תגובה אחרונה ע"י coldfire

 1. C

  האם עדיין יש בעיות עם IRA?

  ניידתי את הכל ל IRA של מיטב דש בפברואר 2020. לקח יותר מחודש לאחר הניוד עד שהם יצרו קשר עם המעסיקים, ועד היום לא נכנסה אפילו הפקדה אחת. עדיין לא הצלחתי להבין מה הסטטוס ואיפה הכסף. שירות נוראי.
 2. C

  עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן

  כנ״ל לגבי VT.
 3. C

  תאריך הפקדה שגוי בקרן פנסיה

  ידוע לי שאם המעסיק העביר הפקדה באיחור, הקופה הפנסיונית יכולה (או אולי צריכה) להתייחס אליה כאילו הופקדה בזמן. השאלה שלי אם מותר לקופה לכתוב בדו״ח תאריך הפקדה שגוי ולהציג את המצב כאילו המעסיק העביר את ההפקדה בזמן, במקרה בו איחר בחודש או מספר חודשים למשל. אשמח אם תוכלו להפנות אותי לתקנון או חוק...
 4. C

  קרן פנסיה וקופת גמל

  תודה על התשובה. ממה שזכור לי, קראתי שהייתה תקופה שבה קרנות הפנסיה היו נותנות מקדם המרה גרוע יותר למי שמנייד מקופת גמל. האם יש מקום בו ניתן לקרוא איך כל זה עובד בדיוק?
 5. C

  קרן פנסיה וקופת גמל

  אתה בטוח? לפי מה שאני מבין, קופות גמל היום יודעות לשלם קצבה, פשוט כיצד נקבע הסכום לא ממש ברור. האם הניודים האלה פוגעים במקדם המרה?
 6. C

  קרן פנסיה וקופת גמל

  אני יודע שדובר על זה כבר בפורום, אבל לא הצלחתי למצוא תשובה שאני מבין אותה עד הסוף. אבא שלי בן 70, מקבל קצבה מקרן הפנסיה שלו החל מגיל 67. לאחר גיל הפרישה הוא החליף עבודה, ונפתחה לו קרן פנסיה חדשה. לא מזמן הוא נייד אותה לקופת גמל (אולי זו טעות במקרה שלו), ואני לא מצליח להבין באיזה אופן בדיוק תהיה...
למעלה