• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך לשלם פחות מיסים אם אני לא גר בארץ

the-traveler

משתמש רשום
דירוג
0
שלום רב,
אני אזרח ישראל שגר כבר כמה שנים בחול (לא מדינה אחת אלא כמה מדינות שונות)
אני מועסק על ידי מעסיק ישראל ומשלם את כל המיסים בארץ. אני אבל לא מקבל שום דבר תמורת המיסים שאני משלם כי אני פיסית נמצא בישראל רק כמה שבועות בשנה.
רציתי לשאול איזה דרכים יש לי לנסות להוריד את כמות המיסים/ביטוחים שאני משלם?
אני יודע שאפשר לעשות ניתוק תושבות אבל לא יודע איך זה יסתדר עם המעסיק שלי, וגם הבנתי שכדי לעשות ניתוק תושבות צריך להיות תושב של מדינה אחרת שזה אצלי כרגע לא קבוע באף מדינה.
האם יש דרך כלשהי לקבל זיכוי מס על זה שאני בחול או לעבור לסטטוס אחר שיאפשר לי לשלם פחות מיסים?

תודה רבה

שלום רב,
אני אזרח ישראל שגר כבר כמה שנים בחול (לא מדינה אחת אלא כמה מדינות שונות)
אני מועסק על ידי מעסיק ישראל ומשלם את כל המיסים בארץ. אני אבל לא מקבל שום דבר תמורת המיסים שאני משלם כי אני פיסית נמצא בישראל רק כמה שבועות בשנה.
רציתי לשאול איזה דרכים יש לי לנסות להוריד את כמות המיסים/ביטוחים שאני משלם?
אני יודע שאפשר לעשות ניתוק תושבות אבל לא יודע איך זה יסתדר עם המעסיק שלי, וגם הבנתי שכדי לעשות ניתוק תושבות צריך להיות תושב של מדינה אחרת שזה אצלי כרגע לא קבוע באף מדינה.
האם יש דרך כלשהי לקבל זיכוי מס על זה שאני בחול או לעבור לסטטוס אחר שיאפשר לי לשלם פחות מיסים?

תודה רבה
כמה אופציות
1. ניתוק תושבות הכולל מ2016 עדיפות לחוות דעת משפטית בנושא+הגשת דוחות מס בישראל בתקופת המעבר. מן הסתם יש צורך להיות תושב. אם אין תושבות מס במקום אחר, אזי אתה תמיד תחשב כתושב ישראל. על כן זוהי דרך ללא מוצא

פס"ד שחקן הפוקר רפי אמית אמשיקשוילי ופס"ד בר רפאלי.

ניתוק תושבות יכול להיות נושא משתלם ביותר, אם לא יפסיד ממקרה של מס יציאה וכוונתו היא להנות מהטבות מס לתושב חוזר וקיים צפי שהכנסותיו הפסיביות יגדלו משמעותית בחו"ל, אזי יחזור לכאן ויקבל פטור על 99% מהרווחים הפסיביים כמו רווחי הון, ריביות , קצבאות, שכירות חו"ל (למרות שזה אוקסימרון- כי בחו"ל על נדל"ן לא יתנו פטור ממס במיקום הגיאוגרפי) . השיקולים הם הוליסטיים- אם אין אמנת בטחון סוציאלי במדינה המרכזית בה אתה נמצא, אם אין כיסויים מספיקים מבחינה רפואית- זה שיקול רציני . אם קיימת דירה בישראל שמהווה בתור תושב- "דירה מזכה" בחוק מיסוי מקרקעין הזכאית לפטור מס שבח ובתקופת הניתוק, הנך מהווה תושב חוץ בעל דירה בחו"ל, אזי נשללת ממך הטבת הדירה המזכה בתקופה.

כאמור עליך לעמוד במבחן הכמותי והמהותי- גם שתתקיים חזקת הימים לפי סעיף 1 לפ.מ.ה וגם שיהיה מרכז חיים מחוץ לישראל

גם אם לאדם אין ממש מרכז חיים ברור, אזי אם יבצע דיווח במדינה אחרת וייחשב כתושב מס במדינה אחרת, מבחן הימים+אישורי דיווחי מס במדינה אחרת עלולים להוות ראייה מספקת. לשם כך מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע ולפעול לקבל חוות דעת משפטית בהתאם להוראות מס הכנסה מ2016

2. ישנה אפשרות להפעיל את תקנות מס הכנסה ולרשום הוצאות חו"ל על ההכנסה בחו"ל מהמעסיק. מומלץ לבצע זאת עם איש מקצוע הבקיא בחוקי המס ותקנות ניכוי הוצאות. גם בהנחה ואתה רוכש תוכנה לזמן קצר של "חשבים" או "אוטריטה" , אתה עלול להתבלבל.
דוחות במיסוי בינלאומי הם דוחות מורכבים יותר ודורשים בדרך כלל הבנה מעמיקה באמנות מס, קיזוזי הפסדים ייחודיים, שיטות מס זרות ועוד.

עקב העובדה שאתה מועסק אצל מעסיק ישראלי וודאי רק תגיש 106, אזי זו נקודת מיקוח להפחתת התעריף, אלא אם ישנם מקורות הכנסה מרובים ומורכבים

בתור מי שביטלה תושבות ועתה תושבת של מדינה אחת בלבד ויש גם אמנת כפל מס אני ממליצה לך בחום להתייעץ עם יועץ מס ישראלי. גם מעבר כמו שלי היה מורכב מבחינת מיסוי, שלך נשמע מורכב.

תוכלי להרחיב?
יעקב, אם אני לא טועה, אתה המתורגמן הפיננסי, לא? הגרסה הישראלית לשלדון מהמפץ הגדול שהתחביב שלו זה מיסים, לא נראה לי שאתה מחפש איש מקצוע

יעקב, אם אני לא טועה, אתה המתורגמן הפיננסי, לא? הגרסה הישראלית לשלדון מהמפץ הגדול שהתחביב שלו זה מיסים, לא נראה לי שאתה מחפש איש מקצוע
אני מודה שכשאני שומע ביטוי שלא שמעתי עליו קודם, אני מתעניין.
אם לתושב חוץ יש דרך לשלם תעריף מס מופחת (שאינו 0%), אשמח לשמוע איך זה מתאפשר.

אני מכיר שאו שאתה תושב ואז משלם מס מלא או שאתה לא תושב ולא משלם מס.

התכוונת שהוא בעצם מכיר בהוצאות כמו עצמאי ולכן משלם פחות מס מכל שכיר עם 106?

אם לתושב חוץ יש דרך לשלם תעריף מס מופחת (שאינו 0%), אשמח לשמוע איך זה מתאפשר.
נראה לי שהיא התכוונה לתעריף מופחת מבחינת יועץ מס / רואה חשבון.

אני מכיר שאו שאתה תושב ואז משלם מס מלא או שאתה לא תושב ולא משלם מס.
עד כמה שאני מכיר, גם אם אתה לא תושב אתה עדיין צריך לשלם לישראל מס על הכנסות שמקורן בישראל.
אם כבר, יש הטבות מס לתושבים אל מול מי שאינם תושבים (2.25 נק' זיכוי למשל).

2. ישנה אפשרות להפעיל את תקנות מס הכנסה ולרשום הוצאות חו"ל על ההכנסה בחו"ל מהמעסיק.
אמרו לי פעם שניתן להגיש בקשה על החזר מס ולכלול בזה דברים כמו שכר דירה, וגם אמרו לי שיש איזה מינימום של מחיה ביום שמס הכנסה יכול לקזז ממנו, האם זאת הכוונה?
ושאלה, ב״איש מקצוע״ לאיזה מקצוע הכוונה? יעוץ מס או רואה חשבון או מה?

תודה

יועץ מס (העשוי להיות גם רואה חשבון) יכול לעזור לך בנתונים לקבלת החלטה האם עדיף לך לנתק תושבות, מועד וצעדים נחוצים. רואה חשבון יכול לסייע בהגשת הקיזוזים כמצויין מעלה אם אתה אכן זכאי לכך.

עד כמה שאני מכיר, גם אם אתה לא תושב אתה עדיין צריך לשלם לישראל מס על הכנסות שמקורן בישראל.
תלוי באמנה ככל שישנה עם ישראל והמדינה בו אתה חי.
לדוגמא מע"מ בגדול הוא לא צריך לשלם, כנ"ל רווח הון מני"ע סחירים ועוד הטבות רבות נוספות.

לדוגמא מע"מ בגדול הוא לא צריך לשלם, כנ"ל רווח הון מני"ע סחירים ועוד הטבות רבות נוספות.
נכון.
אבל במקרה הזה הוא שכיר, ועל הכנסה כשכיר כן צריך לשלם בישראל.
כתלות באמנה ובחוקים במדינת התושבות שלו, יכול להיות שיכירו לו בתשלומים הללו גם במדינת התושבות.

מדובר על אדם שמקור הכנסתו בחו"ל, יש המון הטבות פרט לזיכויים, ברגע שניתקת אתה משלם מס במדינה הזרה

אין מסוי רווחי הון על ניע ישראליים כתושב חוץ
מדינות כמו ארה"ב רווחים פסיביים LT יכולים על כ2 מיליון דולר להסתכם ב22 אחוז מיסוי ללא יסף
שלא לדבר שבערך 80א דולר ראשונים לא יגיעו למס מהכנסה בשיעורים רגילים בארה"ב עם זיכויים נפוצים
בבריטניה תתחיל כל הכנסה עם ניכוי ראשוני של 12.5א פאונד-דיבידנדים אינם ממוסים ב25% אלא כמדומני באזור 7% וגם להם יש מדרגת ניכוי ראשונית
בולגריה- דיבידנד כ12%

תלוי איפה נמצאים
אתה יכול למצוא עצמך מנתק תושבות לשוויץ ולהאכל על ידי מס קנטונים...

מעבר לכך,ישנה הטבה משמעותית לאור סעיף 14א ו97 לתושב חוזר, היינו לא היה תושב ואז חזר . אינו חייב בישראל במשך 10 שנים בעקרון על כלום, בעודו חי כאן וגם אינו חייב בדיווח.הנהירה הצרפתית והאולגרכיה הרוסית - אנשים שלא צריכים לדווח על מקור הכנסתם במשך 10 שנים.

נניח והיית סוחר סמים ונשק ברוסיה- קיבלת מעמד "עולה חדש" או תושב חוזר" (גם לזה יש פרוצדורות של מסלול ירוק) ואז אתה חי כאן בשלווה קונה בתים, תורם לפוליטיקה...מלבין כספים בשקט ללא שאלות ואפילו ללא הליך המיסוי הכרוך בהלבנת הון...

ברור שאדם כזה, לא יעניין אותו להפסיק 2.5 נקודות זיכוי
מה שיצר לך יתרון מיסוי- הוא התקופה שהיית תושב חוץ
לתושב חוץ יש גם פטור משבח על דירת מגורים מזכה בישראל בהנתן ואין לו דירה בחו"ל
יש לו הטבות עלאחזקת אגח מדינה ישראלי
ועוד

היה לי כאן דיון כזה בעבר, אולי כי הייתי חדשה בפורום ואנשים חשבו שזה רעיון הזוי, וכמו שטענתי אז, אני חוזרת עכשיו ומדגישה, מיסוי רילוקיישן הוא תעשייה שלמה ומשגשגת בתחום המס.

יש משרדים המתמחים רק בזה למשל RELOTAX
בכל הביג 4 להבנתי יש מחלקה שהיא רק מיסוי רילוקיישן

נערך לאחרונה ב:
אמרו לי פעם שניתן להגיש בקשה על החזר מס ולכלול בזה דברים כמו שכר דירה, וגם אמרו לי שיש איזה מינימום של מחיה ביום שמס הכנסה יכול לקזז ממנו, האם זאת הכוונה?
ושאלה, ב״איש מקצוע״ לאיזה מקצוע הכוונה? יעוץ מס או רואה חשבון או מה?

תודה
מי ששולט על השוק זה עורכי דין המתמחים במיסים.
אם זה ממש הגורם המתאים, אני לא בטוחה, מהנסיון שלי עם עבודה עם קולגות משפטנים ועורכי דין, הם מתעסקים בהתפלפלויות משפטיות

יתנו לך את הנקודות המשפטיות כדי שטופס 1348 וחוות הדעת המשפטית תהיה תקפה.

הם לא בוחנים בצורה כלכלית ואינטגרטיבית בהכרח את העניין
רו"ח שיש לו את כל הכלים היסודיים לניתוח כלכלי - יתקוף את הנושא מבחינת כדאיות, זה משהו הכי חשוב לדעתי. הוא יבנה אקסל עם כלל המיסים במדינת היעד ובישראל, יבדוק את אותן הוצאות מוכרות לפחות בשנה הראשונה שבה מניין הימים לא תקף.
יבדוק האם זה משתלם, ידע לבצע סוג של הצהרת הון קצרה כדי לבדוק נושא של מס יציאה, כדי לבדוק אלו נכסים מצויים בחול ומהו כיוון השקעתך.

הכי טוב, למצוא רו"ח עם 2 הסמכות למשל אם זה אמריקה- ללכת לרוח מסומך בישראל ובאמריקה. לא רק שיבין במס הכנסה ומיסוי עקיף, אלא גם יתן לך סקירה כלכלית של הבטחון הסוציאלי במדינה, השלכות ביטוח לאומי ועוד.

ליועצי מס יצא שם רע. הבחינה וההסמכה היא ממש לא פשוטה. מי שעשה מסלול רגיל ותקף זה אנשים שעברו מבחנים עם אחוזי מעבר לעתים של 17%

אבל למס הכנסה מסלול עוקף שבעצם מוציא כל מני מפקחים, רכזים וכל דיכפין אל השוק החופשי עם הסמכה אוטומטית כיועצי מס. ו

מס הכנסה, למרות בקשתו לחוות דעת משפטית , נופל ומכריע ברוב המקרים על הדיוק הממוחשב.
בזה יועץ מס אמור להצטיין, זה הגישה הפרגמטית והטכנית ולמעשה שליטה מאד גבוהה במיסוי הפרט, הרבה יותר מר"וח ואפילו מעו"ד

לדעת מה לעשות בשנה הראשונה- במקום תיק שכיר להעביר לתיק 97- להוסיף טופס 1348 ומכתב נלווה
בשנה השנייהף כשמניין הימים מתאים להעיף אותך לקטלוג של תושב חוץ, סוג חישוב 3 נפרד לגמרי לבני זוג
מכאן ואילך, אם אין הכנסות בישראל, אחרי 3 שנים אתה אמור להיות משוחרר.

מנסיוני, עם כל התיאורה של עורכי דין, אם יש להם יחידה למיסוי הפרט, אז הדוחות שלהם זה צרות. כי הם כותבים חוות דעת, כל הזמן מגישים דוח בתיק שכיר עם בקשת זיכוי תושב ובעצם מגלגלים באלגוריתם סוג של "הצהרת תושבות" רק בגלל דברים טכניים ובניגוד לעצם זה שמדובר על תהליך ניתוק.

הייתי לוקחת חוות דעת משפטית ממשפטן או עורך דין אם קיימים ספקות שלא חל ניתוק
או פשוט לוקחת טופס 1348 ולומדת ממנו מה עליי לעשות- כדי לעמוד ברשימת המכולת המעידה כי חל ניתוק- אבל לפעול אחד לאחד, כדי שבכלל לא יהיה צורך להשתמש בחוות הדעת (הן עולות איזה 30א שח) כי כלל הזיקות זועקות שאתה תושב חוץ

הכי חשוב-הייתי לוקחת רואה חשבון עם הסמכה כפולה בישראל ובמדינת היעד. הוא אמור לתת את האספקט הכלכלי ההשוואתי והאינטגרטיבי וגם לאור הנסיון עם כל התנועה פנימה והחוצה ממדינות של לוקוחתיו, סביר שהמילוי והשידור נסמכים על ניסיון רב.
כמו כן בכל משרד רואה חשבון יש לפחות 2 יועצי מס במשרד שאמונים על הנושא

לא.
מדובר על אדם שגר בחו"ל ומקור הכנסתו בישראל:
חביבי, זו טעות נפוצה

המשפט "אני מועסק על ידי מעסיק ישראל" לא אומרת שמקום ההכנסה בישראל

רק אם המעסיק הוא ממשלה או שגרירות ישראלית ובסגנון הזה , אזי גם אם ישב על הירח, זה יחשב עבודה שמבוצעת בישראל- (זאת משום שהגופים הם זרוע ארוכה של המדינה, יכולים להיות סוג של טריטוריה בתוך מדינה זרה)
כל השאר לא
ציטוט מפ.מ.ה

זהו הסעיף הקובע מהו מקום הפקת ההכנסה
4א. (א)[2] המקום שבו הופקה או נצמחה הכנסה, השתכרות או רווח מכל אחד מהמקורות המפורטים להלן יהיה –
.......
(4) לגבי הכנסה מעבודה - מקום ביצוע העבודה;

(ב) (1) על אף האמור בפסקאות (4) ו-(8) של סעיף קטן (א), יראו את מקום הפקת ההכנסה, לפי הפסקאות האמורות, בישראל, אם המעביד הוא אחד הגופים המפורטים בפסקה (א)(4) להגדרה ""תושב ישראל" או "תושב"" בסעיף 1,

ולהלן הגופים

(4) שר האוצר, באישור ועדת הכספים של הכנסת, רשאי לקבוע תנאים ולפיהם יראו יחיד שאינו תושב ישראל לפי פסקאות (1) ו-(2) כתושב ישראל, ובלבד שהתקיים בו אחד מאלה:

(א) הוא עובד מדינת ישראל;

(ב) הוא עובד רשות מקומית בישראל;

(ג) הוא עובד הסוכנות היהודית בארץ ישראל;

(ד) הוא עובד הקרן הקיימת לישראל, קרן היסוד - המגבית המאוחדת לישראל;

(ה) הוא עובד חברה ממשלתית;

(ו) הוא עובד רשות ממלכתית או תאגיד שהוקם לפי חוק,

נערך לאחרונה ב:
חביבי, רק אם המעסיק הוא ממשלה או שגרירות ישראלית אזי גם אם ישב על הירח, זה יחשב עבודה שמקורה בישראל
כל השאר לא
מעניין.
אז אם אני שכיר שעובד אצל מעסיק ישראלי, אבל עובד מהבית כאשר הבית שלי מחוץ לישראל. זה נחשב שהכנסה לא ישראלית? למרות שמעסיק, המשרד והכל נמצאים בארץ?
ואם אני מגיע לכמה שבועות בודדים בשנה לישראל, ובזמן הזה אני כן עובד מהמשרד שנמצא בישראל?
או במילים אחרות, איפה עובר הגבול?

מעניין.
אז אם אני שכיר שעובד אצל מעסיק ישראלי, אבל עובד מהבית כאשר הבית שלי מחוץ לישראל. זה נחשב שהכנסה לא ישראלית? למרות שמעסיק, המשרד והכל נמצאים בארץ?
ואם אני מגיע לכמה שבועות בודדים בשנה לישראל, ובזמן הזה אני כן עובד מהמשרד שנמצא בישראל?
אכן אנו מדברים על תופעה נרחבת של נוודים דיגיטליים....
והנה כמות הימים להמנע מהמכולדת

(2) חזקה היא שמרכז חייו של יחיד בשנת המס הוא בישראל -

(א) אם שהה בישראל בשנת המס 183 ימים או יותר;

(ב) אם שהה בישראל בשנת המס 30 ימים או יותר, וסך כל תקופת שהייתו בישראל בשנת המס ובשנתיים שקדמו לה הוא 425 ימים או יותר;

לענין פסקה זו, "יום" - לרבות חלק מיום;

אבל חייבים להיות תושבי מס במדינה אחרת.
גם אם נולדת בישראל, קיבלת אזרחות ותוך חודש ההורים עברו לקטמנדו.
אתה פותח עסק נחמד של הימורי פוקר, משגשג, מדלג לך בין מדינות...

יום אחד מדינת ישראל תעשה לך בר רפאלי אמשיקשוילי ותבקש מס+ריבית+הצמדה +קנס גרעון 15 אחוז וגם עלולה לתבוע אותך בפלילין

היה פה דיון רחב , איפה שווה לעשות זאת, אנסה למצוא זאת

מעניין.
אכן אנו מדברים על תופעה נרחבת של נוודים דיגיטליים....
והנה כמות הימים להמנע מהמכולדת

(2) חזקה היא שמרכז חייו של יחיד בשנת המס הוא בישראל -

(א) אם שהה בישראל בשנת המס 183 ימים או יותר;

(ב) אם שהה בישראל בשנת המס 30 ימים או יותר, וסך כל תקופת שהייתו בישראל בשנת המס ובשנתיים שקדמו לה הוא 425 ימים או יותר;

לענין פסקה זו, "יום" - לרבות חלק מיום;

אבל חייבים להיות תושבי מס במדינה אחרת.
גם אם נולדת בישראל, קיבלת אזרחות ותוך חודש ההורים עברו לקטמנדו.
אתה פותח עסק נחמד של הימורי פוקר, משגשג, מדלג לך בין מדינות...

יום אחד מדינת ישראל תעשה לך בר רפאלי אמשיקשוילי ותבקש מס+ריבית+הצמדה +קנס גרעון 15 אחוז וגם עלולה לתבוע אותך בפלילים
היה פה דיון רחב , איפה שווה לעשות זאת, אנסה למצוא זאת
לאיזו מדינה כדאי להגר למשקיע או פעיל בשוק ההון? (מההיבט של מיסוי)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
פ 50 דרכים כשרות לשלם פחות מיסים דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 57
ד מימוש הפסדי הון כדי לשלם פחות מיסים בסוף שנה מיסים 4
M איך להרוויח יותר כסף (או לשלם פחות מס)? צרכנות פיננסית 21
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 19
M מינוס ביתרות מזומן, מס לשלם, מס ששולם ומס עתידי שוק ההון 5
מ איך לשלם למס הכנסה סכום קטן כמס על ריבית בפיקדון בחו״ל? מיסים 1
G אם היו לי הפסדים גדולים שנה שעברה, אבל בשנה הזאת הרווחתי קצת - אני צריך לשלם מס כרגיל? מיסים 3
C האם יש דרך לקנות בלאקרוק iShares מבלי לשלם עלות חודשית קבועה שוק ההון 3
N האם עליי לשלם מס בפדיון קופת גמל לתגמולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Bonfire איך לא לשלם על טופס T-1098? מיסים 7
Xeno למי לשלם מיסים? אזרח ארהב, גר בישראל, עבודה אמריקאית, עובד עצמאי מיסים 2
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
S הזמנות באינטרנט בחו"ל - עדיף לשלם בשקלים בפייפאל או מטבע חוץ באשראי (1% המרה)? צרכנות פיננסית 3
A נניח שיש לי אג"ח האם עלי לשלם מיסים רק על הקופונים או גם מיסים 6
מ איך נכון לשלם בחו״ל? צרכנות פיננסית 1
S איך ניתן לשלם עם כסף בWISE עבור טיסה עם RYANAIR? צרכנות פיננסית 0
N אזרח אמריקאי שגילה שצריך לשלם מס על כל ההשקעות - מה השלב הבא? מיסים 70
Y האם בן 14 צריך לשלם מס \ לדווח למס הכנסה על רווחים מפרסומות ב youtube? מיסים 9
W האם ניתן לקזז תשלומים לקורסים בשוק ההון מהמס שצריך לשלם אוף טופיק 2
Y האם כל השכירים נאלצים לשלם ריבית עד אפריל בהגשת דוח מס? מיסים 8
Z האם נישום יכול לבחור שנה אחת לדרוש הוצאות על תיק ההשקעות ואז לשלם 30% מס על רווח הון ושנה הבאה לא לדרוש מיסים 0
א מתי צריך לשלם דמי תווך בעסקת רכישה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
A במידה ולפרויקט יש ליווי בנקאי האם עדיף לשלם את כל הסכום כמה שיותר מהר? נדל"ן 2
D האם מקובל לשלם לעורך הדין רק על עסקה בפועל או שמשלמים גם על בדיקת דירה? נדל"ן 1
א אם קונים מק"מ ומחכים עד הסוף, האם צריך לשלם עמלת מכירה ? שוק ההון 3
ב האם זה כלכלי למשוך שומת מס ולא לשלם למס הכנסה אחרי שהם קבעו כמה כסף הם דורשים ממך? מיסים 10
A אני רוצה לשלם אחת לחודש משכורת לפרילנס בחו"ל. איך הכי כדאי? צרכנות פיננסית 0
M תושב חוץ צריך לשלם מסים על מניות שקנה בעודו תושב ארץ ישראל? מיסים 3
R מי אחראי לשלם על תקלה בבניין? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
A איך לקנות בית בשוק עולה ולא לשלם יותר מדיי נדל"ן 13
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
B איך מעבירים כסף לחול (אירופה) בלי לשלם בבנק עמלה גבוה שוק ההון 28
Anrala האם עדיף לשלם בתשלומים או בתשלום אחד לדברים הבאים: צרכנות פיננסית 21
W שאלה טכנית - איך למשוך קופת גמל להשקעה מבלי לשלם מס ע"י קיזוז מול נקודות זכות מיסים 1
פ מהי הדרך המומלצת לשלם על דירה? נדל"ן 4
milx בית שעלה בערכו ב-3 מיליון שח - האם יש לשלם מיסים במכירתו? פוסטים מאיכות נמוכה 3
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
R האם ייתכן שבמשיכה בפרישה מוקדמת יהיה עדיף לשלם מס שולי? מיסים 15
V מכירת RSU - איזו שכבה למכור כדי לשלם מינימום מיסים? מיסים 6
R מה עושים כשכמה קונים פוטנציאלים מוכנים לשלם את המחיר הנקוב ? נדל"ן 14
Y האם אפשר היום לקחת הלוואה בריבית קבועה ולהתחיל לשלם אותה רק עוד כמה שנים? צרכנות פיננסית 5
E לקוח לא רוצה לשלם את מלוא הסכום כי טוען שכמה תמונות לא יצאו טוב. מה לעשות? אוף טופיק 22
N האם חייב לשלם מס קריפטו? אזרחות פורטוגלית השקעות אלטרנטיביות 2
אני חדש סליחה אם זה שייך לנדלן, רק רוצה להבין. כשאני שוכר דירה, חובה לשלם ארנונה ודמי וועד? אוף טופיק 1
ש האם להסכים להצעת וועד הבית? לשלם על החשמל המשותף כמו בחשבון המים. אוף טופיק 5
G אפשר להירשם לאינטרקטיב ישראל בלי לשלם דאטא? פוסטים מאיכות נמוכה 0
Gari הוצאות ותשלומים שכרגע משולמים במשכורת ואני אצטרך לשלם בעצמי בפרישה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 19
JTAC ״מס לשלם״ מיסים 8
ת לשלם 238.8 בעבור מסגרת אשראי 13,000. שווה או בזבוז כסף? צרכנות פיננסית 26
ס השוכר מעוניין לשלם את כל שכר הדירה מראש נדל"ן 70

נושאים דומים

Back
למעלה