אותו מוצר שם אחר חצי מחיר

הנושא בפורום 'מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות' פורסם ע"י noname, ‏6/7/17.

1. noname

noname משתמש רשום

זה לא סוד שחברות מותגים רוצות לפנות גם לפלח אוכלוסיה "עני" יותר שמחפש בעיקר את המחירים הזולים
    ומוכרות את המוצר שלהם במחיר זול בהרבה אבל בכדי לא לפגוע במותג משתמשות במותג אחר/מותג הבית של הסופרים.

הייתי שמח לראות שרשור של מוצרים זולים של מותגים טובים שיכולים לחסוך לכולנו כסף.

ואני אתחיל עם המוצר הראשון:
    אני נוהג כבר שנים להתגלח עם ג'ל גילוח של קרמה מן שמחירו נע בין 12.5 ש"ח ל-20 ש"ח.
    לאחרונה גיליתי שמוצר זהה נמכר בקופיקס תחת השם GIBBS ב5 ש"ח!!
    שימו לב: שני המוצרים מיובאים מחברת Evyap הטורקית, האריזה הייחודית זהה, רשימת הרכיבים זהה (אם כי בסדר מעט שונה)

קפבלנקה ו-yotamd אוהבים את זה.
  2. pugs

pugs משתמש רשום

הדרך הכי זולה להתגלח בארץ היא כנראה להזמין סכין גילוח כמו של פעם(double edge safety razor) מאיביי, בעדיפות על יצרן אירופאי(למשל Edwin Jagger). אחר כך להזמין חבילת סכינים של feather היפנית (יש אפילו בחור ישראלי שמייבא ומוכר באיביי). אחרי זה קרם גילוח(הכי זול שהוא לא זבל זה Arko מטורקיה), מברשת גילוח(סינטטי, לא מסוס או בונה), וקערת הקצפה. כל הסיפור יצא לי בערך 300 שקל ומחישוב גס שעשיתי בזמנו התמורה שקיבלתי היא בערך גילוחים ל10 שנים. לא רע.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/17
  3. TunaGolem

TunaGolem משתמש רשום

באותו סכום אפשר לקנות מכונה מצוינת שמחזיקה לזמן דומה ויותר.

adamshalev אוהב/ת את זה.
  4. pugs

pugs משתמש רשום

יכול להיות, לא נשמע לי סביר. מכונת גילוח היא מכשיר חשמלי עם מנוע, מה שמעלה את הסבירות לכך שהיא תתקלקל אחרי זמן מסויים. הן גם לא ממש ברות השוואה מבחינת תמורה, הגילוח שאתה מקבל מsafety razor הרבה יותר קרוב (= פחות התגלחויות) ומוביל לפחות פציעות וגירויים.

קפבלנקה ו-Roi אוהבים את זה.
  5. TunaGolem

TunaGolem משתמש רשום

זו שלי החזיקה יותר מעשור.

לא אצלי.
    אני מכיר גם תמונות הפוכות.

6. Yesmad

Yesmad משתמש רשום

רשימות רכיבים בדרך כלל מסודרות על פי אחוז הרכיב במוצר. לפי כך, במקרה הזה, סביר שבמוצר הזול יש אחוז גבוה יותר של רכיבים זולים, וזה לפחות חלק מהסיבה להפרש.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/17
  7. OnTheVerge

OnTheVerge משתמש רשום

נזכרתי בכתבה הזאת על שמן קנולה של "עץ הזית" היוקרתי שלמעשה זהה לזה של מילומור.
    שניהם מיוצרים על ידי שמן תעשיות בע"מ, ההבדל הוא רק בבקבוק ובפקק וכמובן במחיר.

8. doc29

doc29 משתמש רשום

לא יודע אם לזה התכוונת. אני לפני כמה ימים גיליתי את האתר mysupermarket (ג.נ. : אין לי שום אינטרס כלכלי באתר הזה). כלומר שמעתי עליו עוד קודם אבל עכשיו לראשונה ממש השתמשתי והבנתי במה מדובר. כבר בסל הקניות הראשון שבנינו - היו הבדלים של מעל 30% בין הסל הכי זול (זה היה באושר עד- כנ"ל אין לי שום קשר אליהם) לבין השני הכי זול (נראה לי ויקטורי). לא יודע האם זה יהיה קבוע ככה בכל פעם, אבל אם זה מדויק - זה חיסכון מטורף בכסף.

9. OnTheVerge

OnTheVerge משתמש רשום

משפחתי ביצעה הרבה קניות דרך mysupermarket ויש לי מספר רשמים:
    1. האופציה של השוואת מוצרים מהירה לפי "מחיר ליחידה" (מחיר לקילו או ל-100 מ"ג) מאפשרת להוזיל את הסל משמעותית.
    2. התאכזבנו קשות מהשירות של רמי לוי - מוצרים היו נרשמים בקבלה אבל חסרים בפועל ויש לי חשד שנגנבו על ידי העובדים.
    הצורך להתקשר אליהם בכל פעם מחדש לא שווה את החיסכון. שופרסל יקרים יותר אך המוצרים ארוזים היטב ומגיעים כמעט תמיד כמו שצריך.
    3. כדאי לעקוב אחר הגרף של המחיר ב-12 החודשים האחרונים וכשהמחיר בשפל לקנות מוצרים שלא מתקלקלים בכמויות גדולות.

adamshalev ו-doc29 אוהבים את זה.
  10. Jane Doe

Jane Doe משתמש רשום

יש אפשרות לקבל באימייל התראות על ירידת מחיר שאפשר לנצל בשביל למלא את המזווה כשהמחיר בשפל.
    ולמי שיכול להוציא כרטיס אשראי אמריקאי, מזכירה שיש כרטיסים עם price protection שנותנים החזר אם מחיר המוצר יורד אחרי הקניה. קיבלנו החזרים בסך כמה מאות דולרים השנה (היגרנו לארה"ב אז קנינו השנה הרבה דברים לבית).

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/17
    ITS, OnTheVerge ו-adamshalev אוהבים את זה.
  11. adamshalev

adamshalev מודרטור

אמריקה

י.ג ו-שלי אוהבים את זה.
  12. לנצח נתהה

לנצח נתהה משתמש רשום

!!!!!!!111

י.ג אוהב/ת את זה.
  13. yossik

yossik מודרטור

14. noname

noname משתמש רשום

מגבונים "בייבי טייגר" או "פאלאס" זה אותם המגבונים המצוינים שנמכרים תחת המותג שופרסל.
    בשופרסל 6 חבילות עולות בערך 22 ש"ח (20 כשיש מבצע).
    "המתחזים" נמכרים 5 חבילות ב-10 ש"ח.
    פער של 50%

Fitch אוהב/ת את זה.
  15. Fitch

Fitch משתמש רשום

ראיתי אתמול:

טקסטיל שמפו. 12.90
    סנו מקסימה טקסטיל שמפו. 14.90

שניהם מיוצרים על ידי סנו, נווה נאמן.

16. hendrix911

hendrix911 משתמש רשום

אורז מסוג אורזיל זה אותו דבר כמו סוגת, כשעבדתי שם ראיתי שהם פשוט מחליפים את הסרט של האריזה ואורזים את אותו האורז (יצא משפט עמוס בשורש א.ר.ז).

י.ג אוהב/ת את זה.
  17. Fitch

Fitch משתמש רשום

כבר כתבתי פה איפשהו שלסוגת יש 4 מותגים, שכולם מיוצרים באותו פס. רק המחיר שונה (סוגת הכי יקר).

י.ג אוהב/ת את זה.
  18. assaf

assaf משתמש רשום

יש הרבה מוצרים של שופרסל שהם בעצם מותגים יקרים יותר. לא זוכר כרגע עוד דוגמאות...
    חוץ מזה, בדרך כלל המותגים הפרטיים של שופרסל ורמי לוי יחסית טובים. משתדל לקנות מהם אלא אם אישתי מתעקשת שזו לא אותה איכות ואז אני נאלץ לקנות א המותג היקר (אחרי הכל, ייעוץ זוגי יכול לעלות לי יותר ממה שאחסוך בקניית המותג הזול :) )

י.ג אוהב/ת את זה.
  19. noname

noname משתמש רשום

זה שכל מותגי הבית של הסופרים זה מותגים אחרים במיתוג שונה זה דבר שידוע לכולם. בדרך כלל פערי המחירים לא גדולים מאוד לעומת המותג המקורי.
    אני מחפש את דוגמאות הקיצון פערים של 50% ומעלה ראה 2 דוגמאות שהבאתי בשרשור

י.ג אוהב/ת את זה.
  20. noname

noname משתמש רשום

אומנם לא אותו מוצר אבל אותו טעם בדיוק,

נס קפה של עלית נמכר ב-20 ש"ח.
    נס קפה של שופרסל נמכר 11.9 ש"ח (עשיתי מבחני טעימה עיוורת לאשתי לא הצליחה לזהות את ההבדל והיא שותה 3 כוסות ביום
    בערך מהיום שנולדה).
    פער של 40%
    אגב אופציה נוספת לפני פורים מוכרים מארז של 2 יחידות קטנות נס קפה עלית 100 גרם כל אחד (מיועד למשלוחי מנות) ב-10 ש"ח
    פער של 50% לעומת כל השנה. אפשר לקנות סטוק של נס קפה לכל השנה זה לא מתקלקל.

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
"החמישון התחתון בישראל לא יכול להרשות לעצמו סל מוצרים בריא. נקודה". מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏6/6/17
איך להזמין מוצר יקר מחו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏8/1/17
מוצרים עם אחריות מרשימה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏15/8/16
שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏17/4/16
איך למצוא את המוצר הכי מוצלח בכל קטגוריה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏8/3/16

שתפו: