• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך לצאת מיידית מפוזיצית קריפטו, בצורה שלא תפגע ביכולת העתידית להעביר את הכסף לבנק ישראלי?

noam23

משתמש רגיל
דירוג
609
לקראת הנפילה המסורתית הגדולה שעתידה להגיע בחודשים הקרובים בשוק הקריפטו, אני רוצה להכין את הקרקע ליציאה מיידית מפוזיצית קריפטו, לפיאט, באופן שהפיאט יהיה במקום בטוח שאפשר לסמוך עליו, ובנוסף שהיציאה הזו לפיאט לא תוסיף שום סיכון על היכולת העתידית להעביר את הכסף לבנק ישראלי.

מהי הדרך האופטימלית לבצע זאת, בהתחשב בכך שאני תושב ישראל ללא אזרחות זרה?

מה הכוונה נפילה מסורתית?
שוק הקריפטו עובד במחזורים. מחזור מתחיל באירוע ה Halving של הביטקוין (פעם ב-4 שנים לערך), אחריו מגיעות עליות, שמסתיימות בעליה אחרונה קיצונית (מה שצפוי בחודשים הקרובים) ואחריה קריסה מפוארת של 80-90% (כאשר האלטים צונחים אפילו 99% ויותר).

AlexNOSAM, שתף אותי במה כ"כ הצחיק אותך...

AlexNOSAM, שתף אותי במה כ"כ הצחיק אותך...
אולי בעובדה שאתה חושב שזה בהכרח יקרה, אולי בעובדה שאתה חושב שתוכל לתזמן את זה, או אולי בעובדה שאתה רוצה לצאת לפיאט במקום לstablecoin.(לא שאני חושב שזה בכלל רעיון טוב לצאת מהפוזיציה בגלל Halving אבל שוויין)

אולי בעובדה שאתה חושב שזה בהכרח יקרה, אולי בעובדה שאתה חושב שתוכל לתזמן את זה, או אולי בעובדה שאתה רוצה לצאת לפיאט במקום לstablecoin.(לא שאני חושב שזה בכלל רעיון טוב לצאת מהפוזיציה בגלל Halving אבל שוויין)
1. אני לא חושב שזה בהכרח יקרה. ייתכן שזה יקרה, ואני מעוניין להיות מוכן. בסבירות גבוהה אני מעריך שאם הביטקוין הולך לקפוץ בחודשים הקרובים פי 3 ומעלה, תגיע נפילה כואבת זמן קצר לאחר מכן
2. אני לא מתכוון לתזמן Top, אלא להוציא חלק ברגע שמטבעות מסוימים יגיעו לערך מסוים (שהוא הרבה מתחת ל- EOY שנזרקים לאוויר לאחרונה, אך עדיין גבוה דרמטית מהערכים היום)
3. כתבתי במפורש שאיני רוצה לבצע מהלך שיסכן את הכסף, או את הסיכוי להעביר אותו לבנק ישראלי בעתיד. המרה ל- Stable coin למיטב הבנתי בעייתית בשני הקריטריונים, הודות לטיבם המפוקפק.

נערך לאחרונה ב:
1. אני לא חושב שזה בהכרח יקרה. ייתכן שזה יקרה, ואני מעוניין להיות מוכן. בסבירות גבוהה אני מעריך שאם הביטקוין הולך לקפוץ בחודשים הקרובים פי 3 ומעלה, תגיע נפילה כואבת זמן קצר לאחר מכן
2. אני לא מתכוון לתזמן Top, אלא להוציא חלק ברגע שמטבעות מסוימים יגיעו לערך מסוים (שהוא הרבה מתחת ל- EOY שנזרקים לאוויר לאחרונה, אך עדיין גבוה דרמטית מהערכים היום)
3. כתבתי במפורש שאיני רוצה לבצע מהלך שיסכן את הכסף, או את הסיכוי להעביר אותו לבנק ישראלי בעתיד. המרה ל- Stable coin למיטב הבנתי בעייתית בשני הקריטריונים, הודות לטיבם המפוקפק.

1. או שלא, או שהוא ידשדש באותו מקום במשך כמה חודשים, ירד 10% ואתה תחשוב שהינה הנפילה הגיעה תממש(תיצור אירוע מס) ידשדש שם עוד טיפה ואז ימשיך לעלות לאט לאט ואתה תעמוד בפני ההחלטה האם לחזור שוב או להישאר בחוץ. אף אחד לא יכול לדעת כלום בשום סבירות בטח לא בקריפטו, אלו שסיכויהם להרוויח הכי הרבה היו הכי גבוהים הם גם אלו שהחזיקו לאורך הכי הרבה זמן.
2. אין בעיה לקחת רווחים בערך מסויים אבל אתה מנסה לתזמן את זה גם אם זה לא TOP אתה מבין שזה יוצר אירוע מס שבסופו של דבר אם התזמון שלך לא נכון ולא קורה מה שרצית שיקרה אתה נשאר עם אירוע מס והחלטה האם לחזור ומתי?
3. אין שום בעיה עם Stablecoin's, לא יודע מה שמעת אבל שמעת לא נכון, USDC הוא מטבע שמגובה 1:1 לדולר ונמצא באחריות coinbase שהיא בורסה אמריקאית שמחוייבת לרגולציה האמריקאית. ובכל מקרה אין שום קשר בין העברה לStablecoin ליכולת שלך להעביר כסף לבנק ישראלי, רוב הסיכויים שאתה סוחר בבינאנס או שחלק מהכסף עבר בבינאנס מה שמייתר את כל הדיון הזה כי כסף שעבר בבינאנס ב99% מהמקרים לא יכנס לשום בנק ישראלי. בסכום משמעותי ספק בנק אמריקאי/אירופאי.

1. או שלא, או שהוא ידשדש באותו מקום במשך כמה חודשים, ירד 10% ואתה תחשוב שהינה הנפילה הגיעה תממש(תיצור אירוע מס) ידשדש שם עוד טיפה ואז ימשיך לעלות לאט לאט
אם לא תהיה עליה גדולה בחודשים הקרובים אני לא מוציא כלום. אני מוציא רק אם תתחיל עליה קיצונית, כמו שרבים חוזים. כי עליה קיצונית לדעתי תסתיים בירידה קיצונית לרמות הנוכחיות ואולי פחות.
2. אין בעיה לקחת רווחים בערך מסויים אבל אתה מנסה לתזמן את זה גם אם זה לא TOP אתה מבין שזה יוצר אירוע מס שבסופו של דבר אם התזמון שלך לא נכון ולא קורה מה שרצית שיקרה אתה נשאר עם אירוע מס והחלטה האם לחזור ומתי?
לא בטוח שארצה לחזור עם מה שאוציא, אולי עם חלק. לגבי אירוע מס, בסדר.
3. אין שום בעיה עם Stablecoin's, לא יודע מה שמעת אבל שמעת לא נכון, USDC הוא מטבע שמגובה 1:1 לדולר ונמצא באחריות coinbase שהיא בורסה אמריקאית שמחוייבת לרגולציה האמריקאית. ובכל מקרה אין שום קשר בין העברה לStablecoin ליכולת שלך להעביר כסף לבנק ישראלי, רוב הסיכויים שאתה סוחר בבינאנס או שחלק מהכסף עבר בבינאנס מה שמייתר את כל הדיון הזה כי כסף שעבר בבינאנס ב99% מהמקרים לא יכנס לשום בנק ישראלי. בסכום משמעותי ספק בנק אמריקאי/אירופאי.
ההבנה שלי היתה שכל מעבר מקריפטו לקריפטו אחר, מצמצם את הסיכוי להחזיר את הכסף לארץ. לגבי הסיכון, הדיבור היה יותר על USDT.
לגבי USDC, האם אזרח ישראלי יכול לפתוח חשבון ב Coinbase, להעביר לשם קריפטו כדי להמירו ל USDC?
לגבי Binance, כן הקריפטו נקנה שם. יש לי תיעוד מלא (החל מדף פירוט האשראי הישראלי), ואם צריך לתבוע את הבנק הישראלי נלך לכיוון הזה, כיוון שכבר צלח בעבר. אין שום סיבה בעולם מדוע לא לקבל כסף שמקורו ב Binance אם יש תיעוד, כי תיעוד מסיר כל ספק תיאורטי להלבנת הון. ואם אין ספק תיאורטי, אין סיבה לסירוב שתעמוד במבחן המשפטי.

אני מעריך שבחודשים הקרובים, כשביטס אוף גולד ו- Bit2c יהפכו לגופים מפוקחים, הם ירצו ויוכלו לבצע אימות לתיעוד מלא של קריפטו שנקנה ב Binance בכדי להכשירו. וברגע שהכסף יהיה אצלם, כל בנק ישראלי יאלץ לקבל אותו.

נערך לאחרונה ב:
אם לא תהיה עליה גדולה בחודשים הקרובים אני לא מוציא כלום. אני מוציא רק אם תתחיל עליה קיצונית, כמו שרבים חוזים. כי עליה קיצונית לדעתי תסתיים בירידה קיצונית לרמות הנוכחיות ואולי פחות.

לא בטוח שארצה לחזור עם מה שאוציא, אולי עם חלק. לגבי אירוע מס, בסדר.

ההבנה שלי היתה שכל מעבר מקריפטו לקריפטו אחר, מצמצם את הסיכוי להחזיר את הכסף לארץ. לגבי הסיכון, הדיבור היה יותר על USDT.
לגבי USDC, האם אזרח ישראלי יכול לפתוח חשבון ב Coinbase, להעביר לשם קריפטו כדי להמירו ל USDC?
לגבי Binance, כן הקריפטו נקנה שם. יש לי תיעוד מלא (החל מדף פירוט האשראי הישראלי), ואם צריך לתבוע את הבנק הישראלי נלך לכיוון הזה, כיוון שכבר צלח בעבר. אין שום סיבה בעולם מדוע לא לקבל כסף שמקורו ב Binance אם יש תיעוד, כי תיעוד מסיר כל ספק תיאורטי להלבנת הון. ואם אין ספק תיאורטי, אין סיבה לסירוב שתעמוד במבחן המשפטי.

אין בעיה להעביר מקריפטו לקריפטו אחר(זה שני אירועי מס רק שים לב), Tether כבר סיימו את ההחקירה והתביעה נגדם בניו יורק, הכל בסדר אפשר להשתמש בUSDT למרות שאני ממליץ תמיד להשתמש בUSDC, בנוגע לשימוש בUSDC יש USDC בכמעט כל הבורסות בעולם גם בבינאנס אתה לא צריך לפתוח חשבון בcoinbase בשביל להשתמש בUSDC(מה גם שאתה לא יכול בתור אזרח ישראלי לפתוח חשבון בcoinbase).
זה שיש לך תיעוד מלא זה יפה והכל, הבנק מופקד על שמירת איסור הלבנת הון ומימון טרור, ולצערך הבנק הישראלי לא יכול לבצע את תפקידו כאשר מדובר בBinance שהיא חברה שאף אחד לא יודע איפה היא רשומה כחברה, איזה רשות פיננסית רגולטורית מפקחת עליה? איפה היא משלמת מיסים אם בכלל היא משלמת מיסים? אם תשאל את הנציגים של בינאנס איפה החברה רשומה במקרה הטוב תקבל מענה מתחמק במקרה הרע לא תקבל מענה בכלל.
בנוגע לכיוון המשפטי - אין תביעה בארץ נגד בנק ישראלי שסירב לקבל כספי קריפטו מבינאנס שהתקבלה, זו זכותם והאמת אני לצידם בנושא הזה כי אני לחלוטין מבין את העמדה שלהם בנושא(למרות שזה דופק אותי כי גם אני עשיתי את הטעות הזו והשתמשתי בBinance) התביעות היחידות שהתקבלו בנושא היו על רכישת קריפטו בארץ מבנק ישראלי לבורסה הישראלית וחזור שאומנם התקבלו אבל החשובה ביותר ממתינה לדיון בעליון אחרי שהם ניצחו במחוזי ודיסקונט ערערו לעליון(ערב ואח' נ' בנק מרכנתיל דיסקונט בעמ 51757-08-18)
בכל מקרה, גם אם אין סיבה אמיתית לסירוב(ויש כמו שהסברתי לגבי Binance) הבנק עדיין יכול לסרב ולך תתבע תבנק(או במילים אחרות לך דבר ללמפה), בני הזוג ערב עשו את זה ולקח להם 3 שנים עד שהתביעה שלהם התקבלה והם עדיין לא קיבלו את הכסף לחשבון הבנק בגלל הערעור לעליון...

זה שיש לך תיעוד מלא זה יפה והכל, הבנק מופקד על שמירת איסור הלבנת הון ומימון טרור, ולצערך הבנק הישראלי לא יכול לבצע את תפקידו כאשר מדובר בBinance שהיא חברה שאף אחד לא יודע איפה היא רשומה כחברה, איזה רשות פיננסית רגולטורית מפקחת עליה? איפה היא משלמת מיסים אם בכלל היא משלמת מיסים? אם תשאל את הנציגים של בינאנס איפה החברה רשומה במקרה הטוב תקבל מענה מתחמק במקרה הרע לא תקבל מענה בכלל.
אתה טוען שהבנק בישראל מופקד על איסור הלבנת הון ומימון טרור - של מי? האם הוא מופקד שאני, הלקוח שלו, לא אבצע הלבנת הון דרכו או תמיכה בטרור דרכו? או האם הוא מופקד שכל חברה בעולם שעשיתי איתה עסקים לא קשורה להלבנת הון ומימון טרור, בלי שום קשר אלי?

לגבי, הלקוח של הבנק, התיעוד שלי מראה בצורה חד משמעית שהכסף שלי מקורו לא בהלבנת הון: קניתי קריפטו ב Binance בסכום המדויק שירד לי מכרטיס האשראי (אותו הנפיק אותו בנק ישראלי), לפי השער באותו היום שהיה השער של מטבע הקריפטו בכל הבורסות בעולם. משם הקריפטו עבר לארנק קר. עובדתית, אין שום הלבנת הון או מימון טרור שנעשה עם הכסף הזה, אז ממש לא ברורה לי מאיפה מגיעה הטענה הזו, ואיך היא יכולה להחזיק משפטית. אם הטענה היא שהעמלה שגבתה ממני Binance הלכה להלבנת הון או למימון טרור (בלי שום קשר אלי), זה עניין אחר. טענה כזו אומרת שבעצם הבנק בישראל הוא "שוטר עולמי" שדואג ש Binance תשלם מס למדינה כלשהי, ולא תממן טרור במדינה כלשהי (שוב, בלי שום קשר ישיר אלי או לישראל).

דרך אגב, אם Binanace חשודה היום ע"י הבנקים בישראל כמלבינת הון ומממנת טרור, איך הבנק הישראלי שלי נתן לי להעביר אליה כסף? ראשית, מדוע הוא לא הזהיר אותי? שנית, האם לא ניתן להאשים את הבנק הישראלי שלי בתמיכה בטרור והלבנת הון, בכך שנתן לי לשלוח כסף לחברה החשודה בכך?

דרך אגב, בוא נשחק רגע על האפשרות שלבנק בישראל אסור (מבחינה חוקית) לקבל כל סכום כסף שעבר דרך כל גוף לא מפוקח בעולם. עדיין, מדינת ישראל דורשת ממני לשלם על הקריפטו הזה מיסים ברגע שאמיר אותו לפיאט. אם שילמתי על הקריפטו מיסים, זהו כסף כשר. ואם זהו כסף כשר, מדוע אסור לי בפעם הבאה שאהיה בחו"ל, להחזיר איתי את הכסף במטוס? מותר לדעתי להכניס עד 50 אלף ש"ח לישראל בלי להצהיר אפילו. ובעצם, מה הבעיה להצהיר? אני יכול להיכנס עם מיליונים בכיסים ולהצהיר בשמחה על הכל, הרי הכסף כשר, לא? אומנם לא אוכל להכניס את הכסף הזה לבנק בישראל, אבל זהו כסף לבן שאוכל לקנות איתו. לא כך?

נערך לאחרונה ב:
אתה טוען שהבנק בישראל מופקד על איסור הלבנת הון ומימון טרור - של מי? האם הוא מופקד שאני, הלקוח שלו, לא אבצע הלבנת הון דרכו או תמיכה בטרור דרכו? או האם הוא מופקד שכל חברה בעולם שעשיתי איתה עסקים לא קשורה להלבנת הון ומימון טרור, בלי שום קשר אלי?

לגבי, הלקוח של הבנק, התיעוד שלי מראה בצורה חד משמעית שהכסף שלי מקורו לא בהלבנת הון: קניתי קריפטו ב Binance בסכום המדויק שירד לי מכרטיס האשראי (אותו הנפיק אותו בנק ישראלי), לפי השער באותו היום שהיה השער של מטבע הקריפטו בכל הבורסות בעולם. משם הקריפטו עבר לארנק קר. עובדתית, אין שום הלבנת הון או מימון טרור שנעשה עם הכסף הזה, אז ממש לא ברורה לי מאיפה מגיעה הטענה הזו, ואיך היא יכולה להחזיק משפטית.

דרך אגב, בוא נשחק רגע על האפשרות שלבנק בישראל אסור (מבחינה חוקית) לקבל כל סכום כסף שעבר דרך כל גוף לא מפוקח בעולם. עדיין, מדינת ישראל דורשת ממני לשלם על הקריפטו הזה מיסים ברגע שאמיר אותו לפיאט. אם שילמתי על הקריפטו מיסים, זהו כסף כשר. ואם זהו כסף כשר, מדוע אסור לי בפעם הבאה שאהיה בחו"ל, להחזיר איתי את הכסף במטוס? מותר לדעתי להכניס עד 50 אלף ש"ח לישראל בלי להצהיר אפילו. אומנם לא אוכל להכניס את הכסף הזה לבנק, אבל זהו כסף לבן שאוכל לקנות איתו. לא כך?

הוא מופקד על שתי האופציות.
שוב זה לא משנה מה מקור הכסף משנה מאיפה הוא הגיע, שלחת כסף לגורם שהבנק לא מכיר(מכיר אבל לא במובן הזה) זה מקביל לכך ששלחת כסף לבן אדם זר והוא החזיר לך את הכסף, בניגוד לשליחה של הכסף לבורסה עם רגולציה, שם הבנק דווקא מכיר ויודע שהכסף לא שומש למימון טרור/הלבנת הון כי זה גוף שיש עליו פיקוח.

טוב שהעלת את הנקודה של כסף כשר אם שילמתי עליו מיסים - זה לא נכון, אם מכרת 10 קילו קוקאין ועשית רווח כספי יש לך חובה מבחינה חוקית לשלם עליו מס הכסף עדיין לא כשר מבחינת הבנק. כן זה דפוק אבל ככה זה עובד במדינת ישראל. בנוגע למה שרשמת על טיסה או הכנסה של כסף אין לזה קשר לכסף כשר או לא כשר, אין דרך לדעת שמזומן הוא כשר הבדיקה מבוצעת במעמד הפקדת הכסף בבנק(כמובן לפי הפרופיל שהבנק מחזיק עליך, אם אתה מובטל לא הגיוני שיום אחד תפקיד 50,000 שקל במזומן) בכלל כל נושא ה"כשרות" של כסף היא כמעט תמיד מול הבנק(או המשטרה והפרקליטות במקרים פליליים) לא מול מדינת ישראל/רשות המיסים.
נאמר כך - את רשות המיסים לא מעניין מאיפה הכסף, מעניין אותה שתשלם מיסים כחוק, את הבנק מעניין מאיפה הכסף לא האם שולמו המיסים עליו*

* זה כן יכול לשחק לטובתך בהכנסה של כסף שמקורו בקריפטו אל הבנק(ספציפית מהבנק לבורסה הישראלית חזרה אל הבנק) אבל זה לא חובה שהבנק צריך לעמוד בה.

אם יש לך עוד שאלות בנושא אתה מוזמן לפנות לרו"ח שמתמחה בקריפטו או לראות את ההרצאה הזו של אגודת הביטקוין וליצור קשר עם חנן אהרנפלד:

תפתח חשבון בBOA תקבל כרטיס דביט ותעביר לשם מהבורסה למה להתעסק עם הבנקים בארץ?

טוב שהעלת את הנקודה של כסף כשר אם שילמתי עליו מיסים - זה לא נכון, אם מכרת 10 קילו קוקאין ועשית רווח כספי יש לך חובה מבחינה חוקית לשלם עליו מס הכסף עדיין לא כשר מבחינת הבנק. כן זה דפוק אבל ככה זה עובד במדינת ישראל. בנוגע למה שרשמת על טיסה או הכנסה של כסף אין לזה קשר לכסף כשר או לא כשר, אין דרך לדעת שמזומן הוא כשר הבדיקה מבוצעת במעמד הפקדת הכסף בבנק
אולי לא הייתי ברור מספיק, כשאני טס לחו"ל כדי להחזיר עימי מיליונים בכיסים (שידווחו בכניסה לארץ, כחוק. וגם שולמו עליהם מיסים, כחוק), הם יחזרו לישראל ולא יכנסו לשום בנק. הם ישבו בכספת, וישמשו אותי לכל צרכי (כמובן גם יופיעו בהצהרת ההון הבאה). על איזה חוק אני עובר? האם מדינת ישראל מחייבת כל אזרח לשמור על כל כספו בהכרח בבנק ישראלי?

אולי לא הייתי ברור מספיק, כשאני טס לחו"ל כדי להחזיר עימי מיליונים בכיסים (שידווחו בכניסה לארץ, כחוק. וגם שולמו עליהם מיסים, כחוק), הם יחזרו לישראל ולא יכנסו לשום בנק. הם ישבו בכספת, וישמשו אותי לכל צרכי (כמובן גם יופיעו בהצהרת ההון הבאה). על איזה חוק אני עובר? האם מדינת ישראל מחייבת כל אזרח לשמור על כל כספו בהכרח בבנק ישראלי?
אתה לא עובר על שום חוק, אין שום חוק שמחייב אותך להתנהל עם הבנק, אבל הכסף הזה לא יכול לשמש אותך לקניית דירה או רכב או כל דבר גדול מ50,000 אלף שקל מאדם פרטי/מעל 11,000 שקל מעסק בגלל החוק לצמצום השימוש במזומן.

אתה לא עובר על שום חוק, אין שום חוק שמחייב אותך להתנהל עם הבנק, אבל הכסף הזה לא יכול לשמש אותך לקניית דירה או רכב או כל דבר גדול מ50,000 אלף שקל מאדם פרטי/מעל 11,000 שקל מעסק בגלל החוק לצמצום השימוש במזומן.
נכון, ובקרוב זה אמור לרדת ל 6000 ש"ח מעסק ו- 15 אלף ש"ח מאנשים פרטיים. אבל עדיין, זו דרך לגיטימית להוציא את הכסף.

תפתח חשבון בBOA תקבל כרטיס דביט ותעביר לשם מהבורסה למה להתעסק עם הבנקים בארץ?
זה פתרון חצי טוב, הוא עדיין צריך להתעסק עם Binance, מה שהרבה ישראלים שעוסקים בקריפטו כבר שנים עושים זה לפתוח חשבון בנק בחו"ל(ספציפית אירופה כי אין חובה להופיע בסניף לצורך זיהוי ובהרבה מהם גם אין חובה להיות בעל אזרחות אירופאית) ולפתוח חשבון בבורסת קריפטו עם רגולציה, יש כמה כאלו שגם מקבלות ישראלים ללא צורך באזרחות(לדוגמה קראקן - בורסה אמריקאית) ולהתנהל בצורה הזו.

אם לא אז תעביר קריפטו מ binance ל kraken ומשם ל boa

האם BOA מקבל כסף שמקורו בקריפטו שנקנה ב Binance?
זה תלוי בנק בארה"ב, לא יודע להגיד לך ספציפית לגבי BOA(להבנתי, בנקים אמריקאים לפעמים מקבלים כסף מבינאנס לפעמים לא), אגב אם כל רצונך הוא להוציא כסף מזומן, אתה תמיד יכול למכור ביטקוין תמורת מזומן בכספומט ביטקוין או דרך החלפן הישראלי(מגבלה של 10 אלף שקל ביום)

ביטוסי, ומשם לבנק ישראלי שבתקווה לא יעשה בעיות זה המסלול הכי פשוט.
אם לא הסתדר, תמיר את השקלים לקריפטו ותנסה מסלול אחר.

ביטוסי, ומשם לבנק ישראלי שבתקווה לא יעשה בעיות זה המסלול הכי פשוט.
אם לא הסתדר, תמיר את השקלים לקריפטו ותנסה מסלול אחר.
אם המרתי את הקריפטו לשקלים בביטוסי, האם יש לי דרך להוציא את השקלים מביטוסי בישראל, שלא דרך בנק ישראלי?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E יש פה בני 50 פלוס שזוכרים איך זה לצאת להופעה ? אוף טופיק 0
I נטייה להימורים - האם לצאת משוק ההון? (זהירות: טריגרים) התפתחות אישית 8
G סטודנט שרוצה כבר לצאת לדרך ולהתחיל התפתחות אישית 3
ה עומד לצאת למסע יומני מסע אישיים 11
ס לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93
ט להשקיע כדי לצאת לדרך חדשה שוק ההון 16
Y בן 40, לא מצליח לצאת מבית ההורים. אוף טופיק 37
N לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
סטס לא מצליח לצאת מהדירוג הנמוך, ולבנות עסק יציב שגודל התפתחות אישית 6
ח שווה לצאת ממעמד עוסק פטור? שיקולים בנוגע לביטוח לאומי מיסים 5
R מה קורה עם הפנסיה שלי אם החלטתי לצאת משוק העבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
ש לצאת או להחזיר? שוק ההון 5
M החלום שלי לצאת לעצמאות כלכלית מתי זה יקרה?? יומני מסע אישיים 17
ד לא מצליח לצאת מהבית של ההורים אוף טופיק 232
D תיק לאישה שעומדת לצאת לפנסיה שוק ההון 7
E תעזרו לי לצאת לחופש כלכלי יומני מסע אישיים 57
מ האם לצאת מבית ההורים או לחסוך? יומני מסע אישיים 107
Will Smith מנוי פיס - שווה לצאת פראייר(?) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
C עוד אחד שרוצה לצאת מהמירוץ עכברים יומני מסע אישיים 29
א עזרה לצאת מהבור יומני מסע אישיים 45
נ צרכנות נבונה, עוד סיבה לא לצאת לבלות היום 31.12 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
לא חשוב שמות האנטי-חומר למוטיבציה להצליח בחיים או לצאת לחופשי מבחינה כלכלית אוף טופיק 7
M איך לצאת מבור שכר המינימום? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 82
R לצאת מהמטריקס, לחזור לשורשים. אוף טופיק 30
א לצאת מהמרוץ - עכשיו או אחר כך? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 91
yoyo עזרה למשפחה שמעוניינת לצאת מהמרוץ פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 27
ע השקעה חודשית קטנה עם זמינות מיידית ואפיק קצר, איפה ? שוק ההון 1
amidar איך מבצעים מכירה וקניה מיידית באינטראקטיב ברוקרס? שוק ההון 49
B הפקדה בקופת גמל וקבלת פנסיה מיידית פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 3

נושאים דומים

Back
למעלה