• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שמועה שאומרת שה-ETF של ואנגארד יצאו מהרשימה החינמית של TD Ameritrade

אבל כנראה ואנגארד לא משלמים את מה שהקרנות המנוהלות מוכנות לשלם כדי להיכנס לרשימה החינמית.
כנראה שהסיבה האמיתית היא לקדם את הקרנות החדשות והסופר זולות האלה שיכנסו לרשימה החדשה:
http://newsroom.statestreet.com/pre...unches-suite-ultra-low-cost-spdr-portfolio-et
מקווה בשביל הקונים שזה לא מלכודת דבש.

יש את SPTM ב-0.1% (שזה VTI) ואת SPDW ב-0.34% ברשימה החדשה (שזה VXUS)

אבל תכלס עדיף את עמלות המסחר של IB

רכישה של VT בעד 8,350$ לדוגמא בIB יעלה לכם 0.35 כלומר כשליש דולר כלומר 1.2 ש"ח. בVTI זה כבר מעל 15,000$.
זה באמת מטריד אותכם? אתם כולכם רוכשים בעשרות אלפי דולרים בכל רכישה?
אני מפספס משהו?

אני מפספס משהו?
תלוי אם יש לך $100,000 או לא.

בנוסף, אני מקבל את ה-Refund שלי ל-TD (אינטראקטיב לא מאפשרים).
למרות שכל עוד ב-TD אין עמלת אי-פעילות, אני פשוט יכול לשמור את החשבון פתוח רק בשביל זה והדברים ש - @TunaGolem ציין.

כלומר הם גם חשבון בנק לכל דבר, זה באמת יתרון. חבל שIB לא מרימים את הכפפה (למרות שהתחילו עם הדביט).

רק לתושבי ארה"ב, למרות שאני מניח שכל כתובת (של קרובים למשל) תספק אותם.
נכון בגלל זה כתבתי התחילו, אני מקווה שימשיכו בכיוון.
לגבי הזמינות, אם הכתובת של של החשבון שלך היא לא בארה"ב (איני בטוח לגבי התושבות/אזרחות) אז אין אופציה לקבל את הכרטיס.
אני אמריקאי והכתובת שלי בארץ ואיני יכול לקבלו.

כן. אבל...
צריך לוודא מה ה-spread בזמן מסחר.
למרות שלדעתי אם הם בדמי ניהול כאלה יש להם היקף מסחר ונזילות מספקים.
@אורי ג. ?
בETF.com כתוב שהETF הזה (בעבר נקרא GWL) הוא בעל ספרד של 0.1%. זה הרבה. אבל דמי ניהול כאלה יכולים ליצור נהירה לשם. אין לזה מתחרים מבחינת דמי ניהול.
http://www.etf.com/SPDW

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
c881 אז היא נכנסה למניות - מקרה מבחן ל"משקיע על סמך שמועה" שוק ההון 31

נושאים דומים

Back
למעלה