• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אילו יציאות צרכניסטיות הכי מטריפות אתכם?

כאשר אני אומר להם שהם משלמים על מוצרים בגלל הפרסומות
"הם אומרים שעליהם הפרסומות לא משפיעות" כן בטח (:
עלי הן לא משפיעות, אני לא אוהבת לקנות בכלל ואם צריך משהו אז אני עושה חיפוש אקטיבי בגוגל (מה שמביא לי עוד ים של פרסומות גם בפייסבוק וגם באתרים אחרים). אבל הפרסומות לא עוברות לידי, אני מבינה בזה קצת (במיוחד בטירגוט) ולכן כשעולה לי פרסומת לא רלוונטית (רק במחשב, לא גולשת דרך הנייד) אני בודקת עם בעלי או הבת שלי אם הם חיפשו משהו בכיוון. מזל שלא עולות לי פרסומות לאתרי פורנו :>

אנשים שמקדישים שעות ביום לפייסבוק, ערוצים מסחריים , ושירותי גוגל.
וחושבים שזה בחינם. כאשר אני אומר להם שהם משלמים על מוצרים בגלל הפרסומות
"הם אומרים שעליהם הפרסומות לא משפיעות" כן בטח (:
כמי שקרא את כל הבלוג של הסולידית על רקע פרסומות על "הלוואה לכל מטרה" של בנק הפועלים, אני די משוכנע שפרסומות לא משפיעות עלי.

The whole commercials thing probably deserves to be split into its own thread because it strayed from the subject of this one.

Personally, I too think of myself as someone who wouldn't be influenced by them, at least not as a trigger to go out and buy something, but then if I was watching a movie at the cinema and we were planning to eat something afterwards, I could see how watching a McDonalds commercial might prime me to prefer that choice.

As a designer, a coder, and a generally picky human I find the audiovisual noise commercials add to my experience of the internet rather uncomfortable, so I block them whenever possible, to the point I didn't understand how Facebook made money until they briefly broke the blocking, at which point I started marking every commercial I saw as spam to show my displeasure.
But then, in other circumstances I find that I've developed a blindness to them.

It's funny, at some point I used to enjoy watching commercials at the cinema because I used to work at a studio that did the VFX for them and that was the only way to see my work, and make fun of other studios' work with my friends.

כמי שקרא את כל הבלוג של הסולידית על רקע פרסומות על "הלוואה לכל מטרה" של בנק הפועלים, אני די משוכנע שפרסומות לא משפיעות עלי.

אני חורשת על הבלוג והפורום ואף פעם לא שמי לב איזה פרסומות מופיעות כאן
כנראה מיומנות נרכשת...

הסתערות על ה"ביג".
אנשים מוכנים לעמוד שעה ואף יותר בתור צפוף (בתקופת מגפה!ׂ) על מנת לקנות חולצה או נעליים במחיר מופקע.

הזייה מוחלטת.
מה כל כך דחוף? וגם אם אתה "חייב" להזמין, למה לא באינטרנט?

אנשים מוכנים לעמוד שעה ואף יותר בתור צפוף (בתקופת מגפה!ׂ) על מנת לקנות חולצה או נעליים במחיר מופקע.
אני מסתכלת על הסרטון במיוט וחושבת לעצמי: מי אתם? אנחנו חיים בעולמות מקבילים? אתם מכורים לשופינג? אנשים תזזיתיים באופן כללי? אוהבי ההצטופפות וההתחככות? אתם העשרים אחוז שמפיצים את המחלה?

לינק לסרטון:
https://twitter.com/i/status/1328411942550167554
"בעלי מובטל כבר 8 חודשים"
"אני הייתי בחל"ת בסגר א' והייתי בחל"ת בסגר ב'"
"אז ככה בקורונה החלטתי להתפנק קצת"
"ישראלים שנפגעו כלכלית מהקורונה החליטו לפנק את עצמם במכוניות"

היא ישבה בתוך ג'יפון חדש שקנתה\תקנה.
ההבנה שלי בכלכלה התנהגותית שואפת לאפס:(
מצד שני, אם היא יכולה וזה לא מכניס אותם לסחרור כלכלי אז בשמחה.

מה כל כך דחוף?

דווקא אני יכול להזדהות עם זה, החנויות סגורות כבר חודשיים, החורף הגיע והורים נאלצים לשלוח את הילד שלהם לגן או לבי''ס עם בגדים קצרים וסנדלים. אנחנו בקושי רב הסתדרנו עם הזמנות באינטרנט (להזמין נעליים לפעוטה בלי למדוד זה קשה...)
אז נכון שאפשר לנסות לקושש מהבוידעם או להחליף בין שכנים אבל זה לא קל וגם ככה לא ממש נפגשים עם אנשים בימינו. חנויות יד2 היו סגורות גם כן, החוגים החברתיים מאוד הצטמצמו.

החורף הגיע והורים נאלצים לשלוח את הילד שלהם לגן או לבי''ס עם בגדים קצרים וסנדלים
זה אמיתי מה שאתה מספר? אנחנו עשינו החלפות בגדים עם חברים ושכנים עד חט"ב עם השלמות קטנות פה ושם בשוק (לפני רבע מאה, לא יודעת מה עכשיו).
נעליים זאת באמת בעיה כי הרגל גדלה כל כמה חודשים, אבל בתמונות רואים הצטופפות בחנויות בגדים ממותגות דווקא. זה קורה גם בחנויות נעליים?

הסתערות על ה"ביג".

כולם נורא מסכנים. חסר כסף לאנשים.
ככה לא מתנהגים אנשים שאין להם עבודה.

הייתי שבוע שעבר במתחם חנויות בעיר שלי סה"כ הלכתי לקנות משו קוסמטי בקטנה.

מנהלת החנות הכניסה 4 אנשים(לרוב כל הלקוחות שם היו נשים) כל פעם וכל אחד מהן התהלכה בפנים איזה 40 דק' כאילו היא לא ראתה בחיים שלה חנות ומוצרים והעבירה זמן כאילו אין להן דאגות על הראש ואנשים לא מחכים בחוץ...

וכל אחת מהן התהלכה בפנים איזה 40 דק' כאילו היא לא ראתה בחיים שלה חנות ומוצרים
זה כי אנחנו לקטיות, לא מונחות משימה ספציפית אלא בודקות את כל האפשרויות בתשומת לב רבה (אומרת זאת שלא זוכרת איך נראית חנות פארם מבפנים).

זה אמיתי מה שאתה מספר?

אני לשמחתי לא נאלצתי להצטופף בחנויות השבוע, אבל היו עכשיו כמה שבועות ששלחנו פעוטה לגן עם סנדלים כשכבר די חורפי, ועוד סנדלים שקטנות עליה. כהורה זו הרגשה מאוד לא נעימה.
אבל יכול להיות שהרבה אנשים גם סתם התגעגעו לשופינג ולצפיפות...

מדבריות המזון באימפריה האמריקאית הן דבר מדהים. ברגע שאתה יוצא לפריפריה של ערים גדולות כמו למשל LA אין לך מוצרים טריים - ירקות ופירות ברדיוס של קילומטרים. ואז האמא הממוצעת מה-HOOD תעדיף לקחת את כל ארבעת הילדים שלה למקדונדלס המקומי לקנות לכל אחד ארוחה בדולר וחצי לראש במקום לסחוב את עצמה לאיזה סופר מרוחק ולשלם על נסיעה עד אליו אחרי יום עבודה מתיש.
בבוקר כמובן ששוב אין אוכל טרי לאכול וקולה ודוריטוס זה אופציה זמינה וזולה ומקובלת ...
הזייה.
מזעזע
הם חייבים אוטו כדי להגיע לסופר שמוכר ירקות ופירות :(

ואני מציע לו להתקין חוסם פרסומות, להשתמש בדקדק, וכו'...
החבר עונה - "אבל אני אוהב פרסומות!"
אפשר לחסום פרסומות בפייסבוק ? איך?
אני גולשת מהאייפון.

אפשר לחסום פרסומות בפייסבוק ? איך?
אני גולשת מהאייפון.
למרות שחסימת פרסומות זה מעבר לנושא הדיון... אנסה לענות בקטנה:
לא יודע איך עובדת האפליקציה שלהם, ולכן אם ברצונך לחסום פרסומות תצטרכי לגלוש מהדפדפן באייפון ולהתקין לדפדפן תוסף חוסם פרסומות.
בגלל שפייסבוק משדרגים את אופן הפרסום שלהם כל הזמן ייתכן ותדרשי להכנס להגדרות של החוסם פרסומות ולהוסיף לו פילטרים עדכניים בצורה ידנית כדי שיתאימו לפייסבוק. חיפוש קצר בגוגל יקפיץ מלא מדריכים וחומר בנושא.

ג"נ - אין לי פייסבוק... לא יודע איך זה עובד שם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Nons Ense מצאתי דירה שאני רוצה לרכוש, אילו שאלות חשוב לשאול את בעל הדירה? נדל"ן 0
C אילו יריחונים/מגזינים אתם קוראים? פוסטים מאיכות נמוכה 2
ט מתכנת - עוסק פטור או זעיר? אילו הוצאות מוכרות? מיסים 4
א אילו קרנות כספיות כרגע לא "חסומות"? שוק ההון 5
C אילו נותני שירותים אתם מחזיקים שרצים אתכם במסע לחופש פיננסי ולאחר מכן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
T אילו מגזינים או עיתונות זרה שווה את כספכם? אוף טופיק 14
S אילו מרכיבים נכללים בחישוב מדרגת המס לשכיר? צרכנות פיננסית 1
YoniLevy אילו המלצות יש לכם לבן 19? פוסטים מאיכות נמוכה 9
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
ט אילו בטוחות אתם מבקשים מהשוכרים? נדל"ן 36
א אילו סקטורים ונכסים כדאי לקנות אם אני מאמין שהאינפלציה היא לא זמנית ? שוק ההון 33
E אילו אפיקי השקעה אטרקטיביים יש כרגע? פוסטים מאיכות נמוכה 7
שיר הלל לטבע מתלבט על אילו נכסים לבסס את התיק שוק ההון 17
ד מה הייתם עושים אילו הייתם אני? שוק ההון 9
S קרנות הנסחרות בדולרים מול אילו בשקלים שוק ההון 17
R אילו עלויות אני צריך לקחת בחשבון בניהול תיק השקעות? שוק ההון 0
L יזמים או בעלי עסקים, אילו תכונות וכישורים צריך וכדאי לשפר? התפתחות אישית 34
A מה הייתם עושים אחרת אילו הייתם צעירים ב20 שנה? התפתחות אישית 146
unrealx אילו יתרונות יש להשקעה בקרנות אג"ח ממשלתי על אג"ח בודדת? שוק ההון 15
unrealx אילו סיבות יש לפתוח חשבון באינטרקטיב ישראל ולא ישירות מול אינטרקטיב ברוקרס? שוק ההון 2
unrealx אילו זכויות מתבטלות כשעוברים ל- IRA? שוק ההון 6
S אילו דברים יקרים קניתם ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
Y אילו מניות אפשר לקנות בקופת גמל בניהול אישי? שוק ההון 7
ר אילו אפיקי השקעה צפויים לעלות כשהריבית עולה? שוק ההון 44
? אני רוצה לתזמן את השוק בזמן הכניסה אילו. לקנות סל מניות עכשיו? שוק ההון 57
ע מול אילו עמלות מתקזזים דמי הטיפול החודשיים בבית ההשקעות? שוק ההון 3
D קרנות פנסיה - אילו אמצעים יש לי כדי להשוות? צרכנות פיננסית 12
איש ירח אלו יציאות השקעה מטריפות אתכם שוק ההון 41
גיא_87 יציאות ובילויים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19

נושאים דומים

Back
למעלה