• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אף פעם לא הייתי מיליונר, אבל הייתי שמח לעשות תכנוני מס מורכבים.

braun

משתמש סולידי
דירוג
9
שלום לכולם,
אני צריך ולכן מחפש יועץ מס שיודע להתעסק בשכירים שמשקיעים בשוק ההון , ומקבלים RSUs ואופציות ומשתלבים בתוכנית ESPP ויש דירות להשכרה , והשכר גבוה.
יש צורך בתכנון מיסוי לטווח קצר וארוך. אם אפשר לקבל גם ייעוץ פנסעוני והשקעות, מה טוב. התבלבלתי וצריך פנס שיראה לי את הדרך.

רואה חשבון/יועץ מס יכול לתת לך יעוץ מס מקיף, אבל אסור לו לתת יעוץ פנסיוני/השקעות ללא רישיון מתאים.

אתה צריך מתכנן פיננסי. הבעיה עם כל בעלי המקצוע שציינת היא שכל אחד רואה את הזווית שלו אבל אף אחד לא רואה את התמונה המלאה.איך הכל מתחבר ביחד לתוכנית מלאה שכוללת היבטי מיסוי, השקעות, פנסיה,פרישה,נדלן ועוד.
הרי יש השפעות של כל החלטה בתחום מסויים על תחום אחר.

רואה חשבון/יועץ מס יכול לתת לך יעוץ מס מקיף, אבל אסור לו לתת יעוץ פנסיוני/השקעות ללא רישיון מתאים.
למיטב הבנתי רואה חשבון/ יועץ מס יכול לתת ייעוץ השקעות כשירות נלווה.

לפי החוק רק יועץ פנסיוני יכול לתת יעוץ פנסיוני, אבל קיימים רואי חשבון שנותנים "ייעוץ מס ביציאה לפנסיה / בפרישה" או "תכנון פרישה"...

נערך לאחרונה ב:
שלום לכולם,
אני צריך ולכן מחפש יועץ מס שיודע להתעסק בשכירים שמשקיעים בשוק ההון , ומקבלים RSUs ואופציות ומשתלבים בתוכנית ESPP ויש דירות להשכרה , והשכר גבוה.
יש צורך בתכנון מיסוי לטווח קצר וארוך. אם אפשר לקבל גם ייעוץ פנסעוני והשקעות, מה טוב. התבלבלתי וצריך פנס שיראה לי את הדרך.
הגורמים כיום הם יועץ פנסיוני.
רו"ח/יועץ מס שביצעו קורס תכנון פרישה או בעלי ידע וניסיון בתחום. אני ממליצה ללמוד לא מעט בעצמך באמצעות מידע שאמנם קשה להשיגו , אך יש החולקים
להלן חלק מהתחומים המכוסים בפרישה
https://www.youtube.com/watch?v=nVQ1DOt-07s&ab_channel=AuditradleyAuditradley

שלום לכולם,
במצבך כדי לקבל יעוץ איכותי או שתשלם סכומים גבוהים יחסית להיקף נכסיך (לשיקולך כמובן) או סביר להניח שתקבל יעוץ לא מספיק הוליסטי, דהיינו שחלק מסוים יהיה מכוסה וחלק אחר פחות או לא בכלל ... ובכל מקרה תכנון מס טוב ליום מתן היעוץ וגם זה בערבון מוגבל כי החלק הארי צופה פני עתיד ...

אפילו כאשר יש מישהו שהוא בעל מספיק אמצעים לשלם לכל היועצים הללו (למען הסר ספק בסינגל פמילי אופיס) מדובר בעבודה רציפה של צוותים שלמים - עו"ד, רו"ח, אנשי השקעות ועוד על פני שנים ארוכות.

אתה במצב הקלאסי שהאופטימיזציה היא לא אופטימלית .... אם אתה בכל זאת רוצה הפניה למי שיוכל/ו לתת לך את הצד המיסויי בצורה טובה שלח לי ה"פ

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N תשואה לפדיון אף פעם לא נכונה שוק ההון 54
D העולם דוהר בקצב מפחיד ל AGI, למה אף אחד לא מדבר על זה בישראל? אוף טופיק 64
N IRA עם קרן קטנה. אף חברה לא מוכנה לפתוח לי חשבון.. פוסטים מאיכות נמוכה 13
נ אלדורדו Eldorado, המרדף אחרי הגביע הקדוש, או איך לא להפסיד אף פעם בבורסה - שאלה על פסיכולוגיה של משקיעים. אוף טופיק 9
R קרנות איריות | האם קיים ניתוח שבוחן האם קיים יתרון במיסוי ריאלי על אף דמי ניהול גבוהים יותר? שוק ההון 9
ג יכול להיות שזה אף פעם לא משתלם לעבור בין קרנות? שוק ההון 12
M מה אם אף אחד לא ירצה לקנות את המניות שלי לקראת פרישה? שוק ההון 19
M כי אף פעם לא מאוחר מידי יומני מסע אישיים 39
breezblock אף אחד עוד לא שם לינק לכתבה במאקו? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
pyrocks לקחת בחינם על אף היכולת לקנות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 32
H הייתי שמח להבין אחת ולתמיד על שחיטה כשרה אוף טופיק 60
סול אולי הייתי צריך למצע? יומני מסע אישיים 28
c881 כמעט הייתי עשיר אוף טופיק 0
A הייתי שכיר, לא עובד כרגע- הפקדות לפנסיה לצורך הטבה במס האם כדאי? צרכנות פיננסית 2
A לו הייתי רובוט צרכניסט אוף טופיק 6
Y לא מאמינה שלא הייתי פה אוף טופיק 10
waskindalost יומן אישי של מיליונר (לפחות כרגע) בן 23 יומני מסע אישיים 12
amidar דו"ח העושר השנתי - מה ההגדרה של מיליונר? אוף טופיק 21
ל מיליונר שחי בדירה שכורה אוף טופיק 15

נושאים דומים

Back
למעלה