• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך עוקבים אחרי הני"ע הישראלים ב-Google Spreadsheets ?

רשימת כל הטיקרים של בלאקרוק (iShares) בבורסת תל אביב:

נראה שזה נשבר

וגם זה.

מישהו מצא פתרון?
יש דוגמא לזה בדיון אחר כאן, בנושא vwra, אבל השורה התחתונה היא שצריך ללכת לאתר של tase ו-lse, לבצע inspect element על מחיר המניה שמופיע, לחלץ משם את ה-xpath, ולהזין ל-importxml ב-google sheets.

נערך לאחרונה ב:
מנסה ללא הצלחה לייבא נתונים מקרנות סל (להבדיל מקרנות נאמנות). מישהו מצליח? אשמח לקבל את הנוסחה. תודה!
קוד:
=REGEXEXTRACT(INDEX(IMPORTHTML(CONCATENATE("http://finance.sponser.co.il/finance/table/?s=",G2*Q$18), "table", 5), 1, 1), "\S*$")

עובד לי מעולה עם קרנות נאמנות וקרנות הסל של בלקרוק בארץ (לא יודע אם עובד עם קרנות סל ישראליות שהן לא בלקרוק), G2 זה התא אצלי שיש בו את מס' הנ"יע בבורסת ת"א.
Q$18 זה טריק שעשיתי כדי לעדכן את הערך בכוח אם הוא לא מעודכן (מוחק ורושם שוב את הערך 1 בתא Q18 אצלי)

אגב, אני רוצה לשתף בטריק נחמד שיכול להיות שימושי עוד למישהו. אני ניסיתי להשוות ביצועים של קרנות iShares בשקלים עם הקרנות של קסם ולבדוק האם הדיבורים של יעילות הדיבידנטים אכן נכונים.
לשם כך בניתי את הטבלה שמחשבת תשואה באחוזים מתאריך ספציפי לתאריך ספציפי אחר.
את המחיר בהתחלה הגדרתי בצורה כזאת (כאשר הסמל של המניה מופיע בתא C9 ותאריך ההתחלה מופיע ב B2):
קוד:
=INDEX(GoogleFinance($C9, "price",$B$2,1,"daily"),2,2)
זה מחייב שתאריך ההתחלה יהיה יום המסחר אחרת נקבל שגיאה.
את המחיר בסוף היה קצת יותר אתגרי כי אם זה נופל על היום שאין בו מסחר רציתי לקבל מחיר סגירה ביום המסחר האחרון שהיה לפני התאריך הזה.
בנוסף אם משאירים את התא (C3) של היום האחרון ריק, זה יראה את המחיר שיש כרגע (שיכול להיות שונה ממחיר הסגירה כי יש מסחר מחוץ לשעות הפעילות של הבורסה)
קוד:
=IF($C$2<>"",QUERY(GOOGLEFINANCE($C9,"price",$C$2-5,6),"select Col2 where Col1 < date '"&TEXT($C$2+1, "YYYY-MM-DD")&"' order by Col1 desc limit 1",False),GoogleFinance($C9, "price"))
בדקתי שזה מראה את אותם הערכים כמו

מצאתי שיש רשימה כזו גם עבור אינבסקו וליקסור

כאן מופיע שהסימבול הוא iSFF505.TA
נראה שבשביל שזה יתפוס בגוגל צריך לרשום את זה כך TLV:IS.FF505 (או בשביל הקרן סנופי TLV:IS.FF702)
אז תנסה =GOOGLEFINANCE("TLV:IS.FF505")
תודה, לקח לי הרבה זמן למצוא את זה. לא משנה מה ניסיתי להזין בשורת החיפוש בגוגל פייננס זה פשוט לא מצא.

כולם פה מתייחסים לגוגל שיטס.
מישהו יודע איך אני שואב לאקסל של מיקרוסופט שער, תאריך, ואחוז שינוי בשער מיום קודם של קרן מחקה ישראלית (לא של בלאקרוק) וקרן נאמנות ישראלית ?
עדיפות מאתר בורסת ת"א אבל לא חובה.
בנוסף אשמח לנוסחה באקסל לקבל את שער הדולר היציג העדכני מאתר בנק ישראל.

נערך לאחרונה ב:
כאן מופיע שהסימבול הוא iSFF505.TA
נראה שבשביל שזה יתפוס בגוגל צריך לרשום את זה כך TLV:IS.FF505 (או בשביל הקרן סנופי TLV:IS.FF702)
אז תנסה =GOOGLEFINANCE("TLV:IS.FF505")
גיליתי שיש צורך בהוספת הנקודה גם בשביל הקרנות של אינבסקו.
כלומר, לדוגמה, בשביל קרן:
Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc
רואים באתר הקרן, תחת "Tel Aviv Stock Exchange", שהסימבול שלה הוא: INFF1
אז צריך לשים נקודה אחרי ה "in" שמייצג אינבסקו, כלומר: IN.FF1
וכמובן שבגלל שזה בורסת ת"א אז צריך לציין TLV
כלומר זה צריך להיות בסופו של דבר:
GOOGLEFINANCE("TLV:IN.FF1")

בנוסף, יש פה רשימה של איזה מחרוזות צריך להשתמש בשביל איזה בורסה ב GOOGLEFINANCE:
https://www.google.com/googlefinance/disclaimer/

עריכה: סליחה, רק עכשיו ראיתי כמה השרשור הזה ישן, פשוט עשיתי גוגל ל מה שאני מנסה לעשות בגוגל שיטס והגעתי לשרשור הזה שבו הייתה התשובה לגבי הקרנות של איישרס אז חשבתי לחלוק גם את התובנה לגבי אינבסקו ובאופן כללי את הרשימה של המחרוזות של הבורסות בשביל גוגל שיטס

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ב איך אתם עוקבים אחרי התיק שלכם? שוק ההון 17
N איך אתם עוקבים אחר ההשקעות שלכם ב-2023? שוק ההון 15
Avi W איך אתם עוקבים אחרי הדיבידנדים פוסטים מאיכות נמוכה 1
Gambit אז… איך אתם עוקבים אחרי תיק ההשקעות שלכם? שוק ההון 32
R איך עוקבים אחרי הוצאות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
Brightside איפה אתם עוקבים אחרי הפנסיה/חסכונות שלכם צרכנות פיננסית 5
Dim האם אתם עוקבים אחר עלויות FIFO? צרכנות פיננסית 24
לא חשוב שמות עוקבים אחריך - פגיעה בפרטיות האזרחים לשם ניצול תמימותם? אוף טופיק 6
ט יש מידע על דמי הניהול הממוצעים (פנסיה, ביטוח מנהלים) שמשלמים הישראלים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
E שינויים במסמכי ניכוי סוף שנה של הבנקים הישראלים מיסים 7
פ האם הישראלים "אנשים חמים" לדעתכם? או שזה בדיוק ההפך? אוף טופיק 13
ע IB מאפשרים מסחר בקריפטו. האם יש חשש שהבנקים הישראלים יחסמו העברות אל\מ IB? שוק ההון 7
Leo הישראלים כלואים בארצם בשם השוויוניות אוף טופיק 62
N מה גורם לירידות החדות באג"חים הישראלים כרגע? שוק ההון 31
oz1987 לא הכל אמריקה: הישראלים שחוזרים מעמק הסיליקון לארץ אוף טופיק 8
yossik למה הישראלים נגועים באובססיה לרכוש בלוקים? אוף טופיק 82

נושאים דומים

Back
למעלה