• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פסגות, IBI או מיטב דש

Aviad

משתמש סולידי
דירוג
25
רוצה לפתוח תיק השקעות של מסחר עצמאי ומתלבט בין פסגות, IBI או מיטב דש.
שלושתם הציעו לי בערך אותו הדבר(0.09% קנייה ומכירה של מניות וסביב ה15 שקלים לחודש דמי ניהול של פיקדון), המלצות מניסיון אישי שלכם? מתכנן להפקיד סכום של כ10k ולאט לאט להגדיל(פעם ראשונה שלי בשוק ההון).
תודה מראש לעוזרים.

פסגות הזולים ביותר משלושתם

יש הבדלים משמעותיים ביניהם בעלויות המרת מט"ח, למי שמתכוון להשקיע בניירות ערך זרים.
IBI יקרים מאד. אקסלנס, שלא הזכרת, זולים בהרבה.

יש הבדלים משמעותיים ביניהם בעלויות המרת מט"ח, למי שמתכוון להשקיע בניירות ערך זרים.
סכום מינימלי להשקעה באקסלנס הוא 20k לעומת 2000 בIBI ו10k במיטב דש ופסגות, 20k יותר מדי בשבילי כרגע.

תחתור לקיזוז פעולות מול דמי הניהול הקבועים

למה אתה קורא יקרים מאוד? אני משלם בIBI חצי אחוז על הרציף (תבדוק את החישוב שלי בגלל השעה, אבל יוצא לי פחות משתי אגורות לדולר). מבחינת עמלות אני משלם להם 8$ פיקס לפעולה (שמתקזזים כנגד ה15 שח חודשי).
במיטב דש הציעו לי 200 פיפס מהשער ו8$ מינימום + סנט למניה (הפרש משמעותי למי שסוחר במניות זולות. הרכישה הראשונה שלי הייתה של 1,600 מניות שעלו דולרים בודדים, זה יוצא עמלה פי 2 מבIBI אבל זה לא רלוונטי למי שלא קונה מניות כאלה).
עם אקסלנס לא דיברתי וייתכן שזו טעות באמת.

לא סוחר בבורסה הישראלית ולכן לא התעניינתי בעמלות אבל נשמע שהן היו די זהות גם בIBI וגם במיטב דש

למה אתה קורא יקרים מאוד? אני משלם בIBI חצי אחוז על הרציף (תבדוק את החישוב שלי בגלל השעה, אבל יוצא לי פחות משתי אגורות לדולר). מבחינת עמלות אני משלם להם 8$ פיקס לפעולה (שמתקזזים כנגד ה15 שח חודשי).
במיטב דש הציעו לי 200 פיפס מהשער ו8$ מינימום + סנט למניה (הפרש משמעותי למי שסוחר במניות זולות. הרכישה הראשונה שלי הייתה של 1,600 מניות שעלו דולרים בודדים, זה יוצא עמלה פי 2 מבIBI אבל זה לא רלוונטי למי שלא קונה מניות כאלה).
עם אקסלנס לא דיברתי וייתכן שזו טעות באמת.

לא סוחר בבורסה הישראלית ולכן לא התעניינתי בעמלות אבל נשמע שהן היו די זהות גם בIBI וגם במיטב דש
באי בי איי אמרו לי שכולם משלמים 0.7 אחוז ורק על סכומים גבוהים (מעל 15 k) אפשר לדבר על פחות. ידעתי שמורחים אותי אבל אקסלנס הציעו בכל מקרה הרבה פחות - בסביבות 0.2 אחוז. עוד לא עברתי כך שאשמח לשמוע התנסות איתם.

באי בי איי אמרו לי שכולם משלמים 0.7 אחוז ורק על סכומים גבוהים (מעל 15 k) אפשר לדבר על פחות. ידעתי שמורחים אותי אבל אקסלנס הציעו בכל מקרה הרבה פחות - בסביבות 0.2 אחוז. עוד לא עברתי כך שאשמח לשמוע התנסות איתם.
0.2% זה באמת מעולה. מה העמלות ק/מ שלהם לני"ע אמריקאים?

מוזר. הציעו לי בשיחה ראשונה. נקווה שיעמדו בכך.
גם לי IBI הציעו חצי אחוז בשיחה הראשונה. כנראה שזה תלוי בלחץ של הנציג להגיע ליעדים של אותו חודש... (עבדתי במוקד מכירות בתחום אחר ולצערי יודע כמה זה שרירותי)

גם לי IBI הציעו חצי אחוז בשיחה הראשונה. כנראה שזה תלוי בלחץ של הנציג להגיע ליעדים של אותו חודש... (עבדתי במוקד מכירות בתחום אחר ולצערי יודע כמה זה שרירותי)
0.5% ו-200 פיפס זה בערך אותו הדבר (תלוי בשער הדולר כמובן, אם שער הדולר הוא 4 שקלים אז 200 פיפס ו0.5% זה בדיוק אותו הדבר, אם נמוך יותר אז 0.5% זה קצת פחות).

0.5% ו-200 פיפס זה בערך אותו הדבר (תלוי בשער הדולר כמובן, אם שער הדולר הוא 4 שקלים אז 200 פיפס ו0.5% זה בדיוק אותו הדבר, אם נמוך יותר אז 0.5% זה קצת פחות).

ברור לי. עניתי לגרהם שאמר שזה מוזר שהציעו לך תנאים שונים מלו. הראתי לו גם שברוקר אחר הציע לי ולו הצעות שונות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ImCarryGG התלבטות בין נתיבי השקעה ובית השקעות(פסגות מול IBI) שוק ההון 26
ד השפעת מכירת פסגות על פסגות טרייד שוק ההון 3
B פסגות או אקסלנס שוק ההון 4
ש מיואשת מהממשק של פסגות (מסחר עצמאי) פוסטים מאיכות נמוכה 19
עלילה מסלול פסגות שלי ואני פוסטים מאיכות נמוכה 1
ז רכישת ETF אמריקאי במערכת מסחר של פסגות שוק ההון 1
א עזרה במציאת קרנות איריות (להשקעה בדולרים) דרך פסגות טרייד שוק ההון 8
D פסגות טרייד נמחקו מעל פני האדמה צרכנות פיננסית 7
O קיזוז רווחים מול הפסדים - פסגות טרייד פוסטים מאיכות נמוכה 1
T השלכות מכירת פסגות לאלטשולר על פעילות הברוקראז' שוק ההון 9
M פסגות - קופת גמל ישנה / נזילה שוק ההון 0
T פסגות טרייד: המערכת נמצאת בתחזוקה יומית, נא לנסות להתחבר מאוחר יותר תודה. צרכנות פיננסית 7
M השוואה בין: קסם SP500 KTF לעומת SP 500 PTF (פסגות)/קסם SP MidCap400 ETF שוק ההון 11
A פסגות 3/2020 שוק ההון 5
klayhamn מידע על פסגות קה"ש IRA? צרכנות פיננסית 20
שיקלר העלאת דמי ניהול ב'פסגות' שוק ההון 2
M מלחמת התשה עם פסגות צרכנות פיננסית 14
קורא הדוק תשלום על נתוני מסחר - פסגות שוק ההון 0
Y פסגות פרו - pro שוק ההון 27
J אני קווה שזה בסדר שאני שואל, מישהו פה סוחר דרך פסגות טרייד? שוק ההון 3
אורן משקיע בלי להבין (פריגו, הוט, פסגות, מגדל וכו'...) שוק ההון 10
jenglender המרת מט"ח של פסגות - סיוע למשקיע חדש צרכנות פיננסית 5
c881 בית השקעות פסגות התקשרו אלי היום שוק ההון 1
E פסגות מחקה ת"א 100 מעלה דמי ניהול שוק ההון 8
Dany74q התייעצות - מזעור עמלות מט"ח בהעברה דולרית מנאמן (IBI) צרכנות פיננסית 4
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
Cfy תשלום מיסים על רווח הון דולרי ב-IBI מיסים 0
Z מיסוי מניות E-Trade ו IBI - ניכוי מס מלא - הייטק מיסים 8
K ibi או אקסלנס שוק ההון 1
S מסחר בוואן זירו או ב-IBI - בעד ונגד שוק ההון 8
S מעבר למיטב מ-IBI צרכנות פיננסית 7
D חשבון מסחר IBI- ריבית עבור מסגרת אשראי? שוק ההון 3
e4e5nf3nc6 השקעות אלטרנטיביות דרך IBI השקעות אלטרנטיביות 3
T IBI PILLAR - דעות וחלופות נדל"ן 4
ה חשד לשימוש במידע פנים בית השקעות IBI פוסטים מאיכות נמוכה 4
Serious אקסלנס | IBI | מיטב דש - איפה כדאי לפתוח? צרכנות פיננסית 7
G הפרשים גדולים בין viewtrade ל-spark ב-ibi שוק ההון 4
O "שכבות מחיר" בהצעה לחשבון מסחר ב IBI שוק ההון 3
א מישהו יודע מה זה "Cash update" במערכת IBI ? שוק ההון 7
4 מיטב דש vs ibi שוק ההון 3
4 איזה מוסד פיננסי יותר יציב בנק או בית השקעות כדוגמת ibi שוק ההון 1
ר עמלות בגופים שונים (טבלה עם IBI, מיטב דש, אקסלנס ופסגות) שוק ההון 0
4 האם בבית השקעות ישראלי לדוגמא IBI יש יותר מבחר מלאומי טרייד או מבית השקעות אחר? שוק ההון 1
W קרנות מחקות בהלמן אלדובי(IBI) מול תעודות סל ב-IRA, הפרשים שדורשים חקירה? שוק ההון 2
ת פתיחת תיק בית השקעות ibi שוק ההון 4
שמוליק קיפוד תלאות שמוליק בסגירת חשבון ב-IBI צרכנות פיננסית 5
ג 2 קרנות השתלמות IBI S&P500 - אחת הרוויחה ואחת הפסידה שוק ההון 7
ג האם זה נכון שמס ירושה לא חל אם אתה סוחר דרך IBI ? שוק ההון 46
נ מאוכזב מאוד מהמערכת של IBI טרייד. יש פה אנשים שמשתמשים בה ומרוצים? צרכנות פיננסית 19
E הפקדות לקרן השתלמות לא מופיעות בחשבון (הלמן אלדובי ו-ibi) שוק ההון 8

נושאים דומים

Back
למעלה