• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך אני מוצא את ה-Routing Number של הבנק שלי?

מצב
הנושא נעול.

googlf2

משתמש רשום
דירוג
1
אני רוצה להפקיד כסף לברוקר אמריקאי וכשאני מזין את פרטי חשבון הבנק שלי הם מבקשים Routing Number, שזה אמור להיות רק מספרים, בלי אותיות. אני בבנק לאומי, מישהו יודע איך אני מוצא את המספר הזה? ואגב, בעברית קוראים לזה קוד מסלקה?

תודה לעוזרים

רק לבנקים אמריקאיים יש ROUTING NUMBER.
אולי הם מתכוונים לRN של הבנק המקשר.

איך בדיוק אתה מפקיד? למה צריך להזין את חשבון הבנק שלך אצל הברוקר ולא את חשבון הברוקר אצל הבנק שלך?

אני רוצה להפקיד כסף לברוקר אמריקאי
באיזה ברוקר אתה?
מעביר דולרים?
אתה במקום הלא נכון אתה צריך להגיע ל WIRE ואז יהיה לך אופציה לארה"ב או בין לאומי,שם תמצא הוראות.

באיזה ברוקר אתה?
מעביר דולרים?
אתה במקום הלא נכון אתה צריך להגיע ל WIRE ואז יהיה לך אופציה לארה"ב או בין לאומי,שם תמצא הוראות.

TD AMERITRADE
טוב מצאתי את ההוראות, הם כותבים שצריך לבצע העברה דרך הבנק ולכתוב את הפרטי חשבון שלי באמירטרייד וכו'...
זה משהו שאפשר לעשות דיגיטלית בד"כ או שכדאי שאגיע לסניף שלי בשביל זה?

נערך לאחרונה ב:
זה משהו שאפשר לעשות דיגיטלית בד"כ או שכדאי שאגיע לסניף שלי בשביל זה?
לא יודע אאל"ט טלפונית או בסניף,תתקשר תשאל גם מה העמלות.
יש לך דולרים בארץ ?

WIRE TRANSFER זה פשוט עברה בנקאית?
כשאני בא לעשות את זה אני פשוט מקבל דף עם כל מני פרטי בנק בארה"ב ואת הפרטים שלי. איפה אני מבצע את ההעברה הזאת?
לא יודע אאל"ט טלפונית או בסניף,תתקשר תשאל גם מה העמלות.
יש לך דולרים בארץ ?
לצערי לא אז אצטרך לשלם עמלות מט"ח

לצערי לא אז אצטרך לשלם עמלות מט"ח
תברר כמה זה יוצא,כי זה לא סיפור זול,לא סתם כול מי שקונה בשקלים עובד עם IB כול שאר אופציות העברה מאוד יקרות.
יש עמלה על להחליף לדולרים ויש גם עמלות על העברה עצמה,אאל"ט גם של הבנק שלך וגם בנק מתווך.

תברר כמה זה יוצא,כי זה לא סיפור זול,לא סתם כול מי שקונה בשקלים עובד עם IB כול שאר אופציות העברה מאוד יקרות.
יש עמלה על להחליף לדולרים ויש גם עמלות על העברה עצמה,אאל"ט גם של הבנק שלך וגם בנק מתווך.

יש מצב שאתה צודק ואני בהחלט אבדוק את זה.
לגבי אינטראקטיב ישראל, יש דמי ניהול או עמלות על המרת מט"ח? הרי גם שם המסחר בדולרים

יש דמי ניהול או עמלות על המרת מט"ח?
כל המרה תעלה לך 10 שקלים או $2 בתלות באיך אתה מצטרף אליהם (דרך המתווך עם הטבה, או ישירות מול IB בלי מתווך).

אני עושה את זה דיגיטלית
מעביר לבנק האמריקאי ומוסיף בהערות שיזכו את חשבון ההשקעות xxx שלי

אתה חושב שאני אצטרך עמלות מעולות מבנק לאומי בשביל שישתלם לי לסחור דרך אמריטרייד?

אתה חושב שאני אצטרך עמלות מעולות מבנק לאומי בשביל שישתלם לי לסחור דרך אמריטרייד?
לא משנה כמה הטבות בעמלות תקבל, זה יהיה לך יקר עשרת מונים מאשר עבודה מול IB.

אני עושה את זה דיגיטלית
מעביר לבנק האמריקאי ומוסיף בהערות שיזכו את חשבון ההשקעות xxx שלי
כמה יוצא לך עלות כוללת של העברה?
ניסית גם הפוך לשלוח מארה"ב לארץ?

העמלה 0.13% מההעברה או מינימום 67 שקל
מארה"ב לחשבון בארץ 25$ wire transfer
לא יצא לך לשלם עמלה נוספת לבנק מתווך(אאל"ט לפעמים היא בנפרד ויכולה להיות קצת "סמויה")?
מה שמעניין, שיש לי עוד חשבון במדינה שלישית, וההעברה אליה בחינם מארה"ב (כנראה כי הבנק המתווך הוא אותו הבנק לשניהם?)
כנראה כי יש להם חשבון בנק מקומי במדינה הזאת,בדומה למה שיש לIB בארץ.
לצערנו בארץ יש את זה רק להם(IB).
דרך אגב הוצאת את הדביט של שוואב(אני פתחתי אצלם חשבון בעיקר בשבילו)?

העמלה 0.13% מההעברה או מינימום 67 שקל

אני גם עם חשבון בשוואב (מסיבות היסטוריות) ורוצה להעביר לשם דולרים מחשבון בארץ. היום דיברתי עם בנק דיקונט (שם נמצאים הדולרים). אמרו לי 0.35% עמלת ההעברה לחשבון בארה"ב וכנ"ל אם ארצה להחזיר את הכסף. אפשר לשאול איפה קיבלת 0.13% ?

אם אתה לא משתמש בדביט שלהם אז למה בכלל פתחת חשבון שם?

מה בעצם ההבדל בין לשלם עם הדביט שלהם או לשלם בכרטיס אשראי בנקאי מחשבון דולרי? גם בישראלי אין עמלות. האם כל ההבדל זה משיכת דולרים מכספומט? לי עברה בראש גם האופציה להרשם לאפל לדוגמא עם כרטיס אמריקאי. היתה בעבר אפליקציה שלא הצלחתי להתקין בלי זה (google wifi ).

מה בעצם ההבדל בין לשלם עם הדביט שלהם או לשלם בכרטיס אשראי בנקאי מחשבון דולרי?
אין ממש הבדל.
ההבדל הוא במשיכה מכספומט
האם כל ההבדל זה משיכת דולרים מכספומט?
לא רק דולרים אלא כל מטבע בכל מדינה.
דולרים בארהב יש לך חינם בהמון כרטיסי דביט אחרים. מה שמיוחד בשואב זה המשיכה מכספומטים בכל שאר המדינות. במיוחד במדינות שבהן נהוג שיש עמלת כספומט.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
B מדוע אני לא מוצא את VWRA שוק ההון 8
de dud מוצא את עצמי מתעצבן מהמצב.. אנטי מינימליזם? אוף טופיק 188
א לא מוצא את עצמי מילימטר קדימה (24) התפתחות אישית 27
ש היי מחפש את דו"ח הביצועים של "שוקולד מריר" מהשנים האחרונות ולא מוצא באתר שוק ההון 5
A "דוחות מס/הערכות מס של השלוש השנים האחרונות" איך אני מוצא משהו כזה? מיסים 2
א איך אני מוצא סימבולים של אג"ח ממשלת ארה"ב שפוקע בתאריך כלשהוא שוק ההון 2
מ איך אני מוצא נתונים על תשואת מדדים כולל דיבידנדים? פוסטים מאיכות נמוכה 1
בייניש שאלה של מתחילים - למה אני לא מוצא קרנות ISHARES באתרים כמו funder? שוק ההון 4
A לא מוצא אפשרות לשלוח הודעות פרטיות בפורום אוף טופיק 2
tomer111 לא מוצא IBDS בלאומי טרייד שוק ההון 0
ח סוף שנת המס. לא מוצא באינטראקטיב דוח מתאים שוק ההון 10
נ נקודת מוצא - זוג שישמח לעזרה יומני מסע אישיים 6
L נטחן אבל מבקש עזרה, לא מוצא, פתיחת חן ארה"ב EIN בלבד בלי נוכחות שוק ההון 0
Williamsburg מתי פותחים את האפשרות להגיש דוח 1301 לשנת 23? פוסטים מאיכות נמוכה 0
D איזון אקטוארי אינו תואם את הנתונים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
P את כולם מעניין לטוס לחו"ל? פוסטים מאיכות נמוכה 59
כ בן 30 ולא רואה את האופק התפתחות אישית 15
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 5
ע במה את עוסקים? מה הוביל אתכם לכך? כמה את מרוויחים? התפתחות אישית 16
oferM איך כדאי לבנות את עזה מחדש ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 6
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
R האם משתלם להעביר את קופות הגמל להשקעה לעוקב מדד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Jane Doe המלצה על החישוק - מיזם חביב שהוקם כדי להוריד את יוקר המחיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
צ עצמאי האם להפקיד לפנסיה את המינימום ושאר הסכום בגמל להשקעה או רעיון אחר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
מ "אי אפשר / נדיר מאוד להכות את השוק" שוק ההון 169
ל לזוג שמתחיל את החיים שלו - מה ההמלצות שלכם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מ מי שמעונין לקנות ביטקיון אמיתי ולא קרן שמחכה את הביטקיון איזה מהאפשריות עדיף השקעות אלטרנטיביות 1
א מיצוי זכויות בתשלומי מיסים או ביטוחים וכו', כשמשלמים על בית אבות (יש חברות שמתעסקות בזה, בלי לשחוט את כל הסכום?) מיסים 0
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
E s&p 500 , נסד"ק 100, מדד עולמי, יש לי את כולם. אבל במה עדיף להשקיע? שוק ההון 23
ה איך דיסקונט מגדרים את הפוזיציה הזאת? - פיקדון מובנה השקעות אלטרנטיביות 7
ה מודיס צפויה להוריד את דירוג האשראי של ישראל פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 168
M מקסום סכום מושקע בקרנות IRA? (נראה שמפסידים את היתרון בדמי ניהול בהפסד תשואה) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
A פרוייקטים מעניינים ששמתם עליהם את העין נדל"ן 32
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E חברים, איך נכון יהיה לי לחשב את ההוצאות האלה באקסל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 5
ק עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מעוניין למכור את התעודה 1159250 ולקנות 1159235 ב IRA שוק ההון 23
R עד כמה מפחיתים את ההפסד במידה ולוקחים ACWI למול S&P בתיק הפטור? שוק ההון 0
שם משתמש בעייתי "מיטב כספית ניהול נזילות" מעלה את דמי הניהול שוק ההון 26
R האם אני יכול לעזוב את הבית של ההורים יומני מסע אישיים 27
מ מעביר את התיק השקעות ממיטב דש לאינטראקטיב ברוקר האמריקאי שוק ההון 23
B איך מורידים את הקובץ אקסולידית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
deussex התלבטות האם השקעה דרך בית השקעות ישראלי ובלאק רוק עולמית - מאבדת בעצם את הדיבידנד ? שוק ההון 10
yossik שכן אחד מחמם את המים של הבניין אוף טופיק 25
N קה״שׁ עוקבת סנופי (לא ira) - היכן העמלות הטובות ביותר? האם קיימת קבוצה שניתן להצטרף אליה? [קראתי את מייק] פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
G השקעה דרך בורסת ישראל או בורסת ארה"ב? מה הדרך הנכונה להשלים את תיק המניות שלי? שוק ההון 4
ע בת 24 לקראת לימודים, מתלבטת איפה לשים את החסכון יומני מסע אישיים 11
ט לשים את כל הכסף הפנוי בIB שוק ההון 10

נושאים דומים

Back
למעלה