• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עבודה מהבית

• פותח הנושא Dvgo
  • פורסם בתאריך

Dvgo

משתמש סולידי
דירוג
18
שלום, אשתי הסטודנטית (מדעי ההתנהגות) מחפשת עבודה שתאפשר לה להיות כמה שיותר עם התינוק שלנו, יש למישהו רעיון לעבודה מהבית בתחום מסוים? האם מישהו ממליץ על הקורסים לשיווק שותפים וכו או להתרחק מזה? אשמח לרעיונות

כדאי לתאם ציפיות.
זה:
להיות כמה שיותר עם התינוק שלנו
לא מסתדר עם זה:
גם לא מהבית. אי אפשר לעבוד ולהיות עם תינוק בו זמנית. אפשר לנסות לעבוד כשהוא ישן ולקוות שזה יהיה יותר מעשרים דקות רצוף. לפעמים יש מזל וזה גם שעתיים. אבל לא הרבה יותר מזה. כדי ממש לעבוד צריך שמישהו אחר יטפל בתינוק.

כדאי לתאם ציפיות.
זה:

לא מסתדר עם זה:

גם לא מהבית. אי אפשר לעבוד ולהיות עם תינוק בו זמנית. אפשר לנסות לעבוד כשהוא ישן ולקוות שזה יהיה יותר מעשרים דקות רצוף. לפעמים יש מזל וזה גם שעתיים. אבל לא הרבה יותר מזה. כדי ממש לעבוד צריך שמישהו אחר יטפל בתינוק.
זה גם מה שאני חשבתי עד שראיתי איך אצל חברה התינוקת שקטה ולא דורשת צומי כל רגע ער.
אני מניח שיש אחוזון של תינוקות שמאפשרים חיים/עבודה במקביל בבית. לרוב המוחלט של התינוקות (וההורים הנלווים) זה לא אפשרי.

כנראה שזה תלוי בתינוקת. אבל גם תינוקת משתנה מהר ממה שנדמה, אם היא שקטה בגיל חודשיים או חצי שנה זה לא אומר הרבה על איך תהיה בגיל שנה, ולמעשה די בטוח שככל שעולים בגיל כך היא תדרוש יותר השגחה (זוחלת, הולכת, נופלת), וגם תישן פחות ותהיה פעילה יותר וזקוקה יותר לפעילות מחוץ לבית. אני לא הייתי מתכננת תוכניות ארוכות טווח במצב כזה, בטח לא משקיעה הרבה זמן וכסף בקורס שמהר מאד עלול להתברר כלא רלוונטי לסיטואציה.

מכירה לא מעט שעוסקים בשיווק שותפים. בהתחלה משלבים את זה עם משרה מלאה ועובדים עוד שעה שעתיים ביום אחרי העבודה.
יש קורס אינטרנטי חינמי די מקיף שמלמד את זה ועשיתי את רובו. הבנתי טוב מאוד את הפוטנציאל ובהחלט נראה שיש פוטנציאל עם הזמן להגיע להכנסה מאוד נאה (זה ייקח כמה חודשים עד שנה) ואחר כך לעבוד בעיקר בלתחזק. הבעיה שלי אישית קשה עם הקונספט של למכור משהו שאני לא ממש מכירה לאנשים שאני לא ממש מכירה. זה אפשרי ונראה שאפילו די רווחי אבל כאילו מרגיש לי שהעיסוק עצמו מייצר מעט מאוד ערך למרות שיכול לייצר לא מעט הכנסה.

היא יכולה לעשות צהרון / לשמור על עוד תינוק.
לעבוד במישהו שדורש חשיבה זה לא פשוט עם תינוק אם כי יש כאלה שמצליחים.

לחלופין לעבוד בחוץ אבל מעט שעות

אולי עבודה בשעות שאתה כבר חוזר הביתה ויכול להחליף אותה בטיפול. למשל, מול לקוחות בעולם שהשעון שלהם מאחר או מקדים בהרבה את שלנו.

יש למישהו רעיון לעבודה מהבית בתחום מסוים?
ציינת שאישתך מגיעה מהתחום של מדעי ההתנהגות במידה ויש לה יכולת כתיבה מעולה, אזי תחום גיוס המשאבים למגזר השלישי הינו אופציה טובה.
בדרך כלל מדובר על עבודה על בסיס אחוזים מסכום הגיוס.
אזהרה מראש שלמרות שזוהי עבודה מתגמלת ואפשר להרוויח בה טוב, זוהי גם עבודה מאוד קשה ותחרותית.
אם היא מעוניינת בכך, אתה מוזמן לדבר עימי בפרטי ואולי אוכל לעזור לכם.

אופציה נוספת שיכולה להניב סכומים יפים מאוד (אבל אני מתנגד לה באופן אישי כי היא לא מוסרית בעליל לפי דעתי), היא כתיבת מאמרים אקדמיים ועבודות סמינריוניות לסטודנטים.

מכירה לא מעט שעוסקים בשיווק שותפים. בהתחלה משלבים את זה עם משרה מלאה ועובדים עוד שעה שעתיים ביום אחרי העבודה.
יש קורס אינטרנטי חינמי די מקיף שמלמד את זה ועשיתי את רובו. הבנתי טוב מאוד את הפוטנציאל ובהחלט נראה שיש פוטנציאל עם הזמן להגיע להכנסה מאוד נאה (זה ייקח כמה חודשים עד שנה) ואחר כך לעבוד בעיקר בלתחזק. הבעיה שלי אישית קשה עם הקונספט של למכור משהו שאני לא ממש מכירה לאנשים שאני לא ממש מכירה. זה אפשרי ונראה שאפילו די רווחי אבל כאילו מרגיש לי שהעיסוק עצמו מייצר מעט מאוד ערך למרות שיכול לייצר לא מעט הכנסה.

נשמע מעניין, אפשר לינק לקורס? מכיר אנשים ששרפו חודשים על זה בשביל גרושים בחשבון הסופי.

רוב העבודה שלי מתנהלת מהבית, כמובן שיש בזה נוחות מסוימת אך מצד שני יש גם חסרונות, בימים שאני לא יוצא לפגישות היציאות החוצה עם הכלבים מצילות אותי עוזרות להתאוורר ולשנות אווירה(חסרה לי אינטרקציה עם אנשים, הפגישות בסקייפ מספקות מענה חלקי בלבד).
בת הזוג מתקשה להפנים עד היום שאני עובד מהבית ולכן היא כועסת כאשר היא פונה אלי ולא זוכה למענה או כאשר היא מנחיתה עלי מתלות ולא זוכה להענות והתלהבות, בעיה נוספת זה עניין שעות העבודה, ברוב המקרים בעבודה בחוץ לא לוקחים את העבודה לבית, כאשר עובדים מהבית יש אומנם גמישות בשעות העבודה אך מצד שני זה יכול להמשך כל היום, ישנם ימים שאני מתחיל את יום העבודה עם הפסקות באמצע החל מהשעה 3:00 ומנתק את הטלפון בשעה 20:00 אין הפרדה בין העבודה לבית.

טוב, בתור מי שמתעסק עם שיווק שותפים הרבה זמן, כמה הערות:
  1. כמה חודשים עד שנה זה מאוד אופטימי.
  2. זה עסק וצריך להתייחס אליו ככה. מה שכן היכולת להגיע להמון אנשים בטווח זמן מאוד קצר הוא מדהים. הROI וסיכון בהתאם. אבל זה באמת תעשייה של יום אסל יום בסל, עם הרבה תלות בגוגל, פייסבוק ועוד כמה חברות.
  3. לא צריך לשווק משהו שאת לא מכירה - ממליץ בחום לקנות את הדברים קודם ולתת חוות דעת אמיתית, אם זה הכיוון שלך.
  4. אני לא מבין למה אנשים מחפשים ערך או PASSION בעסקים. זה מגניב אבל עסק זה לייצור הכנסה בצורה חוקית להחזיר ערך לבעלי מניות להשקעותם. אבל מעבר לזה הערך של שיווק שותפים זה בד"כ מול המוכר (VENDORׂ) - הרי לוקחים סיכון ענק ורק מקבלים כסף עם מישהו קונה משהו.
  5. EVERYONE ON THE INTERNET IS A LIAR
  6. המשך ל5 - (לדעתי) רוב האנשים שמלמדים על איך לעשות כסף באינטרנט הם לא האנשים הכי... ישרים כמו סרגל בואו נגיד? אני לא מתכוון למישהו ספיציפי אלא לתעשיית הגורוים בכלל.
רוב העבודה שלי מתנהלת מהבית, כמובן שיש בזה נוחות מסוימת אך מצד שני יש גם חסרונות, בימים שאני לא
יוצא לפגישות היציאות החוצה עם הכלבים מצילות אותי עוזרות להתאוורר ולשנות אווירה(חסרה לי אינטרקציה עם אנשים, הפגישות בסקייפ מספקות מענה חלקי בלבד).
בת הזוג מתקשה להפנים עד היום שאני עובד מהבית ולכן היא כועסת כאשר היא פונה אלי ולא זוכה למענה או כאשר היא מנחיתה עלי מתלות ולא זוכה להענות והתלהבות, בעיה נוספת זה עניין שעות העבודה, ברוב המקרים בעבודה בחוץ לא לוקחים את העבודה לבית, כאשר עובדים מהבית יש אומנם גמישות בשעות העבודה אך מצד שני זה יכול להמשך כל היום, ישנם ימים שאני מתחיל את יום העבודה עם הפסקות באמצע החל מהשעה 3:00 ומנתק את הטלפון בשעה 20:00 אין הפרדה בין העבודה לבית.

אשתי המליצה לי לשכור משרד קטן במרחק הליכה מהבית וזה אחד מהדברים הטובים שעשיתי. שמח שהקשבתי.

טוב, בתור מי שמתעסק עם שיווק שותפים הרבה זמן, כמה הערות:
  1. כמה חודשים עד שנה זה מאוד אופטימי.
  2. זה עסק וצריך להתייחס אליו ככה. מה שכן היכולת להגיע להמון אנשים בטווח זמן מאוד קצר הוא מדהים. הROI וסיכון בהתאם. אבל זה באמת תעשייה של יום אסל יום בסל, עם הרבה תלות בגוגל, פייסבוק ועוד כמה חברות.
  3. לא צריך לשווק משהו שאת לא מכירה - ממליץ בחום לקנות את הדברים קודם ולתת חוות דעת אמיתית, אם זה הכיוון שלך.
  4. אני לא מבין למה אנשים מחפשים ערך או PASSION בעסקים. זה מגניב אבל עסק זה לייצור הכנסה בצורה חוקית להחזיר ערך לבעלי מניות להשקעותם. אבל מעבר לזה הערך של שיווק שותפים זה בד"כ מול המוכר (VENDORׂ) - הרי לוקחים סיכון ענק ורק מקבלים כסף עם מישהו קונה משהו.
  5. EVERYONE ON THE INTERNET IS A LIAR
  6. המשך ל5 - (לדעתי) רוב האנשים שמלמדים על איך לעשות כסף באינטרנט הם לא האנשים הכי... ישרים כמו סרגל בואו נגיד? אני לא מתכוון למישהו ספיציפי אלא לתעשיית הגורוים בכלל.
1. בכל זאת זה השם שלי....
2. זה מה שאמרתי הפוטנציאל די גדול לרווח
3. אם אני אי פעם איכנס לשיווק שותפים זה מן הסתם יהיה רק על מוצרים שניסיתי בעצמי ואני מאמינה באמת שיש להם ערך
4. למה מחפשים תשוקה לעסקים? כי אז כיף יותר ונהנים אשכרה לעשות אותם. אני חקרתי את הנושא, השתכנעתי שיש הרבה פוטנציאל אבל גם הבנתי שאני לא אהנה מזה. אני אישית במצב שבו העבודה שאני עובדת בה אין לי יותר מדי תשוקה אליה, אז להוסיף עיסוק צדדי שלא מספק אותי או מעניין אותי במיוחד זה כבר יותר מדי.
5. Are you calling me a liar? :|
6. יכול להיות שיש לא מעט שעושים יותר כסף מהקורסים מאשר הנושאים שהם מלמדים. כך או כך הלכתי על קורס חינמי שהיה יחסית מקיף בטח לקורס חינם אז לא חושבת שהפסדתי יותר מדי.

אופטימית - אפשר בבקשה לינק לקורס? :)

1. בכל זאת זה השם שלי....
2. זה מה שאמרתי הפוטנציאל די גדול לרווח
3. אם אני אי פעם איכנס לשיווק שותפים זה מן הסתם יהיה רק על מוצרים שניסיתי בעצמי ואני מאמינה באמת שיש להם ערך
4. למה מחפשים תשוקה לעסקים? כי אז כיף יותר ונהנים אשכרה לעשות אותם. אני חקרתי את הנושא, השתכנעתי שיש הרבה פוטנציאל אבל גם הבנתי שאני לא אהנה מזה. אני אישית במצב שבו העבודה שאני עובדת בה אין לי יותר מדי תשוקה אליה, אז להוסיף עיסוק צדדי שלא מספק אותי או מעניין אותי במיוחד זה כבר יותר מדי.
5. Are you calling me a liar? :|
6. יכול להיות שיש לא מעט שעושים יותר כסף מהקורסים מאשר הנושאים שהם מלמדים. כך או כך הלכתי על קורס חינמי שהיה יחסית מקיף בטח לקורס חינם אז לא חושבת שהפסדתי יותר מדי.
4. הבעיה היא שבהרבה דברים שאוהבים, קשה לעשות מזה כסף.. כלומר אני מאוד אוהב לשבת ולקרוא ספרים, אך אף אחד לא ישלם אותי לעשות את זה. בסוף מתמקצעים במשהו והופכים אותו למהנה, ולא ללהפך.
5. לא, התכוונתי לקרוא תיגר על רוב המוחלט של הבלוגגרים ומשווקי קורסים שאומרים שזה עבודה קלה ועם כמה קליקים תרוויח כסף אין סוף. זאת עבודה קשה, עם סיכונים לא מעטים וכמו כל דבר שווה דורש הרבה מאמץ.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
I החזרי מס על עבודה מהבית? מיסים 6
B החזר מס לשכירים - עבודה מהבית מיסים 5
B החזר הוצאות עבודה מהבית לשכיר בעקבות הקורונה מיסים 1
A החזרי מס בגין עבודה מהבית מיסים 5
א החזר מס בגין עבודה מהבית עבור שכיר צרכנות פיננסית 1
T קורונה - עבודה מהבית וילדים בבית - איך לשטח את עקומת היציאה מהדעת אוף טופיק 9
ש מעבר לאירופה תוך כדי עבודה חלקית מהבית בחברה ישראלית פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 0
ד החזר מס הכנסה לשכיר על הוצאות עבודה מהבית מיסים 6
א התלבטות- עבודה ויציאה מהבית יומני מסע אישיים 25
R עבודה מהבית התפתחות אישית 9
ס עבודה עם לפטופ בסביבה קצת אחרת אוף טופיק 2
S סעיף מוזר בחוזה עבודה אוף טופיק 7
P סיימתי תואר לפני שנה ולא מוצא עבודה התפתחות אישית 19
S עבודה מול מעסיק בחו"ל - מה הדיבור? מיסים 2
קפיטליסט_מרושע "העברת" משכנתא לאחר הפסקת עבודה נדל"ן 2
D האם ניתן להשאיר RSU ב-ESOP לאחר עזיבת מקום עבודה? שוק ההון 2
R שמירת דמי ניהול בקרן פנסיה לאחר עזיבת מקום עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
T מתי הזמן הכי טוב לעזוב עבודה? התפתחות אישית 19
H עצה לגבי חיפוש עבודה התפתחות אישית 14
S תביעת אובדן כושר עבודה מהפנסיה אוף טופיק 5
M תשלום מעביד לביטוח אובדן כושר עבודה - האם אפשרי גם חלק השכר שמופנה לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
עידו ג הצעת עבודה - חברה מפוקפקת? אוף טופיק 7
M פנסיה- תביעת אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
T עבודה ראשונה בתחום אחרי התואר התפתחות אישית 1
A מנסה למצוא עבודה ולא מצליח התפתחות אישית 86
E פנסיה או רק פוליסת אובדן כושר עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
עידו ג עבודה/למידה מרחוק התפתחות אישית 17
ק אובדן כושר עבודה קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ד ביצעתי רצף פצויים ולא מצאתי עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
edangz החזר מס עבודה באילת מיסים 0
B עבודה ראשונה בהייטק התלבטות קופג או קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
ד החזר מס לשכיר עם הכנסות ממספר מקומות עבודה מיסים 1
B תושבת חוץ וחידוש ויזת עבודה. אוף טופיק 3
N קורס/עבודה לסטודנט התפתחות אישית 3
ס תשלום מיסים לסטודנט חסר עבודה מיסים 1
ס מענק עבודה בשל המלחמה לעובד חדש אוף טופיק 1
ז חוזה עבודה גלובאלי אוף טופיק 17
S עבודה כעצמאי ושכיר חדש תוך כדי מילואים אוף טופיק 1
א דמי הבראה + ימי חופש אחרי הפסקת עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
Y עבודה בתור שכיר בעת שירות מילואים פעיל אוף טופיק 32
Xeno למי לשלם מיסים? אזרח ארהב, גר בישראל, עבודה אמריקאית, עובד עצמאי מיסים 2
מ מטריה ביטוחית ואובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ב שאלות + צ'ק ליסט למעבר עבודה צרכנות פיננסית 13
N פתיחת קופת גמל להשקעה דרך מקום עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
singleton מענק עבודה במדינות אירופה מיסים 1
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
נגב איך מסתדר בן זוג הייטקיסט של קרייריסטית שקיבלה משרה בארה"ב מבחינת ויזת עבודה ומיסים? מיסים 13
G הרעה בדמי ניהול בגמל וקרן השתלמות עקב מעבר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
ז מענק עבודה - "מס' נכסים לא מזכה" מיסים 1

נושאים דומים

Back
למעלה