• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אגרות חוב תשואה ארה''ב ישראל

passive income

משתמש רגיל
דירוג
80
עד עכשיו הייתי בטוח שהריבית בארץ עדין יחסית נמוכה.

עכשיו הסתכלתי על תשואה של אג''חים מידנת ישראל, עבור 1 5 10 שנים. התשואות הן יותר גבוהות מאשר התשואות של אג''חים דומים בארה'ב כאשר שם הריבית עולה בשנים אחרונות הרבה יותר מאשר בארץ.

מה אני מפספס??

עכשיו הסתכלתי על תשואה של אג''חים מידנת ישראל, עבור 1 5 10 שנים. התשואות הן יותר גבוהות מאשר התשואות של אג''חים דומים בארה'ב כאשר שם הריבית עולה בשנים אחרונות הרבה יותר מאשר בארץ.

מה אני מפספס??
הריביות לא תמיד נעות במקביל. בוודאי כאשר משווים מדינות.

מה אני מפספס??
שים לב שאתה לא מתבלבל בין תשואה לתשואה לפדיון. כשהריבית (או הציפיות לעליית ריבית עולות) התשואה דווקא יורדת כי התשואה לפדיון עולה. זה מין מנהג מעצבן של אתרים ישראלים לכתוב אינסוף מלל על תעודות סל אבל את הנתון המרכזי של תשואה משוקללת לפדיון של האגחים דווקא לשכוח.

הריביות לא תמיד נעות במקביל. בוודאי כאשר משווים מדינות.
שים לב שאתה לא מתבלבל בין תשואה לתשואה לפדיון. כשהריבית (או הציפיות לעליית ריבית עולות) התשואה דווקא יורדת כי התשואה לפדיון עולה. זה מין מנהג מעצבן של אתרים ישראלים לכתוב אינסוף מלל על תעודות סל אבל את הנתון המרכזי של תשואה משוקללת לפדיון של האגחים דווקא לשכוח.
מה שאני לא מבין זה הדבר הבא:
הרבה פעמים אני שומע שלא כדאי להשקיע באג''ח כי התשואה (בגלל הריבית נמוכה ב10 שנים אחרונות), היא שואפת לאפס, בדומה לפיקדון בבנק. אבל אני רואה שזה סביב 4% שנתי בארץ או 3% בארה'ב. זה לא אפס.

תודה על התייחסותכם

מה שאני לא מבין זה הדבר הבא:
הרבה פעמים אני שומע שלא כדאי להשקיע באג''ח כי התשואה (בגלל הריבית נמוכה ב10 שנים אחרונות), היא שואפת לאפס, בדומה לפיקדון בבנק. אבל אני רואה שזה סביב 4% שנתי בארץ או 3% בארה'ב. זה לא אפס.

תודה על התייחסותכם
אפשר הפניה? לא חושב שיש תשואות לפדיון כאלו בארץ

אה, חשבתי שאתה מדבר על ריבית שקלית בארץ מול ריבית דולרית. ברור שהריבית הדולרית על הלוואה לישראל יותר גבוהה מריבית דולרית על הלוואה לממשלת ארה"ב. מעבר לכך, אני לא מכיר את המכשיר ולא יודע אם יש בו תנאים שהופכים אותו לפחות אטרקטיבית לעומת אג"ח נסחר.

נערך לאחרונה ב:
כשאתה אומר תשואה (לא תשואה לפדיון) אתה מדבר על התשואה שהרוויח מי שהחזיק את האג"ח עד העלאת הריבית?
אני מתכוון לכמה הרוויח מי שהחזיק באג"ח עד כה במשך השבוע / חודש / שנה אחרונים. זו המשמעות הרגילה של "תשואה" כשהיא מפורסמת באתרים השונים. אין קשר הכרחי לשינוי בשער הריבית.

אני מתכוון לכמה הרוויח מי שהחזיק באג"ח עד כה במשך השבוע / חודש / שנה אחרונים. זו המשמעות הרגילה של "תשואה" כשהיא מפורסמת באתרים השונים. אין קשר הכרחי לשינוי בשער הריבית.
כשאתה אומר תשואה (לא תשואה לפדיון) אתה מדבר על התשואה שהרוויח מי שהחזיק את האג"ח עד העלאת הריבית?
בקישור ששלחתי, אני מבין שכתוב RATE עבור למשל, שנה 1 אחת. אם אני מחזיק את האגרה שנה אני מקבל את התשואה זאת. נכון ?
דומה ל-10 שנים, כל שנה אני מקבל את התשואה שכתוב שם. נכון ?

1. אני רק רוצה לוודא שאתה מבין שזה הכל דולרים. גם התשואה וגם הקרן. תוודא שאתה מבין את מדמעות שערי המטח על התשואה, ועל המיסוי.
2.זה אגח לא סחירות. במובן מסויים יותר דומה לפיקדון.
3. יש למדינת ישראל אפשרות פידיון בכל רגע שתחליט.
4. הם רושמים בפירוש שזה מיועד למי שמעוניין לתמוך בישראל ממניעים לא כלכליים.
5. ממליץ בחום לקרוא הפרוספקט במלואו. זו לא השקעה רגילה באגח.

1. אני רק רוצה לוודא שאתה מבין שזה הכל דולרים. גם התשואה וגם הקרן. תוודא שאתה מבין את מדמעות שערי המטח על התשואה, ועל המיסוי.
2.זה אגח לא סחירות. במובן מסויים יותר דומה לפיקדון.
3. יש למדינת ישראל אפשרות פידיון בכל רגע שתחליט.
4. הם רושמים בפירוש שזה מיועד למי שמעוניין לתמוך בישראל ממניעים לא כלכליים.
5. ממליץ בחום לקרוא הפרוספקט במלואו. זו לא השקעה רגילה באגח.
בהחלט לא ברור לי כנראה שזה בדולרים.
לא הכרתי את זה..
אז בתור ישראלי בארץ האג'ח יש לו תשואה אחרת אני מבין.

אין קשר לזה שאתה ישראלי. ואין קשר לזה שאתה בארץ. אתה יכול להשקיע בכל מה שאזרח איסלנדי תושב מיניאפוליס יכול. רק תבין במה אתה משקיע. התשואה לפידיון של אגח ממשלתי שקלי נמוכה יותר. לכולם. ומכאן תעשה מה שהכי נכון לך.

מישהו יכול לרשום סימול של אג ארהב ברירית קבועה ל - 10 שנים, לט צמודה?

מישהו יכול לרשום סימול של אג ארהב ברירית קבועה ל - 10 שנים, לט צמודה?
אין לזה סימול, כמו כמעט כל האג"ח בארה"ב הוא נסחר OTC.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93
G מחפש אגרות חוב ממשלת ארה"ב שוק ההון 24
Z ETF שמחזיק אגרות חוב עד לפקיעה ? שוק ההון 14
ה השקעות בETF של אגרות חוב שוק ההון 7
O קניית אגרות חוב של ממשלת ארה"ב ישירות באתר treasurydirect שוק ההון 10
ס אגרות חוב - מכירה במחיר גבוה מהפארי שוק ההון 23
shirbi אני לא מבין למה הבנקים המרכזים קונים אגרות חוב ממשלתיות כיום שוק ההון 35
מ אגרות חוב - יתרת הקרן (פדיון חלקי) שוק ההון 2
ע אגרות חוב-אחת ולתמיד! שוק ההון 9
ו ביטול אגרות חוב המיועדות בפנסיה שוק ההון 2
S שינוי חיסכון לפנסיה-אגרות חוב מיועדות? או חישוב רטרואקטיבי? צרכנות פיננסית 11
O שאלת הבנה על קרנות מחקות לעומת אגרות חוב שוק ההון 44
נ כתבה מלפני שנה על אגרות חוב אוף טופיק 9
ע אגרות חוב - כמה שאלות בסיסיות, תודה לעוזרים שוק ההון 18
נ תשואת אגרות חוב של ונצואלה לשנה אחת היא אוף טופיק 2
נ שאלה על אגרות חוב ממשלתיות ישראליות לטווח ארוך שוק ההון 12
D שאלות על אגרות חוב ממשלתיות שוק ההון 3
א אגרות חוב שוק ההון 4
ש נתוני אגרות חוב שוק ההון 1
K תעודת סל אגרות חוב ממשלתיות שוק ההון 1
R מניות, אגרות חוב קונצרניות וזהב שוק ההון 24
Y יש דרך כלשהי לא לשלם מס בעת מכירת מניות או אגרות חוב? שוק ההון 38
יבגני וולף תהיות לגבי אגרות חוב שוק ההון 3
O יעילות מבחינת אגרות באיזון תיק באמצעות הפקדת כספים חדשים שוק ההון 4
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
Gari חישוב גובה הקופון באגרות חוב בריבית קבועה שוק ההון 12
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
S הגשת בקשה להחזר מס הכנסה דרך finupp - בדיקה בסימולטור לאחר הגשה הראה חוב ולא זיכוי - הצילו! מיסים 21
A חישוב הצמדה וריבית על חוב לביטוח לאומי ולמס הכנסה מיסים 3
F תשלום חוב למס הכנסה לאחר הגשת דו''ח מיסים 3
א הסדר חוב וריכוז כל החזרי ההלוואה יחדיו צרכנות פיננסית 1
E חוב חברת ניהול בניין שמוטל על שוכר נדל"ן 14
מ חוב למס הכנסה מיסים 2
T חוב ביטוח לאומי מיסים 17
א שאלה על אגרת חוב ספציפית שוק ההון 3
e4e5nf3nc6 קרנות חוב פרטיות מגובות נדל''ן השקעות אלטרנטיביות 0
מ דלימה סגירת חוב צרכנות פיננסית 8
O קניה ישירה של אגרוח חוב אל מול קרנות שוק ההון 5
GeraltOfHaifa חוב למס הכנסה - האם אפשרי לקבל הלוואה גדולה ללא פקדונות? צרכנות פיננסית 21
ח דירה בגרמניה = חוב מס בגרמניה? מיסים 9
א פירעון חוב או השקעה שוק ההון 5
א לא מצליח להבין איגרות חוב ממשלתיות, איך החישוב הזה עובד ? שוק ההון 6
א איזו קרן סל נחשבת להשקעה פאסיבית קלאסית באגרות חוב? שוק ההון 2
deussex בשנת 2022 צפויה להיפסק הנפקת איגרות חוב מיועדות לקרנות הפנסיה בישראל פוסטים מאיכות נמוכה 25
A שטר חוב אמריקאי פוסטים מאיכות נמוכה 6
ה תשלום חוב והנחות כלכליות לנכים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
N קרן חוב נדל״ן השקעה אלטרנטיבית נדל"ן 15
ד מה ההבדל בדיוק בין -נדל"ן קרן ריסק,קרנות חוב וקרן נד"לן.מה ההבדל בין שלושתם?מה כול אחד מהם בדיוקוכן איפה בכלל משקיעים בהם-באתר הבנק שלי למשל?? השקעות אלטרנטיביות 1
E חוב דייר נדל"ן 7
T שאלה לגבי קניית כמות של יחידות באיגרת חוב ממשלתית לפני השלב הרציף בבורסת תל אביב שוק ההון 0

נושאים דומים

Back
למעלה