איך לחסוך בהוצאות מזון

הנושא בפורום 'מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות' פורסם ע"י klayhamn, ‏4/10/19.

  1. klayhamn

    klayhamn משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏2/4/19
    הודעות:
    160
    לייקים שהתקבלו:
    44
    שלום חברים, אשמח לייעוץ -

    אני רווק וחי לבד, הוצאות המזון שלי הן בד"כ למעלה מ-2000 ש"ח בחודש - לא בישלתי בכלל בבית ותמיד הזמנתי רק TAKE AWAY

    אני רוצה להתחיל לחסוך - אבל לא יודע מאיפה להתחיל בדיוק -
    הבעיה שלי היא ש:
    • אני לא באמת יודע לבשל מעבר לבייסיק (להכין פסטה ברוטב, ביצים, לחתוך סלט, וכו')
    • אני לא רוצה להשקיע בזה זמן רב - הזמן שלי יקר לי, וכשאני כן מנסה לבשל אני תמיד מוצא את עצמי משקיע מעל חצי שעה בערב רק בבישול - ועוד 15-20 דקות לאכילה, שזה שעה שהולכת בערך רק על אוכל
    • חשוב לי מאוד הגיוון, ואני יוצא מדעתי אם אני נאלץ לאכול כמה ימים ברצף מזון דומה
    • כשאני קונה כבר מזון לבישול, הרבה פעמים יוצא שהוא כבר מתקלקל או נזרק לפני שאני מספיק לנצל אותו (זה נובע הן בגלל הרצון לגוון ולהמנע שוב ושוב מהכנה של אותה מנה, והן מהעובדה שאני רווק והאריזות לא מותאמות לקצב השימוש שלי)
    • אני גר במרכז ת"א ולכן כל הסופרים והמרכולים סביבי יקרים מאוד
    עד כמה אפשר לרדת בהוצאה בכלל, בהינתן המגבלות הנ"ל?

    לפני כמה ימים עשיתי ניסוי וקניתי מצרכים לפסטה + רוטב פטריות, כדי לראות כמה זה יחסוך לי.
    קניתי: פטריות, פסטה, שמנת, חמאה, שום, (יין לבן כבר היה לי), פרמזן. סה"כ -- למעלה מ-100 שקל על המצרכים הנ"ל (ובלי לספור את היין),
    וזה הספיק בערך ל-3 ארוחות (כלומר - בערך 40 ש"ח לארוחה, אם אני סופר את עלות היין).

    ליד הבית שלי יש סניף של סושיה שמוכר רולים משביעים של סושי ב-49 ש"ח הרול (וכוללים דג, ירקות, וכו' מלבד האורז)

    האם בשביל 9 ש"ח לארוחה שווה לבזבז זמן בחיתוך, בישול, ונקיון --- עבור משהו פחות טעים ופחות מזין?

    האם יש דרך להוריד את העלות של ארוחת ערב מתחת ל-40 ש"ח עבור רווק במרכז ת"א - מבלי לאכול סלט קצוץ כל ערב?
     
    נטול גלוטן אוהב/ת את זה.
  2. קפה שחור

    קפה שחור משתמש בכיר

    הצטרף ב:
    ‏2/9/16
    הודעות:
    7,959
    לייקים שהתקבלו:
    6,100
    לא נשמע יותר מ 50 ש"ח
    פטריות ארוזות הוא מוצר יקר (לקילו), תגוון עם עוד ירקות, בצל, תשנה סוגי רטבים, עגניות, בשר טחון, ירקות שורש, או סתם שמן-שום (אליו א אוליו)
    נתח של חזה עוף שהוא בנפרד, פורס אותו בזריזות ונותן בישול עם הרוטב
    אם אתה משווה מוצר חלבי למוצר "בשרי" (50-100 גרם גג) זה לא יהיה תואם בחיים
    החלבי הרבה יותר יקר, במיוחד שאתה גם משתמש בו ליצירת הבישול וגם בתוך מרכיבים לאכילה (פרמזן)
    הפסטה הכי יקרה לא תעלה על 10 ש"ח
    המשקל שלה מוכפל ב 50%-100%, לאחר בישול
    פסטה הוא בסיס שיכול להיות מוכן מראש, וגם יבש, החימום או ההכנה לא יקחו יותר מ 15 דקות - לעולם

    אז מים חמים, רתיחה - זורקים פסטה
    סיר רחב על האש עם בצל קצוץ, זורקים פנימה ירקות קשיחים, כמה דקות להזהבה וירקות רכים ותבלינים
    רסק-מים, או כל נוזל "חיצוני" יש לשים עם קצת מים ולתת להם להצטמצם (להתאדות)
    לעטוף את כל התכולה ברוטב, להשאיר 3/4 כיסוי לטובת הוספת הפסטה
    ברגע שהפסטה מוכנה, שוטפים וזורקים לסיר השטוח עם הרוטב
    (לפני העירבוב) הרוטב יכול לצאת מתכולתו לשימוש מאוחר יותר, הפסטה יכולה להשמר לחימום מאוחר יותר
    אוסף של רטבים ותיבולים תעניק לכל מנה שלך, גם אם היא מבוססת פסטה, גיוון רב
    גוון בטעמים, בצורות, במרקם, ובזמן ההכנה

    האמת שהדבר היחיד שיכול להרחיק את הבישול שלך מעבר לשעה הוא תבשילים עם בשר ודברים "מיוחדים" שדורשים תשומת לב
    תשמור את הזמן הזה לארוחות המיוחדות יותר, ככה ההשקעה שלך תתבטא בסביבה שאיתה אתה סועד

    עוד המלצה היא, לא להפסיק לאכול בחוץ
    מה שאתה צריך לעשות זה לבקר במספר רב של מסעדות שונות, לקלוט את הטעמים שאתה אוהב ולמנף אותם בסביבת העבודה הקטנה שלך (מטבח)
    בלי נסיון לא מצליחים, תתנסה, לא תפסיד מזה
     
  3. yossik

    yossik מודרטור

    הצטרף ב:
    ‏24/1/15
    הודעות:
    6,931
    לייקים שהתקבלו:
    8,189
    איך הגעת ל 40 למנה?
    מנת פסטה יבשה בערך 2 ש"ח
    פטריות טריות בערך 30 לקילו ולרוטב אתה לא צריך יותר מבערך 100-150 גרם. אפשר לקנות פטריות משומרות ב 4.90 לפחית ולשמור את העודף בפריזר.
    שמנת לבישול 250 סמ"ק כמה שקלים ומשתמשים רק בחלק מזה.
    חמאה בערך 25 אגורות
    שום טרי בערך 3-4 שיניים בערך 50 אגורות
    גוש פרמז'ן מיובא 200 גרם בערך פחות מ 20 ש"ח ולמנה אולי 2-3 ש"ח
    שכחת קורנפלור לעבות את הרוטב...
    אני הגעתי לבערך 15 ש"ח למנה לא כולל יין.

    איך אפשר לחסוך עוד?
    אני קונה לפעמים פטריות יפניות מיובשות שניתנות לשימור בפריזר או בקופסא אטומה.
    לפעמים קונה שקית להכנת רוטב פטריות של אוסם או קנור, עולה 4 ש"ח ומשדרג עם הפטריות המיובשות.
    גם פטריות טריות אפשר לשמור פריזר, חותכים לקוביות קטנות, מחלקים לשקיות אטומות ולפריזר, יהיה כמו חדש גם אחרי מספר חודשים.
     
    ניצן המצוין, האחד ו-קפה שחור אוהבים את זה.
  4. GunnerWSM

    GunnerWSM משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏25/11/16
    הודעות:
    179
    לייקים שהתקבלו:
    78
    המחירים נשמעים ממש גבוהים לדעתי... לא נראה לי שאני עובר את ה10 ש"ח לארוחה
    הדבר הכי חשוב לדעתי זה להכין הכל מהכי התחלה שאפשר. רוצה המבורגר? תקנה בשר טחון. רוצה בולונז? תכין את הרוטב בעצמך וכ'ו וכ'ו
     
  5. klayhamn

    klayhamn משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏2/4/19
    הודעות:
    160
    לייקים שהתקבלו:
    44
    פשוט, הלכתי לסופר וקניתי הכל חוץ מהיין שכבר היה לי (הוספתי "20 ש"ח" בגלל שאני מעריך באופן גס שזה המחיר של הכמות שהשתמשתי בה) -

    ואז הכנתי מזה 3 ארוחות, ואז חילקתי את הסכום הכולל בכמות הארוחות.

    אז כן, נשארה לי קצת חמאה ונשארה לי קצת שמנת ונשארה לי עוד קופסא ושליש קופסא של פסטה, ונשאר לי עוד מהפרמזן, ונשאר לי עוד מהשום -
    אבל הפטריות נגמרו -

    ועכשיו אני במצב בדיוק כמו שתיארתי, שיש לי אוסף של רכיבים שלא ניצלתי, ושאם לא אנצל בקרוב - יפוג תוקפם.
    למה אשתמש עכשיו בשום? למה אשתמש עכשיו בשמנת? להכין עוד ועוד פסטה בשמנת-פטריות ?

    אם הייתי מכין למשפחה שלמה - זה היה קל יותר להיות יעיל ולסיים את המוצרים בכל ארוחה.
     
  6. klayhamn

    klayhamn משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏2/4/19
    הודעות:
    160
    לייקים שהתקבלו:
    44
    ספרתי את המחיר האבסולוטי של כל האריזות, לא באמת "ניצלתי" את כל מה שרכשתי (למעט הפטריות).
    תיאורטית יכלתי לקנות עכשיו עוד פטריות וזה היה מספיק לעוד נניח 3 ארוחות דומות (לפני שמרכיב נוסף היה נגמר) - ומוריד את המחיר אולי בעוד 10 שקלים לארוחה.

    אבל כמה פסטה בשמנת-פטריות בן אדם יכול לאכול??
     
  7. קפה שחור

    קפה שחור משתמש בכיר

    הצטרף ב:
    ‏2/9/16
    הודעות:
    7,959
    לייקים שהתקבלו:
    6,100
    לא הרבה
    אבל יכול לאכול ריזוטו פטריות
    יכול לאכול לזניה עם שמנת
    יכול לאכול סלט טרי עם פרטיות מוקפצים בסילאן
    יכול להכין כל רוטב עם שמנת, וגם חביתה טעימה במיוחד
    יכול לקחת תפוחי אדמה, לבשל אותם קוביות ולסגור בתנור ולהקרים עם השמנת, זרוק גם פטריות בפנים (אם נשאר :))
     
    ניצן המצוין ו-yossik אוהבים את זה.
  8. yossik

    yossik מודרטור

    הצטרף ב:
    ‏24/1/15
    הודעות:
    6,931
    לייקים שהתקבלו:
    8,189
    תכין שום קונפי בשמן זית למריחה על לחם/צנים/פיתה.
    תשתמש בה להכין חביתה.
    לפסטה יבשה יש חיים ארוכים. אז בעוד חודש תכין שוב פסטה ומען הגיוון עם רטב עגבניות טריות, שמן זית ופמז'ן.
    נשמרת יופי במקרר לחצי שנה.
     
  9. KickR

    KickR משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏18/6/19
    הודעות:
    678
    לייקים שהתקבלו:
    459
    ״איך לחסוך בעלויות המזון אבל בלי לשנות את הרגלי האכילה״ - אי אפשר
     
  10. שייק חלבון

    שייק חלבון משתמש סולידי

    הצטרף ב:
    ‏18/8/19
    הודעות:
    29
    לייקים שהתקבלו:
    45
    תעשה קנייה מרוכסת בחנות דיסקונט. בתא זה מכה אם תקנה בסופר באבא או בampm ברור שיעשקו אותך.

    אני קונה פעם אחת בצורה מרוכזת ברמי לוי, אוכל 5 ארוחות ביום שב3 מתוכן יש חזה עוף ויוצא לי ולחברה שלי פחות מ2000 שח לסופר, סביב 1700 1900 וזה כולל גם מוצרי הייגנה, טואלטיקה וכו
    על האוכל עצמו יוצא אולי שני שליש מזה או פחות.
     
  11. איש ירח

    איש ירח משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏21/5/17
    הודעות:
    264
    לייקים שהתקבלו:
    282
    אם אתה רוצה להכין בולונז אז אפשר לערבב עם הבשר את המרכיבים הבאים (כל אחד לחוד אבל)
    1. פתיתי סויה טחונים- 14 ש"ח לקילו אחרי השרייה (בערך)
    2. שעועית אדומה או מנומרת - להשרות ולטחון, 4 ש"ח לק"ג אחרי השריה בערך
    3. עדשים מנומרות עם בצל או פטריות, בערך 5-6 ש"ח לק"ג.
    מנסיון, אם מערבבים אחד מהנ"ל ביחס של 1:2 (משקל הבשר ברך כפול ממשקל התוספת) אז בכלל לא מרגישים את השינוי. ניתן להקפיא את הרוטב.
    מהתערובת הזאת אפשר גם להכין המבורגרים או קבב וגם אותם ניתן להקפיא.
     
  12. בת העמק

    בת העמק משתמש בכיר

    הצטרף ב:
    ‏22/12/15
    הודעות:
    2,759
    לייקים שהתקבלו:
    4,553
    אני מקווה שאתה לא עושה חשבון כזה לנשימה, מקלחת, ישיבה בשירותים וכל מה שהוא החיים עצמם :)
    הזמן של הבישול נטו (הזמן שאתה ממש עובד בלחתוך/לערבב) צריך להיות ממש קצר. אל תכליל בזה גם את הזמן שהאוכל מתבשל/נאפה כי הוא לא צריך את עזרתך.
    אז אם אתה צריך לבשל רק לעצמך, בהנחה שאתה אוכל הכל, הנה כמה רעיונות:
    1. להכין ירקות אפויים בתנור- 5 דקות קילוף, חיתוך, עירבוב עם תבלינים ועוד כ-40 דק' בתנור ללא עזרתך.
    2. להכין פשטידת תירס - לערבב קופ' שימורים אחת, קופ' גבינה לבנה/שמנת חמוצה אחת, 2 ביצים, תבלינים. לשפוך לתבנית משומנת ולתנור ל-45 דק' בערך.
    3. להכין תבשיל ירקות גדול ולשמור במקרר. חלק ממנו ישמש כרוטב חם לאורז/פירה/פסטה. חלק ישמש כמשהו לשים בסנדוויץ'.
     
    ניצן המצוין אוהב/ת את זה.
  13. klayhamn

    klayhamn משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏2/4/19
    הודעות:
    160
    לייקים שהתקבלו:
    44
    פעם אחת מרוכזת ב... חודש?

    אין לי איך לקנות מחוץ לת"א
    אני עובד בת"א (ליד הבית) ולא יוצא ממנה אלא בשישי כדי לבקר את ההורים ברעננה

    לצאת מהעיר לקניות יהיה בזבוז מטורף של זמן פנאי יקר (שעות) - וגם לא תהיה לי חניה כשאחזור (בניגוד לשישי בערב) ואז אמצא את עצמי נאלץ לשלם על חניון (שממילא יקזז כל חסכון בעלות המזון)

    האם אין שירות של שליחויות שיכול לפתור את העניין?
     
  14. klayhamn

    klayhamn משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏2/4/19
    הודעות:
    160
    לייקים שהתקבלו:
    44
    אין לי תנור (יש כיריים ומיקרו)
     
    בת העמק אוהב/ת את זה.
  15. שייק חלבון

    שייק חלבון משתמש סולידי

    הצטרף ב:
    ‏18/8/19
    הודעות:
    29
    לייקים שהתקבלו:
    45
    אני אישית הולך פעם בשבוע.
    ממליץ שתעשה סקר שוק באיזור מגוריך, עדיף תמיד לקנות ברשתות דיסקאונט מאשר בסופרים הקטנים השכונתיים. הפערים יכולים להגיע לעשרות אחוזים ובשנה זה מצטבר לאלפי שקלים.
    אני יודע ששופרסל מציעים שירות משלוחים. שווה לבדוק לגבי אלטרנטיבות אחרות. כך או כך אל תקנה בסופר הקטן בשכונה - חבל על הכסף.
     
    ImCarryGG אוהב/ת את זה.
  16. cypriano de rore

    cypriano de rore משתמש בכיר

    הצטרף ב:
    ‏1/6/17
    הודעות:
    2,474
    לייקים שהתקבלו:
    2,225
    https://www.mysupermarket.co.il/

    גם משלוח וגם ימצא לך מהיכן הכי זול להזמין את סל המוצרים שאתה צריך. משלוח 30 ש״ח אבל אם תעשה קניה גדולה (אתה יכול להזמין הרבה דברים שלא מתקלקלים כמו חומרי ניקוי, יבשים, קפואים וכו׳) זה משתלם מאוד!
     
  17. ImCarryGG

    ImCarryGG משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏6/7/19
    הודעות:
    257
    לייקים שהתקבלו:
    110
    העצה הכי טובה שלי זה להיות יצרתי, אני פותח את המקרר רואה מה יש ומאלתר מה שעולה לי לראש באותו רגע, אולי זה פסטה עם ביצים אולי זה שניצל עם רוטב פטריות וצילי וכן הלאה.. זה יעזור לך גם בקטע שאתה לא יכול לאכול אותו דבר(שאני אישית שונה לגמרי כי אני מסוגל לחיות על אורז מלא וחזה עוף וחמאת בוטנים ביצים קשות וקצת לחם מלא למשך שבועות)
     
  18. בת העמק

    בת העמק משתמש בכיר

    הצטרף ב:
    ‏22/12/15
    הודעות:
    2,759
    לייקים שהתקבלו:
    4,553
    טוב, נשנה כיוון :)
    1. אורז נקי- אתה יכול להכין כמות שתספיק לשלושה ימים וכל יום לתבל במשהו אחר. רעיונות: לקלות אגוזים וזרעים (דלעת, שומשום), לקצוץ פטרוזיליה ולערבב עם האורז. לטגן בצל, גזר מגורר, חציל בקוביות קטנות ולהוסיף קצת מים ותבלינים חזקים (קארי/פלפל אנגלי/צ'ילי) ולבשל 10 דקות ואז לערבב עם האורז המוכן. להכין רוטב שמנת שלא עולה 40 ש"ח. להכין רוטב עגבניות. עלות משוערת לכל מנה: לא יותר מ-10 ש"ח במחירי ת"א. זמן בישול: 10-15 דקות
    2. חזה עוף (פרפר אחד) שיכול לשבת יום-יומיים במקרר. ביום הראשון אתה לוקח חצי פרפר, חותך לפרוסות שניצל, ממליח ומפלפל, מטגן ככה על המחבת במשך 2-3 דקות מכל צד ומוציא לצלחת. מכניס למחבת מיץ סחוט מלימון או שניים יחד עם פטרוזילה קצוצה ואחרי דקה מוסיף בחזרה את הבשר לערבוב וציפוי. ביום השני תעשה שניצל מהחצי השני או מוקפץ עם ירקות לאורז. עלות משוערת לכל מנה: 10-15 ש"ח. זמן בישול 10-15 דקות.
    3. מרקים מהירים- מרק אפונה סנפרוסט, מרק בטטה, מרק תירס, מרק כל הירקות העייפים. מקווה שיש לך בלנדר מוט ואם אין-שווה לקנות.
     
    Williamsburg אוהב/ת את זה.
  19. klayhamn

    klayhamn משתמש ותיק

    הצטרף ב:
    ‏2/4/19
    הודעות:
    160
    לייקים שהתקבלו:
    44
    טוב תודה לכולם על העצות, אני חושב שאני אתחיל מלנסות למצוא מקום יותר זול מ-"מגה בעיר" להזמין ממנו,
    ומלהכין מדי פעם סלט פשוט + ביצה ודברים בסגנון,
    ומשם אתקדם...

    מה שמפריע לי זה שמאוד קשה להשוות את ההוצאה הצפויה האמיתית מזה - ולהשוות אותה להוצאה שלי היום,
    וגם -
    בשביל להגיע למצב כזה - אני צריך להצטייד באוסף של מוצרים ש-"נראה לי שאולי אשתמש בהם" מראש -
    והייתי עושה את זה פעם, וזה מביא לזריקה של חצי מהאוכל בערך

    לדוגמא, חלב - זה לא משהו שאני יכול להחזיק בכלל בבית,
    כי הוא מתקלקל מהר מדי, ואני משתמש בו רק בסופ"ש (בבוקר הרי אני יכול לשתות במשרד),

    אז בשביל 2 כוסות קפה בשבוע, אני לא יכול לקנות קרטון חלב שלם...
     
  20. סולידי_לרגע

    סולידי_לרגע משתמש סולידי

    הצטרף ב:
    ‏13/12/18
    הודעות:
    45
    לייקים שהתקבלו:
    39
    מדובר על ארוחת צהריים? ערב? איפה אתה אוכל צהריים, וממה חושב הסכום של 2000 ש"ח?
    אם מדובר על ניצול הזמן נטו (ובזה אתה רוצה לחסוך) אז חפש באינטרנט Meal Prep. זה מתכונים שמכינים פעם בשבוע (נגיד ביום שבת) ואז יש לך אוכל מוכן לכל השבוע. להוסיף לזה ירק חי (אפשר לחתוך ב-3 שניות מלפפון בבוקר), כל יום ירק אחר, ואז משם יבוא הגיוון.
    וכל שבוע מתכון אחר (פעם חזה עוף, פעם בשר בקר וכו').
     
    בת העמק אוהב/ת את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
שלום איך לחסוך בהוצאות של אכול בריא מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏25/11/18
דרכים לחסוך בהוצאות בלי לסבול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏21/4/16
הדרך הטובה ביותר לחסוך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏28/7/19
איך אפשר לחסוך על אוכל לכלב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏22/7/18
איפה לדעתכם אפשר לחסוך ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏19/2/18
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.