• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך אתם לא מתים מרעב במהלך יום העבודה? (ונשארים סולידים...)

amidar

משתמש רגיל
דירוג
1,080
אז לכל מי שיוצא לעבוד כל יום, בטח קרה לפחות פעם אחת המצב הבא:
הגעה לעבודה, עבודה של שעתיים שלוש, רעב, המתנה של שעה\שעתיים לארוחה, ארוחה, שובע עמוק, המשך עבודה של מספר שעות, רעב, אין עוד ארוחה... רעב!

אז אני מחפש את הפתרונות שלכם, כל הפתרונות, לעניין הזה.

ברור לי שאפשר "להכין כל יום אוכל לעבודה", לארוז סנדוויץ, לקנות משהו בעבודה או בדרך (לא סולידי!), אבל אני מחפש את הפתרון היצירתי, זה שיחזיק מעמד לאורך זמן ולא ישבור אותי. כמובן עדיף שגם יהיה פיתרון בריאותי, ולא משהו בסגנון של "קנה דלי של שוקולד השחר ונשנש מתי שרעב...".

לדוגמא:
קנייה סיטונאית של שניים-שלושה סוגי קורנפלקסים, ואז קנייה של קרטון חלב גדול (שני ליטר לפחות) שמחזיק משהו כמו שבועיים שלושה כדי "לחלוב" ממנו את מקסימום השימושיות שלו.

הנחות עבודה:
1. יש לי מקרר פרטי, אבל קטן (משהו מאד דומה לזה). לצערי במקרר הגדול של הקומה אוכל נוטה "להעלם" מדי פעם.
2. יש לי מקום איחסון רב למוצרים שלא צריכים מקרר.
3. אין לי איפה לקנות אוכל יבש בכל שעות היום במרחק סביר ממקום העבודה.
4. אין לי איפה לקנות חלב במרחק סביר ממקום העבודה.

יש פתרונות?

אני הולך על פירות וירקות, תפוחים בננות מלפפונים וכו.

פליאו. פשוט פחות רעבים.
בנוסף - bulletproof coffee בשעות הביניים של הבוקר / אחה"צ כשאתה רעב.

נערך לאחרונה ב:
פירות יבשים - אגוזים, שקדים, קשיו, תמר מג'הול וכד'. לא מומלץ למי שמנסה לשמור על משקל.

אני עם @Glazgo.
לצהריים, יש לי במקרר של העבודה 2 שקיות של ירקות קפואים להוסיף למנה בשרית שאני מביא לצהריים + תבנית של 12 ביצים.
ובבוקר נס על חמאה ושמנת (bulletproof)

פירות, ירקות, חצי מנה פלאפל.

בזמן האחרון אני אוכל שתי ארוחות יותר קטנות ב12 וב 4, ואז גם ארוחת הערב יותר קטנה...

Intermediate fasting, סוגר לך יופי את הצהריים

גרנולה home made ויוגורט, סה"כ 25 דקות הכנה מרגע הכניסה למטבח ועד שמוכן (אתה יכול למצוא מתכון בסיסי בבלוג המעולה 'בצק אלים', אני מכין קצת יותר מקילו בכל סבב, מספיק לשבועיים פלוס מינוס).
אותי זה ממלא לכמה שעות טובות (בין השאר כי אני מחליף חצי משיבולת השועל הרגילה במלאה = יותר סיבים = שובע לאורך יותר זמן).

אני אוכל א. צהריים חמה לא סולידית, עסק צריך הוצאות :)
וכל היום מתחזק את הקיבה עם ה"ניק" שלי ומנשנש ממנו :/
אין לי הגבלה לכמות הקפה שאני שותה והכוס שלי תמיד זמינה ללגימות
בימים ארוכים אני מוסיף "בצקים" בצורת סנדביץ בשרי\פרווה

תלוי מאוד בסביבת העבודה. במשרד הנוכחי יש לנו ארונות/מקררים עם מתוקים/בירות/שטויות אבל גם עם יוגורטים, גבינה צהובה, פירות ומוזלי לסוגיהם. בהזמנה השבועית גם כל אחד כותב אם הוא רוצה שיוסיפו משהו ספציפי להזמנה הקבועה.

יש לי במשרד קואקר וקינמון.
נשמר יופי ולא דורש שום הכנות בבית.
במטבח בעבודה תמיד יש חלב ודבש.
אני מכינה דייסת קואקר עם חלב במיקרו בשעה ארבע כשרמת הסוכר צונחת.
זה עוזר לי לא להגיע הביתה מורעבת ולרדת על כל מה שיש במקרר.

אתה תמיד יכול להיות אחד מאלה שמעלימים מהמקרר הגדול.

אתה רוצה משהו לאורך זמן, זאת אומרת שלא תצטרך לארגן אספקה מחדש כל זמן קצר. דלי של אבקת חלבון ושיבולת שועל נשמע לי כמו רעיון טוב, אבל כמובן לא כולם רואים אבקת חלבון בעין יפה (מדעות קדומות כמובן, הרי זה אוכל לכל דבר). גם בוכטה של טונות וקרקרים/לחם רעיון לא רע. כנ"ל גבינה צהובה, מחזיקה הרבה זמן, אתה יכול גם להביא טוסטר ואז בכלל...

בגדול העיקרון שאמור להנחות אותך הוא שיכיל הרבה חלבון (משביע) ולא יותר מדי פחמימות (משביעות לטווח קצר ואז אתה רעב שוב).

עוד אפשרות - לחלק את ארוחת הצהריים ל-2, לאכול חצי בשעת הארוחה ואת החצי השני מאוחר יותר. ככה גם אתה שומר על כמות הקלוריות היומית.

אז לכל מי שיוצא לעבוד כל יום, בטח קרה לפחות פעם אחת המצב הבא:
הגעה לעבודה, עבודה של שעתיים שלוש, רעב, המתנה של שעה\שעתיים לארוחה, ארוחה, שובע עמוק, המשך עבודה של מספר שעות, רעב, אין עוד ארוחה... רעב!
תשמע, זה אינדיבדואלי תחושות הרעב האלה אז לא בטוח שהניסיון של אחרים יעזור לך.
לפי התאור שלך אתה מגיע בסביבות תשע(?) לעבודה, נעשה רעב בסביבות 11-12, אוכל בסביבות 13-14 ובשעה 17-18 נעשה רעב שוב?
מתי וכמה אתה אוכל ארוחת בוקר? מתי אתה חוזר הביתה? יש אוכל מוכן בבית?
אז אני מחפש את הפתרונות שלכם, כל הפתרונות, לעניין הזה.
הבעל שלי עבד באחת העבודות הפיזיות הקשות ביותר. יצא מהבית בסביבות 5-6 וחזר בסביבות 4-5.
היה אוכל 2 פרוסות לחם עם גבינה+קפה בבוקר. לוקח לעבודה צידנית (ושולחן מתקפל+כיסא+גזיה קבוע ברכב) עם קופסת טונה, ירקות לסלט,לחם, 2 ביצים לחביתה. את זה היה אוכל בסביבות 12 וכשהיה חוזר הביתה, ישבנו לאכול ארוחת ערב (מסונכרן עם החזרה של הילדים מביה"ס).
לטענתו, הוא בכלל לא היה רעב בעבודה וארוחה אחת סיפקה אותו (ומדובר על אדם כבד משקל).

ברור לי שאפשר "להכין כל יום אוכל לעבודה", לארוז סנדוויץ,
מה רע? אני מתמיד בזה לאורך זמן.

צערי במקרר הגדול של הקומה אוכל נוטה "להעלם" מדי פעם
אתה מזכיר לי שאחד המקומות אנשים שנעלם להם מזון אישי מהמקרר (שתיה, יוגורט, שוקולד וכד') ולאחר תקופה ראו מוצר זהה נטלו לעצמם "כי המקרר חייב לי"
לעתים הנגזל לא זכר שכבר "השיב" לעצמו את הגזילה (על ידי גזלה אחרת :)) ונטל פעם נוספת...

יום אחד מישהו תלה שם דף גדול "המקרר הוא לא בנק השקעות" :)

הבעל שלי עבד באחת העבודות הפיזיות הקשות ביותר. יצא מהבית בסביבות 5-6 וחזר בסביבות 4-5.
[...]
לטענתו, הוא בכלל לא היה רעב בעבודה וארוחה אחת סיפקה אותו (ומדובר על אדם כבד משקל).
מעבר לכך שרעב זה משהו אינדיבידואלי לגמרי, יש הבדל משמעותי (ולא-אינטואיטיבי) בתחושות הערב שמתפתחות בזמן עבודה פיזית לעומת ישיבה על הטוסיק.

היה אוכל 2 פרוסות לחם עם גבינה+קפה בבוקר. לוקח לעבודה צידנית (ושולחן מתקפל+כיסא+גזיה קבוע ברכב) עם קופסת טונה, ירקות לסלט,לחם, 2 ביצים לחביתה. את זה היה אוכל בסביבות 12 וכשהיה חוזר הביתה, ישבנו לאכול ארוחת ערב (מסונכרן עם החזרה של הילדים מביה"ס).
אני יכול לומר רק שגם אנשים שיושבים כל היום על הטוסיק "לא באמת רעבים" כל שעה~שעתיים... זה פשוט "שעמום".
אתה לא באמת בלחץ ל-דד ליין 8 שעות ביום... אחרת הפורום הזה היה נראה אחרת לגמרי.

דואגת לאספקת קוואקר קבועה במשרד (אפשר לקנות בשקיות ולא בחבילות ממותגות ויקרות), עם או בלי קינמון. גם אי אפשר לנשנש את זה ללא הכרה כי בכל זאת דורש קצת מים חמים + מיקרו, בניגוד לקרקרים וחבריהם שנגמרים ביום בו אני קונה אותם.

אנחנו במשרד 3 בנות בדיאטה תמידית, שנשברת כל יומיים כשמביאים עוגות ובורקסים מהקונדיטוריה שליד.. :(

אבל כשאנחנו בתלם -

נשנושים -
יוגורט לא ממותק 3% עם גרנולה או פירות חתוכים
פירות באופן כללי (כל פעם מישהי אחרת "עושה שוק")
פרכיות/לחמים/כיו"ד עם גבינה לבנה/קוטג'

גם בארוחת צהריים אנחנו די מסודרות. חתוכות סלט גדול במטבחון לכולן, ואז כל אחת עם החלבונים שלה.
לי יש כלי כזה למיקרו, שאפשר להכין בפנים ביצה, או שאני מוסיפה גבינה לבנה או קוטג'.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C הייטקיסטים - איך אתם מתמודדים עם תיק השקעות ריכוזי בעקבות RSU? שוק ההון 11
ש חוץ מיס/הוט איזה רשת אתם ולמה? צרכנות פיננסית 5
ד האם אתם רואים בנפילה של הביטקוין בשבוע האחרון הזדמנות קנייה ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
T אתם חושבים שיהיה שינוי אחרי המלחמה בממשלה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 286
M כמה נפשות אתם, וכמה כסף בממוצע אתם מוציאים בשנה על חופשות בארץ ובחו"ל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 43
ה מחפש להשקיע בדירות יד 2 בצפון אנגליה, איך אתם יכולים לקדם אותי? פוסטים מאיכות נמוכה 0
ב איך אתם עוקבים אחרי התיק שלכם? שוק ההון 17
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93
S איך אתם משקיעים באג״ח בתקופה הנוכחית שוק ההון 1
נ מה אתם קונים כאשר אתם משקיעים בS&P 500? מה החלופות? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 30
ל כמה צדקה אתם נותנים בחודש פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 132
S איך אתם ממקסמים חיסכון עם מועדוני צרכנות וקופונים צרכנות פיננסית 10
TheOneTech כל כמה זמו אתם שולחים קריאות מונה לספקית גז שלכם? פוסטים מאיכות נמוכה 0
C אילו נותני שירותים אתם מחזיקים שרצים אתכם במסע לחופש פיננסי ולאחר מכן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
N איך אתם עוקבים אחר ההשקעות שלכם ב-2023? שוק ההון 15
T איך אתם מחכים לרכישת דירה באזור שהגדרתם? נדל"ן 23
N באיזה אפיק סולידי אתם משתמשים בימים אלו? שוק ההון 17
לב מישקין עבודה משרדית - איך אתם שורדים את זה? אוף טופיק 53
deussex האם אתם עושים חוזה השכרה דרך עורך דין ? מרגיש מבולבל, אשמח לתובנות נדל"ן 28
א סיכון מס בקרן השתלמות או שילוש של דמי הניהול - מה אתם הייתם עושים? שוק ההון 9
ב לחיות על הקצה או ללכת על בטוח - מה אתם הייתם עושים? נדל"ן 14
fizban קרן השתלמות IRA - עם איזה בנק אתם עובדים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 36
S ניתוח טכני - איך אתם עושים? פוסטים מאיכות נמוכה 9
A ברוקר ישראלי - דרך איפה אתם ממליצים להשקיע? פוסטים מאיכות נמוכה 1
ב עם כמה כסף אתם פרשתם? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 17
Y איך אתם מחשבים תשואה נדל"ן 6
H איך אתם מתכננים לראות את המונדיאל? פוסטים מאיכות נמוכה 4
deussex עד כמה אתם סומכים להפקיד את כל הכסף בבית השקעות ישראלי ? שוק ההון 81
ס מה אתם הייתם עושים ? דחיית תואר בשנה למען מקום טוב יותר אוף טופיק 13
Shnizelia באיזה תיק גב אתם משתמשים? פוסטים מאיכות נמוכה 12
C איך אתם מתמחרים את שווי הנכס שלכם בתוך הפרוטפוליו השקעות? נדל"ן 11
ה איך אתם עושים את זה ? יומני מסע אישיים 40
R איך אתם מנהלים את הדירה המחולקת? נדל"ן 3
Y כמה אתם משלמים חשבון גז? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 51
כנשר ניהול חשבונות - כיצד אתם מקבלים חשבונות לתשלום? צרכנות פיננסית 25
ט אילו בטוחות אתם מבקשים מהשוכרים? נדל"ן 36
lavi מרגע זה אתם עם כסף - ביטוח דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 30
deussex האם אתם עושים משהו ספציפי בעקבות האינפלציה, והמצב בשווקים ? פוסטים מאיכות נמוכה 39
H בכמה אתם קונים קילו פירות וירקות צרכנות פיננסית 10
P האם אתם שמחים בחלקכם? ( מבחינה חומרית) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 66
M אז איך אתם עם הוצאות החגים פורים ופסח? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
צ איך אתם מכבים את המוח פוסטים מאיכות נמוכה 40
deussex האם אתם עושים פעילויות מנע בעקבות המלמחמה באוקראינה בתיק/קופות גמל ? שוק ההון 25
Avi W איך אתם עוקבים אחרי הדיבידנדים פוסטים מאיכות נמוכה 1
M מאיפה אתם קונים ביטקוין ולמה? השקעות אלטרנטיביות 1
M מה אתם עושים עם הגמל להשקעה עם כל המצב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ה בן 20. בהתלבטות ואשמח לדעת מה אתם הייתם עושים שוק ההון 26
בובין חוט-השני איך אתם מוודאים שטח נכס (דוגמא מוחשית בפנים) נדל"ן 2
twister מינוף margin באמצעות הברוקר, האם ובכמה אתם ממונפים? שוק ההון 56
R מרגע זה אתם טובים עם כסף- דירוג אשראי דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 10

נושאים דומים

Back
למעלה