיסים והזמנות וכו') במידה ואתה רוכש דרך הכרטיס.
כנס לאתר של חברת האשראי ותבדוק מה מגיע לך...

רוב חברות האשראי מציעות גם הן ביטוח (על כבודה, טיסה, ביטולי כרטיסים והזמנות וכו') במידה ואתה רוכש דרך הכרטיס.
כנס לאתר של חברת האשראי ותבדוק מה מגיע לך...
חברות האשראי נותנות לרוב כ7 ימים בשנה ללא עלות (בעבר זה היה יותר אבל לפני כשלוש שנים שינו בכולן) ואחרי זה מחיר גבוה משמעותית לעומת מחיר השוק. לטיול ארוך לא משתלם.

לי היה נסיון טוב עם Safe4You בנסיעות האחרונות. הם בקיאים בתנאים של מספר חברות שעובדות איתם (פאספורטקארד, פיניקס, מגדל, כלל, אולי עוד אחת או שתיים), יודעים להמליץ איזו לקחת לפי הנסיבות, להנגיש את תנאי הפוליסה, ולא גובים יותר מהחברה עצמה (הם לוקחים עמלה מהחברה). לא יצא לי לתבוע ממש, אבל יצא לי להעביר דרכם הודעות לרופא מחו"ל, להאריך פוליסה או להוסיף תוספות בזמן חי. אפשר לעשות את זה כרגיל ישירות מול חברת הביטוח (האפשרות הגרועה לדעתי), או לחילופין דרך הסוכן של Safe4You, שזמין מיידית בוואסאפ ונותן שירות אדיב ובלי שטיקים וטריקים, ובלי לנסות למכור יותר משצריכים. נראה לי שהיתרון הגדול הוא בכך שהוא לא סוכן של החברה, אז עד כמה שאני רואה הייעוץ יותר אותנתי - מעדויות שקראתי אם יש תביעה הם מכינים קייס מול החברה ויודעים להיאבק איתה אם יש צורך, הם בקיאים במה בדיוק מבוטח ומה לא, בלי התחושה של לחפש כל הזמן איפה עושים עליך סיבוב.

ג.נ. לא עובד בשבילם, לא מפרסם אותם, רק משתף כלקוח :)

מישהו בכלל הצליח לטוס לדרום אמריקה השנה לטיול תרמילאים להנות ולחזור בריא ושלם כדי לספר על זה?

מה דעתכם על ביטוח מגן קורונה?
הוא מייקר את הפוליסה פי 2

תשלום על בידוד לחולה ולמלווה, טיסה חלופית
תשלום על בידוד בחו"ל? אין צורך בבדיקת קורונה לפני החזרה לארץ אז אני לא רואה איך אפשר לפספס טיסה + להזדקק למקום לינה בגלל תוצאת חיובית לקורונה בחו"ל כי בכל מקרה לא נבדקים.
זה יכול להיות שימושי אם טסים ליעד שמבקש בדיקת קורונה אבל יכול להיות שלהוסיף אפשרות ביטול טיסה בחברת התעופה בזמן ההזמנה זול יותר מלהוסיף ביטוח.

תשלום על בידוד לחולה ולמלווה, טיסה חלופית
נשמע מיותר. טיסה חלופית זה סיפור של כמה מאות דולרים מאירופה, אולי קצת מעל אלף דולר בטיסה למזרח הרחוק או אמריקה. בידוד זה גם לא אמור להיות סיפור יקר ברוב המקומות, וכמו שכבר הוזכר מעלה אין כמעט חובת בדיקות כיום.

נשמע מיותר. טיסה חלופית זה סיפור של כמה מאות דולרים מאירופה, אולי קצת מעל אלף דולר בטיסה למזרח הרחוק או אמריקה. בידוד זה גם לא אמור להיות סיפור יקר ברוב המקומות, וכמו שכבר הוזכר מעלה אין כמעט חובת בדיקות כיום.
עלות הביטוח ל5 אנשים היא $200.
לדוגמא אם ילד לא מרגיש טוב יום לפני טיסה והולכים לראות רופא, במרפאה בטח יעשו בדיקת קורונה ונגיד שיצא חיובי, לא חושב שבמקרה כזה נוכל לטוס בחזרה לישראל ובמקרה הזה נוכל להפעיל את הביטוח עבור לינה וטיסה חזרה.

עלות הביטוח ל5 אנשים היא $200.
לדוגמא אם ילד לא מרגיש טוב יום לפני טיסה והולכים לראות רופא, במרפאה בטח יעשו בדיקת קורונה ונגיד שיצא חיובי, לא חושב שבמקרה כזה נוכל לטוס בחזרה לישראל ובמקרה הזה נוכל להפעיל את הביטוח עבור לינה וטיסה חזרה.
חוץ מהילד ועוד מבוגר אחד שישמור עליו השלושה האחרים יוכלו לחזור לארץ, אם אינם מאומתים.
אבל גם אם נניח שכל המשפחה נשארת בחו"ל ומשלמת על טיסה ולינה, כמה כסף זה כבר יעלה? זה לא סכום שימוטט אותך כלכלית.

השאלה החשובה היא מה קורה במקרה של מחלה חריפה, שדורשת אשפוז ואפילו הנשמה. האם הביטוח יכסה את זה, כמו שיכסה שלל מחלות קשות אחרות, או שבלי כיסוי לקורונה זה יוחרג?
זה מקרה מאוד לא סביר - קורונה היא לרוב מחלה קלה - אבל ביטוח נועד עבור המקרה הלא סביר.

הבעיה היא שכיסוי לקורונה מתומחר לא לפי ההסתברות הזעומה למחלה קשה, אלא לפי ההסתברות לבדיקה חיובית שתצריך בידוד.
כל עוד נדרשו בדיקות לצורך טיסה ההסתברות לזה היתה גבוהה מאוד, ומחיר הביטוח גבוה בהתאם.

השאלה החשובה היא מה קורה במקרה של מחלה חריפה, שדורשת אשפוז ואפילו הנשמה. האם הביטוח יכסה את זה, כמו שיכסה שלל מחלות קשות אחרות, או שבלי כיסוי לקורונה זה יוחרג?
זה מקרה מאוד לא סביר - קורונה היא לרוב מחלה קלה - אבל ביטוח נועד עבור המקרה הלא סביר.

הבעיה היא שכיסוי לקורונה מתומחר לא לפי ההסתברות הזעומה למחלה קשה, אלא לפי ההסתברות לבדיקה חיובית שתצריך בידוד.
כל עוד נדרשו בדיקות לצורך טיסה ההסתברות לזה היתה גבוהה מאוד, ומחיר הביטוח גבוה בהתאם.
להבנתי ביטוח בריאות סטנדרטי מכסה אותך על הוצאות רפואית, לא משנה מה הגורם, כלומר כולל קורונה.
הביטוח קורונה מכסה אותך על ההוצאות(מלון, טיסות חדשות) למצב שאתה נאלץ להישאר בחו"ל בגלל גילוי קורונה.

אני נמצא במצב דומה לך והחלטתי לא להוסיף כיסוי קורונה.
לא המלצה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A ביטוח נסיעות לחול צרכנות פיננסית 14
T ביטוח נסיעות לחו"ל - מי הכי שירותי והגון? צרכנות פיננסית 42
U ביטוח נסיעות לחו"ל למי שאינו אזרח ואין לו ביטוח לאומי צרכנות פיננסית 5
J ביטוח נסיעות לחו"ל - החרגה צרכנות פיננסית 1
T ביטוח נסיעות לחו"ל - לתקופה ויעדים לא ידועים צרכנות פיננסית 2
פיטר גריפין ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 26
O הפעלת ביטוח נסיעות לחו"ל - אופן התייחסות חב' הביטוח לבן/בת זוג לצורך כיסוי הוצאות צרכנות פיננסית 3
B איפה רוכשים ביטוח נסיעות לארה"ב - ישראלי/בינלאומי צרכנות פיננסית 0
A היכן לעשות ביטוח נסיעות 'חינמי' צרכנות פיננסית 59
Ven0m כפל ביטוח נסיעות צרכנות פיננסית 22
L ביטוח נסיעות לחו"ל צרכנות פיננסית 78
מ ביטוח נסיעות לחו"ל - האם יש דרך זולה יותר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
yossik ביטוח נסיעות צרכנות פיננסית 13
W ביטוח נהג צעיר ליברה צרכנות פיננסית 23
ה ביטוח מנהלים ישן עם מקדם נמוך בדמי ניהול גבוהים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
A גביית ביטוח שארים למרות קיום מסמך המבטל זאת - איך להתנהל מול הגוף המנהל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
J ביטוח לדירה שכורה כשוכר ואחריות צולבת צרכנות פיננסית 5
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
A ביטוח סיעודי (2024) - מה הטעם? צרכנות פיננסית 0
A ביטוח סיעודי - מוצר הגיוני? צרכנות פיננסית 9
D ביטוח פרטי מהעבודה עם הצהרת בריאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ה ביטוח מקיף וחובה בחברות נפרדות צרכנות פיננסית 1
V ביטוח לאומי והחזר מס לשכירים מיסים 10
S ביטוח סיעודי של קופ"ח מכבי לחייל שמתגייס לשירות סדיר צרכנות פיננסית 0
M ביטוח בריאות אחרי הרפורמה בסוף 2023 צרכנות פיננסית 9
מ איך כל העניין הזה של ביטוח חיים משתלם למבטחת? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
מ ביטוח לאומי על רווחים בשוק ההון מיסים 11
A ניוד ביטוח מנהלים לקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
the_newbie האם יש היגיון להחזיק ביטוח שב"ן בתקופת RELOCATION? צרכנות פיננסית 2
השמח בחלקו מס ירושה לאזרחים אמריקאים: ביטוח חיים ופרובייט מיסים 8
ראובן7 ביטוח מנהלים-משיכה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
T ביטוח נכות\אכ"ע בלי הפקדות לקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
א ביטוח דירה לדירה חדשה מקבלן נדל"ן 6
identitybridge חווות דעת בתשלום על התיק ביטוח לעצמאים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
I ביטוח לאומי - בונוס חד פעמי מיסים 61
P כדאיות ביטוח רכב צרכנות פיננסית 6
ס ביטוח לאומי כסטודנט וכשכיר מיסים 6
F ביטוח בניין משותף צרכנות פיננסית 8
מ עלויות ביטוח גבוהות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
A ביטוח שארים בקר"פ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
1337justme ביטוח נגד נזקי טרור נדל"ן 6
M החלפת ביטוח חיים למשכנתא צרכנות פיננסית 5
ttmoon הפסקת ביטוח מנהלים ומעבר לפנסיה משלימה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
S פנסיה מקיפה - ביטוח מינימלי על א.כ.ע ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Y ביטוח מנהלים מול פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
S ביטוח חיים עם תשלום קבוע ל 15 שנים או לא צרכנות פיננסית 12
Michel רצץ זכויות ביטוח בקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
S הפעלת ביטוח תכולה צרכנות פיננסית 6
B ביטוח לאומי מקסימלי על מכירת RSU מיסים 7

נושאים דומים

Back
למעלה