אבידה של קינדל של אמזון

הנושא בפורום 'אוף טופיק' פורסם ע"י Brightside, ‏7/9/19.

1. Brightside

Brightside משתמש ותיק

איבדתי באוטובוס,ואגד היו חסרי תועלת בנושא, התקשרתי "להגיש בקשה" בירוקרטית שלא הועילה בשום דבר (מה הבעיה להתקשר לנהג שיבדוק שניה אם האבידה נמצאת היכן שהיא במושב האחורי?) הנסיעה היתה לילית ב-11 בלילה כך שהיה מרווח הזדמנויות למצוא את האבידה.

יש למישהו רעיונות אם אפשר לעשות משהו בנושא? לנעול אותו מרחוק? (כבר ניתקתי מחשבון ה-goodreads ואמזון) אבל זה קצת מתסכל כי ראיתי שמישהו הספיק להוסיף ספרים.

יש רעיונות?

2. Arrow

Arrow משתמש סולידי

ידוע שיש מצלמות באוטובוסים. אולי אפשר לעזור לך עם זה?
    כמדומני בכל אוטובוס יש 2 ואפילו 3 מצלמות.
    1 בכל כניסה. כבר 2 מצלמות. ועוד אחת במרכז האוטובוס אני חושב.
    3 מצלמות שאמורות לכסות את כל האוטובוס.

דרך המצלמות אפשר לדעת אם הנהג לקח לעצמו, או הסדרן, או המנקה, או סתם נוסע (וככה לזהות מי, את פניו לפי המצלמות)
    ואז אולי להגיש תלונה במשטרה עם הצילום? אני מאמין שהצילום נשמר לכל הפחות לפחות כמה ימים?
    כי אולי סביר להניח שיטענו שהוא נגנז או נמחק. זה נכון, אבל מה המינימום? אולי הוא אפילו עולה בסוף כל יום, לאיזה שרת.
    וככה בכרטיס הוא אכן נמחק, אבל תמיד יש גיבוי (לצורכי אבטחה או תיעוד).

חפרתי לך פה רק רציתי להדגיש שיש מצלמות, ועם החומר של המצלמות אפשר ללכת למשטרה.

אני לא יודע אם המשטרה יכולה לבדוק לך לפי תמונת פנים מי הבן אדם. אבל סביר להניח שהוא נוסע בצורה קבועה באותו קו, באותה שעה?

גם אפשר להצליב מידע ממכשירי הרב קו בעליה לאוטובוס, לפי השעה שרואים במצלמה שאותו אדם שתראה במצלמה, מתי הוא עלה
    ואז לפי הרב קו אפשר אולי להגיע אליו (יש הרי על הרב קו פרטים אישיים ומזהים?)

אם היה לך בקינדל אפשרות כמו בטאבלטים, לבדוק מיקום אחרון לפי GPS היה עוד אפשרות מלבד מה שציינתי. אבל אני מבין שאין אפשרות כזאת.

Brightside ו-sogi אוהבים את זה.
  3. Et1

Et1 משתמש ותיק

תשחרר, כנראה שדרכיכם לא יצטלבו עוד לעולם.
    יש 2 אופציות, או שהנהג מצא את זה בזמן הסריקה של אחרי הנסיעה, או שמישהו שעלה על הקו מצא.
    אם אמרת שמישהו הוסיף ספרים- כנראה שלא דיווח שמצא את הקינדל.
    אני גם חושב שאגד לא יתנו לך צילום (אם קיים), לדעתי ינפנפו אותך בטענה שהצילום הוא לשימוש אגד בלבד ואסור להם להוציא אותו.
    אם אתה חושב שהנהג מצא את זה, להוכיח את זה בדרכים מקובלות - לא תצליח,
    הסיכוי קטן הוא להתקשר לאגד, להגיד שוב שאיבדת קינדל, ובידך צילום מהמצלמה הקידמית של האדם שמחזיק אותה ואתה חושד שהוא נהג אגד, ואם לא יסכימו להעביר לך צילומים - תפנה למשטרה. זה קצת הוליווד אבל לפעמים עובד.

Brightside, HHH ו-sogi אוהבים את זה.
  4. sogi

sogi משתמש בכיר

אם היה GPS בקינדל אז המשטרה הייתה יכולה לעזור אבל במצב המתואר קשה לי להאמין.

לא תמיד. יש גם רב קו אנונימי...

Et1 ו-Brightside אוהבים את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.