• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ביטוח בריאות חיות בית

winston

משתמש רגיל
דירוג
354
הי,
זה לא סולידי בעליל לגדל חיית בית. אבל בהנחה שאתם מגדלים, האם למישהיא/הוא יש ידע/דעה על הביטוחים השונים? זה עסק לא כל כך זול, אבל מצד שני ברור לי שאם יהיה צורך, די ברור לי שאוציא כמה כסף שצריך על בן המשפחה הנוסף. אני פשוט שואל את עצמי על התוחלת של הביטוח.
תודה

אני פשוט שואל את עצמי על התוחלת של הביטוח.
התוחלת של ביטוח היא תמיד לטובת המבטח.
אם אתה יכול לעמוד בהוצאה גבוהה במקרה הצורך, הביטוח לרוב לא ישתלם.

תודה. אני מבין. אין לי בעיה לעמוד בהוצאה הגבוהה אם אצטרך. פשוט העלות היא בסביבות 1000-1200 לשנה. בהינתן שזה כלב גדול שהוא כבר בן 7, סביר שעלות הביטוח עד סוף חייו היא עד 10000 ש"ח, שלא יחזרו אלי אם לא אתבע מהביטוח דבר. ההשתתפות העצמית היא 250 ש"ח. אני די בטוח שאשתמש בלפחות חלק. בהנחה שאצל כלבים כל הרפואה היא פרטית, וכלבים, כמו אנשים, מזדקנים וקורים דברים. זה כן מבטיח לי שאם יקרו דברים מהותיים, הם ישולמו על ידי הביטוח. ושוב, במקרה של כלבים, כל צילום או כל פעולה, היא רפואה פרטית. ובמקרה של הכלב הזה, נשלם כמעט כל דבר שיהיה בו צורך (אני אומר כמעט, כי בסוף יש גבולות, למרות שבמקרה שלו הם גבוהים מאוד). אשמח לשמוע דעות של אחרים בעניין.

לדעתי השאלה (בכל ביטוח) אם אתה מעדיף לשאת בהוצאה גבוהה על פני הפסד בתוחלת. (הרבה אנשים יכולים לעמוד בנזק של 50 אלף לרכב ועדיין יעדיפו לבטח).

העניין עם הביטוח שאני ראיתי לחיות מחמד שהוא טריקי ביחס למה שאתה מצפה מביטוח בריאות. יש תקרת הוצאה שהיא לא כזו גבוהה ולא בהכרח יסכימו לבטח את בעל החיים בשנה שלאחר מכן.
יכול להיות שאני טועה בפרטים ויכול להיות שזה השתנה, אבל הייתי בודק ביסודיות את הפוליסה.

התיקרה היא כתלות בביטוח 15000-20000 שח לשנה, והם מבטיחים להמשיך את הביטוח. ומסכים, זו שאלה של הוצאה גבוהה מול הפסד פוטנציאלי (למרות שכמו שכתבו למעלה- הסיכויים נגדי במקרה שאני עושה ביטוח) בתוחלת.

תמורת אלף שח בשנה הם נותנים החזר של עד 20 אלף לכל הבדיקות והטיפולים במרפאה לבחירתך, לא יכולים שלא לחדש את הביטוח, ומוכנים לקבל כלב מבוגר?
לא ברור לי איך הם ישרדו...

סעיף 10ג מהפוליסה של חיותא. להבנתי הם יכולים לבטל את הפוליסה סתם כי מתחשק להם.

מבלי לגרוע מזכויות החברה, על פי דין או על פי הוראה אחרת כלשהי בפוליסה, יהיה המבטח
רשאי לבטל את הביטוח בכל עת שהיא לפני תום תקופת הביטוח, לפי שיקול דעתו, ובלבד
שההודעה על כך תימסר למבוטח בכתב, לפחות 30 ימים לפני התאריך בו יתבטל הביטוח. אם
המבטח ביטל את הביטוח לפני תום תקופת הביטוח המוסכמת והעילה לביטול אינה שהמבוטח
הפר את החוזה או ניסה להונות את המבטח, ישלם המבטח למבוטח את הסכום שהיה דורש
ממבוטח דומה לאותו סוג ביטוח ביום הביטול, יחסית לתקופה שנותרה עד תום תקופת הביטוח
המוסכמת.

תודה! אני בדיוק מתכתב עם אחת החברות המתחרות שלהן. הם טוענים שאין גבול לפוליסה וזה תלוי רק בי. ולכן על פניו זאת נראת עסקה די טובה.
גם בציטוט שהבאת, לא ברור מה בדיוק קורה אם הם מבטלים...

מנסיון (רע), עדיף שתהיה מבוטח מאשר שלא תהיה מבוטח.

תודה! אני בדיוק מתכתב עם אחת החברות המתחרות שלהן. הם טוענים שאין גבול לפוליסה וזה תלוי רק בי. ולכן על פניו זאת נראת עסקה די טובה.
אני חושב שכולנו נשמח אם תחלוק את הפוליסה.
גם בציטוט שהבאת, לא ברור מה בדיוק קורה אם הם מבטלים...
מחזירים לך את הפרמיה (לפי התעריף שהם גובים באותו יום) ואתה נשאר בלי הביטוח.

השנקל שלי: בגיל צעיר הביטוח מוצדק. כלבים נוטים לעשות שטויות, לאכול ולבלוע דברים שאינם נחוצים, יותר אנרגטיים ושובבים.
לאחר שמתאזנים, הסיכונים פוחתים (בהקשר של תאונות).
לגבי מחלות - למיטב זכרוני הביטוח תקף עד גיל 8.

פשוט העלות היא בסביבות 1000-1200 לשנה. בהינתן שזה כלב גדול שהוא כבר בן 7, סביר שעלות הביטוח עד סוף חייו היא עד 10000 ש"ח, שלא יחזרו אלי אם לא אתבע מהביטוח דבר
הכלב האחרון שהיה לי נפטר בשיבה טובה (לאחר מחלה קצרה שהקריסה לו מערכות בגוף) בגיל 14.
ההוצאות הכספיות הגדולות היו כשניסיתי לפתור בעיית אלרגיה שנוצרה לו במעבר לישוב החדש בגיל 6. הן כללו מעבר למזון רפואי, בדיקות מעבדה יקרות ותכשירים שהועילו כמו כוסות רוח למת. ההערכה שלי שבמשך כל חייו הוצאתי עליו מבחינה וטרינרית (כולל כלבת) בערך 10K ש"ח.
בהתחשב בכך שאתה צריך להשתתף עצמאית ב-250 ש"ח בכל ביקור אצל הוטרינר - כנראה שרוב ההוצאות גם כך ישולמו על ידך.
מבחינה כלכלית אין סיכוי שזה משתלם לך.

תודה לכולם. אכן, סביר שהקזינו תמיד מנצח, והעסקה טובה לחברת הביטוח מבחינת התוחלת שלה. אבל אני חושב שאני אשן בשקט, כשאדע שאני משלם סכום שאני יודע אותו ומגדר את הסיכון. שלדעתי הוא גדול. כלבים מבוגרים הם כמו אנשים מבוגרים. די בטוח שלפחות חלק מהכסף יחזור אלי. ואם לא יחזור, זה גם ישמח אותי.

אהבתי את הנחרצות. כמישהו שהשקיע מעל 15,000 ש"ח בנסיון (שלא צלח) להציל כלב בן 6, אני ממליץ לפות"ש להתעלם מההודעה הזאת.
אם אין לך יכולת לספוג הוצאה בלתי צפויה כזאת, אתה צריך לדאוג יותר מלביטוח של חיית המחמד. אם כן, אז הביטוח לא משתלם.

תודה לכולם. אכן, סביר שהקזינו תמיד מנצח, והעסקה טובה לחברת הביטוח מבחינת התוחלת שלה. אבל אני חושב שאני אשן בשקט, כשאדע שאני משלם סכום שאני יודע אותו ומגדר את הסיכון. שלדעתי הוא גדול. כלבים מבוגרים הם כמו אנשים מבוגרים. די בטוח שלפחות חלק מהכסף יחזור אלי. ואם לא יחזור, זה גם ישמח אותי.
יש עוד דברים שיכולים להדיר שינה מעיניך אם הוצאה כזאת מדאיגה אותך, אתה מבוטח כנגד כולם? כמה אתה מוציא על ביטוחים?

אהבתי את הנחרצות. כמישהו שהשקיע מעל 15,000 ש"ח בנסיון (שלא צלח) להציל כלב בן 6, אני ממליץ לפות"ש להתעלם מההודעה הזאת.
סטטיסטית, כמה אנשים מוציאים בבת אחת סכום כזה על הכלב שלהם? אין לי אינפורמציה על זה אבל ממה שאני ראיתי סביבי - זה מאד נדיר.
אולי זה תלוי באישיות בעל הכלב, אני בחרתי להרדים את כלבי כשהסבב הראשון של התרופות והטיפולים לא עזר.
סביר שהקזינו תמיד מנצח, והעסקה טובה לחברת הביטוח מבחינת התוחלת שלה. אבל אני חושב שאני אשן בשקט, כשאדע שאני משלם סכום שאני יודע אותו ומגדר את הסיכון.
למזלן של חברות הביטוח, זאת חשיבה נפוצה.
ובאמת הכי חשוב שתוכל לישון בשקט, זה שווה את המחיר.

איפה עשית בסוף את הביטוח?

עוד לא עשיתי. אני מברר ואחזור עם תשובות לפורום. מבטיח. יש לי יכולת לספוג את ההוצאה הזאת. זה לא ביטוח לתרופות מצילות חיים, שזה סכום שהסיכוי שלי להביא אותו מבלי למכור את כל רכושי ורכוש מכרי הוא אפסי. אבל משום מה נדמה לי שזו עדיין עסקה שווה. בשבילי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D ביטוח פרטי מהעבודה עם הצהרת בריאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
M ביטוח בריאות אחרי הרפורמה בסוף 2023 צרכנות פיננסית 9
ר כיצד להחליט על ביטוח בריאות? צרכנות פיננסית 6
R ביטוח בריאות פרטי + מכבי - האם הכרחי? צרכנות פיננסית 1
R ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 3
Fitch ביטוח בריאות במנורה מבטחים פוסטים מאיכות נמוכה 7
ס ביטוח בריאות לתינוק צרכנות פיננסית 8
D טיפול רפואי ללא ביטוח בריאות פרטי צרכנות פיננסית 17
C בחירת ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 6
C ביטוח בריאות פרטית מ 2009 והרפורמה ב 2022 צרכנות פיננסית 1
R כפל ביטוח בריאות - בדיקת פוליסות לפני קבלת החלטה על ביטול צרכנות פיננסית 5
H ביטוח בריאות - מה עושים כשמתגלה בעיה? אוף טופיק 0
Y ערעור על תביעת ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 3
A החזר ביטוח לאומי ומס בריאות (בהמשך להחזר מס) מיסים 11
גיא_87 ביטוח בריאות פרטי צרכנות פיננסית 1
מ ביטוח בריאות קבוצתי לחברי אופק צרכנות פיננסית 7
ש ביטוח בריאות - רפואה משלימה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
ש ביטוח בריאות - רפואה משלימה צרכנות פיננסית 0
anonyshmeger ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 0
E חישוב ביטוח לאומי/מס בריאות כמס על הכנסה לצורכי מיסוי של ארה״ב מיסים 3
סול ביטוח בריאות ב37 שקל לחודש - מספיק? צרכנות פיננסית 34
ע ביטוח בריאות פרטי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
ר היכן לעשות ביטוח בריאות? צרכנות פיננסית 10
1337justme ביטוח בריאות פרטי עבור קשישים - רק עבור תרופות צרכנות פיננסית 0
I ביטוח בריאות חדש מול ישן צרכנות פיננסית 5
F ביטוח חיים, בריאות וסיעודי דרכים להוזלת עלויות צרכנות פיננסית 1
ITS ביטוח בריאות פרטי - בעד ונגד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
1337justme ביטוח בריאות פרטי לגיל הזהב צרכנות פיננסית 36
נ ניתוח דרך פוליסת ביטוח בריאות פרטית צרכנות פיננסית 3
D תביעת ביטוח בריאות פרטי *וגם* שב"ן צרכנות פיננסית 10
H ביטוח בריאות- השוואה בין השב"ן לפרטי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
N ביטוח בריאות סולידי - הרף המינימלי שמונע קריסה כלכלית, דעה צרכנות פיננסית 41
M ביטוח בריאות אחרי הרפורמה. צרכנות פיננסית 43
H סקר ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 79
M ביטוח לאומי וביטוח בריאות פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
always.smile ביטוח בריאות פרטי מול ביטוח בריאות קולקטיב מול שב״ן צרכנות פיננסית 2
א ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 1
M שאלה לגבי ביטוח בריאות ודמי ניהול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
כימאי ביטוח בריאות מוזל לטבעונים צרכנות פיננסית 2
N ביטוחי בריאות - מעבר בין חברות ביטוח צרכנות פיננסית 3
J ביטוח בריאות מתאים לצריכת רפואה משלימה צרכנות פיננסית 6
פרנצ'סקה ביטוח קופ"ח/ בריאות/ סיעודי- הלכתי לאיבוד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
milx שינוי ביטוח בריאות לאשה מבוגרת צרכנות פיננסית 1
D ביטוח בריאות - מנסה להשוות, ואומרים לי לא לוותר על מה שיש לי כי זו פוליסה ישנה צרכנות פיננסית 6
Myrath התייעצות - ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 22
Y ביטוח בריאות - הגיע הזמן צרכנות פיננסית 5
ר ביטוח בריאות פרטי לאחר הרפורמה צרכנות פיננסית 7
L ביטוח בריאות פרטי לעומת המשודרגים של קופ"ח צרכנות פיננסית 2
גרהם ביטוח בריאות פרטי צרכנות פיננסית 3
B ביטוח בריאות - משלים, פרטי או בכלל לא מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1

נושאים דומים

Back
למעלה