• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אופניים לא חשמליות

מצב
הנושא נעול.

Vegence

משתמש סולידי
דירוג
6
היי,
החלטתי שאני רוצה להתחיל להתנייד באמצעות אופניים רגילים!

אני יודע לרכב אבל לא מכיר את הסוגים השונים שיש..
ממה שהבנתי שהרלוונטיים להתניידות הם אופני כביש או אופני עיר, אבל לא יודע להגיד מה יותר טוב .. יכול להיות שיש עוד סוגים רלונטיים.
אין לי בעיה להשקיע עכשיו כמה אלפי שקלים (בודדים, לא להגזים..) בקנייה של אופניים טובות ושיתאימו לצרכים שלי כי מקריאה פה בפורום הבנתי שזו קנייה לטווח ארוך אז אני מעדיף להשקיע עכשיו בכלי טוב מאשר לקנות עוד כמה שנים אחד חדש.

אז הצרכים שלי:
1) ליסוע כמה ק"מ ביום כל יום, הלוך חזור לעבודה ולעוד מקומות... לרוב הנסיעות לא עוברות את ה5 ק"מ.
2) לא להתאמץ יותר מדי שאני רוכב עליהן (כי אז אני מזיע ואני לא רוצה להגיע מזיע לעבודה).
לא יודע מה זה אומר מבחינה טכנית על האופניים..
3) שיהיו קלות להרמה. אני בן אדם יחסית חזק, אבל מנסיוני עם אופניים חשמליות ששקלו מעל 17 ק"ג זה לא היה הכי כיף להרים אותם כל יום 2 קומות במדרגות. יכול להיות שאלה לא סדרי הגודל של משקל באופניים רגילים אבל אני לא יודע..
4) הייתי שמח שייראו טוב, נגיד ככה:
https://www.ctc.co.il/wp-content/uploads/2019/11/Evoke-Retro-21-Men-Grey-480x330.jpg
אבל זה בונוס

בטוח שלסולידים פה יש הרבה ידע בנושא אז יהיה נחמד לשמוע מה יש לכם להגיד :)

ניסית לרכב פעם לעבודה?
לא רוצה להוציא לך את הרוח מהמפרשים אבל זה לא חוויה הכי כיפית, במיוחד אם אתה לא בכושר טוב.
עשיתי את זה כמה חודשים וממש סבלתי.
ממליץ לך להשאיל ממישהו אופניים רגילות ולנסות את זה לאיזה שבועיים לפני שאתה רץ להוציא אלפי שקלים.
אגב, אמור אופניים חשמליים, לא חשמליות.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

נושאים דומים

Back
למעלה