• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך שרדתם את החופש הגדול

קפבלנקה

משתמש בכיר
דירוג
2,131
השאלה בלשון עבר כי אוטוטו נגמר והלו"ז כבר די סגור. אצלי:
אלפי שקלים קייטנות. ניצול מרבית ימי החופשה השנתית שלי, אין ספור שעשועים והפעלות וריגושים ועלויות.
וקצת מרגיש שלא הייתי בכלל בחופש, אלא במשמרות כפולות ומשולשות.
ואתם?

הקטנים עד ה-10/8 בגן.
הגדולים בקיטנה בבית ספר/גן ומחזור במכון ויצמן - סיימו ב-10/8.
3 שבועות הנוכחיים - ימים ראשון עד שלישי אני בבית, רביעי עד שישי - היא בבית.
הרבה סבאסבתא/דודה - בריכה/ים.
לא מרגיש שהוצאתי יותר מהרגיל.

גן רוסי..עוד לא גן עירייה. אין חופשת קיץ בגן. הכל כרגיל.

השבוע לראשונה הכרתי את הביטוי הזה (בהיותי אב צעיר שפוגש לראשונה את חוסר הסנכרון הקרוי "חופשת הקיץ של הילדים בגן"), מה נסגר עם זה? למה לא כולם הולכים על זה?

יותר שעות, אוכל טוב יותר, יחס מבוגרים לילדים טוב יותר, חינוך ומשמעת טובים יותר, ללא חופשות, פחות כסף.

מה אני מפספס?

השבוע לראשונה הכרתי את הביטוי הזה (בהיותי אב צעיר שפוגש לראשונה את חוסר הסנכרון הקרוי "חופשת הקיץ של הילדים בגן"), מה נסגר עם זה? למה לא כולם הולכים על זה?

יותר שעות, אוכל טוב יותר, יחס מבוגרים לילדים טוב יותר, חינוך ומשמעת טובים יותר, ללא חופשות, פחות כסף.

מה אני מפספס?
אתה לא מפספס. עניין של העדפות בלבד. יש כאלו שלא מתאים להם ש ילדים רואים את ההורה המקדים שעתיים ביממה.

גן רוסי - לא בכל מקום יש.

הגן הרוסי שלנו יצא לחופש כבר ב8.8.
מה שכן הילד מסתובב בבית ומיישר חפצים

אתה לא מפספס. עניין של העדפות בלבד. יש כאלו שלא מתאים להם ש ילדים רואים את ההורה המקדים שעתיים ביממה.
זה שהגן פועל בשעות מסויימות, לא מחייב את הילד להגיע ולצאת בשעות האלו. אחרי הכל, זה עדיין גן פרטי... אם הורה יוציא את הילד שלו בארבע או חמש לא יקרה כלום. הרעיון שאני מסתכל עליו הוא על האופציה של השעות הנוספות לעומת מקומות אחרים.

למה בעצם לא עושים בפרטיים עוד משמרות בגן של עד שש או יותר?

אשתי מורה.
לוקחים גם חופשה עם הילדים, זה ממש נחמד.

זה שהגן פועל בשעות מסויימות, לא מחייב את הילד להגיע ולצאת בשעות האלו. אחרי הכל, זה עדיין גן פרטי... אם הורה יוציא את הילד שלו בארבע או חמש לא יקרה כלום. הרעיון שאני מסתכל עליו הוא על האופציה של השעות הנוספות לעומת מקומות אחרים.
לא כל גננת מסכימה וגם אם כן לא כל גננת. מסכימה להפחית במחיר (היא משלמת לאנשי הצוות בכל מקרה). זה גם פחות נח לילדים שבגיל מבוגר מעדיפים להשאר עם חברים או ללכת איתם הביתה.
אבל זה לא העיקר. אם בעיניך החינוך שם טוב, לך על זה.

קייטנות, קייטנות, טיול בצפון ספרד, קייטנות , טיול פורטוגל.
בריכה, ים, טאפס והרבה מאוד בירה!

זה בדיוק העניין- אצלנו היא נכנסת בשבע עשרים לגן ויוצאת בחמש ורבע..ממש לא מנצלים את טווח השעות המלא (שש עד שש).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D איזון אקטוארי אינו תואם את הנתונים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
P את כולם מעניין לטוס לחו"ל? פוסטים מאיכות נמוכה 51
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
כ בן 30 ולא רואה את האופק התפתחות אישית 15
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 5
ע במה את עוסקים? מה הוביל אתכם לכך? כמה את מרוויחים? התפתחות אישית 16
oferM איך כדאי לבנות את עזה מחדש ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 6
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
R האם משתלם להעביר את קופות הגמל להשקעה לעוקב מדד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Jane Doe המלצה על החישוק - מיזם חביב שהוקם כדי להוריד את יוקר המחיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
צ עצמאי האם להפקיד לפנסיה את המינימום ושאר הסכום בגמל להשקעה או רעיון אחר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
מ "אי אפשר / נדיר מאוד להכות את השוק" שוק ההון 169
ל לזוג שמתחיל את החיים שלו - מה ההמלצות שלכם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מ מי שמעונין לקנות ביטקיון אמיתי ולא קרן שמחכה את הביטקיון איזה מהאפשריות עדיף השקעות אלטרנטיביות 1
א מיצוי זכויות בתשלומי מיסים או ביטוחים וכו', כשמשלמים על בית אבות (יש חברות שמתעסקות בזה, בלי לשחוט את כל הסכום?) מיסים 0
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
E s&p 500 , נסד"ק 100, מדד עולמי, יש לי את כולם. אבל במה עדיף להשקיע? שוק ההון 23
ה איך דיסקונט מגדרים את הפוזיציה הזאת? - פיקדון מובנה השקעות אלטרנטיביות 7
ה מודיס צפויה להוריד את דירוג האשראי של ישראל פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 168
M מקסום סכום מושקע בקרנות IRA? (נראה שמפסידים את היתרון בדמי ניהול בהפסד תשואה) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
A פרוייקטים מעניינים ששמתם עליהם את העין נדל"ן 32
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E חברים, איך נכון יהיה לי לחשב את ההוצאות האלה באקסל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 5
ק עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מעוניין למכור את התעודה 1159250 ולקנות 1159235 ב IRA שוק ההון 23
R עד כמה מפחיתים את ההפסד במידה ולוקחים ACWI למול S&P בתיק הפטור? שוק ההון 0
שם משתמש בעייתי "מיטב כספית ניהול נזילות" מעלה את דמי הניהול שוק ההון 26
R האם אני יכול לעזוב את הבית של ההורים יומני מסע אישיים 27
מ מעביר את התיק השקעות ממיטב דש לאינטראקטיב ברוקר האמריקאי שוק ההון 23
B איך מורידים את הקובץ אקסולידית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
deussex התלבטות האם השקעה דרך בית השקעות ישראלי ובלאק רוק עולמית - מאבדת בעצם את הדיבידנד ? שוק ההון 10
yossik שכן אחד מחמם את המים של הבניין אוף טופיק 25
N קה״שׁ עוקבת סנופי (לא ira) - היכן העמלות הטובות ביותר? האם קיימת קבוצה שניתן להצטרף אליה? [קראתי את מייק] פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
G השקעה דרך בורסת ישראל או בורסת ארה"ב? מה הדרך הנכונה להשלים את תיק המניות שלי? שוק ההון 4
ע בת 24 לקראת לימודים, מתלבטת איפה לשים את החסכון יומני מסע אישיים 11
ט לשים את כל הכסף הפנוי בIB שוק ההון 10
S מה לספר בראיון העבודה העניין למה עזבתי את מקום העבודה האחרון אוף טופיק 28
oferM נתניהו דרש מראש השב"כ להזהיר את לפיד: בלי פשרה על עילת הסבירות הסכנה למלחמה תגדל פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 47
A איך אני בודק את התאריך שבו קניתי מניה במערכת ספארק? פוסטים מאיכות נמוכה 1
C ככה מנצחים את האינפלציה? שוק ההון 1
R האם יש דרך לקבל את מדד המחירים לצרכן ב-Google Sheets? מיסים 6
J עמלת סנט למניה - לא מבין את ההגיון שוק ההון 3
א שאלה המטילה בספק את כל צורת ההשקעות הנפוצה כאן בבלוג שוק ההון 20
חתול לילה למה הקרן המחקה שלי לא נותנת את תשואת המדד? שוק ההון 208
לאץ' להבין את התפלגות הנכסים של בתי ההשקעות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
R איך מחלקים את ההשקעות בין שוק ההון ובין נדל״ן? שוק ההון 24
D איך אפשר למחוק את עצמי ופוסטים שכתבתי? אוף טופיק 3
A הנחה במס שבח למי שמעמיד את הדירה לשכירות? פוסטים מאיכות נמוכה 0
Z האם Exposure fee באינטראקטיב ברוקר ניתנים לקיזוז רווח הון כעמלות קניה ומכירה או שדרישה לקזזם תעלה את שיעור המס רווח הון ל30% במקום 25%? פוסטים מאיכות נמוכה 3
S האם יש מוטיבציה להשקיע את כספי הפנסיה מרגע שנקבעה הקצבה הפנסיונית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11

נושאים דומים

Back
למעלה