• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אוזניות כפתור blutooth סולידיות

TheMailMan

משתמש רגיל
דירוג
25
אני בדיוק נפרד מהאיירפודס בנות השנתיים שלי, אוזניה אחת אבדה ובשנייה שומעים חלש.

בקיצור, מחפש המלצה למוצר דומה במחיר סולידי אבל באיכות גבוהה. (כלומר לא סיני)

ממליץ מאוד על Jabra Elite Active 65t או לחלופין על Jabra Elite Active 65t true.
מחיר הגון, איכות סאונד נהדרת, וגם מותאם לפעילות ספורטיבית.

מה לגבי JBL, מישהו מכיר מניסיון?

אלה סבבה, אבל די מכוערות

Galaxy Buds Plus.
רוב הביקורות מסכימות שהן נותנות ערך גבוה לכסף.

מאוד נוחות עם איכות שמע סבירה (מעט פחות טובות מהאוזניות החוטיות הפשוטות של פנסוניק).

מעבר לכך שלדעתי זה לא במחיר סולידי (לפחות בתקופה שאני קניתי), חשוב לי לציין שאני אמנם מאוד מרוצה מה65T שלי, אבל סינון רעשים לא ניתן לביטול אפקטיבי.
משמע, אם אתה אוהב ווליום סביר ומעלה, אתה צריך להיזהר מאוד כשאתה בחוץ.

Galaxy Buds Plus.
רוב הביקורות מסכימות שהן נותנות ערך גבוה לכסף.

מאוד נוחות עם איכות שמע סבירה (מעט פחות טובות מהאוזניות החוטיות הפשוטות של פנסוניק).
מישהו יודע אם הן עובדות עם אייפון כראוי (ראיתי שיש אפליקציה גם לאייפון, השאלה מבחינת תאימות מלאה)?

לי יש אוזניות כן סיניות ולא יקרות שאני מאד מרוצה מהן. נוחות, עם סוללה מעולה, איכות שמע טובה (כנראה שלא מתקרבת למותגים כמו JBL, אבל אין לי באמת יכולת השוואה), איכות שיחה (כלומר איך שומעים אותי בצד השני) מפתיעה מאד לטובה. מתחברות בזריזות לטלפון ולא מתנתקות. אפשר גם להשתמש בכל אחת מהן בנפרד.
אצלי כבר קרוב לשנה ואין לי תלונות, פרט לכך שהשליטה בהן היא עם כפתורי מגע ואני לפעמים לוחץ עליהם בטעות.
הדגם שלי: Tronsmart Beat, עלו לי סביב ה-100 ש"ח +/- באחד האתרים הסיניים.
ראיתי עכשיו שהוציאו גם שני דגמים חדשים יותר, אבל לא יודע איך הם.

מצטרף להמלצה, אוזניות מעולות.

אני כבר קרוב לשנה משתמש ב-REDMI AIRDOTS של שיאומי. אמנם סיני אבל איכות לא רעה בכלל ונותנת תמורה מעולה למחיר (סביבות 20$).
זמן סוללה שמספיק לנסיעות ארוכות באוטובוס/רכבת, ואפילו איכות סאונד לא רעה בכלל (בהנחה שאתה לא אודיופיל).

אני כבר קרוב לשנה משתמש ב-REDMI AIRDOTS של שיאומי. אמנם סיני אבל איכות לא רעה בכלל ונותנת תמורה מעולה למחיר (סביבות 20$).
זמן סוללה שמספיק לנסיעות ארוכות באוטובוס/רכבת, ואפילו איכות סאונד לא רעה בכלל (בהנחה שאתה לא אודיופיל).

מסכים, יש לי את הAirdots 2, של שיאומי. לנהל שיחה ברעש של רחוב זה קשה, אבל לשיחות בבית, שמיעת פודקסטים ומוזיקה וכו' ממש אחלה.
יש לציין שאני ממש לא אודיופיל, כנראה יותר קרוב לtone deaf.

יש לי גם את הדגם הזה אבל יש ניתוקים שמתקרב למקרר וממד.... יצא 75t גם...

יום אחרי שהגבתי אבדה לי אוזניה של 65T.
מישהו יודע אם משתלם להזמין אוזניה חלופית דרך אחריות/מקור חיצוני?

אם לא, אשמח להמלצה יותר ספציפית ממה שהעבירו פה (ככל שזה לגיטימי לנצל את האשכול ועל מנת לא לייצר אשכול מקביל).
חשובים לי 2 דברים עיקריים: 1) פקדי שליטה נוחים (עצירה, שיחה, העברת שיר...) (2) ללא סינון רעשים או שקיימת אפשרות אפקטיבית לביטול הסינון - אני סבור שהמנגנון הזה מהווה סכנת בטיחות.

אני כבר קרוב לשנה משתמש ב-REDMI AIRDOTS
גם אני איתם, גם אני לא audiophile ואין לי שמיעה מוזיקלית (האשה טוענת שהם זוועה בהשוואה לairpods שלה) בקיצור אחלה אוזניות, אני רץ איתם.

Back
למעלה