• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לאומי טוטאל דיגיטל, גרסא 2 :) (PEPPER)

פתחתי היום חשבון בפפר, ובינתיים שלא עונים לי בצ'אט, אולי יש כאן מישהו שיוכל לעזור.
שתי שאלות -
1. האם הבנתי נכון שיש ריבית על שימוש בכרטיס אשראי?
2. מה גובה הקנס ביציאה מתוכנית החיסכון של 3% לשנה?

תודה.

אני בנתיים פתחתי חשבון בפפר וניצלתי את ההטבות . אבל עוד לא העברתי משכורת
מישהו כבר העביר? בנתיים זה נראה לא רע בכלל .
אולי שווה לחכות לגבי הטבות נוספות כמו פקדונות גדולים יותר או השקעות

. מה גובה הקנס ביציאה מתוכנית החיסכון של 3% לשנה?
אין קנס.
משכתי את החסכון - ואחרי אישור מפקיד, שאישר שאין קנס ניתנה הוראה למשוך.
מה גם, שברגע שהפקדון נסגר - ניתנת מחדש האופציה לפתוח שוב פקדון ב-3% (פריים + 1.4%)

שמעתי שעדיין אפשר לפתוח טוטאל דיגיטל למי שרוצה את האתר הישן שיש לו כמה פונקציות נוספות..
מי שסיפר לי על זה אמר שהוא ביקש חשבון שאפשר לנהל עם 2 שמות משתמשים עם הרשאות שונות וכנראה אם הבנתי הכל נכון אין כזה בפפר כרגע, אז שולחים אנשים לטוטאל.

הוא ביקש חשבון שאפשר לנהל עם 2 שמות משתמשים עם הרשאות שונות וכנראה אם הבנתי הכל נכון אין כזה בפפר כרגע, אז שולחים אנשים לטוטאל.
ממי ביקש? איך בכלל אפשר לדבר שם עם בנאדם?

ממי ביקש? איך בכלל אפשר לדבר שם עם בנאדם?
אתה מדבר על פפר? ממש לא נכון. בלחיצת כפתור מתקשר למוקד בנקאי. מאוד מהיר ויעיל.
לגבי מה שכתבו למעלה, פפר מאפשר חשבון אישי בלבד (איש AS לאיש אחד) ועדיין אי אפשר לפתוח שם חשבון משותף, גם לא לבעל ואישה. לכן הפתרון של טוטאל מתאים למי שצריך כזה דבר.

אתה מדבר על פפר?
אני רוצה טוטאל דיגיטל לא פפר.
לגבי מה שכתבו למעלה, פפר מאפשר חשבון אישי בלבד (איש AS לאיש אחד) ועדיין אי אפשר לפתוח שם חשבון משותף, גם לא לבעל ואישה. לכן הפתרון של טוטאל מתאים למי שצריך כזה דבר.
פפר הוא בוסר (וגם זה מחמאה..)
תסתכל כאן, וגם אם חצי מהרשימה כבר טופלה, אין אתר, אין הו"ק ואין העברות זהב = לא בא בחשבון מבחינתי.

אני רוצה טוטאל דיגיטל לא פפר.

תסתכל כאן, וגם אם חצי מהרשימה כבר טופלה, אין אתר, אין הו"ק ואין העברות זהב = לא בא בחשבון מבחינתי.
בתכל'ס, מסכים. גם אני לא מבין ממש את השימוש שלי באתר. זה לא מחליף בכלום את החשבון העיקרי ולא ממש יכול לשמש במקומו לדעתי. החשבון שלי בפפר נשאר 'בחיים' רק כי באמת הוא לא עולה לי כסף (כשאני זוכר לאזן את המינוס הקטן שנוצר שם מדי פעם) אבל הוא בהחלט לא מחליף חשבון ראשי בעיני.
האמת בעקבות היום אני חושב שאנסה להמיר את החשבון הקיים שלי בלאומי לחשבון טוטאל. גם ככה לא ראיתי פקידה כבר שנים.

אומנם יש לי חשבון בטוטאל דיגיטל (למזלי), אבל אני לא מצליח להבין מה כלכך רע בפפר.
* גם ככה אני כמעט ולא משתמש באתר אינטרנט אלא עושה הכל מהאפליקציה (אומנם האפליקציה של לאומי ולא של פפר, אבל כמה אפליקציה כבר יכולה להיות גרועה?)
* אני לא משתמש בכלל בהו"ק ולא מבין למה צריך את זה בכלל
* העברות זה"ב בחינם זה באמת נחמד, אבל בהחלט לא must. לאחרונה אני אפילו לא משתמש בזה.
ולגבי שאר הדברים שרשומים בלינק, למה אתה צריך להחזיק בכלל מט"ח בבנק (יש IB) או להחזיק כמה כרטיסי אשראי בנקאיים.
כל עוד אפשר לבצע משם העברות מס"ב בצורה סבירה ולראות תנועות אחרונות בחשבון אני לא חושב שבאמת צריך יותר

הוא לא אמר שזה לא חינם. הוא אמר שזה לא קיים.
הכוונה שזה חינם בטוטאל דיגיטל. ולמרות שזה בחינם כמעט ולא יוצא לי להשתמש בזה (אם היה בתשלום אז בכלל לא הייתי משתמש).
לא ממש מבין למה זה must. מה רע בהעברת מס"ב?

מה רע בהעברת מס"ב?
זה אמנם עובד, אבל פחות חלק ממה שחשבתי.
מעדיף לעבוד לפי הספר בייחוד כשזה בחינם.
אומנם יש לי חשבון בטוטאל דיגיטל (למזלי), אבל אני לא מצליח להבין מה כלכך רע בפפר.
* גם ככה אני כמעט ולא משתמש באתר אינטרנט אלא עושה הכל מהאפליקציה (אומנם האפליקציה של לאומי ולא של פפר, אבל כמה אפליקציה כבר יכולה להיות גרועה?)
* אני לא משתמש בכלל בהו"ק ולא מבין למה צריך את זה בכלל
זה מאוד סובייקטיבי,
אני עושה כמעט הכל על המחשב, מדפיס ושומר את התנועות בחשבון.
הו"ק אני משתמש בין היתר להחזרי הלוואות ותשלום לבתי ספר של הילדים. (לא כולם מכבדים אשראי)

אפשר לעשות הוראת קבע בפפר.
צריך לדבר עם שירות הלקוחות והם יעשו את זה (ביטול הוראת קבע עולה כמה עשרות ₪)

זה אמנם עובד, אבל פחות חלק ממה שחשבתי.
מעדיף לעבוד לפי הספר בייחוד כשזה בחינם.
אם זה בחינם אני מסכים. אבל אם זה בתשלום אני לא חושב שהייתי משתמש (עובדה שגם כשזה בחינם אני בקושי משתמש).
בכל מקרה, זה לא משהו שהיה מונע ממני לעבור בנק

זה מאוד סובייקטיבי,
זה ברור :)

אני לא רואה סיבה כרגע להעביר אליהם משכורת . יש כל מיני דיבורים על כך שזה נכשל ולא מתאים לשוק הישראלי .

מה קורה עם השירות נסגר ? הכסף עובר לסניף של לאומי ?

אני לא רואה סיבה כרגע להעביר אליהם משכורת . יש כל מיני דיבורים על כך שזה נכשל ולא מתאים לשוק הישראלי .

מה קורה עם השירות נסגר ? הכסף עובר לסניף של לאומי ?
כל כך נכשל שמגיעים לראות מכל העולם את הפלא.
לצערי לא מוצא את הכתבה על כך.

כל כך נכשל שעושים כתבות יח''צ
אמנם כלקוח אני לא מוצא את הפואנטה שתגרום לי להשתמש בו לאורך זמן אבל אני לא יודע אם נכשל ולא יודע לאמוד כשלון בדברים כאלה.

אני גם לא מבין את הצורך שלכם לסמן שנכשל. מניח שללאומי כיסים עמוקים והם מסוגלים לחזק את המותג הלאה בשיווק ובפיתוח ולא יורידו את השאלטר כל כך מהר. בעיני הסיבה לצעד מנוגד כל הגיון בעבור בנק - יצירת בנק מחדש שמתחרה בו באפס עמלות - באה קודם כל ובראשונה כדי למוסס סטארטאפים פיננסיים אחרים. אז פפר עולה להם X מיליון אבל זול יותר מהאפשרות שיגיע סטארט אפ זה או אחר וישבור להם את המודל הבנקאי לגמרי.

<בלוקצ'יין>
אמנם כלקוח אני לא מוצא את הפואנטה שתגרום לי להשתמש בו לאורך זמן אבל אני לא יודע אם נכשל ולא יודע לאמוד כשלון בדברים כאלה.

אני גם לא מבין את הצורך שלכם לסמן שנכשל. מניח שללאומי כיסים עמוקים והם מסוגלים לחזק את המותג הלאה בשיווק ובפיתוח ולא יורידו את השאלטר כל כך מהר. בעיני הסיבה לצעד מנוגד כל הגיון בעבור בנק - יצירת בנק מחדש שמתחרה בו באפס עמלות - באה קודם כל ובראשונה כדי למוסס סטארטאפים פיננסיים אחרים. אז פפר עולה להם X מיליון אבל זול יותר מהאפשרות שיגיע סטארט אפ זה או אחר וישבור להם את המודל הבנקאי לגמרי.
שום סטארטאפ לא יחליף בנק מבלי להפוך לבנק. הם יכולים לישון בשקט.

בנק לאומי ועוד כמה שופכים סכומי עתק על כל תחום הפינטק... לא לגמרי ברור לי למה... כנראה, כמו כל חברה גדולה שעושה את זה מחפשים competarive edge. מצד שני, בפינטק הקטע הוא אף פעם לא באמת הטכנולוגיה.
</בלוקצ'יין>

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ב דו"ח מס שנתי - קרן השתלמות ובטוח לאומי מיסים 0
V ביטוח לאומי והחזר מס לשכירים מיסים 10
מ ביטוח לאומי על רווחים בשוק ההון מיסים 11
עידו ג לאומי / לאומי טרייד שוק ההון 4
I ביטוח לאומי - בונוס חד פעמי מיסים 61
U קרן השתלמות IRA בנק לאומי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
ס ביטוח לאומי כסטודנט וכשכיר מיסים 6
פיטר גריפין פטור מדמי משמרת בבנק לאומי צרכנות פיננסית 13
A חישוב הצמדה וריבית על חוב לביטוח לאומי ולמס הכנסה מיסים 3
B ביטוח לאומי מקסימלי על מכירת RSU מיסים 7
א חישוב תשואה יומית של בנק לאומי לא נכון שוק ההון 0
drew_rio ביטוח לאומי לתושב חוזר מיסים 7
פ שאלה טכנית לגבי לאומי טרייד שוק ההון 1
T חוב ביטוח לאומי מיסים 17
D שאלות בנוגע לפנסיה וביטוח לאומי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
U ביטוח נסיעות לחו"ל למי שאינו אזרח ואין לו ביטוח לאומי צרכנות פיננסית 5
ס ביטוח לאומי כסטודנט מיסים 7
Y ייצוג ע"י רו"ח בביטוח לאומי מיסים 0
שם משתמש בעייתי לא משלם ביטוח לאומי כלל. האם להילחץ? מיסים 37
AbuNafha השלמת הכנסה מביטוח לאומי לאחר פרישה לפנסיה, והורשת קרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 39
F ניוד תיק השעות מבנק לאומי לבנק דיסקונט צרכנות פיננסית 2
ח שווה לצאת ממעמד עוסק פטור? שיקולים בנוגע לביטוח לאומי מיסים 5
Z ביטוח לאומי ובריאות על הכנסות שלא מעבודה מיסים 3
א פיקדון בבנק לאומי צרכנות פיננסית 1
Z תנאים לקצבת זיקנה ביטוח לאומי. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 135
C עזרו לי להבין את ״הסתירות״ בדיווחים השונים של לאומי שוק ההון 22
י ביטוח לאומי אחרי ינואר 2022 צרכנות פיננסית 3
י ביטוח לאומי לעצמאי שהוא גם שכיר מיסים 14
M חיסכון בבנק לאומי צרכנות פיננסית 8
ה קניית מטח בכספומט לאומי צרכנות פיננסית 32
B תשלום למס הכנסה וביטוח לאומי לאחר דוח שנתי מיסים 5
B תשלום למס הכנסה וביטוח לאומי לאחר דוח שנתי אוף טופיק 1
deussex פתיחת עוסק פטור שאינו עומד בתנאי ביטוח לאומי, בשביל קרן השתלמות נוספת + הוצאות מוכרות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 56
ח ביטוח לאומי לשכיר שפתח עסק עצמאי מיסים 4
Michel הגבלת סכום קצבת פנסיה כדי להשפיע על גודל הכנסה לצורך חישוב תשלומי ביטוח לאומי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
ה תשלום ביטוח לאומי מיסים 13
B סטודנטית נשואה/ידועה בציבור - האם פטורה מביטוח לאומי כעקרת בית? צרכנות פיננסית 14
B האם אפשר להיות גם שכיר וגם עוסק פטור (במע"מ) שהוא גם עצמאי שאיינו עונה להגדרה בביטוח לאומי? מיסים 2
לארוצה יצירת קובץ הפקדות לבנק לאומי צרכנות פיננסית 1
always.smile מישהו יודע מה הטיקר של iSFF101 במערכת המסחר של לאומי? שוק ההון 2
ע ביטוח לאומי טופס 627 גרסא של עורך דין מיסים 0
O החזר דמי ביטוח לאומי בעקבות זקיפת שכר של הפרשות פנסיוניות מיסים 9
S הטבות חשבון בנק דרך מועדון הוט (בנק לאומי) צרכנות פיננסית 1
oz1987 רישום לביטוח לאומי מיסים 5
H פתיחת חשבון בבנק לאומי בחינם בלי העברת משכורת - אפשרי? צרכנות פיננסית 32
A החזר ביטוח לאומי ומס בריאות (בהמשך להחזר מס) מיסים 11
S ביטוח לאומי מענק לכל אזרח לא התקבל צרכנות פיננסית 6
ל בריביות הנוכחיות ביטוח לאומי "פושט רגל" אוף טופיק 58
T הטבות של מועדון הוט בבנק לאומי (מענק 2100 ש"ח או הלוואה ללא ריבית) צרכנות פיננסית 57
breezblock ביטוח משכנתא לבעלי אחוזי נכות בביטוח לאומי נדל"ן 15

נושאים דומים

Back
למעלה