• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך למכור קרח לאסקימוסים (איכות המים בארץ)

מקפיץ את השרשור הזה. למישהו יש המלצה על בר מים טוב אך לא מאוד יקר. תמי 4 מאוד יקרים להבנתי. המליצו לי על "צלול", שנראה שזולים פי 2 בערך. מישהו השתמש? ממליץ?

דיון מעניין.
בדיוק חושבים להחליף את מתקן המים המינרליים שלנו למסנן כלשהו לברז. נראה לי הזוי לשלם כל חודש כפול 4 מהחשבון מים שלנו על מי שתייה.
התנסיתי בעבר עם בריטה אבל כל התהליך של לחכות לכוח הכבידה שיעביר את המים דרך המסנן מייגע :)

נתקלתי במוצר הזה, למישהו יש מחשבות לגביו? נראה שקל לקנות פילטרים חדשים ולהחליף.
ממה שאני מבין המים בת"א מותפלים ואמורים להיות באיכות סבבה, רק חסרי מינרלים לחלוטין.
מבין שעם המסנן הזה לא אקבל מינרלים לעומת מים מינרליים אבל אמור לקבל טעם טוב יותר מאשר ישירות מהברז, אמת?
את המינרלים בכל מקרה מקבל מתזונה ותוספים.

נערך לאחרונה ב:
מה היתרון על בריטה?
איזה סחלה היא לא מסננת?
@Goldinia
קצת מחשיד שההודעה הראשונה שלך בפורום היא בעלת ניחוח....
מסחרי
יש כאן גילוי נאות חסר אולי?

שלום חברים,

בעקבות המאמר של הסולידית שאהבתי, כמו חיסכון בקניית בקבקוקי מים ושתיית מי ברז, התחלתי ליישם.

אך שמתי לב בדירה שאני גר המים שיוצאים מהברז צהבהבים, וחשבתי על אופציות לפילטור כמה שיותר פשוט וזול ולשאול לדעתכם.

לחזור לבקבוקים ממש אינני רוצה - זה יקר, זה לסחוב שישיות ולא. הכי חשוב לי זה סינון חלודה מהמים, פחות מוטרד מאבנית או הטעם של המים, כי אני מרתיח אותם גם ככה.

הדבר הכי חסכוני שראיתי עד עכשיו הוא מטהר מים 3-4 שלבי מתחת לכיור, עם פילטר נגד חלודה בשלב הראשון, אח"כ 1 או 2 פילטרים של אבנית ואח"כ פילטר לתוספת טעם - (בעתיד אני אפילו יכול להחליף רק את הפילטר חלודה זה מה שחשוב).

בעברי, מסנן פשוט של בריטה היה עם טעם לוואי נוראי, וגם עלות החלפת הפילטר בבריטה לא היה זול בכלל.

מה דעתכם ? מכירים פתרונות סולידיים שיעזרו ?

בעברי, מסנן פשוט של בריטה היה עם טעם לוואי נוראי, וגם עלות החלפת הפילטר בבריטה לא היה זול בכלל.
אני משתמש קבוע בבריטה ולכן מופתע מעט מעניין הטעם (כמובן שעל טעם וריח...)
העברת שלושה ארבעה מיכלים לפני שקבעת שהטעם נובע מהמסנן?
לגבי המחיר אפשר היום לקנות בחו"ל מסננים לשנה ב200 ש"ח שזה נראה לי בהחלט סביר.

המסננים מתחת לכיור גם נחמדים כשאני מתארח אבל אין לי נסיון אישי.

מה לגבי הטענה למחסור במינרלים כמו יוד במים בישראל, בגלל ההתפלה המרובה?

זו שאלה טובה שמטרידה אותי.
מה דעתך (עדיף עם מקורות אם יש לך)?

ממה שאני מכיר היה את המחקר מ 2017 שמצא מחסור של יוד אצל ילדים ונשים הרות והמומחים הסיקו שהסיבה היא התפלה מסיבית של המים בישראל. מאז היו גם כותרות מפחידות שזה גורם אולי לירידה בתוצאות מבחני IQ של הנוער.

באתר של כללית הם מסבירים שההתפלה בישראל יותר מדי יסודית, כלומר זה נכון שהמים נקיים, אבל היא גורמת גם לסינון עודפי מלח, נתרן, כלור, גופרית ומגנזיום.

דעתי הלא מקצועית היא שמומלץ לתסף במולטיויטמין כדי לסגור את כל הפינות. המולטיויטמין הבסיסי של הקופה (במכבי עולה לי 18 שקלים ל 30 כדורים, מספיק אחד ביום) זול ומקיף. זה נראה לי פתרון פשוט וזול.

דיון מעניין.
בדיוק חושבים להחליף את מתקן המים המינרליים שלנו למסנן כלשהו לברז. נראה לי הזוי לשלם כל חודש כפול 4 מהחשבון מים שלנו על מי שתייה.
התנסיתי בעבר עם בריטה אבל כל התהליך של לחכות לכוח הכבידה שיעביר את המים דרך המסנן מייגע :)

נתקלתי במוצר הזה, למישהו יש מחשבות לגביו? נראה שקל לקנות פילטרים חדשים ולהחליף.
ממה שאני מבין המים בת"א מותפלים ואמורים להיות באיכות סבבה, רק חסרי מינרלים לחלוטין.
מבין שעם המסנן הזה לא אקבל מינרלים לעומת מים מינרליים אבל אמור לקבל טעם טוב יותר מאשר ישירות מהברז, אמת?
את המינרלים בכל מקרה מקבל מתזונה ותוספים.

קנינו לאחרונה מתקן סינון מים על השיש, הוא קומפקטי, בעל יכולת סינון גבוהה, ואנחנו מאד מרוצים ממנו
לא מוכרים אותו בארץ, אבל הוא עולה באמאזון 60$ ועוד כ20$ משלוח + דורש החלפה כל חצי שנה.
חפש
Aquasana 4000

מה לגבי הטענה למחסור במינרלים כמו יוד במים בישראל, בגלל ההתפלה המרובה?
מחסור ביוד אני משלימה במלח מתוסף יוד. פעם זה היה קיים בארץ בכל מלח שולחני אבל הפסיקו לפני הרבה שנים.
לגבי המגנזיום, כתבתי על זה במעלה השרשור. בעיה נוראית ופשלה איומה של המדינה. זה התוסף היחיד שאני משתמשת בו כאשר מזהה שהרכב המים בברז נוטה לטובת ההתפלה.

מסנן פשוט של בריטה היה עם טעם לוואי נוראי
גם אני נתקלתי במסנן של מותג בריטה עם טעם לוואי ברזלי כזה. אני משתמש בפילטרים תוצרת life (סופר פארם), מעולים וזולים (20 שח לאחד בערך).

מה היתרון על בריטה?
איזה סחלה היא לא מסננת?
@Goldinia
קצת מחשיד שההודעה הראשונה שלך בפורום היא בעלת ניחוח....
מסחרי
יש כאן גילוי נאות חסר אולי?
היי כאן גולדיניה, הודעה ראשונה שלי בפורום ונחסמתי כספאם
לא נעלבת, אלמד איך להתנהל בלי להיחשב כבעלת אינטרס אחר מלבד ידע ושיתוף‍♀️
אני מאוד שמחה למצוא אתכם חברים, קראתי את השרשור כמה וכמה פעמים, למדתי המון כך שכבר תודה רבה. אני חושבת שההבנה שהטיפול בטעם ובאבנית בלבד מטעה ומסווה את חוסר הסינון של שאר הרעלים הייתה רגע מחולל מבחינתי ופתח את הרצון לדעת איך באמת לסנן את המים.
לפני שאני עוברת למים מינרלים אני רוצה לנסות את החברה הזאת שמצאתי. נראה שהם מצאו פתרון ראוי לשתיית מים מסוננים מהברז, בלי לתרום כליה ברכישה ובתחזוק השנתי ובלי להתפשר על סינון רעל כזה או אחר.
הזמנתי מד מים משולב מקצועי. אעשה בדיקות עמוקות יותר ואדווח האם הקנקן הזה שווה משהו במציאות.

נשמע כמו ססמא אלא אם יש לך מקור?
ברוכה הבאה לפורום (שוב)!
שאר הרעלים= מתכות כבדות, מגנזיום, עפרת, כלור, חול, סלחע (יעני לא מזוהה), גריז, מלח ובטח יש עוד.
אני מפחדת לשים קישור שמא אחסם שוב

חברים,
שמתי לב שבריטה באה עם 2 סוגי פילטרים - חדש מרובע, וקלאסי בצורת גליל. היתרון בקלאסי שחשבתי עליו - שיש עוד חברות "תואמות" שניתן להשתמש הן בכד שלהן והן בפליטרים שלהן, למקרה שבריטה יעלו מחיר, ולהיפך. האם יש המלצה לפילטרים חדשים של בריטה, או ללכת על הקלאסי ? כמובן שמרגע שקונים את הכד, אז לא ניתן כבר לעבור.

נדמה לי שהקלאסי יותר זול, אם כי החדשים יוצאים במבצעים. מה דעתכם ?

חברים,
שמתי לב שבריטה באה עם 2 סוגי פילטרים - חדש מרובע, וקלאסי בצורת גליל. היתרון בקלאסי שחשבתי עליו - שיש עוד חברות "תואמות" שניתן להשתמש הן בכד שלהן והן בפליטרים שלהן, למקרה שבריטה יעלו מחיר, ולהיפך. האם יש המלצה לפילטרים חדשים של בריטה, או ללכת על הקלאסי ? כמובן שמרגע שקונים את הכד, אז לא ניתן כבר לעבור.

אנחנו משתמשים בחדשים המרובעים כבר למעלה משנתיים והמים איתם יותר טעימים.

אני מזמין ממוכר בריטי ב eBay את החדשים, אריזה של 12 ב 190 שקל. אנחנו לא באמת מחליפים כל חודש אלא פעם בחודשיים בערך. זו הוצאה זניחה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D שאלה בטיוב תיק - האם שווה למכור קרן כדי לקנות קרן אחרת? שוק ההון 5
S קבלת דירה ללא תמורה- האם ניתן למכור כמשפר דיור? נדל"ן 2
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
T העברת תיק השקעות, למכור או להעביר? שוק ההון 4
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
? עובר לאיטליה, למכור תיק השקעות פשוט? שוק ההון 12
M התייעצות - האם כדאי למכור תעודות סל ישנות עם דמי ניהול גבוהים? שוק ההון 14
R מעוניין למכור את התעודה 1159250 ולקנות 1159235 ב IRA שוק ההון 23
O התלבטות אם להשאיר דירה שניה או למכור נדל"ן 10
C מכירת espp - האם משנה מאיזה הקצאה למכור שוק ההון 10
G האם כדאי למכור ניירות הפסדיים ורווחיים ולקנות מחדש כדי להנות ממגן מס? מיסים 15
Flex למכור או להמשיך להשכיר? נדל"ן 6
אחד_שיודע האם למכור דירת 3 חדרים במעלה אדומים, עם תזרים חודשי שלילי? נדל"ן 28
H האם למכור VTI בשביל VT? שוק ההון 11
א לא מצליח למכור כבר מעל חודש - אין היענות נדל"ן 33
א למכור RSU עכשיו או לחכות לפנסיה ולחסוך מס שוק ההון 3
de dud האם למכור את הדירה לכסות משכנתא ולהעביר לחול? אוף טופיק 54
breezblock למכור או לא למכור - מה השיקולים נדל"ן 7
Cat האם זה הזמן הנכון למכור את הדירה? נדל"ן 112
N קרן כספית - למכור או להחזיק ? שוק ההון 4
R התלבטות האם למכור מגרש או לבנות נדל"ן 60
C האם הייתם משלמים כל חודש כדי לא למכור מניות מתוך לחץ בירידות? שוק ההון 7
I למכור את התיק לצורך רכישה דירה או להתמנף בזול? שוק ההון 3
deussex שוקל למכור את החלק האג"חי לקניית המדד עכשיו שוק ההון 31
deussex שאלות תם - איך למכור רכב נכון, בלי ליפול על נוכל + לא להיפגע אוף טופיק 45
N האם למכור את הרכב? (סטודנט) צרכנות פיננסית 10
M איך לא למכור דירה בזול מידי בשוק עולה נדל"ן 15
K להשכיר או למכור? עוד התלבטות נדל"ן 37
ק תעודות סל ישנות עם דמי ניהול גבוהים - למכור ולעבור, או לא לגעת? שוק ההון 22
ט למכור GBTC בגלל פרמיה שלילית הולכת וגדלה? השקעות אלטרנטיביות 43
N למכור דירה לאשתי ?! נדל"ן 14
M האם כדאי מתישהו למכור? לאחר עשור של גאות שוק ההון 9
J לקנות דירה שניה, או למכור את הראשונה ולקנות דירה יקרה? נדל"ן 9
V מכירת RSU - איזו שכבה למכור כדי לשלם מינימום מיסים? מיסים 6
כנשר האם צריך רישיון בכדי למכור (לשווק?) פוליסת ביטוח? צרכנות פיננסית 1
M דילמה - למכור או להשאיר דירה עם אישורים להרחבה נדל"ן 8
O למכור "הרבה" בזול או "מעט" ביוקר? התפתחות אישית 28
ש כשצריך להנזיל: מאיפה עדיף למכור מניות - קרן השתלמות או חשבון רגיל? שוק ההון 28
Plato זוג עם שני ילדים בדילמת מחיר למשתכן - למכור ולקנות? נדל"ן 4
S להשכיר את הדירה או למכור נדל"ן 19
תפוזינה אם מישהו מצהיר שהוא הולך למכור את הדירה הראשונה בתוך שנה וחצי פוסטים מאיכות נמוכה 4
Yos קרן אג"ח שהעלתה דמי ניהול - למכור/להחזיק? שוק ההון 7
גרהם כשמצחצח הנעליים מדבר איתך על מניות חמות, הגיע הזמן למכור שוק ההון 601
I הלוואה מהברוקר במקום למכור עם מס (מק"מ בחסר) שוק ההון 48
G ללא דיבידנדים - איך דואגים שתמיד יהיה אפשר למכור מניות בזמן הפרישה ולשמור על איזון? שוק ההון 4
T למכור הכל לטובת בלאקרוק: קה"ש + תיק ממוסה שוק ההון 7
יהודה שוורץ למכור או לבנות? נדל"ן 15
ה פחד גבהים, שוקל למכור חלק שוק ההון 40
Y האם כדאי למכור אג"ח לפני חלוקת ריבית?אחרי? או שזה לא משנה... שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה