אפשר המלצה לנעלי ריצה?

yacovm

משתמש סולידי
דירוג
9
היי,
כמו שרשום בכותרת, מחפש המלצה על נעלי ריצה, רצוי שהנעל גם תהיה מתאימה ליום-יום, כמו נעלי נייק/אדידס, אך לא חייב.

דרך הקישור הבא: https://shoesonline.co.il/shop/men/running-shoes/
או אפשרי גם דרך אמזון במידה ויש משהו שווה ומומלץ.
אין הגבלת תקציב, אך אני לא רוצה להשקיע יותר מ400 שקלים מכיוון שאין לי הרבה זמן לעסוק בספורט.
תודה!

yacovm

משתמש סולידי
דירוג
9
מה דעתכם על 2 הדגמים הבאים של סקוני
Triumph 10
Grid Lexicon 2
שניהם יחסית זולים וסולידיים, מענין איך האיכות.

elyasaf

משתמש ותיק
דירוג
115
לדעתי:
אם מטרת הנעלים היא ריצה - לך לחנות שמוכרת נעלי ריצה (לא מגה ספורט או אחת מרשתות האופנה הדומות לה). בחנות שמוכרת נעלי ריצה
ישנם מוכרים שיכולים להתאים בין הצרכים שלך (מבנה הגוף והרגל, המשטח שעליו תרוץ ועוד ) לבין נעל שתתאים בשבילך לריצה. אגב, לא חייבים לקנות בחנות, אפשר לבוא להתייעץ, ולאחר מכן לקנות במקום אחר. (כמובן שכדאי לעשות זאת בצורה נעימה ובטאקט)

אם מטרת הנעלים היא אחרת מריצה (לי אישית קשה לחשוב על מטרה כזו, אבל.. ) - תקנה את השילוב הכי זול ויפה שתמצא.

yacovm

משתמש סולידי
דירוג
9
תודה אסף.
ידוע לך על חנויות מומלצות בנושא באזור הדרום?

Meni Adam

משתמש ותיק
דירוג
185
ממליץ על נעלי סלומון. נוחות מאוד לשימוש יום יומי וגם לריצות. עמידות לאורך זמן

Generics

משתמש ותיק
דירוג
224
אני בעל חנות ריצה בחיפה, מה שאייל כתב מאד נכון לפחות החלק הראשון (תתפלאו אבל בכלל לא נדיר למצוא את אותו הדגם בישראל ביותר זול מחו"ל פלוס תומכים בעסק ישראל מקומי \ קטן, מצחיק נכנסתי לקישור ששלחת וכל הנעליים שאני מוכר שנמצאות באתר הזה, אני מוכר יותר בזול), ראשית אין נעל מומלצת כל אלו שאומרים לדוגמא שסולומון מאד נוחות תשאל איזה דגם בדיוק כמו שיגידו לך מאזדה הכי טוב ואוטומטית אתה תשאל למה דווקא ואיזה דגם 2,3 וכו'... מה שמומלץ זו נעל שמתאימה לכף רגל שלך ונוחה לך כי מבנה כף הרגל שלך ייחודי לכן רצוי להעזר במקום שמתמחה בהתאמת נעלי ריצה, אצלנו בחנות אנחנו מבצעים בדיקת התאמת נעליים עם ניתוח תנועה בוידאו על ידי מאמן אתלטיקה בניגוד לחנויות ספורט רגילות שמוכר אחרי צבא דוחף לך נעליים כדי לקבל עמלה בלי להבין כלום, מבחינת הדגמים שציינת הם מאד ישנים, שנים אחורה והמחיר יהיה בהתאם זול (לא אכנס לוויכוח על מצב נעל שישבה כמה שנים במחסן), לכל חברה יש דגמי עלית, הדרך לזהות אותם מאד פשוטה ככל שהנעל יותר יקרה הנעל יותר טובה (לדוגמא נעלי סאקוני מדגם מסוים שנמכרים ב-300 ש"ח פחות טובים ומושקעים טכנולוגית מאשר נעלי סאקוני מדגם אחר שנמכרים ב-650 ש"ח), לכל חברה יש באזור 4-6 דגמים מקצועיים לריצה כל השאר פח אשפה \ נעלי הליכה, הטריומף של סאקוני לדוגמא היא הנעל המובילה למנך כף רגל ניטראלי, הדגם השני שציינת אני לא מכיר, בתקציב של 400 ש"ח תוכל למצוא נעליים מעונות קודמות בלבד.

נערך לאחרונה ב:

Ofec_Bar

משתמש ותיק
דירוג
303
מסכימה עם מה שכתבו מעלי לגבי התאמה לרגל. רוצה להוסיף שדווקא כדאי להפריד בין הנעליים ליום יום והנעליים לריצה, מששלוש סיבות 1. אין נעל מושלמת, כל נעל תהיה לה "חוסר התאמה" אפילו אם ממש קטנה. אם אתה משתמש בשני זוגות שונים במקביל, הסיכוי לפציעה קטן (כי כל נעל מחפה על השנייה). 2. בלאי - לנעליים יש קילומטראז שאחריו הן מתבלות (800-1000 קמ, יש נעליים שפחות). חבל לשחוק את נעלי הריצה על יום ייום. ביום יום העומס יותר קטן אבל עדיין יש הרבה קילומטראז, ואז אתה מגיע למצב שאתה רץ עם נעליים גמורות אחרי זמן קצר. 3. נעליים שמתאימות לריצה לא בהכרח אידיאליות למה שאתה עושה ביום יום (עמידה ממושכת שונה מריצה למשל)

משתמש ותיק
דירוג
206
לא מבין בריצה, אבל בדקטלון יש נעלי ריצה/הליכה וכל מני סוגים ב40-80 שקל והן ממש נוחות אז יוצא שאני הולך עם הנעליים ב70 כל הזמן והנעליים שקניתי כמה חודשים לפני ב400 יושבות בארון.

Res Cogitans

משתמש ותיק
דירוג
548
קניתי בניו יורק את דגם 990 של ניו באלאנס ב110 דולר (חצי מהמחיר בארץ). הנעליים נקנו אאלט באתר שציינת, נשלחו לחבר שבדיוק היה שם. הכי טובות שלי עד כה.

aloni1210

משתמש רשום
דירוג
0
וואו מחיר מדהים, כל הכבוד
צריך לדעת איך לקנות נכון וחכם.

stass

משתמש ותיק
דירוג
232
לא מבין בריצה, אבל בדקטלון יש נעלי ריצה/הליכה וכל מני סוגים ב40-80 שקל והן ממש נוחות אז יוצא שאני הולך עם הנעליים ב70 כל הזמן והנעליים שקניתי כמה חודשים לפני ב400 יושבות בארון.

תודה! מישהו עוד ניסה נעלי ספורט מדקטלון?

Everything_Nice

משתמש ותיק
דירוג
265
אסיקס נימבוס מעולות. .
לא הכי זולות , שוות כל שקל ומחזיקות. ממליץ בחום.

Everything_Nice

משתמש ותיק
דירוג
265
מה דעתכם על 2 הדגמים הבאים של סקוני
Triumph 10
Grid Lexicon 2
שניהם יחסית זולים וסולידיים, מענין איך האיכות.

עבדתי בעבר בחנות לציוד ספורט מקצועי , עם סקוני היו חוזרים הכי הרבה והכי מהר בתלונות על בלאי.
אם בכל זאת תצטרך לבחור אז Triumph דגם סביר שלהם. לדעתי לא מתאימות לטווח ארוך או למשקל מעל 70.
תכנס לאחת החנויות ותמדוד asics gel nimbus הם לא רחוקות מהתקציב שלך ופשוט רמה אחת (לדעתי) מעל כולם.

Benjamin W

משתמש בכיר
דירוג
7,157
Vibram Five Fingers
https://eu.vibram.com/en/shop/fivefingers/view-all-men/

מישהו פה ניסה? דעות? איפה אפשר למדוד ולקנות?

18W7101_MAIN.jpg

Mr. Bigglesworth

משתמש בכיר
דירוג
3,387
אני אישית מדדתי ב ארה"ב ובהזדמנות אחרת קניתי דרך אמזון כשהייתי בחופשה באירופה.
אני נועל אותן מדי פעם בעיקר בעונות מעבר.
אם אתה ללא פציעות כרגע זה עשי להיות שינוי די דרסטי ודורש סרגל מאמץ. למה אתה מתעניין?

Shlomi Z

משתמש בכיר
דירוג
4,137
היי,
כמו שרשום בכותרת, מחפש המלצה על נעלי ריצה, רצוי שהנעל גם תהיה מתאימה ליום-יום, כמו נעלי נייק/אדידס, אך לא חייב.

דרך הקישור הבא: https://shoesonline.co.il/shop/men/running-shoes/
או אפשרי גם דרך אמזון במידה ויש משהו שווה ומומלץ.
אין הגבלת תקציב, אך אני לא רוצה להשקיע יותר מ400 שקלים מכיוון שאין לי הרבה זמן לעסוק בספורט.
תודה!
1. שטח או כביש ? זה כמו ההבדל בין מחקה מדד לאקטיבי. חשוב מאד לשים לב להבדלים.
2. האם יש לך ניסיון עבר עם מותג מסויים?
3. בגדול: נייקי/אדידס וכו' פחות מעניין. שים עין על אסיקס/ברוקס/סאקוני/מיזונו אם רץ שטח או חובבן-מגניב.
4. אמזון הכל בחצי/רבע מחיר בגלל הביזוי שעובר הדולר. חדמש לקנות בחו"ל.

Mr. pink

משתמש ותיק
דירוג
215
יש חנות ליד דיזינגוף סנטר שאתה יכול למדוד שם הרבה סוגים של ״נעליים יחפות״. ויוו בר-פוט.
כמו ש @Mr. Bigglesworth אמר השינוי הוא דרסטי מנעל ריצה רגילה, וצריך זמן הסתגלות דיי משמעותי על מנת להמנע מפציעות

Benjamin W

משתמש בכיר
דירוג
7,157
אני אישית מדדתי ב ארה"ב ובהזדמנות אחרת קניתי דרך אמזון כשהייתי בחופשה באירופה.
אני נועל אותן מדי פעם בעיקר בעונות מעבר.
אם אתה ללא פציעות כרגע זה עשי להיות שינוי די דרסטי ודורש סרגל מאמץ. למה אתה מתעניין?
ואתה עם נעליים מינימליסטיות בד"כ?
אם לא, אז איך המעברים?
כמו ש @Mr. Bigglesworth אמר השינוי הוא דרסטי מנעל ריצה רגילה, וצריך זמן הסתגלות דיי משמעותי על מנת להמנע מפציעות
אני לא רץ הרבה, אבל כשכן, אז זה הרבה פעמים יחף בחוף. אני יותר בקטע של אימוני כח, אבל כן רץ מידי פעם.
בגדול, אני צריך נעליים חדשות, וקשה לי למצוא משהו במידה, כי אני צריך מידה רחבה, ובארץ אין. אז חשבתי לנסות משהו חדש...

Mr. pink

משתמש ותיק
דירוג
215
אז חשבתי לנסות משהו חדש...
אני ממליץ לנסות. בהתחלה לא הבנתי כל כך מה הסיפור ולקח לי קצת זמן להתרגל להרגשה שאני באמת מרגיש את הקרקע ואפילו אבנים קטנות. זה לא כואב אבל מחדד את החושים שלך בכף הרגל. אחרי שחזרתי לנעליים רגילות אתה פתאום מרגיש מנותק מהסביבה בדקות הראשונות עד שאתה שוב מתרגל לנעל רגילה. בגדול זו חוויה מעניינת. יש עוד הרבה דגמים שנראים יותר "נורמליים" מה 5 אצבעות (גם צריך גרביים מיוחדות) וגם יש להם פרונט רחב.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y אפשר המלצה לסוכן לא תלוי לגבי פיצול הפקדה מביטוח מנהלים צרכנות פיננסית 14
ב עד כמה קומות אפשר? נדל"ן 2
J ניוד מלא/חלקי מביטוח מנהלים - האם אפשר לשמור ביטוח א.כ.ע? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
O האם עדיין אפשר לקבל 70% מימון על דירה חליפית נדל"ן 11
O מכירים אתר שבו אפשר להצמיד לגרפים אירועים מהעבר ? שוק ההון 1
B האם אפשר להיות גם שכיר וגם עוסק פטור (במע"מ) שהוא גם עצמאי שאיינו עונה להגדרה בביטוח לאומי? מיסים 2
ב אפשר לקנות קרנות iShares BlackRock דרך אלטושלר ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
D אפשר לקנות מניות ממונפות בקופת גמל בניהול אישי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ה מישהו יודע איך אפשר להגיע לDB שמדלן עובדים איתו ? נדל"ן 5
S אז מה עוד אפשר לעשות עם הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 35
י האם אפשר לקבל משכנתא בוליט ל30 שנה? נדל"ן 2
ט מישהו יודע אם ואיך אפשר לצפות במשחקי היורו (בתשלום כמובן) דרך המחשב? פוסטים מאיכות נמוכה 0
Y האם אפשר היום לקחת הלוואה בריבית קבועה ולהתחיל לשלם אותה רק עוד כמה שנים? צרכנות פיננסית 5
T האם אפשר לקבל דמי אבטלה רטרואקטיבית? מיסים 5
Y האם אפשר איפה שהוא למיין מניות לפי השווי שאנליסטים נותנים להן (יחסית למחירן הנוכחי) בפלטפורמה כלשהי? שוק ההון 3
אני חדש אני חדש (יוצא לחיים עצמאים) - האם אפשר להתמקח על דמי וועד גבוהים בדירות להשכרה? נדל"ן 40
פ האם יש נכסים שאי אפשר למסות באופן חד צדדי? מיסים 7
G אפשר להירשם לאינטרקטיב ישראל בלי לשלם דאטא? פוסטים מאיכות נמוכה 0
נירוש האם אפשר להתנהל עם כ.אשראי חוץ בנקאי בלבד צרכנות פיננסית 14
פ האם אפשר לחשב בכמה הממשלה תעלה מיסים אחרי הבחירות? מיסים 18
F איך אפשר להתחיל ? שוק ההון 4
E MO איך אפשר לדעת אם תשואת הדיבידנד טובה ? פוסטים מאיכות נמוכה 20
A עד מתי אפשר להגיש דו"ח למס הכנסה עבור 2020? שוק ההון 0
ב שירות נוראי - מה אפשר לעשות? צרכנות פיננסית 3
G ללא דיבידנדים - איך דואגים שתמיד יהיה אפשר למכור מניות בזמן הפרישה ולשמור על איזון? שוק ההון 4
ט האם אפשר לתבוע בנק/ברוקר ישראלי בשל תקלות חוזרות שוק ההון 5
S משתמשי ספארק - האם אפשר לנהל תתי תיקים באותו החשבון? (לילד ושלנו) שוק ההון 3
ד אפשר להתחמק ממס עיזבון אמריקאי? שוק ההון 3
R האם אפשר לקנות קרן מחקה דרך הבנק שוק ההון 4
ט איפה אפשר לראות את סך פוזיציות השורט שנפתחות על מדד? שוק ההון 31
ה האם אפשר להרוויח יותר? יומני מסע אישיים 32
K כך אפשר לחיות מ3 אשח בחודש - בטרנדינג של יוטיוב אוף טופיק 4
T האם אפשר לבצע קניה חודשית אוטומטית בira בלאומי/מיטב? שוק ההון 5
S מתי אפשר לקחת משכנתא רגילה בקבוצת רכישה? צרכנות פיננסית 3
O למה לבחור בין vt לבלאקרוק אם אפשר גם וגם? שוק ההון 7
ר באלו מוצרים פיננסים אפשר להגיע לחוב שעולה על ההשקעה? שוק ההון 15
ר איך אפשר לחסוך בגידול הכלב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 37
Y איך אפשר להרוויח משוק ההון כמשקיע סולידי? שוק ההון 63
Yuval328 אפשר להוסיף כספים לקרן השתלמות? צרכנות פיננסית 3
L אפשר להסביר לי בפשטות מה זה CBDC ועל מה מדובר? הכסף יהפוך לדיגיטלי?! אוף טופיק 1
bobby חשיבות של בחירה נכונה בETF בחשבון פטור (פנסיה+קרה"ש) אם אפשר תמיד למכור ולקנות אחרת? צרכנות פיננסית 0
R האם באמת אפשר להשוות את משבר הקורונה למשברים קודמים? שוק ההון 41
S אפשר לדעת מה היו ההחזקות של קרנות בעבר? שוק ההון 0
P שאלה| איך אפשר לדעת אם נייר ערך מסוים סחיר או לא? שוק ההון 2
Z שאלה - אפשר לנצל את משבר הקורונה-ווירוס בעולם? שוק ההון 1
T מה אפשר ללמוד מתמחור משכנתא ע״י הבנק? שוק ההון 1
ה איפה אפשר ללמוד בישראל קורסי IT ברמה טובה? התפתחות אישית 21
ד אפשר להחזיר הלוואה מהירה בבת אחת? צרכנות פיננסית 3
ש אפשר לפתוח חשבון ברבולט ולא לשלם עמלות המרה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
ITS רוצה להעביר קרנה"ש IRA ע"ס 150K ממיטב - לאן אפשר וכדאי? שוק ההון 12

נושאים דומים

למעלה