• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה לעשות עם כסף זר קטן?

• פותח הנושא Yos
  • פורסם בתאריך

Yos

משתמש סולידי
דירוג
15
היי חברים,

כשחלק מהסדר בדירה שמתי לב לאוסף מטבעות/שטרות זרים שנשארו מנסיעות במדינות שונות בחו"ל.
יש למישהו רעיון מה לעשות עם זה? יש איזושהי דרך להמיר סכומים קטנים לשקלים?

אם זה באמת סכומים קטנים אני בד״כ שומר לי למזכרת. תמיד כשאני רואה את זה שוב בבית זה מעלה לי חיוך וזכרונות.

אם זה באמת סכומים קטנים אני בד״כ שומר לי למזכרת. תמיד כשאני רואה את זה שוב בבית זה מעלה לי חיוך וזכרונות.
אני עושה בדיוק אותו דבר, ממסגר את פירוטי האשראי מכל הטיולים בחו"ל ;)

היי חברים,

כשחלק מהסדר בדירה שמתי לב לאוסף מטבעות/שטרות זרים שנשארו מנסיעות במדינות שונות בחו"ל.
יש למישהו רעיון מה לעשות עם זה? יש איזושהי דרך להמיר סכומים קטנים לשקלים?
נותנים לבני משפחה וחברים שנוסעים לאותה מדינה

תודה על העצות חברים,
קצת קשה לי לומר איזה מטבע שייך לאיזה טיול. נראה שאני הכי מתחבר לתת למשפחה וחברים, רק עכשיו מעניין מתי הם בדיוק יטוסו (:

לפני יותר מעשור טסתי לתאילנד דרך קטאר, קניתי משהו בדיוטי פרי, עד עכשיו תקוע עם ריאל קטארי, אולי אטוס למונדיאל :)

• אהבתי
Reactions: Yos
1. יש מקומות שאפשר לשלם בהם במטבעות זרים, למשל בורגר קינג באסיה בד"כ כולל רשימה של מטבעות זרים וערך ההמרה.
2. ראיתי מכונות בשדות תעופה שנותנים להכניס מטבעות במטבע זר והם מעבירים את הכסף לפייפל (עם קומישן אבל היה בסדר). השתמשתי בזה בעבר אבל לא יודעת אם זה עדיין קיים
3. לתת למישהו שאוסף אותם ונורא ישמח לקבל

• אהבתי
Reactions: Yos
1. יש מקומות שאפשר לשלם בהם במטבעות זרים, למשל בורגר קינג באסיה בד"כ כולל רשימה של מטבעות זרים וערך ההמרה.
2. ראיתי מכונות בשדות תעופה שנותנים להכניס מטבעות במטבע זר והם מעבירים את הכסף לפייפל (עם קומישן אבל היה בסדר). השתמשתי בזה בעבר אבל לא יודעת אם זה עדיין קיים
3. לתת למישהו שאוסף אותם ונורא ישמח לקבל
רעיונות מעולים! תודה

אני משתדל לתרום בשדה התעופה ממנו אני ממריא לארץ, לפני העלייה למטוס. הרבה פעמים יש קופות של wwf ודומיו.

הזכרת לי ששנה שעברה בירדן ניסיתי לבזבז את כל הכסף חוץ מדינר אחד שיהיה לי למזכרת, ואז במעבר גבול הבנתי שיש לי עוד עשר בכיס...

בכל אופן, תיקח קופסה קטנה ויפה ותתחיל אוסף, אין מה לעשות איתם חוץ מנוי. אם יהיו לך ילדים, תעביר להם את תיבת האוצר הזאת יום אחד, אני התלהבתי כשראיתי את האוסף של הוריי ואת המקומות שהם היו בהם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
W מה לעשות עם כסף מתחת לרף פתיחת תיק השקעות שוק ההון 6
N מה כדאי לעשות עם כסף בעו"ש שאצטרך בטווח הקרוב? שוק ההון 6
אקה הרבה כסף וקצת ידע, מה לעשות? שוק ההון 21
flower להעזר במשכנתא כדי לעשות כסף נדל"ן 7
זאב לעשות כסף מזבל – היומן של זאב יומני מסע אישיים 181
N לגבי עץ מלא שברשותי האם אפשר לעשות ממנו כסף ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
the_newbie דרכים לעשות כסף "קל" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 101
oz1987 לקנות דירת 4 חדרים ב-120 אלף שקל: 5 ישראלים שהחליטו לעשות הרבה כסף בחו"ל נדל"ן 31
Erap כסף שהצטבר בחשבון מט"ח בבנק. מה כדאי לעשות? שוק ההון 19
נולי לעשות כסף מהאינטרנט? התפתחות אישית 100
מ איך לעשות כסף בשוק מבלי להשקיע? שוק ההון 7
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 0
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 19
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
קפיטליסט_מרושע עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32
S לקוח לא משלם - מה לעשות? אוף טופיק 17
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
מ מה לעשות עם 80 אלף דולר? שוק ההון 7
י כרגע התחתנתי, מה צריך לעשות? אוף טופיק 13
N מתלבט מה לעשות ברקע הירידות האחרונות בשוק ההון שוק ההון 26
I מה לעשות עם ההשקעות בארץ בזמן רילוקיישן? שוק ההון 14
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
א לעשות פרויקטיים רק בשביל להשתפשף או שיש רעיונות טובים יותר התפתחות אישית 20
ש מרגיש שהולכים לי על הראש במשרד - מה לעשות? אוף טופיק 2
נ מתנגד להפיכה המשטרית, מה לעשות כצרכן פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 126
ד התלבטות באיזה מסלול לעשות פירעון חלקי של המשכנתא נדל"ן 15
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
E אני מתעד בהוצאות כל שקל כבר מעל שנה וחצי וזה מתחיל להתיש קצת. מה לעשות? להמשיך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
ר מה לעשות עם פנסיה לא פעילה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S להמשיך לתואר שני בארכיטקטורה או לעשות תואר ראשון נוסף במדעי המחשב? התפתחות אישית 4
O איזה הקצאת נכסים לעשות שוק ההון 3
יבגני_ל מה אפשר לעשות עם יתרה שימושית בחשבון ביטוח אובדן כוח עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
R מה לעשות עם כספים שמיועדים לבניית בית ? שוק ההון 21

נושאים דומים

Back
למעלה