• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הנדסת תעשיה וניהול התלבטות

lovely294

משתמש רשום
דירוג
0
היי לכולם..
אני מתעניינת בתואר של הנדסת תעשיה וניהול, והבנתי שניתן להתמחות במערכות מידע, קראתי על התחום ונשמע מעניין ראיתי שמכללות מציעות תואר מערכות מידע בלבד, (מדעי). השאלה שלי, אם אני מתעניינת במערכות מידע,האם עדיף שאלמד את התואר מערכות מידע בלבד במקום תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע?
הבנתי גם שתעשיה וניהול פותח אפשרויות של מגוון משרות...
(אני יכולה להתקבל רק למכללות)

אני מנחש שתואר שכולו 'מערכות מידע' יכיל יותר קורסים תכנותיים מאשר תואר בתעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע.

היי לכולם..
אני מתעניינת בתואר של הנדסת תעשיה וניהול, והבנתי שניתן להתמחות במערכות מידע, קראתי על התחום ונשמע מעניין ראיתי שמכללות מציעות תואר מערכות מידע בלבד, (מדעי). השאלה שלי, אם אני מתעניינת במערכות מידע,האם עדיף שאלמד את התואר מערכות מידע בלבד במקום תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע?
הבנתי גם שתעשיה וניהול פותח אפשרויות של מגוון משרות...
(אני יכולה להתקבל רק למכללות)
לדעתי גם באר שבע והטכניון

ראיתי שמכללות מציעות תואר מערכות מידע בלבד, (מדעי). השאלה שלי, אם אני מתעניינת במערכות מידע,האם עדיף שאלמד את התואר מערכות מידע בלבד במקום תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע?
עדיף ללא מעשיה וטיול

השאלה מה את רואה את עצמך עושה, עוסקת במערכות מידע או בתכנון ניהול וייצור? כי אם את לא רואה את עצמך באופציה השנייה, ללכת ללמוד את תעשייה וניהול עם התמחות במערכות מידע ולא מערכות מידע בלבד זה סתם סרח עודף. אוסיף ואומר שאני לא יודע איך המצב במכללות, אך באוניברסיטאות יש המציעות את המסלול כחלק מתעשייה וניהול וחלק כמסלול נפרד בפני עצמו, אז אולי יש תחומים משיקים ביניהם.

השאלה אם מהנדס תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע יפתח יותר דלתות בשוק התעסוקה מאשר בוגר תואר מערכות מידע?

אני מנחש שלא. שלבוגר מערכות מידע יוצעו משרות טובות יותר מבחינת היצע ושכר.

השאלה אם מהנדס תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע יפתח יותר דלתות בשוק התעסוקה מאשר בוגר תואר מערכות מידע?
כנראה שכן, בתחום הניהול והייצור. אבל השאלה איזו דלתות את רוצה לפתוח. עדיף להסגר על מה את מעדיפה לפני הבחירה של המסלול. כי כנראה בוגר מסלול מערכות מידע "טהור" יקבל יותר הצעות עבודה בתחום מאשר מישהו עם התמחות (על הנייר, ללא התייחסות לשום פרמטר אחר בבן אדם, כמובן שכולנו יודעים שהעולם לא עובד ככה ;) )

לימודי הנדסה יקחו לך שנה יותר?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M כלכלה וחשבונאות או להמשיך בלימודי הנדסת תעשיה וניהול? התפתחות אישית 1
א פרמטרים לבחירת משרת סטודנט הנדסת חשמל התפתחות אישית 0
א משרת סטודנט הנדסת חשמל התפתחות אישית 3
א הנדסת מכונות- האם ללמוד ? התפתחות אישית 49
@ תואר שני - הנדסת מכונות התפתחות אישית 5
A התלבטות בין הנדסת נתונים לכלכלה וסטטיסטיקה התפתחות אישית 8
amit ייעוץ בעבודה ראשונה , הנדסת חשמל טכניון פוסטים מאיכות נמוכה 2
M הנדסת חשמל או הנדסת מכונות? התפתחות אישית 27
ל הנדסת מכונות, בן גוריון או הטכניון התפתחות אישית 4