• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אינטרנט סיבים

unrealx

משתמש בכיר
דירוג
595
היי, יש לי אינטרנט סיבים דרך פרטנר ושלחו לי מייל שהמחיר עולה ב- 10 ש"ח לחודש, 300 מגה ויהיה 90 ש"ח לחודש (+20 ש"ח על הראוטר)

מנסה את חוכמת ההמונים כאן כדי לדעת אם יש אפשרות זולה יותר (חובה סיבים) או אותו מחיר עם מהירות גבוהה יותר (למרות שאני די מרוצה מהמהירות כרגע)

תודה!

קיבלתי את אותה הודעה על 1000. אחרי כמה סיבובים בין סלקום, בזק ושימור הלקוחות של פרטנר, סגרתי על 109, התייקרות של 9 שקלים בחודש, במקום 20. אינפלציה בסיבים o_o

היי, יש לי אינטרנט סיבים דרך פרטנר ושלחו לי מייל שהמחיר עולה ב- 10 ש"ח לחודש, 300 מגה ויהיה 90 ש"ח לחודש (+20 ש"ח על הראוטר)

מנסה את חוכמת ההמונים כאן כדי לדעת אם יש אפשרות זולה יותר (חובה סיבים) או אותו מחיר עם מהירות גבוהה יותר (למרות שאני די מרוצה מהמהירות כרגע)

תודה!
90ש"ח ל300 , זה המחיר הכי טוב שיש עכשיו.בהשוואה בין כל החברות.
שים ראוטר פרטי וזה יחסוך לך את דמי ההשכרה.

בנוסף למה שאמרו , עם ראוטר של החברה ללקוחות יותר קשה לעזוב אותה בגלל המאמץ שכרוך בהחזרתו למרכז השירות, תמיד רחוק ולא נוח.

יכול להמליץ על אחד?
אני באופן אישי אוהב את הראוטרים של tp-link ומשתמש היום באחד שרכשתי בארה"ב לפני כשנתיים. לדעתי הדגם הספציפי שלי כבר לא משווק.
כמובן שצריך לקחת בחשבון מה גדול הבית, מיקום הראוטר וכו'.
דיסקליימר - ההבנה שלי בתחום מאד מוגבלת אז לא מרגיש בנוח להמליץ על דגמים מסויימים.

יכול להמליץ על אחד?
קניתי לפני שבוע את זה

דירה במפלס אחד.
סה"כ נראה שעובד מעולה, קליטה wifi חזקה בחדרים(הראוטר בסלון). יש גם 4 כניסות קוויות. מחיר סביר.
זה מהנסיון הקצר שלי, תעשה את הבדיקות שלך. תתיעץ גם עם המוכר ע"פ הנתונים הספציפים שלך.

קניתי לפני שבוע את זה

דירה במפלס אחד.
סה"כ נראה שעובד מעולה, קליטה wifi חזקה בחדרים(הראוטר בסלון). יש גם 4 כניסות קוויות. מחיר סביר.
זה מהנסיון הקצר שלי, תעשה את הבדיקות שלך. תתיעץ גם עם המוכר ע"פ הנתונים הספציפים שלך.
הערה חשובה, כתלות בחיבור הסיבים שלך(יש כמה טכנולוגיות), יתכן שתצטרך בנוסף מתאם מאופטי לרשת. אצלי זה טכנולגיית GPON(תשתית סיבים בזק+שירות פרטנר) אז אין מתאמים כאלה בשוק ואני שוכר מפרטנר תמורת 5ש"ח לחודש. לאחר שקניתי את הראוטר הזמנתי טכנאי של פרטנר והוא עשה לי את המעבר מהראוטר שלהם לראוטר הפרטי שלי(צריך ל"סגור האקטוב של הראוטר של פרטנר", ולהגדיר את הראוטר הפרטי).

קיבלתי את אותה הודעה על 1000. אחרי כמה סיבובים בין סלקום, בזק ושימור הלקוחות של פרטנר, סגרתי על 109, התייקרות של 9 שקלים בחודש, במקום 20. אינפלציה בסיבים o_o
גם אני באותה סירה, אשלח יום ראשון מספר מיילים בניסיון להוזיל את ההתיקרות של 20 ש''ח.
דיברתי עם החברות טלפונית?

הצלחתי דרך השימור להוריד ל109, לא הסכימו להוריד לי לפחות מזה. הם כן ציינו שיש להם הסדרים עם כל מיני מעסיקים.

כל עוד אין בשוק ובשפע את שלל וכלל המתאמים הדרושים לראוטר פרטי (אני אחרי שיחה עם בזק), אני לא מתקרב לסיבים בינתיים. לא חוזר לסרט של לפני כמה שנים (כשהייתי צריך להחזיר ראוטרים עם ניוד)..

מבחינת ספקי אינטרנט, קח שני עקרונות מפתח לחיים:
1) תמחק את מכירות, שירות לקוחות, ותמיכה טכנית מהלקסיקון, שיש בעיה או שהמחיר מתייקר, ישר לשימור לקוחות ולאיים להתנתק. יוזילו לך מחירים, לרוב תמיד למחיר שהיה לפני ולעתים גם יותר זול, וגם יפתרו לך כל בעיה מהר יותר. זה נכון על רוב הספקים הגדולים כנ״ל גם על סלולאר.
2) תמיד להחזיק רק ציוד פרטי, זה לא כזה קשה להתקנה כמו שזה נראה זה ממש עניין של כמה שלבים וזמן ההתקנה נע בין עשר דקות לשעה תלוי בהבנה שלך. רק וודא שאתה קונה ציוד מתאים. ניתן לרכוש מתאם סיב ונתב מרוב רשתות הקמעונאות. יש קבוצה בפייסבוק שישמחו לעזור לך בה יותר ומתעסקת ממש בזה. ציוד תקשורת ILFiber. חפש אותם.

נערך לאחרונה ב:
יש קבוצה בפייסבוק שישמחו לעזור לך בה יותר ומתעסקת ממש בזה. ציוד תקשורת ILFiber
כשאני הייתי זקוק לעזרה, הם לא עזרו לי. כל הפוסטים שניסיתי לפרסם נדחו ע"י המנהל.

כשאני הייתי זקוק לעזרה, הם לא עזרו לי. כל הפוסטים שניסיתי לפרסם נדחו ע"י המנהל.
כן, כמו כל הקהילות, אנשים לרוב עוינים אם שאלו את השאלה בעבר או שהיא עוברת על איזה חוק הזוי.. אין ממש מה לעשות. יש סיבה לדחייה, תתקן את הפוסט בהתאם.

אני לא יודע איזה וכמה מכשירים יש לך בבית. אבל כדאי לבדוק שהראוטר\מודם תומך ב- wifi6 או אפילו יותר טוב wifi6E כלומר בתקן 802.11ax . עבור מכשירים שתומכים בתקן מדובר בשיפור משמעותי בקצב האלחוטי. ראוטר שהוא triple band ישפר את ביצועי הרשת האלחוטית (זה חשוב אם יש לך 10+ מכשירים ברשת כלומר מצלמות , IOT בית חכם וכו,)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ה אינטרנט + טלוויזיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
H מחיר אינטרנט? צרכנות פיננסית 2
M תביעה קטנה נגד הוט על בעיות אינטרנט צרכנות פיננסית 6
S אינטרנט אלחוטי אוף טופיק 9
Couch Potato טלפון + אינטרנט של בזק צרכנות פיננסית 5
K התקנת אינטרנט דרך הסיבים - עלות סלילה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
D התקנת רשת אינטרנט קווית דרך פרטנר או דרך טכנאי פרטי אוף טופיק 1
C קהילות אינטרנט של רוכשי דירות נדל"ן 2
Y דמי שכירת מודם על מנוי אינטרנט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
M האם משתלם לקנות מודם אינטרנט? צרכנות פיננסית 1
S לומדות לילדים - ללא אינטרנט אוף טופיק 20
T קניות אינטרנט במט"ח באמצעות המרות דרך IB צרכנות פיננסית 4
hommie מיקוח מול סלקום - אינטרנט וטלויזיה צרכנות פיננסית 6
hommie מיקוח מול סלקום - אינטרנט וטלויזיה צרכנות פיננסית 2
hommie שרותי אינטרנט וערוצים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
A אינטרנט הוט - המחיר עלה [שימו לב] מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 44
unrealx תשתית אינטרנט בחו"ל אוף טופיק 3
מ אתר אינטרנט נגיש בזול? אוף טופיק 19
M הורדת עלות אינטרנט ביתי ב50% צרכנות פיננסית 2
yossik מעבר לספק אינטרנט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 55
amidar שירותי טלויזיה מבוססי אינטרנט - להורים בני שישים פלוס מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
I עלות חיבור אינטרנט צרכנות פיננסית 49
D שירות לקוחות, אינטרנט אוף טופיק 3
G אינטרנט תשתית + ספק צרכנות פיננסית 57
amit מחפש מדריך לבניית אתרי אינטרנט התפתחות אישית 3
N חיסכון בהוצאות אינטרנט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 165
M טריפל סיבים - עזרה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8

נושאים דומים

Back
למעלה