1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

אופציות להשקעה ב small-cap אמריקאי

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י KingOfKong, ‏8/8/19.

1. KingOfKong

KingOfKong משתמש רשום

שלום,

ברצוני לבנות תיק לפי ספרו של william bernstein ארבעת עמודי הטווח להשקעה.
    בו כחלק מהתיק הממוסה הוא ממליץ על קרן מחקה "Vanguard Tax-Managed Small-Cap."
    מהאתר של ואנגארד אני רואה שלא קיים ETF איקוויולנטי ואני רואה שהנקודת יחוס היא s&p600.
    (VTMSX)
    שאלותי הן:
    1. לפי הסולידית תחת small cap בתיקו של ברנשטיין מוצע ETF המחקה את CRSP US Small Cap Index (VB) ו. וראיתי בנוסף שrussel 2000 הוא גם מדד המחקה מניות של חברות קטנות לפי המאמר. מה לדעתכם הכי קרוב לסעיף בתיק הממולץ של מר ברנשטיין? (בנוסף אם מישהו יוכל להפנות אותי למאמר המשווה בין שלושת מדדי הsmall cap מאוד אשמח).
    2. מהו הנושא של ה tax-managed בקרן נאמנות והאם זה קיים או בכלל רלוונטי ל ETF-ים?

תודה.

2. עידן פ.

עידן פ. משתמש ותיק

KingOfKong אוהב/ת את זה.
  3. FIYaacov

FIYaacov משתמש בכיר

נראה לי יותר רלוונטי לאמריקאים.

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
אופציות להשקעה ממונפת פינת המשקיעים ‏18/7/19
סדר ובחינת אופציות להשקעה פינת המשקיעים ‏18/3/18
זינוקים במחירי אופציות בשלבי פתיחה עם שקלים בודדים פינת המשקיעים ‏14/7/19
אופציות פוט בארה"ב על נאסד"ק וS&P פינת המשקיעים ‏9/7/19
פלטפורמות מסחר באופציות של חברות לא מונפקות פינת המשקיעים ‏7/7/19
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.