• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בשבחי הלימוד

• פותח הנושא aziz
  • פורסם בתאריך

aziz

משתמש רגיל
דירוג
200
הרקע הכלכלי שבאתי ממנו היה חלש בלשון המעטה. הדבר היחידי שמשך את לבי מילדותי העשוקה ועד ימי שבכאן היה לימוד. אז אולי הפורום הזה הוא המקום לרשימת מצאי של מיומנויות ותחומי דעת שטרחתי ללמוד. אני רוצה לציין שאני לא יותר חכם מרוב האנשים אלא פשוט חרוץ יותר ומצטיין בניהול זמן (אני ישן רק 4 שעות בלילה למשל).
אז מה הספקתי ללמוד מגיל 14 עד היום (יש לנכות 3 שנים של שירות בחיל רגלים).
1. ציור (שמן ואקוארל). עמד יפה במבחן המכירה.
2. ביולוגיה. עמד יפה במבחן המכירה.
3. כתיבה. עמד יפה במבחן המכירה.
4. סיוף יפני.
5. קשתות זן.
6. קריאה וכתיבה של השפה היפנית וכישורי תרגום. יעמוד אני מקווה במבחן המכירה.
7. עבודה אמנותית בעץ. עמד יפה במבחן המכירה.
8. נגינה ב פסנתר, חלילית קלאסית, חליל צד, גיטרה קלאסית, מנדולינה ונבל.
9. מתמטיקה. שמיש רק במחקר שלי.
10. הוראה. עמד יפה במבחן המכירה.
יש כמובן עוד מיומנויות שלמדתי תוך כדי עבודתי במדבר כמו טיפוס צוקים, קריאת עקבות, אילוף עופות דורסים ועוד. אבל אני רואה בהן רק אמצעי כדי ללמוד משהו אחר, אז - זה לא נחשב.
כל אחת מהמיומנויות משמשת בבית ואנחנו מלמדים הכל לילדים. כל תחביב או תחום שאני מחליט ללמוד מחושב באופן שיממן את עצמו ולאחר מכן יהפוך ליחידת רווח.

aziz, מרשים מאד!
שאלה קטנה, למדת את כל אלה אך ורק כדי לייצר הכנסה פאסיבית? כמה שנים לקח לך ללמוד את כל זה?

היי aziz כל הכבוד, האם תוכל לפרט לגביי המכירות בתחום הביולוגיה והכתיבה?

למדתי את כל אלה כי אני אוהב מאוד ללמוד. בעיני זו הפעולה ההמענגת ביותר שיש

כתבתי ספר בעד 12 משכורות "עקבות בחול" שמו והוא מדריך לקריאת עקבות בחולות המדבר. כתבתי בגרות באקלוגיה עבור משרד החינוך. 28 תכניות לימוד עבור משרד החינוך בביולוגיה ובמתמטיקה ועוד כהנה וכהנה

לא מומלץ.. שמור על הבריאות שלך..
אם יש לך בשביל מה לא לישון אז זה שווה את זה.

זה דבר אחד לא לישון בשביל הבוס ודבר אחר לגמרי לא לישון בשביל להשיג מטרות אמיתיות שלך (כמו במקרה של עזיז).

אני רוצה לדעת איך הצלחת ךהרוויח כסף מסיוף יפני וקשתות זן (מה זה בכלל)???

אם יש לך בשביל מה לא לישון אז זה שווה את זה.

זה דבר אחד לא לישון בשביל הבוס ודבר אחר לגמרי לא לישון בשביל להשיג מטרות אמיתיות שלך (כמו במקרה של עזיז).

לא מסכים.
שווה לו לישון כמו בנאדם כדי שבעתיד יהיה בריא וימשיך ללמוד ולהשיג את המטרות שלו.
זה קצת סוטה מהדיון אבל הייתי ממליץ לשמוע את הראיון של Joe rogan עם Matthew Walker (פודקאסט ביוטיוב). מי שמתעניין מעבר אז הספר שלו Why we sleep מצוין..

ו aziz - כל הכבוד! באמת מרשים. מעניין אותי מה נחשב בעינייך ללמוד פסנתר / גיטרה וכו', כי זה תהליך שאף פעם לא נגמר.. אתה עדיין לומד או שהגעת לרמה מספקת מבחינתך והמשכת הלאה?
והייתי ממליץ לך ללמוד על שינה מתישהו :)

חברים הפוסט מ2015, @aziz נראה לאחרונה בפורום ב2016......כדי לראות שהוא עדיין זמין לפני מבול השאלות\המלצות.........אני כמובן מקווה שיחזור אלינו נשמע כמו בן אדם מאוד מעניין.

לא מסכים.
שווה לו לישון כמו בנאדם כדי שבעתיד יהיה בריא וימשיך ללמוד ולהשיג את המטרות שלו.
זה קצת סוטה מהדיון אבל הייתי ממליץ לשמוע את הראיון של Joe rogan עם Matthew Walker (פודקאסט ביוטיוב). מי שמתעניין מעבר אז הספר שלו Why we sleep מצוין..

ו aziz - כל הכבוד! באמת מרשים. מעניין אותי מה נחשב בעינייך ללמוד פסנתר / גיטרה וכו', כי זה תהליך שאף פעם לא נגמר.. אתה עדיין לומד או שהגעת לרמה מספקת מבחינתך והמשכת הלאה?
והייתי ממליץ לך ללמוד על שינה מתישהו :)
לא יודע אם פות"ש הוא כזה אבל יש אנשים שהם short sleepers. הם מתעוררים מעצמם אחרי 4 שעות והם עירניים ואנרגטיים.
כמו רוב התכונות האנושיות יש כנראה איזשהי התפלגות על הצורך בשעות שינה ויתכן שהוא בקצה הנמוך.

נושאים דומים

Back
למעלה