• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך לצאת מיידית מפוזיצית קריפטו, בצורה שלא תפגע ביכולת העתידית להעביר את הכסף לבנק ישראלי?

ביטוסי, ומשם לבנק ישראלי שבתקווה לא יעשה בעיות זה המסלול הכי פשוט.
אם לא הסתדר, תמיר את השקלים לקריפטו ותנסה מסלול אחר.
הסיכון עם ביטוסי הוא שאם הבנק לא קיבל, הפסדתי הרבה כסף על המרות קריפטו-פיאט-קריפטו...

אם אני ממיר לפיאט בבורסה זרה, ואז מכניס פיאט לבנק אירופאי/אמריקאי, אני גם יכול לנסות להעביר משם לבנק ישראלי, והסיכוי הוא אותו הסיכוי כמו עם ביטוסי, רק עם ההבדל, שאם הבנק הישראלי מסרב, אני יכול להשאיר את הכסף באותו הבנק בחו"ל, להוציא דביט שלו, ולהנות מהכסף בישראל...

הסיכון עם ביטוסי הוא שאם הבנק לא קיבל, הפסדתי הרבה כסף על המרות קריפטו-פיאט-קריפטו...

אם אני ממיר לפיאט בבורסה זרה, ואז מכניס פיאט לבנק אירופאי/אמריקאי, אני גם יכול לנסות להעביר משם לבנק ישראלי, והסיכוי הוא אותו הסיכוי כמו עם ביטוסי, רק עם ההבדל, שאם הבנק הישראלי מסרב, אני יכול להשאיר את הכסף באותו הבנק בחו"ל, להוציא דביט שלו, ולהנות מהכסף בישראל...
זה הכל בתיאוריה.
הלכה למעשה, העברתי מביטוסי לבנק ישראלי. לא התנסיתי בשום מסלול אחר.
מציע שלא תחכה לאיזה אירוע עתידי אלא תבדוק עכשיו חוטר מלא לכל מסלול שאתה מאמין שיעבוד לך.

זה הכל בתיאוריה.
הלכה למעשה, העברתי מביטוסי לבנק ישראלי. לא התנסיתי בשום מסלול אחר.
מציע שלא תחכה לאיזה אירוע עתידי אלא תבדוק עכשיו חוטר מלא לכל מסלול שאתה מאמין שיעבוד לך.
אוקיי, אבל האם המקור של הקריפטו שלך היה Binance?

חשבתי על האופציה לנסות את כל המסלול, העניין הוא שזה עלול להיות תלוי בסכום. אם עכשיו אנסה להעביר 100 ש"ח במסלול הזה ייתכן שלא יהיו בעיות, אבל כשאנסה 50 אלף ש"ח ביום הדין, ייתכן שאז הבנק יתעורר לסרב...

אוקיי, אבל האם המקור של הקריפטו שלך היה Binance?

חשבתי על האופציה לנסות את כל המסלול, העניין הוא שזה עלול להיות תלוי בסכום. אם עכשיו אנסה להעביר 100 ש"ח במסלול הזה ייתכן שלא יהיו בעיות, אבל כשאנסה 50 אלף ש"ח ביום הדין, ייתכן שאז הבנק יתעורר לסרב...
אף אחד לא שאל אותי בשום שלב לגבי מקור.
תתחיל מלנסות להעביר 100 שח לפני שאתה קופץ למסקנות לגבי סכומים אחרים.
מסלול שלא העברת בו חוטר מלא מבחינתך לא קיים.

אף אחד לא שאל אותי בשום שלב לגבי מקור.
תתחיל מלנסות להעביר 100 שח לפני שאתה קופץ למסקנות לגבי סכומים אחרים.
מסלול שלא העברת בו חוטר מלא מבחינתך לא קיים.
חשוב גם לומר באיזה בנק, לא כל הבנקים בארץ מקבלים כספים מקריפטו, הידועים לשימצה הם דיסקונט שלא מקבלים שום דבר שקשור לקריפטו, הפועלים הכי "נוחים" במסגרת ההגבלות עם כספים שמקורם בקריפטו.

שוק הקריפטו עובד במחזורים. מחזור מתחיל באירוע ה Halving של הביטקוין (פעם ב-4 שנים לערך), אחריו מגיעות עליות, שמסתיימות בעליה אחרונה קיצונית (מה שצפוי בחודשים הקרובים) ואחריה קריסה מפוארת של 80-90% (כאשר האלטים צונחים אפילו 99% ויותר).
זה כמו פני האיש במאדים שאנשים ראו, לתנודות הלא מוסברות בהם כאוטיות רבה מחפשים הסבר עדיף פשוט ונוח, ואז מוצאים "מחזורים" למרות שאורך כל "מחזור" שונה גם בו באמצע לעיתים יש ירידות והוא ממש לא סימטרי.
בנתיים אחרי העלייה לפני כחצי שנה הביט עולה ויורד בתנודתיות גבוהה מתי זה יסתיים ומה יהיה בעתיד.
לו הייתי יודע הייתי שומר בסוד ועוד 2 מתראיינים לדה מרקר על המיליונים שהרווחתי מלתזמן את הביטקוין.
בהצלחה!

• אהבתי
Reactions: Roi
זה כמו פני האיש במאדים שאנשים ראו, לתנודות הלא מוסברות בהם כאוטיות רבה מחפשים הסבר עדיף פשוט ונוח, ואז מוצאים "מחזורים" למרות שאורך כל "מחזור" שונה גם בו באמצע לעיתים יש ירידות והוא ממש לא סימטרי.
בנתיים אחרי העלייה לפני כחצי שנה הביט עולה ויורד בתנודתיות גבוהה מתי זה יסתיים ומה יהיה בעתיד.
לו הייתי יודע הייתי שומר בסוד ועוד 2 מתראיינים לדה מרקר על המיליונים שהרווחתי מלתזמן את הביטקוין.
בהצלחה!
רק שההסבר שלו מאוד נכון מהרבה סיבות דווקא ידועות לכל, אבל כמו שאמרתי לו הפעם זה שונה, הסיבה העיקרית למה הפעם המחזוריות אולי לא תקרה היא בגלל שהשנה בקריפטו הייתה בסימן אימוץ גלובאלי של מוסדות פיננסים גדולים וכמובן הציבור הרחב אבל בעיקר מוסדות פיננסים שלא ירצו למכור את עשרות אלפי הביטקוינים שצברו(חלקם מאות אלפי ביטקוינים) מה שאולי לא יגרום לערך שלו לצנוח לאחר החצייה.

חשוב גם לומר באיזה בנק, לא כל הבנקים בארץ מקבלים כספים מקריפטו, הידועים לשימצה הם דיסקונט שלא מקבלים שום דבר שקשור לקריפטו, הפועלים הכי "נוחים" במסגרת ההגבלות עם כספים שמקורם בקריפטו.
אכן פועלים

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
I נטייה להימורים - האם לצאת משוק ההון? (זהירות: טריגרים) התפתחות אישית 8
G סטודנט שרוצה כבר לצאת לדרך ולהתחיל התפתחות אישית 3
ה עומד לצאת למסע יומני מסע אישיים 11
ס לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93
ט להשקיע כדי לצאת לדרך חדשה שוק ההון 16
Y בן 40, לא מצליח לצאת מבית ההורים. אוף טופיק 37
N לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
סטס לא מצליח לצאת מהדירוג הנמוך, ולבנות עסק יציב שגודל התפתחות אישית 6
ח שווה לצאת ממעמד עוסק פטור? שיקולים בנוגע לביטוח לאומי מיסים 5
R מה קורה עם הפנסיה שלי אם החלטתי לצאת משוק העבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
ש לצאת או להחזיר? שוק ההון 5
M החלום שלי לצאת לעצמאות כלכלית מתי זה יקרה?? יומני מסע אישיים 17
ד לא מצליח לצאת מהבית של ההורים אוף טופיק 232
D תיק לאישה שעומדת לצאת לפנסיה שוק ההון 7
E תעזרו לי לצאת לחופש כלכלי יומני מסע אישיים 57
מ האם לצאת מבית ההורים או לחסוך? יומני מסע אישיים 107
Will Smith מנוי פיס - שווה לצאת פראייר(?) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
C עוד אחד שרוצה לצאת מהמירוץ עכברים יומני מסע אישיים 29
א עזרה לצאת מהבור יומני מסע אישיים 45
נ צרכנות נבונה, עוד סיבה לא לצאת לבלות היום 31.12 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
לא חשוב שמות האנטי-חומר למוטיבציה להצליח בחיים או לצאת לחופשי מבחינה כלכלית אוף טופיק 7
M איך לצאת מבור שכר המינימום? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 82
R לצאת מהמטריקס, לחזור לשורשים. אוף טופיק 30
א לצאת מהמרוץ - עכשיו או אחר כך? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 91
yoyo עזרה למשפחה שמעוניינת לצאת מהמרוץ פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 27
ע השקעה חודשית קטנה עם זמינות מיידית ואפיק קצר, איפה ? שוק ההון 1
amidar איך מבצעים מכירה וקניה מיידית באינטראקטיב ברוקרס? שוק ההון 49
B הפקדה בקופת גמל וקבלת פנסיה מיידית פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 3

נושאים דומים

Back
למעלה