• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הלוואה לרכישת רכב- ריביות

ilya1131

משתמש סולידי
דירוג
9
ניגשתי לבנק לקבל הצעה להלוואה לרכב.
קצת פרטים לפני- אני חייל משוחרר, עובד בהייטק- העבודה מסודרת משכות קבועה.
על פניו לקוח עם 0 סיכון בשביל הבנק, אחרי שהפקידה עשתה את כל החישובים שלה נתנה לי מספר פריים + 3.
כמובן עלה לי מייד גיחוח על הפנים לא יכלתי לעצור את עצמי, התווכחתי איתה והיא אמרה לי שעל פי הפרטים שלי בכלל רצו לתת פריים + 7 ורק בגלל שיש משכורת טובה אז נתנו 3, והיא אמרה שהכי נמוך שהבנק נותן בכלל זה פריים +1 שגם זה נשמע לי המון 2.6% לשנה זה הרבה מאוד כסף על ריבית במיוחד בסביבת הריבית שלנו(0.1).
יכול להיות שאני קצת משלה את עצמי אבל מה שאני ציפיתי זה איזור הפריים אולי פריים מינוס.
האם זה נשמע ממש לא הגיוני? איפה הייתם מכירים שנותנים ריבית נמוכה?

איפה הייתם מכירים שנותנים ריבית נמוכה?
אין יוצר פריים מינוס בבנקים.
ממה שאני מכיר מי שמעביר משכורת של עד 10 יקבל 100,000 בפריים פלוס 1.
מי שמעביר יותר מ10 יקבל פריים פלוס חצי.

תאיים (ותממש במקרה הצורך) להעביר משכורת לבנק אחר כדי לקבל ריבית של שימור לקוחות (שאמור להיות דומה לריבית למעבירי משכורת).

לא ממליץ לקחת הלוואה לרכישת נכס היורד בערכו (מלבד אם הרכב משמש להפקת הכנסה ושעומדים בתזרים בנוחות יתרה).

אין יוצר פריים מינוס בבנקים.
ממה שאני מכיר מי שמעביר משכורת של עד 10 יקבל 100,000 בפריים פלוס 1.
מי שמעביר יותר מ10 יקבל פריים פלוס חצי.

תאיים (ותממש במקרה הצורך) להעביר משכורת לבנק אחר כדי לקבל ריבית של שימור לקוחות (שאמור להיות דומה לריבית למעבירי משכורת).

לא ממליץ לקחת הלוואה לרכישת נכס היורד בערכו (מלבד אם הרכב משמש להפקת הכנסה ושעומדים בתזרים בנוחות יתרה).

אם אני מעביר הרבה יותר מ 10 ובבנק שלי הציאו לי פריים +, 3 איפה יכולים להציע לי פריים + חצי?
אני בודק אופציה להלוואה זה לא חובה מבחינתי יש לי כסף מספיק נזיל, אם אקבל הלוואה בתנאים טובים אז את הכסף הנזיל אוסיף לחשבון השקעות(תנאים טובים מבחינתי זה שהכסף הנזיל יעשה לי הרבה יותר כסף מהריבית של ההלוואה)

אני בודק אופציה להלוואה זה לא חובה מבחינתי יש לי כסף מספיק נזיל, אם אקבל הלוואה בתנאים טובים אז את הכסף הנזיל אוסיף לחשבון השקעות(תנאים טובים מבחינתי זה שהכסף הנזיל יעשה לי הרבה יותר כסף מהריבית של ההלוואה)
נשמע שיש לך תשואה מובטחת בשוק ההון בתקופה הקרובה. אשמח לדעת מאיפה וכמה היא - כלומר מה הריבית שאתה יודע שאם תיקח הלוואה בריבית קטנה ממנה, הכסף בשוק ההון "ינצח" את ההלוואה?

אם אני מעביר הרבה יותר מ 10 ובבנק שלי הציאו לי פריים +, 3 איפה יכולים להציע לי פריים + חצי?
האם המעסיק שלך רושם את העובדים למועדון צרכנות הוט או הייטקזון?
עשית סקר שוק אצל הבנקים השונים?

נשמע שיש לך תשואה מובטחת בשוק ההון בתקופה הקרובה. אשמח לדעת מאיפה וכמה היא - כלומר מה הריבית שאתה יודע שאם תיקח הלוואה בריבית קטנה ממנה, הכסף בשוק ההון "ינצח" את ההלוואה?

לא חושב שבשוק ההון יש דבר כזה 'תשואה מובטחת', אבל אני כן יכול להעריך שגם בהשקעה סולידית ובהנחה שאני משקיע בקרנות מחקות, אני מאמין את ה4% לשנה הכסף יעשה(כמובן לא תשואה אסטרונומית בשום צורה אבל אפשר לצאת מנקודת הנחה כזו) כמובן שגם בהנחה הזו אני חייב מקדם ביטחון כלומר התשואה הצפויה מבחינתי אמורה להיות משמעותית גבוהה מהריבית המדוברת.
האם המעסיק שלך רושם את העובדים למועדון צרכנות הוט או הייטקזון?
עשית סקר שוק אצל הבנקים השונים?

כן אני רשום במועדון הייטקזון(זה יכול לעזור?), ואני התחלתי לעשות סקר שוק- דבר ראשון ניגשתי לבנק שלי, ואז פניתי לחכמי הפורום לעצה, ואני אנסה לבדוק בבנקים נוספים ואולי גם גופי אשראי(קצת בספק לגבי זה אבל לבדוק לא עולה כסף).

אני רואה שצריך בעצם לעבור לבינלאומי...
אם כי התנאים שם אכן אטרקטיביים למדי- אבדוק את הנושא לעומק.
חדש או משומש?

משומש אחרי הירידת ערך המשמעותית כמובן.

אפשר לקבל תנאים מאוד טובים בהלוואה על חשבון קרן ההשתלמות.
לדוגמא, באלטשולר שחם, עם קרן נזילה, קיבלתי הלוואה ל-3 שנים על 70% משווי הקרן, בריבית של פריים מינוס חצי.

לא חושב שהבנקים יכולים להתחרות בתנאים כאלה.
החיסרון העיקרי הוא שהקרן לא יכולה להיות IRA אם אתה רוצה הלוואה (אבל כן יכולה להיות במסלולים מנייתיים)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S הלוואה ללא ריבית מהמשפחה לרכישת דירה וענייני מס שבח - האם יש בעיה משפטית ? צרכנות פיננסית 14
N הלוואה (לא משכנתא) לרכישת דירה בחו"ל נדל"ן 13
הנודדת משכנתא פרטית - הלוואה לרכישת נכס לאדם אחר שוק ההון 6
ד הלוואה לרכישת שטח מסחרי נדל"ן 1
A הלוואה כנגד קה"ש, חסכון פנסיוני או IRA והלוואה מהבנק. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
ח הלוואה מקרן השתלמות וקרן כספית פוסטים מאיכות נמוכה 3
ל האם למשוך קרן השתלמות לטובת סילוק הלוואה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
M אינטראקטיב ברוקרס - הלוואה בדולרים ומכירה לשקלים? שוק ההון 6
א הלוואה דמי מפתח נדל"ן 1
ח הלוואה ארוכה עם החזר נמוך או קצרה בהחזר גבוה צרכנות פיננסית 2
D קרן השתלמות שמשתחררת לי (נושא- הלוואה) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
נ איזו הלוואה היא בתנאים טובים יותר צרכנות פיננסית 18
O לקיחת הלוואה כנגד תיק השקעות שוק ההון 12
M חישוב החזר עבור הלוואה בריבית משתנה/צמודה צרכנות פיננסית 1
O האם לסגור הלוואה צרכנות פיננסית 1
S הלוואה כנגד התיק לצורך משכנתא? צרכנות פיננסית 9
9 משכנתא, או הלוואה מקופות גמל / השתלמות? נדל"ן 3
R החזר הלוואה | סיוע בהבנה של ההלוואה והאם ניתן לשפר אותה שוק ההון 4
Princess_Peach סגירת הלוואה בריבית גבוה כשאין הכנסות/חסכונות צרכנות פיננסית 21
T התייעצות - סגירת הלוואה או המשך חיסכון צרכנות פיננסית 4
U משכנתא או הלוואה "לכל מטרה" נדל"ן 9
D הלוואה 200,000 שח צרכנות פיננסית 5
c881 הלוואה ב - 1% דמי ניהול מצד אחד. מצד שאני - העברת קופת גמל/ קרן פנסיה לניהול של גוף לא ידוע. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
A אפשרויות הלוואה ארוכות טווח צרכנות פיננסית 1
ד הלוואה לפני משכנתה נדל"ן 8
M הטבת פתיחת חשבון- מענק או הלוואה צרכנות פיננסית 6
Y האם לסגור הלוואה על קרן השתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
N דרכים אופטימליות להשקעה של 100,000 ש"ח (הלוואה / מכירת מניות / חיסכון) שוק ההון 6
Lag הלוואה ללא ריבית לטובת השקעה שוק ההון 25
AbuNafha ביטוח SIPC בחשבון Margin עם הלוואה פעילה שוק ההון 1
D לקיחת הלוואה מקרן פנסיה לטובת השקעה במדד (למשל s&p) שוק ההון 2
I משיכת קרן השתלמות לטובת סגירת הלוואה וכיסוי מינוס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
doc29 העלאת דמי ניהול בקופת גמל ללא הפקדות ועם הלוואה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S פרעון הלוואה ללא ריבית והאם זה בכלל משתלם ? צרכנות פיננסית 3
ב השפעת הלוואה קודמת על פרופיל לווה למשכנתא נדל"ן 6
מ הלוואה לתקופה קצרה צרכנות פיננסית 2
ג מס על הלוואה בריבית השקעות אלטרנטיביות 1
R סגירת הלוואה לכל מטרה בעזרת הלוואה כנגד קרן השתלמות . פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
Flex האם לסגור הלוואה על רכב צרכנות פיננסית 6
S האם יש מבצע שווה על הלוואה בהצטרפות למועדון /בנק מסוים ? צרכנות פיננסית 0
C חישוב כדאיות לקיחת הלוואה והחזר משכנתא נדל"ן 9
O לקיחת הלוואה מהקבלן נדל"ן 3
GeraltOfHaifa חוב למס הכנסה - האם אפשרי לקבל הלוואה גדולה ללא פקדונות? צרכנות פיננסית 21
האזרח החשדן הלוואה מקרן השתלמות או מקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ת הלוואה צמודת מדד או פריים צרכנות פיננסית 36
א הלוואה לחברת השקעות נדל״ן נדל"ן 8
A בתי השקעות שמוכנים לתת הלוואה כיום כנגד קה"ש נזילה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ס משקפי ראייה ללא לקיחת הלוואה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 25
השקעה לא מזל מה נכון לעשות עם 60 אלף שקל - דיבידנד VS הלוואה צרכנות פיננסית 29

נושאים דומים

Back
למעלה