ביטוח נסיעות לחול לטיול הגדול בתקופת הקורונה

הסקרן הגדול

משתמש סולידי
דירוג
21
אז ככה, אני מעוניין לטוס לדרום אמריקה ב15.5 למשך כ4 וחצי-5 חודשים, התחלתי לעשות פה השוואות על הביטוחים וכרגע לא מצליח להבין מה עדיף לי, בטח בתקופה הזאת, האם יש פה מישהו שהתעסק בזה ויודע להגיד לי איזו חברה הכי זולה\עדיפה?
בנוסף, רואה פה חברה SAFE4YOU שאומרים שהם נותנים ייעוץ אישי ומטפילם בהכל, כל זה ללא תשלום שלי אלא שאת העמלות הם מקבלים מחברות הביטוח, האם זה נכון או שזה כמו סוכן פנסיה והשקעות שבפועל גוזרים עליך את הקופון? האם גם פה עדיף לעשות ביטוח נסיעות "IRA" ניהול עצמי?

Shlomi Z

משתמש בכיר
דירוג
4,179
אז ככה, אני מעוניין לטוס לדרום אמריקה ב15.5 למשך כ4 וחצי-5 חודשים, התחלתי לעשות פה השוואות על הביטוחים וכרגע לא מצליח להבין מה עדיף לי, בטח בתקופה הזאת, האם יש פה מישהו שהתעסק בזה ויודע להגיד לי איזו חברה הכי זולה\עדיפה?
בנוסף, רואה פה חברה SAFE4YOU שאומרים שהם נותנים ייעוץ אישי ומטפילם בהכל, כל זה ללא תשלום שלי אלא שאת העמלות הם מקבלים מחברות הביטוח, האם זה נכון או שזה כמו סוכן פנסיה והשקעות שבפועל גוזרים עליך את הקופון? האם גם פה עדיף לעשות ביטוח נסיעות "IRA" ניהול עצמי?
ואו. איזה כיף לך. תיהנה ותשמור על עצמך.

תשווה בין פספורטכארד/כללית/מגדל/Wobi וכו'

דברים שאני עושה [לא ממליץ]
א. מוודא שהם מורידים לי את כל ההרחבות ש"לא משתלמות עבורי": ביטוח תאונות אישיות בחול, לפטופ, טלפון חכם [יש על זה לרוב השתתפות עצמית] וכו'
ב. בודק עם אלו גופים הם עובדים , לפעמים מצליח לי [סטודנטים/חבר/ועד X/הסתדרות המורים וכו'. תמיד תשאל גם אם אתה לא חבר בזה. לרוב הם מכסתחים]
ג. משווה בין כולם כמה יוצא פר יום. אחרי זה מתקשר לחברה הכי זולה, אומר שקיבלתי הצעה זולה יותר, מורידים לי ואז אני סוגר.

ברוב המקרים, אני אישית אעדיף את פספורטקארד משום שברוב המקרים סביבי [אזהרת הטייה קוגניטיבית] הם יצאו מקצוענים ושילמו מיד ובדיעבד.
היה פשוט לאמא שלי סיפור בארה"ב של אשפוז אחרי טיסה והם ממש נתנו שירות לא אופייני לישראלים.

והכי חשוב, כמובן תחזור לפה עם טבלה מסודרת של השוואת מחירים למען הדורות הבאים

בהצלחה !

נערך לאחרונה ב:

האזרח הקטן

משתמש בכיר
דירוג
2,219
לא טסתי בזמן הקורונה, אז לא יודע מה השינויים שחלו בשנה האחרונה. אבל בעבר היה מדובר על סדר גודל של בערך 1-2 דולר ליום*. לאור העלות הנמוכה יחסית, הן באופן אבסולוטי והן ביחס לעלות הטיול הכוללת שלך, לא הייתי שובר את הראש דווקא פה על למצוא את הזול ביותר, אלא מוודא שהכיסוי באמת נותן לי ראש שקט ומדובר בחברת ביטוח אמינה.

*המחיר הנ"ל לא כולל פעילות אקסטרים, שאולי במקרה שלך כן רלוונטית. מצד שני אם מתוך ארבעה חודשים יהיו לך פעילויות אקסטרים ב5 מהימים, אולי אפשר רק בימים האלו להוסיף כיסוי על פעילות כזו (או אפילו לרכוש פוליסה נוספת לימים אלו מגורם אחר).

הסקרן הגדול

משתמש סולידי
דירוג
21
ואו. איזה כיף לך. תיהנה ותשמור על עצמך.

תשווה בין פספורטכארד/כללית/מגדל/Wobi וכו'

דברים שאני עושה [לא ממליץ]
א. מוודא שהם מורידים לי את כל ההרחבות ש"לא משתלמות עבורי": ביטוח תאונות אישיות בחול, לפטופ, טלפון חכם [יש על זה לרוב השתתפות עצמית] וכו'
ב. בודק עם אלו גופים הם עובדים , לפעמים מצליח לי [סטודנטים/חבר/ועד X/הסתדרות המורים וכו'. תמיד תשאל גם אם אתה לא חבר בזה. לרוב הם מכסתחים]
ג. משווה בין כולם כמה יוצא פר יום. אחרי זה מתקשר לחברה הכי זולה, אומר שקיבלתי הצעה זולה יותר, מורידים לי ואז אני סוגר.

ברוב המקרים, אני אישית אעדיף את פספורטקארד משום שברוב המקרים סביבי [אזהרת הטייה קוגניטיבית] הם יצאו מקצוענים ושילמו מיד ובדיעבד.
היה פשוט לאמא שלי סיפור בארה"ב של אשפוז אחרי טיסה והם ממש נתנו שירות לא אופייני לישראלים.

והכי חשוב, כמובן תחזור לפה עם טבלה מסודרת של השוואת מחירים למען הדורות הבאים

בהצלחה !
ראיתי דווקא שהם הכי יקרים מכולם.
יש באתר מוצילר טבלת השוואה בין ביטוחים וזה נראה שם שהפניקס הכי זולים אבל לא בטוח אם זה גם הכי מכסה.
בנוסף יכול להסביר לי מה זה הSAGE4YOU הזה והאם כדאי לי לעשות את זה? הם אומרים שזה לא עולה יל כלום וזה נראה קצת מחשיד

ExeAction

משתמש ותיק
דירוג
166
שים לב שבתקופה הזו חברות ביטוח לא מבטחות יותר מחודשיים.
שים לב שנכון לרגע זה דרום אמריקה די סגורה.
כרגע זו העונה של בוליביה ופרו והמצב שם די סגור ולא מומלץ לטוס לשם. ארגנטינה סגורה ובכל מקרה מבחינת התאריך זה קרוב לסוף העונה שם.
ברזיל פתוחה וגם גואטמלה פתוחה לפי מה שאני זוכר.

אתה יכול לסגור ביטוח עם חברה ישראלית לחודשיים
ולקוות שתוך כדי הטיול הם יסכימו להאריך, ואני מניח שהם יסכימו. אפשרות נוספת היא לרכוש ביטוח בינלאומי מחברה אמריקאית בהמשך.
יצא לי להסתכל על atlas insurance משום שחברות בארץ לא מבטחות לארה"ב. האתר שלהם קליל ונוח.

Shlomi Z

משתמש בכיר
דירוג
4,179
ראיתי דווקא שהם הכי יקרים מכולם.
אתה בישראל. תתנהג בהתאם.
החוקים:,בלי ראיתי, שמעתי, הציעו לי,אמא שלי הציעה שאעבוד כמתדלק בגלל שזה מועדפת, אבא שלי רצה שאהייה כבאי, דוד שלי עשה ביטוח דרך ארציאלי הבן.

אתה, מתקשר ! לכולם ומברר:
1. האם המחיר כולל אקסטרים [בהנחה שתעשה כזה כנראה]
2. מחיר פר יום כולל/פחות ההרחבות שצריך
3. בדיקת זכאות לשחיתות דרך מה שציינתי לעיל
4. רק ככה תוודא מה המחיר בדיוק לפי הצרכים שלך ובדיוק לפי המחיר האמיתי ולא טרלולי אינטרנט לא מעודכנים.

עד שכל הנ"ל לא פתור, בבקשה להפסיק לחשוב יותר מדי ולחזור לפה אחרי השוואת מחירים. אחרת לא נוכל להתקדם ולדאוג שתטוס מפה לפני בחירות #5 או ווריאנט-סורי אפריקאי

אלא מוודא שהכיסוי באמת נותן לי ראש שקט ומדובר בחברת ביטוח אמינה.
חדמש.
SAGE4YOU הזה והאם כדאי לי לעשות את זה? הם אומרים שזה לא עולה יל כלום וזה נראה קצת מחשיד
לא מכיר. ואם תימני-סולידי-חסכן-על-חלל כמוני לא מכיר, אז הם עדיין לא מפורסמים דיו שאמליץ לך עליהם.

Spanz

משתמש ותיק
דירוג
540
חלק מהקופות מציעות הנחה משמעותית בביטוח נסיעות ל"טיול הגדול" לתקופה של עד חצי שנה - תבדוק אם אתה זכאי.

אישית אני לא חושב שצריך שום הרחבות ותוספות מעבר לבריאות (שאצל הרוב זה ± אותו דבר...).

אקסטרים אפשר לעשות במקום לפני שיוצאים לפעילות למספר ימים מוגדר.

רוב חברות האשראי מציעות גם הן ביטוח (על כבודה, טיסה, ביטולי כרטיסים והזמנות וכו') במידה ואתה רוכש דרך הכרטיס.
כנס לאתר של חברת האשראי ותבדוק מה מגיע לך...

האזרח הקטן

משתמש בכיר
דירוג
2,219
רוב חברות האשראי מציעות גם הן ביטוח (על כבודה, טיסה, ביטולי כרטיסים והזמנות וכו') במידה ואתה רוכש דרך הכרטיס.
כנס לאתר של חברת האשראי ותבדוק מה מגיע לך...
חברות האשראי נותנות לרוב כ7 ימים בשנה ללא עלות (בעבר זה היה יותר אבל לפני כשלוש שנים שינו בכולן) ואחרי זה מחיר גבוה משמעותית לעומת מחיר השוק. לטיול ארוך לא משתלם.

דן ג

משתמש סולידי
דירוג
10
לי היה נסיון טוב עם Safe4You בנסיעות האחרונות. הם בקיאים בתנאים של מספר חברות שעובדות איתם (פאספורטקארד, פיניקס, מגדל, כלל, אולי עוד אחת או שתיים), יודעים להמליץ איזו לקחת לפי הנסיבות, להנגיש את תנאי הפוליסה, ולא גובים יותר מהחברה עצמה (הם לוקחים עמלה מהחברה). לא יצא לי לתבוע ממש, אבל יצא לי להעביר דרכם הודעות לרופא מחו"ל, להאריך פוליסה או להוסיף תוספות בזמן חי. אפשר לעשות את זה כרגיל ישירות מול חברת הביטוח (האפשרות הגרועה לדעתי), או לחילופין דרך הסוכן של Safe4You, שזמין מיידית בוואסאפ ונותן שירות אדיב ובלי שטיקים וטריקים, ובלי לנסות למכור יותר משצריכים. נראה לי שהיתרון הגדול הוא בכך שהוא לא סוכן של החברה, אז עד כמה שאני רואה הייעוץ יותר אותנתי - מעדויות שקראתי אם יש תביעה הם מכינים קייס מול החברה ויודעים להיאבק איתה אם יש צורך, הם בקיאים במה בדיוק מבוטח ומה לא, בלי התחושה של לחפש כל הזמן איפה עושים עליך סיבוב.

ג.נ. לא עובד בשבילם, לא מפרסם אותם, רק משתף כלקוח :)

ניצן המצוין

משתמש בכיר
דירוג
737
מישהו בכלל הצליח לטוס לדרום אמריקה השנה לטיול תרמילאים להנות ולחזור בריא ושלם כדי לספר על זה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A ביטוח נסיעות לחול צרכנות פיננסית 14
B איפה רוכשים ביטוח נסיעות לארה"ב - ישראלי/בינלאומי צרכנות פיננסית 0
A היכן לעשות ביטוח נסיעות 'חינמי' צרכנות פיננסית 59
Ven0m כפל ביטוח נסיעות צרכנות פיננסית 22
L ביטוח נסיעות לחו"ל צרכנות פיננסית 78
מ ביטוח נסיעות לחו"ל - האם יש דרך זולה יותר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
yossik ביטוח נסיעות צרכנות פיננסית 13
C בחירת ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 4
C ניוד ביטוח מנהלים לקרן פנסיה משלימה ללא תקופת אכשרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
C ביטוח בריאות פרטית מ 2009 והרפורמה ב 2022 צרכנות פיננסית 1
Y אופטימיזציה של ביטוח רכב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
L ביטוח נכסים בארה"ב נדל"ן 1
G שאלות לגבי ביטוח מנהלים, קרן פנסיה, ושימוש בבית השקעות פרטי כסוכן פנסיוני במקום הסוכן במקום העבוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M הגבלת סכום קצבת פנסיה כדי להשפיע על גודל הכנסה לצורך חישוב תשלומי ביטוח לאומי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
I בתי השקעות/ חברות ביטוח פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
שם משתמש בעייתי פוליסת ביטוח חיים משולב חיסכון - יש הגיון במוצר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
א האם נכון לוותר על חלק "ביטוח מנהלים" עבור הטבה משמעותית בדמי ניהול ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
S ביטוח דירה להשקעה נדל"ן 1
M ביטוח רכב - מי מוגדר "נהג עיקרי" כשיש זוג שחולק רכב? צרכנות פיננסית 21
ה תשלום ביטוח לאומי מיסים 13
M ביטוח חיים בחברה אמריקאית לישראלים צרכנות פיננסית 2
J ניוד מלא/חלקי מביטוח מנהלים - האם אפשר לשמור ביטוח א.כ.ע? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
S ביטוח צד ג' במקרה נזילה נדל"ן 2
ב 'ערבים'- האם זה לא ביטוח יקר? צרכנות פיננסית 11
D הוצאה מוכרת בגין רכישת ביטוח מפני אובדן כושר עבודה (אכע) לשכירה מיסים 6
ת ביטוח מבנה - שאלה לגבי אמירה ששמעתי צרכנות פיננסית 1
O פוליסת ביטוח חיים שהופסקה אחרי מעברת חברות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
J ביטוח מנהלים ללא מקדם מובטח - איך לחשב כדאיות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
RumpSteak החזר מס (עקב ביטוח חיים פרטי) לזוג נשוי - הגשה ביחד או בנפרד? מיסים 1
סול ביטוח - אני עושה את זה נכון? צרכנות פיננסית 28
I עלות ביטוח נכות בפנסייה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
R כפל ביטוח בריאות - בדיקת פוליסות לפני קבלת החלטה על ביטול צרכנות פיננסית 5
C קופת גמל במקום ביטוח מנהלים עם מקדם מובטח פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
F פנסיה מקיפה או ביטוח מנהלים? מבולבל לגמרי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
I ניוד החלק ההוני של ביטוח המנהלים לק. גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
נגב קטע מעצבן - כפל ביטוח בגלל איחור בהסרת שיעבוד צרכנות פיננסית 16
י ביטוח משכנתא צרכנות פיננסית 5
H ביטוח בריאות - מה עושים כשמתגלה בעיה? אוף טופיק 0
א האם ביטוח מנהלים באמת לא כדאי ומה האינטרס של חברות הביטוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
S מתי נקבע ערך פדיון של ביטוח חיים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
D סיום ביטוח סיעודי קולקטיבי צרכנות פיננסית 9
כנשר האם צריך רישיון בכדי למכור (לשווק?) פוליסת ביטוח? צרכנות פיננסית 1
McMurphy האם לשמור על ביטוח החיים, למרות העלות הגבוהה, בשביל לשמור על אפשרות לקחת משכנתא? צרכנות פיננסית 5
O כלל - ביטוח מנהלים מיטב הוני ישנה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
deussex פלונטר עם א.כ.ע מהעבודה, בעקבות מעבר של ביטוח מנהלים לקרן פנסיה משלימה, ממגדל למיטב דש פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
W למה קיים הבדל במחיר של ביטוח חובה לרכב בין החברות ביטוח השונות פוסטים מאיכות נמוכה 1
Z ביטוח פקדונות שיקליים ib פוסטים מאיכות נמוכה 0
W החזר דמי ביטוח שארים ליחיד ללא שארים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
deussex החלפת סוכן ביטוח בביטוח מבנה נדל"ן 6
flower ביטוח על העו"ש הבנקאי ותיק השקעות בבנק פוסטים מאיכות נמוכה 1

נושאים דומים

למעלה