• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פורקס ומסחר אוטומטי

@sergey
אל תטרח לפרסם פה חשבונות דמה, לינקים או תשואות חודשיות. אסור לפרסם את עצמך או שום דבר אחר בפורום. הוא מיועד רק לדיונים.
אם אתה רוצה לנהל דיון על האסטרטגיה שלך, אתה מוזמן. נראה בבירור שאתה לא, אז מה המטרה של המשך הדיון?

Mudale,
ראשית אני שמח שאתה עקבי, עוקב אחר ההתפתחויות.. תודה לך.
הרובוט שהפעלתי בחודש ספטמבר (זה שאתה הזכרת אותו כרגע) הפסקתי את הפעילות שלו בחודש דצמבר כי הסיכון בו הגיע ל40% מהקרן, נתון שמבחנתי אומר שאין מקום להמשך הקיום.
המספרים שכרגע אני מציג, מתייחסים לרובוט אשר הפעלתי ב20 לדצמבר (17), ההיסטוריה שלו אכן קצרה מידי בכדי להסיק מסקנות חד משמעיות..
אני מבין שאתה שייך לקבוצת המשקיעים השמרנים והמנוסים, לכן המספרים "צועקים" לך באוזן ולא מסתדרים כמו גם התקופה שבה פעיל הרובוט, אך אין זה אומר שהדברים שונים ממה שאני מציג, אין לי עניין לעוות את המספרים.
אשמח אם ננהל שיח בעוד מספר חודשים, אשתף אותך בתוצאות ואשמח לשמוע את דעתך בעניין.

Stass,
תיקון לא אופייני, הכוונה לתנועה לא אופיינית, לצורך ההמחשה.. לא רואים תנועה של 70נק' למעלה אח"כ 70נק' למטה ושוב תנועה זהה, וכל זה קורה בכמה שעות מסחר בודדות. כן, זה לא אופייני, אך קיים, כפי שמראה השוק.

למה אני לא יכול לפרסם תשואה וסיכונים של אסטרטגיה? אני רואה שאנשים בפורום מפרסמים תיקי השקעות, חברות, תשואות... לא מבין.. ?

tdc,
הכל נכון, הפסקתי את פעילות הרובוט כי מבחנתי הוא הגיע לסיכון שהוא לא מתאים לי.
הבנתי את הציטוט, יכול להיות שבעוד שבוע\חודש\שנה גם הגרסה הזו של הרובוט תכשל במומנט כלשהו בשוק, ואפסיק את הפעילות שלו, ויכול להיות שלא, סתם לידע הכללי, הגרסה הקודמת לא הפסידה את קרן ההשקעה אלא נכנסה להפסדים של כ40% מסך הקרן אחרי כ3 חודשי עבודה וכמו שאמרתי עצרתי את הפעילות, אולי הרובוט נכון להיום היה יכול להיות ברווחים או הפוך מפסיד את כל קרן ההשקעה אך זה לא משנה באמת, ברגע שרובוט מגיע לערך שלילי של 40% מבחנתי ההמשך הוא לא אקטואלי, אגב גם 15ֵ% סיכון מבחינתי זה כישלון, הכל תלוי ברמת הרווחים כנגד..
שאלה מעניינת אגב אם להשוות את עניין הסיכון לשוק המניות למשל... ברגע שמנייה מסויימת משילה כ20\30 אחוזים מערכה, האם מדובר בכישלון והפסד של 100% מסך ההשקעה בטווח הארוך?

למה אני לא יכול לפרסם תשואה וסיכונים של אסטרטגיה? אני רואה שאנשים בפורום מפרסמים תיקי השקעות, חברות, תשואות... לא מבין.. ?
קודם כל - אתה לא מפרסם שום אסטרטגיה, אלא קופסא שחורה שאף אחד חוץ ממך לא יודע מה יש בתוכה. כלומר בניגוד לאחרים שדנים בהשקעות כאלו ואחרות (גלויות) - אין שום דבר שאף אחד פה יכול ללמוד ולהחכים ממה שאתה מפרסם, שזה *מטרת הפורום*.
וזה מוביל לדבר השני והוא שהמטרה *שלך* היא שונה, ואתה בעצם מקדם מוצר/שירות לשם רווח שלך - וזה אסור על פי מדיניות הפורום.

אני בכלל לא מבין על מה יש לדבר כאן.

הכלל הראשון בהשקעות - אל תפסיד כסף. או מעט ותדע מתי לצאת.
ובאופן כללי, תחשוב על השקעות שיכולות להכפיל את העסק תוך 5 שנים (כ15% תשואה לשנה).

עכשיו, אתה מציג כאן משהו וכאילו זה רגיל לחלוטין שהנה, הרובוט הפסיד 40%... אוייי פאלי... נעבור להבא. מה מוגדר כאן כהשקעה בכלל?

נכנסתי לאתר של פלטפורמת המסחר שפות"ש עובד איתה. אחרי שיטוט של 10 דקות טרם מצאתי פירוט עלויות מסחר, אבל מצאתי 15 לינקים לפתיחת חשבון מיידית ועוד 10 להפקדה מיידית של כסף.
Just saying.

נכנסתי לאתר של פלטפורמת המסחר שפות"ש עובד איתה. אחרי שיטוט של 10 דקות טרם מצאתי פירוט עלויות מסחר, אבל מצאתי 15 לינקים לפתיחת חשבון מיידית ועוד 10 להפקדה מיידית של כסף.
Just saying.
למה אתה צריך עלויות מסחר כשאתה מרוויח ארגזים של כסף? :)

כל עלויות המסחר מוצגות באתר האינטרנט של הברוקר.

נכון ש40% זה הרבה אבל עדיין, זה 40%, ולא 100%, קחו את מניית טבע לדוגמה ויש דוגמאות נוספות גם בשוק המניות אולי לא במדדים, למרות שם גם שם היו מקרים מעולם אם אני לא טועה..

בגרסה הנוכחית של הרובוט מדובר בסיכון הרבה יותר נמוך, כ6%.
אם רמות הסיכון שלכם אפסייות אז, ראשית כל הכבוד לזוכים המאושרים, ושנית מקווה שתשמרו על המספרים הללו לאורך זמן.

בהקשר ל15% תשואה שנתית (בכדי להכפיל את ההון תוך 5שנים), זה יפה ונחמד אבל לא מעניין, אותי בכל מקרה ומסתבר שלא רק אותי כמשקיע פרטי.
מערכת שנותנת כ100נק' (פיפסים) בשנה זאת בכדי לעשות את אותם ה15% שנתיים זה מצחיק, זה יוצא כ8.5 פיפס בחודש, תורידו משם עמלות ומיסים ומה נשאר?.. בדיחה.

אני ימשיך בהרצה של הגרסה הנוכחית, לכמעט חודש מסחר נכון להיום התוצאות הם מעולות!, שוב הכל יחסי כמובן..
בטח כל הפורום כאן לא מקבל את עניין הביטקוין למשל, או כל המטבעות האחרים (נקרא להם נכסים לצורך ההבנה של ההשוואה) שצונחים ביום מ30% וגם היו מקרים של 65% ביום מסחר, ואף על פי הצניחות, נרשמו תשואות של מאות ואלפי אחוזים בשנה.. מותר אגב לפרסם את התוצאות בפורום? או שזה מנגד את כללי העמותה?..
להזכירכם מדובר בשוק שפעיל פחות או יותר משנת 2010, האמת לפני, אבל אני מדגיש את המילה "פעיל" (נפחים משמעותיים), ונכון להיום, אותכם זה גם בטח לא מעניין כן אבל, השוק שווה יותר מ700 מיליארד דולר, וכמו שאמרתי, גם היום נרשמות צניחות בין 5% ל25% ביום מסחר (מ700 מיליארד דולר כן..), וסתם לידע הכללי שלכם של אלו שחיים בהכחשה, ישנם חברות ובנקים שמשקיעים שם הרבה, הרבה כסף בכדי למקסם את הרווחים שלהם, ולא נראה לי שהם לא מודעים לצניחות של 50% או 70% מערכו של הנכס.., רק בתנודתיות כזו יש הזדמנות להרוויח הרבה כסף, יחד עם זאת אני כן מסכים שהסיכונים שם לא מתאימים למשקיע השמרן וה"בטוח ב100%" בהשקעה שלו..

נכון ש40% זה הרבה אבל עדיין, זה 40%, ולא 100%, קחו את מניית טבע לדוגמה ויש דוגמאות נוספות גם בשוק המניות אולי לא במדדים, למרות שם גם שם היו מקרים מעולם אם אני לא טועה..
כן, אבל,
משקיע נבון לא כולל בתיק שלו 100% מניה אחת.
ונניח שטבע היא כ 10% מהפורטפוליו אז ירידה של 40% בטבע היא ירידה של כלל התיק ב 4% ולא 40%.
וגם 10% במניה כחלק מהתיק היא מעט מוגזמת ורצוי שכל מניה או קרן או אגח או ווטאוור, כל אחד בנפרד לא יהיה לו משקל כבד בתיק - מה שניקרא פיזור...
אני ממש לא מבין מה כל כך משמח אותך שתיק יורד "רק" 40%.
עדיין לא הצלחתי להיכנס לראש שלך, כנראה שאתה צעיר [פחות מ 25] ולא למוד נסיון או שאתה מהמר על כל הקופה.
אני מבקש ממך הצהרת גילוי נאות בקשר שלך ל"אפיקס אינבסט" או שהשרשור הזה ימחק. ואם אינך קשור ל "אפיקס אינבסט" אז בבקשה להסיר את זה מהחתימה שלך.
@הסולידית

גם אני לא דיברתי על תיק של 100%שהוא נכס אחד, אני רק מציין שדברים קורים.
ואותי 40% ממש לא משמחים, אבל אני פשוט אומר שלהרבה אנשים וגם לחברות מסויימות זה גם לא כל כך מפריע..

אני כן קשור ל"אפיקס אינסבט" ולא בדיוק מבין מה אני אומר שנוגד את כללי הפורום..?
אם חלק מהמשקיעים פה בפורום וגם אם כולם יחד לא מסכימים אם מספרים מסויימים, מבחנתי זה מצער אבל מקובל, אני בא מתוך מקום של שיתוף במספרים ונתונים מסויימים של נכס, על מנת לשמוע את דעת המשקיעים.

אגב הגיל שלי מצויין בפרופיל לא?))

@sergey
תן בבקשה גילוי נאות מלא של מי אתה, מה אתה, מה הקשר שלך לאפיקס אינווסט, מה אתה מוכר, איזה תמורה אתה מקבל וכד׳.
השרשור הזה חורג ממה שמקובל בפורום, ובלי הגילוי הוא ינעל\ימחק.

@sergey
תן בבקשה גילוי נאות מלא של מי אתה, מה אתה, מה הקשר שלך לאפיקס אינווסט, מה אתה מוכר, איזה תמורה אתה מקבל וכד׳.
השרשור הזה חורג ממה שמקובל בפורום, ובלי הגילוי הוא ינעל\ימחק.
@sergey עידכן את הפרופיל שלו בדיעבד ב 2018.
[במאמר מוסגר - הדיון יכול להיות מעניין מבחינה טכנולוגית ופילוסופית אבל לצערי סרגיי, נראה לי, דוחף את האג'נדה שלו ולא את המהות למעט ציטטותי מספרים ללא קשר למציאות ולנורמה. ברצוני להבהיר שאיני צמוד לנורמה של הפורום, אני פתוח לרעיונות ודיונים אבל להציג מספרים על סמך תוכנה צעירה ללא נסיון וצבירת סטטיסטיקה לאורך זמן לא אמורה להיחשף לציבור לפני שצברה מספיק קילומטראז'].
@adamshalev , לא מציע לנעול כי זה יכול להיות דוגמא לשרשור קלאסי כדי להתריע את הצעירים ו/או חסרי הנסיון ללמוד איך לא ליפול למלכודות ופתיונת בראשית דרכם שחושבים רק איך לנצח את השוק במטה קסם...

על מה המהומה?))

נראה לי שרשמתי הכל בפרופיל..
אני סוחר בשוק הפורקס כ5 שנים, בשנה האחרונה התחלתי להתעסק בפיתוח רובוטים ע"פ אסטרטגיות המסחר שלי, לפני כחודש סיימתי לעבוד על הגרסה האחרונה שלי בשם אי.איי אפיקס 350 ו1500, בעיקרון אותו רובוט אותו אלגוריתם, פשוט עם סיכונים שונים.
למרות התקופה הקצרה מאוד, תוצאות הרובוט מאוד מרשימות, ואני חושב שיש לי מה להציע לשוק.

מוקדם יותר החלטתי להקים פרוייקט בשם "אפיקס אינבסט" בו אני נותן אפשרות לכל המעוניין להשקיע ברובוטים שלי כל סכום (יש מינימום של 20$ זה לא הנקודה) ובתום ההשקעה אני מתחלק עם המשקיע 50%\50% ברווחים שהניב הרובוט בתקופת ההשקעה, זה האינטרס שלי, לשאלתך..

בנוסף אני ממליץ לסוחרים המתחילים והמנוסים על ברוקר מסויים שאני עובד איתו כבר הרבה זמן ומאוד מרוצה ממנו, מה לא בסדר בזה?

הולך לקנות פופקורן..;)

ובתום ההשקעה אני מתחלק עם המשקיע 50%\50% ברווחים שהניב הרובוט בתקופת ההשקעה, זה האינטרס שלי, לשאלתך..
נשמע דיל טוב באמת, כמובן שאתה מתחלק איתו גם בהפסדים, נכון?

הבנתי את עמדת ההנהלה לגבי השרשור, אני לא רשום יותר פרטים בנושא עד לעוד מספר חודשים, שתצטבר קצת היסטוריה ועובדות.. אעדכן.

לצערי לא אורי, כמו בכל עסק בעולם, ההפסדים תמיד מוטלים על המשקיעים בלבד, מי שלא מעוניין לסכן את כספו בכדי להרוויח ולהיות במצב של 0 סיכון, שילך לעבוד, זו הדרך הבטוחה היחידה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס עד כמה ניתן להבין התנהגויות של פורקס? שוק ההון 0
T פלטפורמה עבור פורקס שוק ההון 10
F רווח (realized) מפעולות פורקס בדוח של IB שוק ההון 7
BRK שאלות לגבי פורקס שוק ההון 5
S השקעה חוזרת במדד ומסחר בשברי מניות שוק ההון 10
S שוואב ומסחר בבורסות מחוץ לארה״ב שוק ההון 17
F שאלה על בלאקרוק ישראל ומסחר בקרנות פוסטים מאיכות נמוכה 1
S התייעצות בנוגע לחיסכון, ומסחר פעיל שוק ההון 7
מרק סרפדים פתיחת חשבון בנק אירופאי ומסחר דרך ברוקר אירופאי שוק ההון 17
Rio קורס השקעות ומסחר ללא עלות ממיטב דש טרייד ב19 וב26 לאוקטובר שוק ההון 32
R אקסולידית 2.0 - עם מעקב הוצאות אוטומטי צרכנות פיננסית 1
Body Solid החלת רצף קצבה אוטומטי כאשר סך הפיצויים גבוה מהתקרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
GoldenFace תיק השקעות אוטומטי שוק ההון 3
ImCarryGG איחור בהגשת דוח שנתי - האם הקנס אוטומטי? מיסים 33
Ramos מה קורה בעת מימוש אוטומטי פקיעת חוזי אופציות ? שוק ההון 10
S גיבוי אוטומטי של תמונות אוף טופיק 1
R עדכון אוטומטי של תיק ההשקעות שוק ההון 1
מ איחוד קרנות פנסיה אוטומטי - מתי זה קורה צרכנות פיננסית 8
O איזון השקעה אוטומטי שוק ההון 20
ד תזכורת לימים אלה: לא לשכוח לשים על טייס אוטומטי אוף טופיק 0
מ מסחר אוטומטי שוק ההון 5

נושאים דומים

Back
למעלה