• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יש פה mgtow's?

freeman456

משתמש רשום
דירוג
8
הנחתי בגלל שזה בלוג שעוסק ביציאה לחופש,אל-הורות,self reliance וכד' אז יש פה בטח כמה רד פילז לא?
אני בן 23 והחלטתי לבחור בדרך הזאת לפני שנה והבחירה הזאת מתחזקת מיום ליום,לא נראה לי שאחזור למסלול הרגיל בזמן הקרוב. כרגע זאת נראית הבחירה היחידה אם אני רוצה להגשים את החלום-חופש כלכלי במזרח אסיה.

אין דבר רע בלרצות לשאוף לאושר, וסביר ש"אושר" משמעו דברים שונים לאנשים שונים.
אבל - סביר מאד שההגדרה שלך לאושר תשתנה. הייתי נמנע מכל סוג של הקצנה (ברוב האספקטים בחיים). תשמור על ראש פתוח, היכן שתהיה.

אין דבר רע בלרצות לשאוף לאושר, וסביר ש"אושר" משמעו דברים שונים לאנשים שונים.
אבל - סביר מאד שההגדרה שלך לאושר תשתנה. הייתי נמנע מכל סוג של הקצנה (ברוב האספקטים בחיים). תשמור על ראש פתוח, היכן שתהיה.
yay תגובה לעניין,לא אומר שלא אכנס למערכות יחסים-אבל זה בעדיפות הכי נמוכה אצלי כרגע

זכויות הגבר במשפחה?

נערך לאחרונה ב:
לול, משפחה. אתה לא יודע שמשפחה זו הדרך של נשים לשעבד גברים?

*** סליחה פרימן, זה קצת התבקש. :)
אף אחד לא טוען דברים כאלה,זה כאילו את אתה מנסה לנכס תכונות פסיכיות להלך המחשבה הזה כדי לפטור אותו. אבל..נראה שזה ברוח טובה,נחמד.

להלך המחשבה הזה
אני אשמח לשמוע הסבר על הלך המחשבה הזה מיד ראשונה, לפני שאני מגבש עליו את הרושם שנוצר מקריאה אקראית עליו ברשת (או בקיצור - מה זה mgtow?).

אני אשמח לשמוע הסבר על הלך המחשבה הזה מיד ראשונה, לפני שאני מגבש עליו את הרושם שנוצר מקריאה אקראית עליו ברשת (או בקיצור - מה זה mgtow?).
כל עוד זה מסקרנות אמיתית,אשמח לדבר על זה בפרטי.

אם יוציאו משניהם את המרמור כלפיי המין השני, ההתמקדות בשחרור עצמי מנורמות מגדריות שלא מתאימות לאינדבידואל, נשמע מקביל לפמיניזם המודרני.

אם יוציאו משניהם את המרמור כלפיי המין השני, ההתמקדות בשחרור עצמי מנורמות מגדריות שלא מתאימות לאינדבידואל, נשמע מקביל לפמיניזם המודרני.
מרמור רומז על רצון לשינוי,לכן מה שאת מדברת עליו זה- זכויות הגבר,כן יש שם הרבה ממורמרים. אני לא מנסה לשנו כלום כי זה חסר טעם(גם רוב הגברים לועגים לרעיון של זכויות גבר-ראי תגובות,מיותר לחלוטין),לצאת מהמשחק לחלוטין.

לקחתי תגלולה יצא לי פמיניזם.

כל עוד זה מסקרנות אמיתית,אשמח לדבר על זה בפרטי.
אם אתה פותח שרשור בפורום ציבורי, מן הראוי להסביר לציבור מה לעזאזל אתה מנסה להגיד.
אחרת, אנא דבר על זה בפרטיות עם כל אשר תחפוץ וחסוך מאיתנו את הגיגיך הלא ברורים. תודה.

אשמח לדבר על זה בפרטי.
אני מבין שאולי זה מחשש מתגובות עוינות, אבל נראה לי שאם אתה פותח שרשור כזה, עדיף להסביר בפומבי לטובת כל מי שקורא.

אם אתה פותח שרשור בפורום ציבורי, מן הראוי להסביר לציבור מה לעזאזל אתה מנסה להגיד.
אחרת, אנא דבר על זה בפרטיות עם כל אשר תחפוץ וחסוך מאיתנו את הגיגיך הלא ברורים. תודה.
רק שאלתי אם יש פה עוד מישהו(לא),אני לא בא לפרסם פה כלום,אני לא חייב לך כלום. לא זכור לי שראיתי הסבר מקדים על כל נושא פה,אם זה רלוונטי אליך,תענה,אם לא,תמשיך הלאה.

רק שאלתי אם יש פה עוד מישהו(לא),אני לא בא לפרסם פה כלום,אני לא חייב לך כלום. לא זכור לי שראיתי הסבר מקדים על כל נושא פה,אם זה רלוונטי אליך,תענה,אם לא,תמשיך הלאה.
אבל אנחנו סקרנים.

אימלוק קצר למי שלא מכיר את המונח בכלל (ויקי):
Men Going Their Own Way (MGTOW, pronounced (/ˈmɪɡtaʊ/)) is a mostly pseudonymous online community supported by websites and social media presences cautioning men against romantic relationships with women, especially marriage. The community is part of what is more broadly termed the manosphere.​

• אהבתי
Reactions: Roi
אימלוק קצר למי שלא מכיר את המונח בכלל (ויקי):
Men Going Their Own Way (MGTOW, pronounced (/ˈmɪɡtaʊ/)) is a mostly pseudonymous online community supported by websites and social media presences cautioning men against romantic relationships with women, especially marriage. The community is part of what is more broadly termed the manosphere.​
רק אם הבנתי נכון, המשמעות הינה: גברניזם (מלשון פמיניזם) ?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
T איפה הקאטצ פה לדעתכם? נדל"ן 6
Tsachi01 לא מבין את יומני המסע פה אוף טופיק 163
E פעם ראשונה שלי פה- מבולבל ומבקש עיצה שוק ההון 90
נ נראה שיש המון אלכימאים חדשים פה,מחפשים איך להפוך מתכת לזהב אוף טופיק 11
tomer111 מישהו פה קנה שטח חקלאי שהופשר לבניה? נדל"ן 8
I האם פה (ב2022) קבור הכלב (סנופי 500)? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 41
ב שאלה על דמי הניהול שמופיעים פה בפורום שוק ההון 33
א יש פה וועדי בתים? קיבלתי עם חשבון המים "צריכה משותפת-חריגה" אוף טופיק 6
ו מישהו מחזיק פה את הקרן העולמית של בלקרוק? שוק ההון 2
נ יש פה בקהל חשב שכר או מי שמכיר את המקצוע? התפתחות אישית 12
ש כמה משקיעים פה בנסדק 100, סנופי, vti והאם לא עדיף רק נסדק 100? שוק ההון 31
ג למה כולם פה נגד מסחר יומי? שוק ההון 66
D משהו פה ממש ממש לא הגיוני פה לגבי ארצות הברית והקורונה! אוף טופיק 1
Wannabe אז מה לעזאזל בעצם קורה פה?! שוק ההון 22
נ יש פה אנשים שמעבירים כסף באופן קבוע מארה"ב לישראל? צרכנות פיננסית 23
J חדש פה - התלבטות לגבי קורס התפתחות אישית 5
A לאלו פה שמשקיעים בחברות בודדות שוק ההון 8
S הסדר דמי ניהול מטיב בקרן פנסיה - האם יש פה catch? צרכנות פיננסית 2
ImCarryGG מישהו פה הגיש תביעה על פי חוק הספאם? אוף טופיק 70
S יש פה מישהו שמשקיע דרך IB שלח דוחות לבד למס הכנסה? שוק ההון 1
aeh מותר לפרסם פה נכס למכירה ? נדל"ן 21
M נעשה פה ריכוז/השוואה של קרנות פנסיה עם מסלולים מחקי מדד ברוח הסולידית? צרכנות פיננסית 190
B יש פה מישהו שמצליח להכות את השוק? שוק ההון 41
Liron2035 מישהו פה ב-IB וקיבל מייל FYI: Insider / Institutional Purchases שוק ההון 18
י תמא 38/1 - יש פה יזם שעושה/עשה פרויקט כזה? נדל"ן 4
unrealx למישהו פה יצא להתעסק עם "אינטו - רשת חברתית להשקעות נדל"ן"? נדל"ן 1
נ מאוכזב מאוד מהמערכת של IBI טרייד. יש פה אנשים שמשתמשים בה ומרוצים? צרכנות פיננסית 19
@ היי חברים, אני חדש פה :) יומני מסע אישיים 0
unrealx מישהו יכול להסביר מה הלך לי פה? שוק ההון 3
DavidA מה ציפיות שלכם לאינפלציה פה? אוף טופיק 7
D מתחיל עסק שמייצא לחו"ל האם אקבל החזרי מע"מ על קניות לעסק פה בארץ? צרכנות פיננסית 16
ב מדוע לא מדברים פה על רכישת ניירות בריטיים? שוק ההון 12
ל היי חדשה פה-על לימודי נהיגה וריטלין אוף טופיק 4
ב מותר לבקש פה המלצה ליועץ? שוק ההון 18
O חרטה מרצף קיצבה - יש פה מישהו שביצע בפועל בהצלחה? צרכנות פיננסית 6
M יש פה מישהו שכבר העביר כספים קיצבתיים במעמד שכיר לניהול אישי (IRA)? צרכנות פיננסית 4
ט יש פה כאלה שמנהלים עצמאית קרן השתלמות ברמת הנייר? צרכנות פיננסית 9
קורא הדוק יש פה מישהו שניסה והצליח להעביר ביטוח מנהלים עם מקדם קבוע מחברה לחברה ? צרכנות פיננסית 14
J אני קווה שזה בסדר שאני שואל, מישהו פה סוחר דרך פסגות טרייד? שוק ההון 3
Ram Vegas חדש פה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 72
שרון מישהו פה מבין ב-css? אוף טופיק 16
amit אחח כמה שהעיתונות הכלכלית פה ירודה אוף טופיק 19
yossidiv למישהו פה יצא לעבוד עם Covercy? צרכנות פיננסית 24
Y חדש פה. איך באמת מתחילים + עזרה בתיק פנסיוני שוק ההון 1
סתןלי ת'כסף חדש פה וזקוק לעזרה שוק ההון 31
Y לא מאמינה שלא הייתי פה אוף טופיק 10
S עזרה מהמתכנתים פה אוף טופיק 0
shlomi171 קרנות אג"ח ממשלתי - מה אני מפספס פה? שוק ההון 4
ק מה יהיה עם כל שרשורי הנדל"ן פה בפורום? שוק ההון 2
amidar הייתם משקיעים פה? וגם - המון (!!!) גילוי נאות... אוף טופיק 2