אמזון ישראל

הנושא בפורום 'צרכנות פיננסית' פורסם ע"י Shlomi Z, ‏3/7/19.

1. Shlomi Z

Shlomi Z משתמש בכיר

יולי 2019, דיבור חזק שזה קורה בשבועות הקרובים.
    תהיתי אם יש למישהו כאן חנות פעילה או מכיר מקור מידע מהימן/קורס מטעם אמזון
    שיכול לתת לי יתרון במידה וארצה להיכנס לתחום או לייעץ לבעלי עסקים שרוצים לפתוח חנות וכו'.

תודה לכולם !

2. Yuvalbuz3

Yuvalbuz3 משתמש ותיק

כדי להיכנס לתחום יש קורסים מעולים בudemy , יש קורסים גם בעברית בכמות מסחרית.
    מציע לך לקרוא שרשור פה בפורום על בחור שפתח חנות ותיעד את ההתקדמות, יכול להעלות לך כמה נקודות לפני שאתה יוצא לדרך .
    לגבי לייעץ לעסקים, אתה חסר ניסיון כרגע, וגם לאחר קורס אתה בתכלס חסר ניסיון, מה גם שיש חברות / אנשים שפועלים מספר שנים בתחום שעוסקים בייעוצים ובליווי הקמת חנות ופרייבט לייבלים באמזון ככה שנראה לי שיותר לך להיכנס לתחום וללמוד אותו. כדי להיות "מייעץ"

Shlomi Z אוהב/ת את זה.
  3. Shlomi Z

Shlomi Z משתמש בכיר

תודה,
    הבחור שפתח זה לפני עניין שאמזון פתחו סניף מקומי בישראל [וגם, אם וכאשר מחסן לוגיסטיים, אשר לשם הרוחות נושבות].
    אני יודע שאני חסר ניסיון, לכן אני רוצה ללמוד, ללוות לקוחות שלי שאין להם כסף לשלם לחברות/אנשים שפועלות מספר שנים וכו' וכו'.
    אני מספיק אחראי ובוגר בשביל לדעת מה אני יודע ומה לא, לא אתן עצות/ליווי/ייעוץ כלשהן. לפני שארגיש שאני שוחה בחומר

Yuvalbuz3 אוהב/ת את זה.
  4. Yuvalbuz3

Yuvalbuz3 משתמש ותיק

שמע אני מאוד בעד מה שאתה מכוון אליו, זה יכול להיות רעיון טוב ואחלה הכנסה מהצד, רק כמובן שבשביל הלקוחות העתידיים באמת תשחה בחומר.
    בתכלס לא נראה שהחומר מסובך או קשה מידי להבנה ( על ענייני היישום ניתן לחלוק) הבעיה היא שיש ערך מאוד חשוב לניסיון באיקומרס על בשרך, יש הרבה טעויות קטנות וממש שטותיות שעולות הרבה כספים גם לאנשים שכבר יש להם חנות וסגרו עסקאות ( לא היית רוצה שטעות שלא צפית תקרה ללקוח שלך בזמן שאתה מלווה אותו לא כך ? ) .
    אני גם התעניינתי באיקומרס בעבר וזה עולם שהוא עם פוטנציאל מטורף וקל להיכנס אליו. עם זאת , העשייה תובענית וזה תפעול עסק לכל דבר ( כל עוד אתה רוצה להרוויח סכום נחמד מידי חודש ולא 100 דולר ). אזי אני חושב שלפני שאתה מכניס אנשים לעולם הזה , כדאי שלא רק תילמד אותו, אלא ממש תתפעל עסק לתקופה מסוימת, תפסיד כסף , תרוויח כסף, תתנסה בשיווק , השקות של מוצרים, קידום וכו' .
    אמליץ לך על פודקאסט מעולה של ליאור פרנקל עם אלי ונטורה (בחור שעוסק בזה מספר שנים ומצליח יפה )
    https://frnkl.co/blog-podcast/118-eli-ventura

בהצלחה :)

adamshalev ו-Shlomi Z אוהבים את זה.
  5. Shlomi Z

Shlomi Z משתמש בכיר

תודה רבה!
    כל פודקאסט מדריך זה או אחר שקשור לאמזון, אשמח שתשתף אותי.

Yuvalbuz3 אוהב/ת את זה.
  6. oswald

oswald משתמש רשום

יש קהילה בטלגרם שהיא יחסית מאוד ותיקה אבל דיי מצומצמת של אנשים שמנהלים חנויות אמזון בישראל ועוזרים אחד לשני. תכלס זה טוב שזה דיי מצומצם, אני שואל שם מלא שאלות וזה חסך לי הרבה זמן, כוח ועצביםD:
    ממליץ שתחפש בטלגרם קצת ותרשום שם אם יש לך שאלות/עצות, יעזרו לך מהר.

בהצלחה!:lol:

7. totoguy

totoguy משתמש ותיק

אני יכול לראות למה שהכניסה של Local Delivery בארץ באמאזון תעניין אנשים שכבר יש להם חנות פיזית בארץ ומעוניינים למכור דרך פלטפורמה פופולארית שכזאת.
    אבל למה שזה יעניין ספציפית מישהו שרוצה להיכנס לe-commerce הסטנדרטי שאנשים עושים באמאזון (או שכבר נמצא בו)? כלומר, איזו בשורה זה מביא עבורו?

אני לא מכיר את התחום לעומק אבל התרשמתי שהוא בעיקר מערב המון תפעול "מרחוק" והסחורה לא באמת יושבת אצלך בבבית או במחסן מקומי. כלומר, לא רלוונטי במיוחד למכירות מסוג Local Delivery שאתה צריך להתחייב שהמוצר יגיע ללקוח בארץ, מהארץ, תוך ימים ספורים.

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
אמזון תבצע משלוחים חינם עד הבית לישראל צרכנות פיננסית ‏7/7/18
גוגל אמזון ופייסבוק יתחילו לשלם מס בישראל צרכנות פיננסית ‏11/4/16
אמזון - תחרות או בלוף צרכנות פיננסית ‏22/5/19
חשבון באינטראקטיב ברוקרס לאזרחית אירופאית שחיה בישראל צרכנות פיננסית ‏29/7/19
כרטיס אשראי IB לישראלים צרכנות פיננסית ‏6/7/19
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.