1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

בחירת בית השקעות בחשבון עצמאי למסחר

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י Tamirwz, ‏13/9/19.

1. Tamirwz

Tamirwz משתמש רשום

היי אני תומך בתורתו הכלכלית של הארי בראון וגם אני משקיע פסיבי כמו כולם ואני מתכנן לפתוח חשבון עצמאי למסחר למשך 5-6 השנים הקרובות בגודל תיק של 70 אלף שקלים ולאחר שאקנה את קרנות המחקות שמתפזרות על מניות בארץ ובעולם ואשקיע באגח אני מתכוון לא להתעסק בכסף יותר עד שאחליט למכור את התיק עם תום 5-6 שנים.
    יש לי כמה שאלות:
    1. רציתי לשאול איזה קריטריונים חוץ מגובה עמלות חשוב לדעת כשבוחרים בית השקעות?
    2. דיברתי עם נציג של IBI והוא אמר שהשם של הכסף בחשבון נאמנות רשום על שמי וגם במקרה של קריסת בית ההשקעות הכסף עדיין שלי- ידוע לכם אולי אחרת כי ממה שקראתי באיטרנאט הכסף רשום על שם בית ההשקעות?.
    3. עם אפליקציה של בית השקעות נוחה לקנייה ומכירה כי אני לקוח של הבנק וכשאני רוצה לעשות פעולות אני עושה זאת באמצעות שיחת טלפון.
    4. ראיתי בפורום בנוגע לאקסלאנס שאם אתה משקיע סולידי כלומר לא עושה הרבה פעולות הם יוכלו לסגור את החשבון זה נכון גם לבתי השקעות אחרים?.

klayhamn אוהב/ת את זה.
  2. אורי ג.

אורי ג. משתמש בכיר

1. עמלות זה דווקא לא חשוב כי כולם אותו הדבר +-, חשוב שירות טוב.
    2. הוא צודק.
    3. לכולם אותה האפליקציה, בכולם אתה יכול גם לבצע פעולות טלפונית.
    4. ככל שידוע לי לא. כלומר כולם יכולים אבל היחידים שעושים זאת לפי הדיווחים בפורום הם אקסלנס.

Shlomi Z אוהב/ת את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
בחירת בית השקעות פינת המשקיעים ‏27/10/19
שאלה בנוגע לבחירת בית השקעות (מתלבט בין שניים) פינת המשקיעים ‏5/12/18
בחירת בית השקעות פינת המשקיעים ‏29/10/18
שיקולי אבטחת מידע בבחירת בית השקעות / ברוקר פינת המשקיעים ‏10/2/18
בחירת בית השקעות פינת המשקיעים ‏14/1/18
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.