• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פתיחת עוסק מורשה

זאב

משתמש בכיר
דירוג
3,267
שאלה לקהל:
עד לפני כשנה היה לי תחביב קטן ורווחי שהכניס לי כמה מאות שקלים נוספים בשנה, לאחרונה קיבלתי הצעה ל-2 חוזים על מנת שאני אספק את המוצרים שלי ללקוחות שמוכנים להתחייב לחוזה ארוך טווח של 5 שנים עם התחייבות חודשית קבועה לקנייה על בסיס קבוע של המוצר שלי.
ההכנסה החודשית שלי מהחוזים הללו אמורה לעמוד על כ-6000 ש"ח לחודש.
מכיוון שאני מעוניין לשלב את הפעילות הנ"ל עם פעילות אחרת שלי, רף ההכנסות המינימאלי שלי עובר את רף העוסק הפטור.
אני מעוניין לפתוח עוסק מורשה, אבל אין לי את הזמן להתעסק עם הנהלת חשבונות ותשלומי שכר\פנסיה\קרן השתלמות לעובד במשרה מלאה שאותו אני כנראה אצטרך לגייס לעסק שלי בשביל החוזים הללו.

האם אתם יכולים להמליץ על שירות הנהלת חשבונות הכולל התעסקות בשבילי גם טיפול במשרדי ממשלה?
עדיפות לשירות איכותי שיהיה זמין טלפונית\אינטרנטית 7\24 וזול במידת האפשר.
אני מקווה שלא הגזמתי עם הדרישות שלי :)

אני רק שאלה, אם ההכנסות מהחוזים הן 6000 ושכר מינימום כיום 5000 (ותוסיף על זה פנסיה וכו), זה עדיין משתלם?
לפי דעתי כן, מכיוון שכמו שציינתי אני מתכוון ליצוק לתוך העוסק המורשה עוד פעילות. בכוונתי לקחת מישהו שיעסוק בפעילות היצרנית של העסק, על מנת שאני אוכל להתרכז בפיתוח העסקי והרחבת מעגל הלקוחות.

היי @זאב ,
מהניסיון שלי שירותי הנהלת חשבונות מתחלקים להמון קטגוריות וחלק כוללים דברים שאחרים לא כוללים.
ישנם שירותי הנהלת חשבונות הכוללים תוכנה, וכאן המחירים זולים יותר ולרוב השירות הוא אינטרנטי וזמין מאוד לשאלות. החסרונות הוא שאתה צריך להשתמש בתוכנה באופן אקטיבי, כלומר להכניס הוצאות לקיים מעקב, והם נותנים לך שירותים נוספים מסביב וכמובן זמינים לשאלות.
שאר שירותי הנהלת החשבונות הם עצמאיים, כלומר אתה דואג לשלוח אליהם פעם בחודש את החשבוניות עם ההוצאות שלך, והם דואגים (כמעט) להכל. החל מהזנת ההוצאות המוכרות, ועד להגשת דו"ח שנתי והצהרות הון. וגם כאן הם מתחלקים לשירותי הנהלת חשבונות של משרד, ושירותי הנהלת חשבונות עצמאיים. במשרד כנראה המחיר יהיה יותר זול, אך היחס שתקבל הוא פחות אישי. רואה חשבון עצמאי יגבה יותר, אך השירות שתקבל יהיה פרטני וזמין מאוד. הכל תלוי במה אתה מחפש.

24/7 אני לא מכיר שירות כזה לפחות לא בארץ, אבל יש המון משרדי רואי חשבון גדולים שבהם יש צוות גדול של אנשים שישמחו לעזור ולסייע. ספציפית שירותים למשרדי ממשלה, אני לא רואה הבדל משמעותי שמישהו יצטרך "להתמחות" בזה. אם יש לך את הכוח להתעסק באופן עצמאי, ניתן להשתמש בתוכנה. אם אתה רוצה ראש שקט, מומלץ להעביר את האחריות (כמובן עד גבול מסוים) לרואה החשבון.

אני באופן אישי משתמש במשרד רואי חשבון שהוא הכי זול שאני מצאתי, והשירות שלהם יעיל מאוד עונים במייל ובטלפון. אני משתמש בתוכנה להזין את ההוצאות ולהוציא קבלות, ומשתמש בשירותים שלהם לדוחות השונים וכמובן לשאלות שוטפות.

@AF1k לפי מה שתיארת כנראה שמה שנחוץ לי הוא שירותי הנהלת חשבונות עצמאיים, הבחירה היא כנראה של משרד כלשהו (יחס אישי לא מעניין אותי, העיקר שהם דואגים לבצע את העבודה שלהם).
דואג לשלוח אליהם פעם בחודש את החשבוניות עם ההוצאות שלך, והם דואגים (כמעט) להכל. החל מהזנת ההוצאות המוכרות, ועד להגשת דו"ח שנתי והצהרות הון.

אני באופן אישי משתמש בשירותים של Profit4u.co.il, הם הכי זולים שמצאתי והשירות שלהם כולל ייצוג במידת הצורך, דו"ח שנתי, הצהרת הון, וכמובן טיפול שוטף בהנהלת החשבונות. אני מרוצה מאוד מהשירות שלהם.

• אהבתי
Reactions: Ran
אני באופן אישי משתמש בשירותים של Profit4u.co.il, הם הכי זולים שמצאתי והשירות שלהם כולל ייצוג במידת הצורך, דו"ח שנתי, הצהרת הון, וכמובן טיפול שוטף בהנהלת החשבונות. אני מרוצה מאוד מהשירות שלהם.
תודה רבה!

אם אתה רוצה פנה בפרטי ואפנה אותך לרו"ח שעבדתי איתו פעם

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D פתיחת חשבון בנק עבור עוסק מורשה צרכנות פיננסית 0
A פתיחת עוסק מורשה בשביל קרן השתלמות של עצמאי שוק ההון 59
ל עזרה בנושא פתיחת תיק עוסק פטור אוף טופיק 3
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 19
ע פתיחת תיק עוסק פטור פיקטיבי רק לצורך הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
T כדאיות פתיחת עוסק פטור לשכיר עם שכר גבוה מיסים 21
deussex פתיחת עוסק פטור שאינו עומד בתנאי ביטוח לאומי, בשביל קרן השתלמות נוספת + הוצאות מוכרות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 56
U מחויבות בירוקרטית על פתיחת תיק עוסק פטור מיסים 2
M פתיחת עוסק פטור עבור קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
א פתיחת עוסק פטור עבור הטבת קרן ההשתלמות צרכנות פיננסית 4
T פתיחת תיקים עוסק פטור במס הכנסה אונליין מיסים 0
unrealx פתיחת עוסק זעיר התפתחות אישית 6
G פתיחת עוסק פטור במקביל לעבודה כשכיר - שווה את הבלאגן? אוף טופיק 1
מ פתיחת עוסק פטור להכנסה שנתית נמוכה מאד צרכנות פיננסית 7
ד פתיחת עוסק פטור וכו' צרכנות פיננסית 48
Fitch פתיחת עוסק פטור לשכיר - רשימת מטלות ראשונית התפתחות אישית 30
S פתיחת עוסק פטור - שאלות על התהליך צרכנות פיננסית 7
Sinister פתיחת עוסק פטור למטרת הפרשה לקרן השתלמות - הצד הביורוקראטי צרכנות פיננסית 8
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
צ פתיחת חשבון ב IB, תעודת סל לטווח ארוך ב IB ועוד. שוק ההון 34
H טריק? העברת כל הפנסיה לקופ"ג, ואז פתיחת קרן פנסיה חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
M פתיחת חשבון משותף ומשכנתא נדל"ן 3
עידו ג פתיחת קרן פנסיה/גמל - דגשים והמלצות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
littleSeal פתיחת מיזם או עסק התפתחות אישית 3
E הלוואת ״חרבות ברזל״ או פתיחת חסכונות - צורך בכסף זמין צרכנות פיננסית 1
מ ממש לקראת פתיחת תיק בבית השקעות שוק ההון 1
S פתיחת קרן השתלמות חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
H פתיחת חשבון נוסף באינטרקטיב והפרדת פעילות שוק ההון 5
edangz שאלה לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 2
א שתי שאלות בסיסיות לקראת פתיחת חשבון בניירות ערך שוק ההון 5
ע גילוי מרצון לזוג אמריקאי + פתיחת חשבון ב ib מיסים 28
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
Omer Daniel פתיחת חשבון באקסלנס שוק ההון 5
S פתיחת תיק עבור צעיר עם חשיפה גבוהה לשוק המניות (העולמי) שוק ההון 8
D פתיחת סתימה עם פומפה בכיור מטבח כשיש גם ניקוז מדיח כלים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
ג פתיחת חשבון בחו"ל לחירום שוק ההון 8
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
ה פתיחת קרן השתלמות ללא סוכן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
N פתיחת חשבון מסחר באינטראקטיב בתור תושב אירופה שוק ההון 0
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
ז פתיחת חשבון ב IB - אין אפשרות לבחור ישראל במדינה פוסטים מאיכות נמוכה 7
N פתיחת קופת גמל להשקעה דרך מקום עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
H פתיחת תיק מניות במיטב דש שוק ההון 4
י רילוקיישן לארה"ב - פתיחת חשבון השקעות שוק ההון 1
M שותפות בסטארט אפ ומהלך הדברים בעת פתיחת חברה התפתחות אישית 25
ה פתיחת חשבון באינטרקטיב למרות שאקסלנס פתחו בשמי צרכנות פיננסית 0
ShayIL פתיחת חשבון. EUR בWise צרכנות פיננסית 7