תגובה אחרונה ע"י sdsd

 1. S

  כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי]

  הצלחתי להשלים את הטופס כי היה לי ITIN בן חודש (אבל אין עליו שום היסטוריה אז זה רק נתן לי לעבור את הטופס ובכל מקרה הייתי צריך להתקשר) כשהתקשרתי הם מילאו טופס מחדש ויצרו קשר עם בופא, אז לא יודע כמה זה משנה זה שמילאתי טופס באתר במקומך הייתי רק מתקשר, את הטופס באתר לא תעבור בלי SSN/ITIN.
 2. S

  כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי]

  הגשתי בקשה דרך האתר, אמרו שצריך פרטים נוספים ולהתקשר אליהם, בשיחה הם שאלו כמה זמן יש לי את החשבון וכו' ואז העלו נציג של בופא על הקו. אחרי שקיבלתי את הכרטיס ראיתי גם את הקרדיט סקור שנצבר לי בבופא (שמשום מה דרך האתר שלהם אני לא יכול לראות אותו) - זה הופיע במסמכים של הכרטיס אמקס החדש
 3. S

  כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי]

  הוצאתי אשראי של אמקס לאחרונה, הפתרון היה להתקשר לשירות הנפקת כרטיסים שלהם, הם העלו נציג מ-BOFA על הקו שאחרי אימות שאני זה אני נתן להם את האישור הפיננסי והותק שלי (חשבון בנק פעיל למעלה משנה) ואז אישרו לי הנפקת כרטיס. הכרטיס כמובן נשלח לחבר בארה"ב ששלח לי אותו לארץ.
 4. S

  עזרה עם credit score

  יש לי חשבון אמריקאי ב-bank of america, אין SSN/ITIN, יש כרטיס unsecured מהיום הראשון, כבר למעלה משנה. אני לא יכול לצפות בדירוג ה-FICO דרך האתר של הבנק. האם זה נובע מהעובדה שאין לי SSN/ITIN? יש דרך כלשהי לסדר את זה גם בלי SSN/ITIN? קרה למישהו ומצאתם פתרון?
 5. S

  האם ניתן להגיע לפרישה מוקדמת וגם ליהנות מהדרך?

  אתה יכול לפרט לגבי ההשקעה בנדל"ן בחו"ל? אתם עושים אותה עצמאית או דרך חברה? איך התחלתם עם זה?
למעלה