• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פתיחת חשבון בנק בארה"ב לצורך השקעה בנדל"ן

doc29

משתמש בכיר
דירוג
3,518
הי,
אני מתעתד לרכוש נכס להשקעה בארה"ב.

לשם כך, מומלץ לפתוח LLC (בעיקר מהסיבה המשפטית להבנתי) ולשם כך (וכן מסיבות אחרות) - מומלץ שיהיה חשבון בנק אמריקאי.

קראתי מספר דיונים פה אולם לא ראיתי שהגיעו למסקנה חד משמעית בקשר לשאלה: האם ניתן לפתוח חשבון בנק אמריקאי שיאפשר לבצע את כל מה שנדרש למי שמשקיע בנדל"ן בארה"ב (דהיינו - לקבל ולהעביר כסף מאנשים פרטיים), וזאת מבלי להגיע פיזית לארה"ב. אם זה רלוונטי: אין לי אזרחות אמריקאית.

האופציה היחידה שאני מכיר - שוואב.
אם חיפשת כנראה נתקלת בה (אם לא, נסה חיפוש בכותרת בלבד עברית או אנגלית).
התעלמתי משאלתך עד כה היות ולא ברור לי האם החשבון של שוואב נותן מענה לצרכיך.
@אורי ג. כתב בעבר שאפשר בעזרת נוטריון בעלות של כמה אלפי $

אם חיפשת כנראה נתקלת בה (אם לא, נסה חיפוש בכותרת בלבד עברית או אנגלית).
התעלמתי משאלתך עד כה היות ולא ברור לי האם החשבון של שוואב נותן מענה לצרכיך.
@אורי ג. כתב בעבר שאפשר בעזרת נוטריון בעלות של כמה אלפי $
תודה. כן נתקלתי באופציה של שוואב, אבל הדיונים לא מתכנסים שם לתשובה חד משמעית האם באמת זה עונה על הצרכים של משקיע נדלן שם, כמו שכתבת.
כן, אורי הציג לי את האופציה, אבל זו לא בדיוק עלות, אלא דורש להחנות שם כסף באופן קבוע.

עברתי בפרוטרוט על האתר של שוואב אבל לא מצליח להבין: אני חייב 25K מופקד בחשבון שלהם? או שאני יכול להפקיד 25K לצורך פתיחת החשבון, למשוך את הרוב ונניח להשאיר 2,000 דולר מושקעים באחד ה-ETF שלהם? והאם אכן אין דמי פעילות שם? כלומר לצורך העניין לא אשלם תשלום קבוע?

ן נתקלתי באופציה של שוואב, אבל הדיונים לא מתכנסים שם לתשובה חד משמעית האם באמת זה עונה על הצרכים של משקיע נדלן שם

"אין אפשרות לקבל כסף מאדם פרטי, אין אפשרות להעביר כספים לצד ג'"

שוואב יתנו לך להעביר ולקבל כסף מצד שלישי, אבל לא סביר שיתנו לך לפתוח חשבון ל-LLC כאזרח זר. תוכל לפתוח חשבון אישי.

"אין אפשרות לקבל כסף מאדם פרטי, אין אפשרות להעביר כספים לצד ג'"
הבנתי שכן אפשר לקבל בלי עמלה אבל להעביר למישהו עולה 25 דולר.
שוואב יתנו לך להעביר ולקבל כסף מצד שלישי, אבל לא סביר שיתנו לך לפתוח חשבון ל-LLC כאזרח זר. תוכל לפתוח חשבון אישי.
האם אתה גם משקיע בנדלן בארה"ב? כי אם אני מבין נכון זה אומר שאני יכול לקנות את הנכס בתור אדם פרטי, ולהגן על עצמי באמצעות ביטוח (כדי לגדר עצמי חלקית לפחות מהסיכונים שבגללם אנשים רוכשים דרך LLC).

בנוסף, למה אני צריך לפתוח חשבון ל-LLC? האם לא ניתן לרשום את הנכס על שם ה-LLC וזהו? או שזה פוגם בהגנה ש-LLC אמור להעניק? ואם כן- כיצד אני כן יכול לפתוח חשבון ל-LLC?

תודה.

היי
במידה ואתה רוכש נכס במבנה של LLC, אתה מחוייב לפתוח חשבון בנק ל LLC וכאן אין בעיה, במידה ואתה רוכש את הנכס באופן פרטי, אתה צריך להגיע פיזית לארה"ב כדי לפתוח חשבון בנק, במידה ואינך מעוניין לנסוע לשם כך לארה"ב, החל מתחילת שנת 2018 יהיה ניתן לקבל שכירות חודשית באמצעות חברת קוברסי.
האופציה הנוספת והיקרה ביותר זה לבצע העברה בנקאית אחת למספר חודשים כדי לצמצם את עלויות ההעברה.
לגבי הכדאיות האם לפתוח LLC, יש לזה יתרונות במבנה מסוים ובנפח מסויים של פעילות (מדובר בעלויות גבוהות יותר מאשר בעלות פרטית על הנכסים). אני חושב שזה נושא לדיון אחר ורחב יותר.

האם לא ניתן לרשום את הנכס על שם ה-LLC וזהו? או שזה פוגם בהגנה ש-LLC אמור להעניק?
אני לא מכיר הרבה פסקי דין בנושא. אבל, נראה לי פשוט, שלחברה לה אין אפילו חשבון בנק, ניתן לבצע הרמת מסך די בקלות.
בכלל, קורה הרבה שבגלל קלות הקמת LLC בארהב, אנשים עושים את זה בלי יותר מדי מחשבה, ובסוף כשזה מגיע לבית משפט, מתברר להם שזה לא עזר להם.
לדוגמא, LLC המחזיק בית, אך ללא הון עצמי כלל (או נמוך מאוד), קשה לי להאמין שזה מגן אם מגיע יום הדין. אני משער שעדיף על זה בהרבה, החזקה ישירה עם ביטוח טוב.

אני לא מכיר הרבה פסקי דין בנושא. אבל, נראה לי פשוט, שלחברה לה אין אפילו חשבון בנק, ניתן לבצע הרמת מסך די בקלות.
בכלל, קורה הרבה שבגלל קלות הקמת LLC בארהב, אנשים עושים את זה בלי יותר מדי מחשבה, ובסוף כשזה מגיע לבית משפט, מתברר להם שזה לא עזר להם.
לדוגמא, LLC המחזיק בית, אך ללא הון עצמי כלל (או נמוך מאוד), קשה לי להאמין שזה מגן אם מגיע יום הדין. אני משער שעדיף על זה בהרבה, החזקה ישירה עם ביטוח טוב.
סימוכין בבקשה (תיק לדוגמא?) הרמת מסך הוא לא עניין של מה בכך.. הרבה אנשים אומרים שזה קורה הרבה, ואז אני מבקש סימוכין זה והם נעלמים כלא היו.

@רוני עלות של LLC פשוט הוא כמה מאות דולר לשנה - אם עושים את זה נכון הכל מופיע ב1040 ובדו"ח אישי אצל מ"ה

עוד אופציה היא חשבון Borderless של Transferwise. מאוד קל לפתיחה לחשבונות אישיים ועסקיים (LLC). זה חשבון multi-currency. לאחר הפתיחה ניתן לפתוח פנימית חשבונות במספר מטבעות, כולל USD. כשפותחים חשבון USD מקבלים חשבון אמיתי על שם בעל החשבון (טכנית מתנהל אצל community federal savings bank בניו יורק). אפשר לקבל כספים רק דרך ACH או domestic wire.

חסרונות:
- אפשר לקבל כספים לחשבון USD אך ורק מחשבונות שמתנהלים בארה"ב.
- שליחת כספים לא יוצאת מאותו חשבון, אלא עוברת דרך מערכת ההעברה המרכזית של TW. זה אומר ששם המעביר יהיה Transferwise והחשבון ממנו הכספים יגיעו עלול להיות בכלל בבנק אחר. חייבים לתקשר את שם המעביר בשדה ההערות (בדומה להעברה ל-IB למשל). זה אפקטיבית אומר שאי אפשר לשלם חשבונות בסגנון Bill Pay בעזרת החשבון הזה.
- כרגע אין דביט קארד (צפוי להגיע ב-2018).

רוני תודה, להבנתי LLC אינו יקר במידה שרלוונטית להשפיע על ההחלטה אם כן או לא לפתוח.

מישהו יכול להמליץ על עורך דין/משרד עורכי דין טוב ואמין שיכול לסייע עם העניין הזה?

סימוכין בבקשה (תיק לדוגמא?) הרמת מסך הוא לא עניין של מה בכך.. הרבה אנשים אומרים שזה קורה הרבה, ואז אני מבקש סימוכין זה והם נעלמים כלא היו.
הנה דוגמאות.
1
2
לא עשיתי מחקר, וכמו שכתבתי קודם, אפילו לא קראתי הרבה פסקי דין בנושא. מהקצת שקראתי, ההתרשמות שלי היא, שעם חברה שאין לה אפילו חשבון בנק, והיא מחזיקה בנכסים ללא הון עצמי כלל, הסיכויים לא מזהירים...

@רוני עלות של LLC פשוט הוא כמה מאות דולר לשנה - אם עושים את זה נכון הכל מופיע ב1040 ובדו"ח אישי אצל מ"ה

זה מאוד תלוי במיקוםה LLC בניו יורק לדוגמא זה עלות ההקמה גבוהה.
כשרושמים מספר בני משפחה ב LLC העלות גבוהה יותר, ובנוסף יש לשלם מע"מ.

ה LLC בדרך כלל מומלץ כאשר יש פורטפוליו נכסים (מתוך התייעצות עם רואה חשבון בארה"ב), לדוגמא: 9 נכסים, כל שלושה נכסים ב LLC נפרד, עכשיו מאחר ואנחנו משקיעים זרים החייבים במס ירושה מעל לסכום של $60,000 , כדי להקטין את חבות מס הירושה ולהגדיל את הפטור השנתי על המס מהשכירויות, משקיעים זרים רושמים על הנכסים גם את הילדים, כלומר משפחה בת 4 נפשות רשומה על כל נכס, 9 נכסים 3 חברות LLC, העלות השנתית של רואה החשבון עלולה להגיע לעשרות אלפי שקלים.
הויכוח האם כדאי להקים LLC או לא הוא ויכוח ישן, יש טיעונים בעד ונגד, חסרונות ויתרונות, כל משקיע צריך להחליט מה מתאים לא, אין כאן תשובה מוחלטת.

נערך לאחרונה ב:
רוני תודה, להבנתי LLC אינו יקר במידה שרלוונטית להשפיע על ההחלטה אם כן או לא לפתוח.

מישהו יכול להמליץ על עורך דין/משרד עורכי דין טוב ואמין שיכול לסייע עם העניין הזה?

אם אתה קונה נכס יחיד ורושם אותו על שמך ועל שם אשתך תחת LLC, עלות הכנת הדוחות האישיים בנוסף לדוחות ה LLC ועליות אחזקה שנתיות, יכולות להגיע ל 1,500 עד 2,000 ש"ח (לא כולל מע"מ) בשנה כלומר $428 עד $571, במידה וההכנסה השנתית נטו היתה $7,000 , עליות הרואה חשבון הן בין 6% ל 8% מההכנסה נטו השנתית, אך מה קורה אם בשנה לאחר מכן החלפנו מדחס של מזגן בעלות של $2,500 , ההכנסה נטו השנתית ירדה ל $4,500 , עלויות הרואה חשבון ביחס להכנסה גבוהות יותר.
לדעתי צריך לעשות ניהול סיכונים, לא לקבל החלטות מתוך פחד,אין לזה סוף (אולי בדומה לביטוח רפואי נוסף), צריך להיות נפח של הכנסות כדי שיצדיק הוצאות גבוהות יותר, כמשקיעים אנחנו מעוניינים להרוויח ולא לפרנס רואי חשבון.
במידה ואתה מרגיש בנוח עם זה, החישוב המספרי שהצגתי לא רלוונטי פשוט לך על זה, תשתדל לבנות פורטפוליו כדי להכיל ביתר קלות את עלויות ה LLC.
אשלח לך בפרטי, פרטים של רואה חשבון שיכול לעזור, לקוחות שלי נעזרו בשרותיו.
בהצלחה !
נ.ב בסוף החודש יש לי פגישה עם רואה חשבון ברמת גן בנושא עלויות LLC , אשמח לעדכן אותך.

נערך לאחרונה ב:
נ.ב בסוף החודש יש לי פגישה עם רואה חשבון ברמת גן בנושא עלויות LLC , אשמח לעדכן אותך
תודה רבה רוני.
אני עונה לך כאן כדי שכולם ילמדו.
לגבי צורת הפתיחה ראיתי שניתן לבצע אונליין. ובעלות נמוכה.

העניין שהסיבה העיקרית לביצוע מבחינתי לפחות היא הגנה משפטית. ולכן מעדיף לעשות את זה by the book. השאלה מי מוסמך לכך רואה חשבון או עורך דין או שניהם.

והכי חשוב אולי, אם פותחים LLC, יש גם צורך בחשבון בנק אמריקאי, מה שמעלה את השאלה האם ניתן לבצע את זה מבלי להגיע פיזית לארהב.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
א פתיחת חשבון בנק באוסטריה צרכנות פיננסית 9
amidar פתיחת חשבון בנק לוועד הבית - איפה עושים? האם אפשר דיגיטלי? צרכנות פיננסית 20
B פתיחת חשבון בנק אמריקאי - ללא נוכחות פיזית בארה"ב צרכנות פיננסית 1
Y פתיחת חשבון בנק אמריקאי- איפה יש לכם חשבון? צרכנות פיננסית 69
T פתיחת חשבון בנק אמריקאי ע״י קרוב משפחה צרכנות פיננסית 7
E פתיחת חשבון בנק ב-"הבינלאומי" לחברי הייטקזון צרכנות פיננסית 5
ב פתיחת חשבון בנק אירופאי מישראל שוק ההון 47
L פתיחת חשבון בנק בארה"ב עבור non resident שוק ההון 8
unrealx פתיחת חשבון בנק נפרד לעסק צרכנות פיננסית 2
D פתיחת חשבון בנק באינטרנט ללא צורך הגעה לסניף צרכנות פיננסית 1
stamEhad פתיחת חשבון בנק להשקעות בארה"ב - משתמש בהכנסות מהשקעת נדל"ן שוק ההון 0
D פתיחת חשבון בנק והזמנת כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 5
Couch Potato פתיחת חשבון בנק אמריקאי אונליין לאזרחית צרכנות פיננסית 13
N פתיחת חשבון בנק לצרכי השקעה נדל"ן 0
מרק סרפדים פתיחת חשבון בנק אירופאי ומסחר דרך ברוקר אירופאי שוק ההון 17
D פתיחת חשבון בנק עבור עוסק מורשה צרכנות פיננסית 0
ImCarryGG מספר שאלות על פתיחת חשבון בנק אמריקאי צרכנות פיננסית 7
ח פתיחת חשבון בנק ביוון צרכנות פיננסית 2
י פתיחת חשבון בנק חדש - איפה כדאי? צרכנות פיננסית 10
C פתיחת חשבון בנק בארה"ב - השוואת תנאים צרכנות פיננסית 11
Bear75 פתיחת חשבון בנק לזוג צעיר אוף טופיק 1
J פתיחת חשבון בנק בארה"ב שוק ההון 20
I פתיחת חשבון בנק ברוסיה מהארץ צרכנות פיננסית 4
שמוליק קיפוד פתיחת חשבון בנק אמריקאי [ללא SSN] שוק ההון 96
B פתיחת חשבון בנק עסקי אוף טופיק 1
א פתיחת חשבון בנק אירופאי צרכנות פיננסית 4
M פתיחת חשבון משותף ומשכנתא נדל"ן 3
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
H פתיחת חשבון נוסף באינטרקטיב והפרדת פעילות שוק ההון 5
edangz שאלה לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 2
א שתי שאלות בסיסיות לקראת פתיחת חשבון בניירות ערך שוק ההון 5
ע גילוי מרצון לזוג אמריקאי + פתיחת חשבון ב ib מיסים 28
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
Omer Daniel פתיחת חשבון באקסלנס שוק ההון 5
ג פתיחת חשבון בחו"ל לחירום שוק ההון 8
N פתיחת חשבון מסחר באינטראקטיב בתור תושב אירופה שוק ההון 0
ז פתיחת חשבון ב IB - אין אפשרות לבחור ישראל במדינה פוסטים מאיכות נמוכה 7
י רילוקיישן לארה"ב - פתיחת חשבון השקעות שוק ההון 1
ה פתיחת חשבון באינטרקטיב למרות שאקסלנס פתחו בשמי צרכנות פיננסית 0
ShayIL פתיחת חשבון. EUR בWise צרכנות פיננסית 7
מ פתיחת חשבון השקעות בבנק אמריקאי שוק ההון 2
R פתיחת חשבון בIB לאזרח אמריקאי פוסטים מאיכות נמוכה 27
R יתרונות פתיחת חשבון בIB ישירות כמישהו עם אזרחות אמריקאית מיסים 1
G פתיחת חשבון ב-IB כזוג או כיחיד מיסים 5
B פתיחת חשבון ב Wise צרכנות פיננסית 15
M הטבת פתיחת חשבון- מענק או הלוואה צרכנות פיננסית 6
identitybridge פתיחת חשבון בInteractive Brokers - ישראל, אנגליה או אמריקה צרכנות פיננסית 21
N פתיחת חשבון מסחר לטובת קופ"ג IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7

נושאים דומים

Back
למעלה