• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איתור מידע עדכני על תיק בניין

slichy

משתמש סולידי
דירוג
9
אנחנו כרגע בתהליכים של חיפוש דירה בחיפה. יש למחלקת ההנדסה מערכת אונליין ידידותית יחסית למציאת תיקי בניין, היסטוריית אירועים, מסמכים וכו', אבל אני לא בטוח עד כמה היא מעודכנת.
האם מישהו מכיר את התהליך מול העירייה להשגת כל המידע העדכני (אני מניח שבשביל זה יהיה צורך להגיע למשרדי העירייה).

האם מישהו מכיר את התהליך מול העירייה להשגת כל המידע העדכני (אני מניח שבשביל זה יהיה צורך להגיע למשרדי העירייה).
בדרך כלל זה מצריך שתיצור איתם קשר ותקבע פגישה לעיון בתיק בניין.

יש גרמושקא ישנה באתר, שקיבלה היתר בתנאים ב 8/20 (לפני שנה). היזם שלח לי גרמושקא מעודכנת שהוא טוען כי ממלאת אחר התנאים ותוגש לועדה להחלטה סופית (עוד לא מופיעה באתר של העירייה, כך שאני מסיק שהוא באמת לא הגיש עדיין).
הוא טוען גם שיהיה היתר לכל המאוחר בדצמבר השנה, אבל מצד שני אני לא רואה שקבעו עדיין דיון.
כמובן שאני מתכוון לשכור עו"ד במידה ונחליט להתקדם, אבל מנסה כרגע להבין אם היזם מחרטט אותי או שהאמירות שלו והלוחות זמנים שהוא טוען הם הגיוניים.

קבע פגישה עם הגורם הרלוונטי באגף ההנדסה בעירייה. יוציאו לך במקום את הגרמושקא המעודכנת יחד עם ההיתר וכל מה שצריך.

קבע פגישה עם הגורם הרלוונטי באגף ההנדסה בעירייה. יוציאו לך במקום את הגרמושקא המעודכנת יחד עם ההיתר וכל מה שצריך.
אני לא חושב שיחדשו לי משהו לאחר שיחה עם היזם. הוא לא טוען שהוגשה גרמושקא מעודכנת או שניתן היתר סופי, להיפך, הוא אמר לי בפירוש שההיתר מותנה ושהוא עוד לא הגיש הגרמושקא מתוקנת, כך שזה מסתדר עם המסמכים שמופיעים בעירייה.
אני כן מנסה להבין האם זה סביר בפרק זמן של 4-5 חודשים מהיום שהוא יצליח, לטענתו, לקבל היתר סופי לאחר שיגיש את הגרמושקא המתוקנת (עם כל השלבים שבדרך של ועדות, אגרות, ושאר מרעין בישין).

לוקח להוציא היתר בממוצע גס שנה.
נשמע שהוא כבר בשלב הגשת תיקונים וקבלת היתר סופי, אז הזמן שאתה מתאר יכול להיות הגיוני.
אין לדעת בוודאות אלא אם נקבע דיון ואז ניתן לראות בפרוטוקול.

אני כן מנסה להבין האם זה סביר בפרק זמן של 4-5 חודשים מהיום שהוא יצליח, לטענתו, לקבל היתר סופי לאחר שיגיש את הגרמושקא המתוקנת (עם כל השלבים שבדרך של ועדות, אגרות, ושאר מרעין בישין).
זה סביר אבל לא מובטח.
היתר בתנאים לא צריך עוד אישור ועדה.

תודה למגיבים.
עוד משהו, ראיתי באתר של העירייה מכתב שיצא לפני חודש של אחד מבעלי הדירות של הבניין הקיים (תמ״א חיזוק) לועדה המחוזית. הוא מלין על כך שהקבלן עשה שינוי בתוואי של מדרגות הגישה החיצוניות לבניין, מאחורי גבם ובאופן שהן כעת פוגעות בפרטיות של דירתו. נראה שהמכתב יצא באיחור משמעותי מסיום הערעור לועדה המקומית, אבל הם טוענים אילולא היה מסתיר הם היו מתנגדים נחרצות לשינוי.
האם משהו כזה יכול להחזיק מים ולגרור את האישור, אפילו שעבר חלון הערעור?
ברור לי שזה מסוג הדברים שחובה להיוועץ לגביהם עם עו״ד, ובכל זאת הייתי שמח לשמוע מכחמת חברי הפורום.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A איתור מטען במכס לפי ח.פ או שם חברה מיסים 0
J איתור וקנית אג"ח ממשלת ארה"ב שוק ההון 0
klayhamn דרכון פולני - איתור מסמכים עתיקים בארץ אוף טופיק 22
ה עוקץ איתור כספים אבודים צרכנות פיננסית 9
א איתור שוק להשקעה נדל"ן 32
S איתור אפיק הלוואה זול לצורך השקעה צרכנות פיננסית 11
ש איתור נכסים נדל"ן 4
S איתור השקעות ועסקאות שוק ההון 1
V איתור קרנות פנסיה צרכנות פיננסית 6
נ שאלה טכנית של מתחילים - איתור ני"ע מתאים שוק ההון 1
Nimrod איתור אתר בנושא השקעות אוף טופיק 8
עומר איתור ני"ע עוקבי מדדים עפ"י דמי הניהול שלהם שוק ההון 18
A מכירת ESPP ללא מידע על סכום מכירות מיסים 5
Finfree חסכון לכל ילד - איניפיניטי הלכה - הרהור כפירה(ע"ב מידע) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Lag המלצות על ספרים/מקורות מידע בנושא כלכלה בארגונים אוף טופיק 1
AsherV פרטיות ואבטחת מידע אוף טופיק 3
A מידע רישום בטאבו נדל"ן 9
S בניית תיק השקעות - חשיפה לנדלן, אבטחת מידע וחשיפה למט"ח שוק ההון 0
C האם מידע על רווח והפסד לא נכלל בטופס 1042-S? מיסים 3
ז אבטחת מידע - התייעצות התפתחות אישית 8
341Omer מידע חסר בדוחות הכספיים של Bank Of America ?! שוק ההון 5
A מישהו יודע כיצד ניתן להשיג מידע על כמה הרוויחו המדדים המובילים שוק ההון 1
A האם מישהו מכיר מקור מידע שיראה לי בכמה עלו ממדי המניות של אירופה (stoxx600) , ארה"ב (S&P500) ומדד המניות העולמי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
ב מקורות מידע על מינוף שוק ההון 1
ח מידע על אחוזי השווקים שוק ההון 1
J אבטחת מידע ומיסוי ריאלי צמוד מדד לצרכן שוק ההון 3
G שליפת מידע עבור קרן השתלמות תשואה שנתית - דרך api או קובץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
א איפה אפשר למצוא מידע לגבי התשואה הפנימית והמח"מ של קרנות כספיות ? שוק ההון 2
N מנהל עסקים כלכלה עם התמחות במערכות מידע התפתחות אישית 18
Y מידע פיננסי שוק ההון שוק ההון 8
A יש למישהו מידע על מדדים שונים שוק ההון 3
ט יש מידע על דמי הניהול הממוצעים (פנסיה, ביטוח מנהלים) שמשלמים הישראלים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
הסולידית הערה כללית על פרסום מידע אישי ופיננסי באינטרנט יומני מסע אישיים 0
א מידע על החזר מס שהתקבל מיסים 9
ת מבחינת אבטחת מידע עדיפה סיסמה או שלא תהיה סיסמה? אוף טופיק 4
P מידע על ishares floating rate bond etf שוק ההון 4
GoldenFace מקורות מידע על נדלן נדל"ן 3
מ הסבה מקצועית למדעי הנתונים / מערכות מידע התפתחות אישית 5
F מיצוי מידע מהלינקדין אוף טופיק 1
וינסנט מידע רגיש במכתבים עם טפסי מס מארה"ב שנשלחים בדואר אוף טופיק 2
DiverGirl מקורות מידע על תעשיות/ענפים שוק ההון 6
L שאלה על מידע פנים שוק ההון 24
N מערכות מידע עכשיו במכללה או באוקטובר הבא באוניברסיטה? התפתחות אישית 8
ה קניית נדלן בחול מקורות מידע נדל"ן 3
E מידע על מיסוי בישראל וארץ המקור ממכירת דירה בחו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 1
א מידע על מניה שוק ההון 5
הפרופסור חשבונאות עם מערכות מידע או משפטים ? התפתחות אישית 3
צ מידע על השקעה בקרית מלאכי נדל"ן 29
Yuvalbuz3 אבטחת מידע - מבוקש? או נישה ועבודה תשתיתית לא מוערכת ? התפתחות אישית 10
R "להכות את השוק" מחפש מידע פוסטים מאיכות נמוכה 4

נושאים דומים

Back
למעלה