• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שאלה לגבי מיסים

klayhamn

משתמש בכיר
דירוג
2,285
אז - אני מנסה להבין כמה נטו אמור להישאר לאדם שומר חוק -
שעובד כשכיר ובנוסף מנסה לייצר הכנסת צד כעצמאי

התחלתי לאחרונה לעבוד דרך אתר של מנטורינג, זה בסופו של דבר שקול לעבודה ב-"UPWORK" או "FIVERR" או דומיהם, רק שהיעוד המרכזי של השירות הוא הוראה של תכנות וכיו"ב

אני עצמי מתכוון להירשם כעוסק פטור - אבל - אני מנסה להבין את נטל המס שהיה אמור להיות לו הייתי נרשם כעוסק מורשה

נניח ואני מרוויח שם 100 דולר לשעה, והעמלה שגובה השירות היא של 18%, כך שנשארים בידיי 82 דולר

מתוך אותם 82 דולר - הייתי מחוייב לשלם 18% מע"מ (בת'כלס זה אמור להיות מע"מ בשיעור 0% כי מדובר לרוב בסטודנטים מחו"ל, אבל ממה שקראתי ברשת, מע"מ לא אוהבים לאפשר את זה ויטענו שבגלל ש-1 ל-10,000 סטודנטים שם עשוי להיות ישראלי, ואי אפשר להפריד בקלות - אז אני אצטרך לשלם מע"מ בשיעור מלא).

זה מותיר אותי עם 67.24 דולר

עליהם אצטרך לשלם מס הכנסה לפי המדרגה שלי (35%) ולכן זה יותיר אותי עם 43.706 דולרים.

בנוסף אצטרך לשלם ביטוח לאומי (נניח לצורך העניין שאהיה "עצמאי שעונה להגדרה" ולכן אצטרך לשלם שיעור מלא של קרוב ל-18% על ביטוח לאומי + בריאות) מה שיותיר אותי עם : 31.6028 דולר

על 52% אחוז מתשלום הביטוח הלאומי (כללתי פה גם את מס בריאות למרות שאי אפשר להכיר בו - אבל אדרבא) אוכל להזדכות בפני מס הכנסה ולכן הסכום הסופי יהיה: 37.89646 דולר
מדובר על 46% מהתקבול המקורי (של 82 דולר).

האם הבנתי נכון ובמדרגת המס (הבינונית!) הזו, הייתי מחוייב למעשה ב-54% מס אפקטיבי על כל שקל שאני מרוויח (לפי קיזוז הוצאות נוספות, שמהן אין לי הרבה כי אני עובד מהבית)?

אני יודע שגביית מע"מ פירושה שהייתי יכול להזדכות על מע"מ בהוצאות (המעטות) שיש לי (רק חשמל ואינטרנט בערך?), אבל זה לא היה מדגדג את הסכום הנ"ל כי ההוצאה העיקרית היא על ה-FEE שהאתר לוקח, ובגלל שמדובר על שירות אמריקאי, הוא לא גובה ממני מע"מ ולכן אני גם לא יכול להזדכות עליו.

אני מפספס פה משהו?

האם מע"מ יכולים/אמורים להקל את נטל המס במצב כזה - שבו ההוצאה העיקרית לצורך ייצור ההכנסה משולמת לגורם זר (שלא מחייב אותי במע"מ) אבל ההכנסה משולמת ע"י אותו גורם - ולכן אני היחיד שנושא פה בנטל המע"מ במקום הצרכן הסופי (שהוא בכלל לקוח זר במדינה אחרת שההתחשבנות שלי היא לא מולו)?

במידה ואתה עונה לקריטריונים של ״עוסק פטור״ אתה אולי יכול להימנע מתשלום מע״מ.
לחילופין אם הלקוח שלך הוא אתר ה-״מנטורינג״ והאתר הוא בחו״ל יתכן שתוכל לסווג את ההכנסה כהכנסה בשיעור מע״מ 0.

במידה ואתה עונה לקריטריונים של ״עוסק פטור״ אתה אולי יכול להימנע מתשלום מע״מ.
לחילופין אם הלקוח שלך הוא אתר ה-״מנטורינג״ והאתר הוא בחו״ל יתכן שתוכל לסווג את ההכנסה כהכנסה בשיעור מע״מ 0.

תודה, את שני הדברים האלה אני יודע, אבל:
  1. כאמור, אני רוצה לדעת מה יקרה במידה ואהיה עוסק מורשה שכן מדובר בעבודת הוראה של תכנות - וממה שקראתי, אלה שני מקצועות שמחייבים להירשם כעוסק מורשה.
  2. הלקוח שלי הוא לא אתר ה-"מנטורינג" אלא לפי כל מבחן הגיוני, הלקוח הוא הסטודנט - כשמרביתם בחו"ל (אני לא יודע מאיזו מדינה אבל אני יודע שהם באיזור זמן אחר, ועד היום נתקלתי רק באחד שהיה ישראלי). לא לחינם כתבתי שמע"מ עלולים לדרוש ממני לשלם סכום מלא.
אני מבקש (ממי שיש לו) תשובות לגבי (1) ו-(2).
זה שקיים מושג כזה "עוסק פטור" בעל הגדרה מסויימת (שאני לא בהכרח עומד בה, בגלל אופי המקצוע) וזה שעל לקוחות חו"ל אפשר לגבות מע"מ בשיעור אפס - כתבתי בעצמי בפוסט הזה ממש.

תודה!

תודה, את שני הדברים האלה אני יודע, אבל:
  1. כאמור, אני רוצה לדעת מה יקרה במידה ואהיה עוסק מורשה שכן מדובר בעבודת הוראה של תכנות - וממה שקראתי, אלה שני מקצועות שמחייבים להירשם כעוסק מורשה.
  2. הלקוח שלי הוא לא אתר ה-"מנטורינג" אלא לפי כל מבחן הגיוני, הלקוח הוא הסטודנט - כשמרביתם בחו"ל (אני לא יודע מאיזו מדינה אבל אני יודע שהם באיזור זמן אחר, ועד היום נתקלתי רק באחד שהיה ישראלי). לא לחינם כתבתי שמע"מ עלולים לדרוש ממני לשלם סכום מלא.
אני מבקש (ממי שיש לו) תשובות לגבי (1) ו-(2).
זה שקיים מושג כזה "עוסק פטור" בעל הגדרה מסויימת (שאני לא בהכרח עומד בה, בגלל אופי המקצוע) וזה שעל לקוחות חו"ל אפשר לגבות מע"מ בשיעור אפס - כתבתי בעצמי בפוסט הזה ממש.

תודה!
[יכול לנסח את השאלה מחדש, בקצרה ובפשטות ובשפת עובד מדינה שלא מבין מה זה FIVER, אנסה לעזור..]

[יכול לנסח את השאלה מחדש, בקצרה ובפשטות ובשפת עובד מדינה שלא מבין מה זה FIVER, אנסה לעזור..]

אוקיי -
  • מדובר באתר אינטרנט שבו יכולים להירשם אנשים (כעצמאיים) כ-"מורים" (ללא צורך בתעודה או רשיון או כל דבר מן הסוג הזה)
  • במקביל, יכולים להירשם בו "סטודנטים" (כאמור, ללא שום דרישה לגבי מעמד חוקי כלשהו)
  • האתר מתווך בין אלה ובין אלה - ומאפשר לראשונים לגבות תשלום בעבור שיעורי הוראה לאחרונים.
  • בקיצור ובעברית פשוטה: "שוק של לומדים ומלמדים".
  • התשלום נגבה ע"י האתר מן הסטודנטים (והקבלה על התשלום מוענקת להם מטעמו).
  • את התשלום (בניכוי עמלה) מקבל ה-"מדריך" פעם בשבוע מהאתר, עבור כל השיעורים שהעביר
  • האתר הוא אתר אמריקאי - של חברה אמריקנית הרשומה בקליפורניה - ומעבירה למורים תשלום בדולרים
  • רובם המוחץ של הסטודנטים הם זרים תושבי חו"ל - אך לא ניתן לדעת בדיוק את זהותם משום שאין מדובר בהתקשרות ישירה מולם
עד כאן ברור? זה העסק :)

עכשיו:
  • נפח ההכנסות שלי קטן מזה שמחייב ברישום כעוסק מורשה (קרי, פחות מ-100,000 שח בשנה)
  • אבל - מדובר בהוראה של פיתוח תוכנה - שני מקצועות שלכאורה מחייבים ברישום כעוסק מורשה
האמנם זה כך?
ובנוסף:
  • גם עבור עוסקים מורשים, מותר לחייב במע"מ בשיעור 0% - אם הנהנה הוא תושב זר שמתגורר בחו"ל
  • אממה, נתקלתי בפסקי דין רבים שבהם נדרשו ספקי שירות לחו"ל להעביר 18% מהכנסותיהם למע"מ, בטענה שהיו גם "נהנים ישראליים" מן השירות
האמנם אני מצוי בסיכון כזה?

ובקיצור עוד יותר: האם מי שמקצועו הוראת פיתוח תוכנה לסטודנטים בחו"ל דרך אתר מתווך וללא התקשרות ישירה מולם (ונפח ההכנסות שלו קטן מ-100 אלף בשנה) - חייב בתשלום למע"מ? ואם כן, האם יש דרך להפחיתו?

אוקיי -
  • מדובר באתר אינטרנט שבו יכולים להירשם אנשים (כעצמאיים) כ-"מורים" (ללא צורך בתעודה או רשיון או כל דבר מן הסוג הזה)
  • במקביל, יכולים להירשם בו "סטודנטים" (כאמור, ללא שום דרישה לגבי מעמד חוקי כלשהו)
  • האתר מתווך בין אלה ובין אלה - ומאפשר לראשונים לגבות תשלום בעבור שיעורי הוראה לאחרונים.
  • את התשלום (בניכוי עמלה) מקבל ה-"מדריך" פעם בשבוע מהאתר, עבור כל השיעורים שהעביר
  • האתר הוא אתר אמריקאי - של חברה אמריקנית הרשומה בקליפורניה - ומעבירה למורים תשלום בדולרים
  • רובם המוחץ של הסטודנטים הם זרים תושבי חו"ל - אך לא ניתן לדעת בדיוק את זהותם משום שאין מדובר בהתקשרות ישירה מולם

עכשיו:
  • נפח ההכנסות שלי קטן מזה שמחייב ברישום כעוסק מורשה (קרי, פחות מ-100,000 שח בשנה)
  • אבל - מדובר בהוראה של פיתוח תוכנה - שני מקצועות שלכאורה מחייבים ברישום כעוסק מורשה
האמנם זה כך?
ובנוסף:
  • גם עבור עוסקים מורשים, מותר לחייב במע"מ בשיעור 0% - אם הנהנה הוא תושב זר שמתגורר בחו"ל
  • אממה, נתקלתי בפסקי דין רבים שבהם נדרשו ספקי שירות לחו"ל להעביר 18% מהכנסותיהם למע"מ, בטענה שהיו גם "נהנים ישראליים" מן השירות

ובקיצור עוד יותר: האם מי שמקצועו הוראת פיתוח תוכנה לסטודנטים בחו"ל דרך אתר מתווך וללא התקשרות ישירה מולם (ונפח ההכנסות שלו קטן מ-100 אלף בשנה) - חייב בתשלום למע"מ? ואם כן, האם יש דרך להפחיתו?
מע״מ זה מאפיה, תכיר את האנשים הנכונים ולא תצטרך לשלם. אחרת, צפה פגיעה.

מע״מ זה מאפיה, תכיר את האנשים הנכונים ולא תצטרך לשלם. אחרת, צפה פגיעה.

נפלא...
במצב כזה, יהיה לי פשוט לא משתלם לקיים את העסק (לא מתכוון לעבוד עבור 37% מהסכום שאני מכניס), ואז מי שנדפק היא המדינה, הכלכלה וכו', כיוון שנתח המס יהיה אפס עגול.

באמת שאני לא מצליח להבין את הרציונאל של הדברים האלה.

נפלא...
במצב כזה, יהיה לי פשוט לא משתלם לקיים את העסק (לא מתכוון לעבוד עבור 37% מהסכום שאני מכניס), ואז מי שנדפק היא המדינה, הכלכלה וכו', כיוון שנתח המס יהיה אפס עגול.

באמת שאני לא מצליח להבין את הרציונאל של הדברים האלה.
כמובן ש37% עבורך זה עדיין יותר מ0%.
נראה לך שכיף לי לראות את מס הכנסה נוגס לי בברוטו? לא ממש אבל אני מקבל את החוקים של המשחק (המוטה)

אוקיי -

עכשיו:
האמנם זה כך?
ובנוסף:

מצטער, לא הבנתי... אתה תושב חו"ל ?

נראה לך שכיף לי לראות את מס הכנסה נוגס לי בברוטו? לא ממש אבל אני מקבל את החוקים של המשחק (המוטה)

כן אבל יש פה שאלה של עלות תועלת

אני עובד שעה נניח עבור 100 דולר ברוטו
יש נקודה מסויימת שממנה כבר לא שווה לי לעבוד שעה
נניח, עבור דולר אחד, לא שווה לי לעבוד שעה, ועדיף לי לנוח או לבלות.
לעבוד עבור 37 דולר - גם לא משתלם לי בהכרח - אם אני בעבודתי כשכיר אני משתכר הרבה יותר מכך (לשעה).

אין לי בעיה אפילו לשלם "הרבה" מס - אבל כאן מדובר על מס שעולה על 54% - כלומר המדינה לוקחת לי את רוב הכסף שהרווחתי. זו שערורייה.

כשאני עובד אני מקריב זמן פנאי.

היות ויש לי במקביל עבודה כשכיר, אני לא רעב ללחם, ולכן מבחינתי זו הכנסה צדדית כ-"מותרות".

לכן אני לא מבין את הרציונאל של רשות המיסים להפוך את העבודה ללא משתלמת. זה סתם יוצר תמריץ שלילי נגד ייצור הון / קידום הכלכלה וכו/ ובסוף כאמור - תקבול המיסים מהכנסה צדדית שלא מתרחשת - הוא אפס.

מצטער, לא הבנתי... אתה תושב חו"ל ?

לא. אני תושב ישראל. אבל האתר הוא חברה זרה בחו"ל (ללא פעילות בישראל), והלקוחות הם ב-99.9% מהמקרים - זרים תושבי חו"ל.
מה גרם לך לחשוב שאני תושב חו"ל?

ההוראה היא דרך האינטרנט - מדובר בשיעור שנעשה ב-VIDEO CHAT לצורך העניין

אני עובד שעה נניח עבור 100 דולר ברוטו
יש נקודה מסויימת שממנה כבר לא שווה לי לעבוד שעה
נניח, עבור דולר אחד, לא שווה לי לעבוד שעה, ועדיף לי לנוח או לבלות.
לעבוד עבור 37 דולר - גם לא משתלם לי בהכרח - אם אני בעבודתי כשכיר אני משתכר הרבה יותר מכך (לשעה).
1. אתה אי פעם עובד עבור ברוטו? נראה לך שאני מסתכל על תלוש שכר ואומר ״יואו איזה יופי שיש לי מספר גדול בברוטו, לא משנה כמה נטו אני מקבל״? אתה עובד עבור נטו.
2. ברור שיש נקודה שממנה לא שווה לך לעבוד שעה, והיא לא תלויה בכמה מסים לוקחים לך אלא בכמה אתה מקבל נטו בשעה הזו.
3. לגמרי
4. אם לא משתלם לך אל תעשה את זה, אבל השיקול של ״בעבודה אני מרוויח יותר לשעה״ תופס רק אם אתה יכול מחר לבקש מהמעסיק לעבוד עוד שעות ולקבל עוד כסף (בלפחות אותו שכר שעתי).

אני לא רואה למה אתה חושב שיש קשר מחייב בינך לתלמיד. זה כמו לעבוד בחברת תוכנה בנלאומית בתמיכה טלפונית ואולי אחד מהמטלפנים יהיה חלילה ישראלי.
מאידך, מה הקשר בין התלמיד הישראלי לחבותך במעמ? אתה חייב מעמ (או לא) כי אתה ישראלי.
לדעתי זה רק יקבע לפי הסכום השנתי של המחזור ולא לפי משהו אחר

אני לא רואה למה אתה חושב שיש קשר מחייב בינך לתלמיד. זה כמו לעבוד בחברת תוכנה בנלאומית בתמיכה טלפונית ואולי אחד מהמטלפנים יהיה חלילה ישראלי.
מאידך, מה הקשר בין התלמיד הישראלי לחבותך במעמ? אתה חייב מעמ (או לא) כי אתה ישראלי.
לדעתי מע״מ משלמים רק על עסקאות שמבצעים מול תושבי ישראל.

אז - אני מנסה להבין כמה נטו אמור להישאר לאדם שומר חוק -
שעובד כשכיר ובנוסף מנסה לייצר הכנסת צד כעצמאי

התחלתי לאחרונה לעבוד דרך אתר של מנטורינג, זה בסופו של דבר שקול לעבודה ב-"UPWORK" או "FIVERR" או דומיהם, רק שהיעוד המרכזי של השירות הוא הוראה של תכנות וכיו"ב

אני עצמי מתכוון להירשם כעוסק פטור - אבל - אני מנסה להבין את נטל המס שהיה אמור להיות לו הייתי נרשם כעוסק מורשה

נניח ואני מרוויח שם 100 דולר לשעה, והעמלה שגובה השירות היא של 18%, כך שנשארים בידיי 82 דולר

מתוך אותם 82 דולר - הייתי מחוייב לשלם 18% מע"מ (בת'כלס זה אמור להיות מע"מ בשיעור 0% כי מדובר לרוב בסטודנטים מחו"ל, אבל ממה שקראתי ברשת, מע"מ לא אוהבים לאפשר את זה ויטענו שבגלל ש-1 ל-10,000 סטודנטים שם עשוי להיות ישראלי, ואי אפשר להפריד בקלות - אז אני אצטרך לשלם מע"מ בשיעור מלא).

זה מותיר אותי עם 67.24 דולר

עליהם אצטרך לשלם מס הכנסה לפי המדרגה שלי (35%) ולכן זה יותיר אותי עם 43.706 דולרים.

בנוסף אצטרך לשלם ביטוח לאומי (נניח לצורך העניין שאהיה "עצמאי שעונה להגדרה" ולכן אצטרך לשלם שיעור מלא של קרוב ל-18% על ביטוח לאומי + בריאות) מה שיותיר אותי עם : 31.6028 דולר

על 52% אחוז מתשלום הביטוח הלאומי (כללתי פה גם את מס בריאות למרות שאי אפשר להכיר בו - אבל אדרבא) אוכל להזדכות בפני מס הכנסה ולכן הסכום הסופי יהיה: 37.89646 דולר
מדובר על 46% מהתקבול המקורי (של 82 דולר).

האם הבנתי נכון ובמדרגת המס (הבינונית!) הזו, הייתי מחוייב למעשה ב-54% מס אפקטיבי על כל שקל שאני מרוויח (לפי קיזוז הוצאות נוספות, שמהן אין לי הרבה כי אני עובד מהבית)?

אני יודע שגביית מע"מ פירושה שהייתי יכול להזדכות על מע"מ בהוצאות (המעטות) שיש לי (רק חשמל ואינטרנט בערך?), אבל זה לא היה מדגדג את הסכום הנ"ל כי ההוצאה העיקרית היא על ה-FEE שהאתר לוקח, ובגלל שמדובר על שירות אמריקאי, הוא לא גובה ממני מע"מ ולכן אני גם לא יכול להזדכות עליו.

אני מפספס פה משהו?

האם מע"מ יכולים/אמורים להקל את נטל המס במצב כזה - שבו ההוצאה העיקרית לצורך ייצור ההכנסה משולמת לגורם זר (שלא מחייב אותי במע"מ) אבל ההכנסה משולמת ע"י אותו גורם - ולכן אני היחיד שנושא פה בנטל המע"מ במקום הצרכן הסופי (שהוא בכלל לקוח זר במדינה אחרת שההתחשבנות שלי היא לא מולו)?
שאלה יפה. בדקתי לך, כרגע הם סגורים אמנם אבל עדיין אמרו לי שצריך לבדוק בספר החוקים ולחזור אליי:
בהנחה שמדובר בשירות לתושב זר, אכן מע"מ שיעור אפס (מאמר שמצאתי במרשתת).
אולם לצערנו, מאמין שמדובר בשירות שאינו לתושב זר משום שפייבר כן יושבים בארץ.
אם במבחן התוצאה תוכל להוכיח שנתת שירות רק לתושבי חוץ מאמין שאמורים להימנע מפתיחת תיק.
נמתין למחר ונהפוך את האמור (שם של דג, רומא הפוך, הר בסין) לבטוח.

אם אתה עוסק מורשה שמספק שירות לחברה בחו"ל ומקבל מהם תשלום תמורת חשבונית, אתה לא גובה מהם מע"מ ובוודאי לא משלם מע"מ על חשבונך למדינת ישראל.

שירות לחברה בחו"ל ומקבל מהם תשלום תמורת חשבונית
אני חושב שהסוגיה היא האם הלקוח הוא
FIVER - יושבים בארץ.
לקוח קצה היושב בזימבבואה.

ממה שאני רואה במרשתת זה לא סוגיה לוהטת כך שבטח הרוב לא שואלים שאלות קיטבג (כמונו) ומאמינים שזה כסף כיס לכן זה לא עלה עדיין למסדרונות של החברים עם הWindowsXP.

מה שכן, אני על המדוכה. אחזור עם תשובות.

איך הגעת למסקנה שהלקוח הוא Fiverr? אני הבנתי שמדובר על חברה אחרת, שנמצאת בחו"ל.

תראה, השיעור נעשה מול תלמיד (בד"כ צפון אמריקני אבל יכול להיות גם הודי, אירופאי, או כל דבר אחר. בינתיים נתקלתי שם רק בישראלי אחד).

זה לא שונה (מאוד) מכל שיעור פרטי אחר שמורים למתמטיקה או ציור מעבירים בארץ, למעט העובדה שזה :
  • נעשה אונליין
  • נעשה בעזרת מתווך (כלומר, לי אין שום הסכם ישיר מול התלמיד, אני לא גובה ממנו תשלום בעצמי אלא רק מסכם איתו על סכום, הוא מקבל את הקבלה על התשלום שלו מהאתר, והאתר הוא זה שמשלם מס לממשלת ארה"ב על העסקה).

ממש לא דומה ל-"לעבוד בחברת תוכנה בינלאומית בתמיכה" שכן אז אני כנראה שכיר.
וכאן מדובר על עצמאי.
וכן, אני יודע שתגיד שיכול להיות שטכנית זה עצמאי, אבל יש מבחנים שונים שלפיהם גם "עצמאי" יכול להיחשב כשכיר (לדוגמא, עובד משק בית, או סתם מי שרוב או כל עבודתו כעצמאי נעשית מול לקוח אחד עיקרי ובתדירות קבועה, וכו' - כמו כל שכיר אחר).

זו טעות. ישנו מע"מ בשיעור אפס לאספקת שירות או מוצרים לחו"ל (עם כל מיני סייגים מיני סייגים).

יצואנים לא משלמים מע"מ על מה שייצאו, זה יהיה אידיוטי לדרוש מהם לעשות את זה, כי הם הרי לא יכולים לחייב את לקוחות הקצה במע"מ, כי הם לא בארץ.

כל המטרה של מע"מ היא להטיל בסוף את המס על הצריכה.
אם הצרכן הוא זר, אין למדינה שום רצון למסות את אותו ברנש זר שלא יודע בכלל מה זה "ישראל", מה גם שזה היה יוצר תנאי תחרות נחותים לכלכלת ישראל ביחס לכלכלות העולם (שמנסות כמובן להקל על הייצוא שלהן ולא להכביד עליו).

אולם לצערנו, מאמין שמדובר בשירות שאינו לתושב זר משום שפייבר כן יושבים בארץ.

לא מדובר בפייבר.
מדובר בחברה אמריקנית שיושבת בקליפורניה ואין לה שום סניף בישראל ושום זיקה לישראל, מעבר לעובדה שיש לה לקוחות מכל העולם (חלקם עשויים להיות ישראלים).

עדיין לא הבנתי מי הישות שמשלמת לך.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
O שאלה לגבי מיסים על כספי פיצויים בגיל פרישה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
A שאלה לגבי מיסים על קרנות מחקות או קרנות סל: שוק ההון 7
N שאלה רגולציה קצת סבוכה לגבי הצעת רכש כפויה בבורסה בלונדון וטיפול לקוי בבנק ישראלי שוק ההון 3
B שאלה לגבי קרן כספית שוק ההון 6
א שאלה נישתית לגבי מס רווחי הון מיסים 17
א שאלה לגבי blackrock שוק ההון 24
Z שאלה לגבי שיעור מרבי למס רווח הון לפני ואחרי גיל 60 פוסטים מאיכות נמוכה 1
edangz שאלה לגבי ההעברה הבנקאית בIB שוק ההון 7
D שאלה לגבי הכנסה מדיבידנדים שוק ההון 79
E שאלה בעקבות קבלת הודעה ממס הכנסה לגבי שנת המס 2018 מיסים 9
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M שאלה תיאורטית לגבי סחר חליפין מיסים 3
K שאלה לגבי ניהול תיק עי בתי השקעות שוק ההון 3
T שאלה לגבי מיסוי על רבע מדירה מיסים 3
חצי פנסיון שאלה לגבי הזנת רווחים מהבורסה בטופס 135 מיסים 5
N שאלה לגבי קרנות סל - השקעה ראשונה שוק ההון 2
D שאלה לגבי טופס 101 אוף טופיק 3
Shekel Hadash שאלה לגבי מיסוי מיסים 8
R שאלה לגבי משיכת כספים מקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 57
עצמאית שאלה לגבי החלק הסולידי בתיק קרן כספית או אגח ממשלתי כללי? שוק ההון 10
פ שאלה טכנית לגבי לאומי טרייד שוק ההון 1
Shekel Hadash שאלה לגבי הבדלי מיסוי מיסים 39
I שאלה לגבי דוח שנתי 1301 מיסים 2
O שאלה לגבי הרכב נכסי קרן כספית שוק ההון 6
R שאלה לגבי קיזוזי רווח דיבידנדים והפסד ממסחר במניות מיסים 8
C העברת ני"ע מבנק בארץ ל IB שאלה לגבי השכבות שוק ההון 7
Z שאלה לגבי מיסוי עסקים בחו"ל שמקורם בארץ מיסים 16
A שאלה תיאורטית לגבי קרנות נאמנות שוק ההון 8
A שאלה לגבי אג"ח צמוד מדד שוק ההון 64
A שאלה לגבי מיסוי בעקבות מכירת RSU מיסים 2
M שאלה לגבי מס בתיק מניות מיסים 7
H שאלה לגבי איפה לשים פיקדון לשנה שנתיים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
E שאלה לגבי סכום דולרי גדול ומה לעשות איתו שוק ההון 52
Aslan שאלה לגבי שערי מט״ח ומיסוי מכירת ניירות ערך זרים שוק ההון 6
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
O שאלה לגבי חישוב הרווח מאג"ח treasury bill שוק ההון 1
N שאלה לגבי דוח פעילות שנתי בInteractive - לטובת דוח שנתי למס הכנסה מיסים 5
K שאלה לגבי מסלול השקעות עוקב מדדים ← קרנות חוץ לעומת קרנות שקליות שוק ההון 18
A שאלה לגבי קרן נאמנות (או קרן סל) סנטטית שוק ההון 12
O שאלה לגבי מס מחושב בנייר ערך בארה"ב שוק ההון 2
עניי עירך קודמים שלום.שאלה לגבי עמלות באקסלנס.לא מזמן עברתי לשם לפי קישור של הסולידית. שוק ההון 5
A שאלה לגבי תמהיל משכנתא -- אוקטובר 2022 נדל"ן 11
Shnizelia יש בעלי Google Pixel בקהל? יש לי שאלה לגבי ה-Voice Recorder פוסטים מאיכות נמוכה 5
ל שאלה לגבי קרן מחכה S&P שוק ההון 2
D שאלה לגבי קניית דירה ללא חנייה נדל"ן 14
W שאלה לגבי wecheck נדל"ן 10
A שאלה לגבי דוחות כספיים שוק ההון 2
S שאלה לגבי גוגל פיננס אוף טופיק 6
H שאלה לגבי תנאי קבלה למחיר למשתכן עקב מצב מסורבל. נדל"ן 17
ד שאלה של מתחיל לגבי איזון בין אג"ח למניות שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה