• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אני חייל ואני מעוניין להתחיל ללמוד לסחור בשוק ההון

חייל19

משתמש רשום
דירוג
0
שלום לכולם,

אני כרגע עדיין חייל ואני חושב על העתיד ואני רוצה להתחיל לסחור בשוק ההון כבר מעכשיו.
מאיפה אתם מציעים לי להתחיל ללמוד מאפס? באיזה פלטפורמת מסחר כדאי לי להשתמש?

תודה רבה

אנחנו בעידן שכל המידע נמצא באינטרנט אתה רק צריך את הסבלנות לשבת ולחקור. לגבי לימודים בארץ תרשום בגוגל ותקבל מגוון מקומות, כך בחשבון שיש מקומות שמדברים ומבטיחים הרבה ובפועל זה לא תואם את המציאות. אתה יכול להכנס ליוטיוב ולהחשף להמון מידע, קח גם בחשבון לא כל מי שמעלה סרטון הוא ״מבין בתחום״
הטיפ שלי אליך כדי שלא תטבע בים של מידע ותלך לאיבוד תברר עם עצמך איזה סוג סוחר אתה רוצה להיות זה יכול לעזור בהתחלה לכוון למידע יותר רלוונטי. אתה יכול להיות גם הכל ביחד. לכל סוג של סוחר יש סיכון ואופי מסחר שונה.

day trader : סוחר יומי שמבצע פעולות קניה ומכירה של מניות באותו היום ולא מחזיק מניות מעבר ליום המסחר.
swing trader: סוחר שמחזיק מניות ללא מכירה מעבר ליום המיסחר, יכול להיות יומיים ועד מספר שבועות
Investor: משקיע במניות לטווח האורך יכול להיות מכמה חודשים טובים ועד לשנים.

תודה על התשובה
עם איזה פלטפורמה כדאי לי להתחיל?

לפני בחירת הפלטפורמה, אני מציע שתתחיל בבסיס של נושאי ההשקעות. יש בבלוג של הסולידית המון מידע שימושי שיחסוך לך הרבה כסף.
תקדיש לו את הזמן, תקרא כמה פעמים עד שהדברים יושבים לך בראש בצורה טובה ורק אז תתחיל לשים כסף על השקעה כזו או אחרת.

אתה כמובן יכול גם ללמוד דרך הידיים אבל את שכר הלימוד של חוסר הניסיון שלך אתה צפוי לשלם מכיסך.

• אהבתי
Reactions: A42
@חייל19 ברוך הבא לפורום.
האם אתה מעוניין לסחור או להשקיע?

תודה על התשובה
עם איזה פלטפורמה כדאי לי להתחיל?
בחירת פלטפורמה זה השלב האחרון בתהליך של תחילת מסחר, אל תיפול בפח עם הטריק הזה שאנשים אומרים לבחור פלטפורמה וכמה שיותר מהר, מה שיקרה כאשר אתה תפתח חשבון עם כסף אמיתי ללא ידע וניסיון, הרגש ינצח אותך ויגרום לך לבצע פעולות על בסיס הרגשה ותפסיד הרבה ואולי אפילו הכל גם בעסקה אחת וזה לא מקרה נדיר. כפי שאני ואחרים ציינו כאן קודם לימוד עיוני והרבה וכמה שיותר. אל תחשוב שלימוד של חודשיים שלושה יתנו לך יכולת לסחור בקלי קלות ותהיה עשיר הדבר הזה לוקח שנים כדי באמת להבין את הכוחות שנמצאים במיסחר ( ״כוחות״ מקווה שיום אחד אתה תבין. הכל נמצא במילה הזו). לאחר שתלמד טוב אבל ממש טוב ותרצה להרגיש קצת מסחר תפתח חשבון דמו ( Paper Trading ) מבלי להפקיד כסף אמיתי אפילו לא שקל אחד!!!! יש הרבה מקומות שאפשר לבצע זאת
המלצה האישית שלי הם Webull או TradingView. דבר מאוד חשוב שאתה משתמש בחשבון דמו בדרך כלל אתה תראה שיש לך 100 אלף דולר ויותר בתור התחלה
וזה יוצר בעיה במיוחד אצל מתחילים מבלי שהם יודעים מכיוון שהם מרוצים מההרגשה שכאילו יש להם 100K+ דולר ויותר והם מבצעים עסקות בסכומים מוגזמים והכל מנופח והמספרים שהם כביכול מרוווחים גבוהים מאוד וישר מריצים מיספרים בראש ובונים פנטזיות. בדמו הכל הולך חלק וזה לא תואם 100 אחוז את המציאות אבל זה כן נותן לך כיוון מעולה לאיך דברים עובדים. תשנה את סכום שאתה יכול להשקיע. אם זה נמוך מאוד אז להכי נמוך שאפשר ותתייחס אל זה כאילו זה הכסף האמיתי שלך ואל תזלזל בזה. מסחר בשוק ההון זה עסק !!. קבלת פה המון דברים, הם מאוד פשוטים אבל הם חלק מהדברים החשובים לבניית יסודות חזקים למסחר/השקעה בשוק ההון. בהצלחה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D חייל בן 19, קצת הלכתי לאיבוד מהאופציות ואני אשמח לקבל קצת הכוונה יומני מסע אישיים 4
פ כבר לא כל-כך חייל משוחרר, פני לאן? יומני מסע אישיים 43
WRLD הגירה לארה"ב - חייל משוחרר אוף טופיק 9
הoוליד חייל משוחרר | בן 23 רוצה להבין יותר בכסף יומני מסע אישיים 20
O צומת דרכים חייל משוחרר,כן ללמוד לא ללמוד ? התפתחות אישית 25
T כמה גישות שאני, חייל ממוצע, מתלבט ביניהן שוק ההון 40
ה חייל משוחרר שרוצה להבין כמה דברים כדי להתחיל את החיים נכון (ווידוא הבנה IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
מ פתיחת קרן פנסיה חייל משוחרר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הנולד הפרשה חודשית לחיסכון של חייל משוחרר צרכנות פיננסית 11
אחד שתוהה הרבה חייל משוחרר- תיק השקעות אישי/ קרן פנסיה/ קופת גמל?! שוק ההון 3
ד שיתוף חוזה השקעות של חייל משוחרר - אשמח לעזרה! שוק ההון 3
A פידבק על תיק השקעות של חייל מושחרר שוק ההון 22
H חייל משוחרר צרכנות פיננסית 2
A חייל משוחרר לקראת עבודה ראשונה התפתחות אישית 23
י חייל לקראת תיק השקעות ראשון שוק ההון 17
Y חייל משוחרר בן 22, כיצד להתחיל? יומני מסע אישיים 5
A קרן מחקה מדד (חייל משוחרר) שוק ההון 134
O פתיחת עסק חייל משוחרר (קרן השתלמות- מהפיקדון) שוק ההון 9
H חייל משוחרר צרכנות פיננסית 10
ד להיות חייל סולידי יומני מסע אישיים 100
E שאלות של חייל משוחרר צרכנות פיננסית 6
D חייל משוחרר - מתלבט כיצד לחסוך לדירה ולפנסיה שוק ההון 3
O חייל משוחרר השקעה נזילה לטווח קצר - בינוני שוק ההון 27
A חסכון/השקעה חייל שוק ההון 19
yuvalnsn שאלה של חייל משוחרר שרוצה להשקיע שוק ההון 3
D חייל משקיע.. כנסו לטכס עצה שוק ההון 9
י חייל מבולבל שוק ההון 37
נ האם אני יכול לפתוח קופת גמל או קרן השתלמות בתור חייל? שוק ההון 5
Z חייל משוחרר מעוניין להשקיע שוק ההון 31
O כניסה לשוק ההון - חייל שוק ההון 24
avik דיון תיאורטי על חייל משוחרר. שוק ההון 26
MaorRocky קופת גמל לא מחזירה לי תשואה של השוק ואני לא מבין למה שוק ההון 2
בובין חוט-השני קופ"ח כללית עשו טעות ואני משלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
עלילה מסלול פסגות שלי ואני פוסטים מאיכות נמוכה 1
ה הסלק ואני אוף טופיק 15
הסולידית לאתר הסולידית אין כל קשר לאתר Money-Out ואני מתנגדת ליוזמות מאורגנות להוצאת כספים מחו"ל שער הקהילה 89
ע הזמן רץ ורץ ואני תקוע באותו מקום. התפתחות אישית 136
S במידה ואני מתכנן רילוקיישן פוסטים מאיכות נמוכה 9
L קיבלתי בדואר 1042-S ואני מגיש דוח שנתי עם חישוב ידני של רווח הון ודיבידנדים - אני צריך לעשות עם זה משהו? מיסים 0
M יש לי נזילה מהתקרה ואני גר בשכירות. מה האופציות? אוף טופיק 11
Gari הוצאות ותשלומים שכרגע משולמים במשכורת ואני אצטרך לשלם בעצמי בפרישה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 19
XpH פנסיה - החלטתי לעזוב את הסוכן ואני חושב לחזור בי צרכנות פיננסית 3
בייניש הצבתי מטרות ואני יודע מה אני מחפש, אבל אני לא יודע איך להרים את הכפפה ולהשקיע את כספי שוק ההון 3
ד האם להעביר את תיק ההשקעות מהבנק במידה ואני חוסך לדירה ב3 שנים הקרובות ? שוק ההון 1
Liron2035 פספוס - חישוב לא נכון ואני במינוס 4$ בIB שוק ההון 4
unrealx האם חייב לעשות תיאום מס במידה ואני בתכנית ESPP ולא עשיתי auto sell? שוק ההון 17
B אני יחסית חדשה בנושא ואני לא מצליחה להבין למה את אומרת שוק ההון 2
מ בטח יש כזה אתר ואני פשוט לא מכיר אותו שוק ההון 9
R מעוניין למכור את התעודה 1159250 ולקנות 1159235 ב IRA שוק ההון 23
T אזרח ישראלי אמריקאי מעוניין להשקיע בקרנות/תעודות סל מחקות מדד שוק ההון 5

נושאים דומים

Back
למעלה